>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Wielkiej Brytanii [07 - 09 lipca 2023]

Status
Zamknięty.
G 0

grzedym

Użytkownik
U mnie taki kupon:

Vestappen vin
Norris 1-6
Sainz 1-6
Perez 1-6

Ma to szansę powodzenia? Na papierze wydaje się, że ma :)

edit ranczo0123: to dzial tematyczny i tutaj trzeba pisac dlaczego sie proponuje dany typ. Dopuszczam warunkowo. Nastepnym razem taki post zostanie usuniety.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Najlepszy w grupie III (Albon, Stroll, Gasly, Ocon) @3.25 STS
Idę dalej w stronę Albona. Na TOP10 kursy w sumie średnie bo w okolicach 1.50.
Kierowca Williamsa nie zawiódł mnie w kwalifikacjach, tor leży i kierowcy i bolidowi. Alex jest najszybszym kierowcą na prostych odcinkach co powinno mu też ułatwić ewentualne ataki czy też obronę. Startuje najwyżej z całej tej grupy i wydaje się w ten weekend regularnie szybszy od Astona Martina i Alpine :)


EDIT:
Dokładam jeszcze w STS H2H Ferrari - Mercedes @2.0
Faktycznie tempo wyścigowe powinno być po stronie Mercedesa. Tak to w sumie wygląda też przez cały sezon. Chłopaki jadą u siebie to dodatkowa motywacja. A Ferrari jak to Ferrari, nie zdziwią nikogo ani grande strategia, ani błędy kierowców.

+tasiemka bez uzasadnienia, na papierze faworyci
Albon - Hulkenberg @1.35
Tsunoda - De Vries @1.45
Hamilton - Alonso @1.45
Sainz - Piastri @1.50
AKO 4.25 forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3274
Pablito91 483,6K

Pablito91

Użytkownik
Leclerc- Hamilton 1 @1.77 super Ferrari...
Ide w Carlosa. Wydaje mi sie ze za duza przepasc na starcie. Wydaje sie, ze czolowka jakos blizej bykow jest w ten weekend. Checo będzie miał dzisiaj duzo roboty.
Gasly- Hulkenberg 1 @1.38 pech
Panowie startują obok siebie. Gasly z 10 pola a Nico z 11. Stawiam tutaj na lepsze tempo wyścigowe zespolu Alpine.
Ako 4.08 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Wyścig H2H: V. Bottas - G.Zhou 2 @ 1.70 Superbert

Ja podczas dzisiejszego wyścigu idę w stronę Alfa Romeo jak tydzień temu. Biorę pod uwagę pojedynek pomiędzy Bottasem a Zhou. Obaj kierowcy nie błyszczą ostatnio formą lecz wyrównany poziom trzyma Zhou. Z reguły Bottas lepiej radzi sobie w treningach oraz kwalifikacjach lecz to nie przenosi się potem na wyścig. Jeżeli nie będzie żadnych problemów podczas pit stopów widzę dużą szanse na to aby Zhou ponownie był przed Bottasem na mecie. Bottas startuje z ostatniej pozycji ale przed sobą będzie miał Magnussena, który jak wiadomo lubi ostrą jazdę i będzie stawiał opór by nie został wyprzedzony i może czasami tam dojść do kontaktu bolidów.

Wyścig H2H: L. Hamilton - G.Russell 2 @ 2.05 Superbet

Na temat formy Mercedesów wyżej osoby napisały co i jak. W tym pojedynku idę jednak w stronę Russella. Młody brytyjczyk przez cały weekend był szybszy od Hamiltona. W poprzednim wyścigu również miał szybkie tempo i gdyby nieudany pit stop wyścig zakończyłby na wyżej pozycji. Dzisiaj obaj jadą przed własną publicznością. Liczę na dobry wyścig w wykonaniu Russella ponieważ jego forma w tym sezonie jest naprawdę świetna jak na bolid którym dysponuje Mercedes.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - wyścig, niedziela 16:00
Perez
- Alonso
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betx
Analiza:

Red Bull ma zdecydowanie najszybszy bolid pod wzgledem suchego trybu wyscigowego. Perez po raz 6 nie awansowal do Q3 na 10 weekendow wyscigowych co jest frustrujace na pewno dla niego. W wyscigach za to spisuje sie bardzo dobrze. Mimo, ze na Silverstone wyprzedzanie nie powinno byc az tak latwe niz przed tygodniem na Red Bull Ringu to jednak i tak raczej przebije sie do topu. Gram przeciwko Alonso bo Aston Martin bardzo slabo spisuje sie na torach z szybkim zakretami a Silverstone to wlasnie tylko takie zakrety. W Hiszpanii takze mieli problemy i troche w Austrii. Jest to juz wyrazna tendencja jesli chodzi o ten typ torow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2623
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze typ na Lewisa. On wie jak tu jechac i wygrywac, wiadomo to nie ten bolid co w latach 2015-2021 ale mysle ze na trasie Ham bedzie cisnał, moze pojedyncze kółko to nie domena Merca ale u siebie Lewis da z siebie wszystko a nawet wiecej. Bedzie troche roboty ale mysle ze stac Hamiltona by tu stanac na podium

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3 STS 💚 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2294
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Piastri - Albon @2.50 (sts)
-tempo powinni mieć podobne, jednakże myślę, że kierowce McLarena zje troche presja i sporo potraci na pierwszych okrążeniach a potem ciężko już będzie mu sie przebijać do przodu.

Norris - Leclerc @1.85 (sts)
-podobnie jak w przypadku Piastriego liczę, że presja troche go zje. Leclerc w TOP3 wydaje się pewniakiem.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Trochę nerwów było bo na support czacie STS ciągle się upierali, że to zakład na podium klasyfikacji końcowej :ROFLMAO:
Liczyłem, że może się uda w drugiej części sezonu a tu mniej niż tydzień czekania.

Kurs 10 siedzi, BRAWO MCLAREN 🧡
Niesamowite że w tak krótkim czasie zespół z ostatniego / drugiego od końca stał się bolidem z potencjałem drugiej siły w stawce na ten moment. Ciekawe jak dalsze poprawki w zespołach, na ten moment super poprawa u McLarena i dobra u Williamsa, Aston baaardzo spadł od kilku wyścigów.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1823
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom