>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Bundesligi [03.11 - 05.11.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
11. kolejka Bundesligi

Kursy: fortuna
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ. TYM BARDZIEJ, ŻE W 11 KOLEJCE MAMY HIT! BORUSSIA DORTMUND PODEJMIE BAYERN LEWANDOWSKIEGO. JAK WIDZICIE TO SPOTKANIE? CZY BORUSSIA, KTÓRA JEST W DOŁKU SPRAWI NIESPODZIANKĘ CZY MOŻE BAYERN POD OKIEM NOWEGO SZKOLENIOWCA WYWIEZIE 3 PUNKTY?​
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Pobralem kurs na Frankfurt 1.91 w 1xbet po tym, co zobaczylem w Bremie, gdzie miejscowy Werder podejmował gości z Moguncji.
Jednak mam pewne wątpliwości, czy Werder nie grał czasem takiej padaki, zeby zwolnić trenera.
Kurs na Frankfurt caly czas rośnie, a z formą jaka obecnie prezentuje Werder, drużyna Kovacza powinna wygrać bez problemu.
Co myślicie?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pobralem kurs na Frankfurt 1.91 w 1xbet po tym, co zobaczylem w Bremie, gdzie miejscowy Werder podejmował gości z Moguncji.
Jednak mam pewne wątpliwości, czy Werder nie grał czasem takiej padaki, zeby zwolnić trenera.
Kurs na Frankfurt caly czas rośnie, a z formą jaka obecnie prezentuje Werder, drużyna Kovacza powinna wygrać bez problemu.
Co myślicie?
Pamiętaj, że w tygodniu zwolniono Nouriego - trenera Bremy. Typu nie neguję ale osobiście odpuszczam to spotkanie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Pobralem kurs na Frankfurt 1.91 w 1xbet po tym, co zobaczylem w Bremie, gdzie miejscowy Werder podejmował gości z Moguncji.
Jednak mam pewne wątpliwości, czy Werder nie grał czasem takiej padaki, zeby zwolnić trenera.
Kurs na Frankfurt caly czas rośnie, a z formą jaka obecnie prezentuje Werder, drużyna Kovacza powinna wygrać bez problemu.
Co myślicie?
Mecz w Tzw &quot; Superofertach&quot; u ziemniakow,czyli &quot;no bet&quot; lub x2 lub sporo kartek.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Pamiętaj, że w tygodniu zwolniono Nouriego - trenera Bremy. Typu nie neguję ale osobiście odpuszczam to spotkanie.
Mecz w Tzw &quot; Superofertach&quot; u ziemniakow,czyli &quot;no bet&quot; lub x2 lub sporo kartek.
W takim razie zamykam z malutka stratą ????
Wolę dac polowe tej stawki na naszą rodzimą Koronę ????
Spróbuję pograć tutaj over 2.5 1.87 razem z kartkami w meczu Betisu
Edit: Over 2.5 1.87 ✅ kartki w Sevilli tak samo ✅
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Mimo pozycji w tabeli Brema w lidze traci bardzo malo goli na wyjazdach. 3 w pieciu spotkaniach. A Frankfurt u siebie dużo nie strzela. 5 bramek w 4 spotkaniach. Za to w każdym meczu tracił bramke. Cos mi tu pachnie niespodzianką. Gol Bremy do 72 min po kursie 1,8 mysle ze pewny ko. Ale zważywszy na to że Werder ostatnie pięć meczy zremisował to tutaj padnie rozstrzygnięcie. I może to być Brema.Ja zagram spotkanie bez remisu w strone Bremy. Kurs 3,0. Powodzenia
 
M 27

milt

Użytkownik
Mimo pozycji w tabeli Brema w lidze traci bardzo malo goli na wyjazdach. 3 w pieciu spotkaniach.
Tak stracili tylko 3 bramki, ale zauważ z kim grali na wyjazdach: Koln,HSV,Wolfsburg. Według mnie Eintracht tego spotkania nie przegra. Wiadomo Werder ma serie 4 remisów na wyjeździe, ale wcale ten streak nie musi być przerwany w tej kolejce. Zmiana trenera w Bremie więc różnie może być.Szans na zwycięstwo we Frankfurcie nie widze, ale kolejny remis myślę że wart rozważenia.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Hej. Dawno tu nie zaglądałem :p. Co powiecie o czystej 2-ce na Schalke po kursie 2.02 w Unibet? Drużyna z Gelsenkirchen ostatnio nieźle sobie radzi na wyjazdach, a Freiburg bez formy i mocno osłabiony kontuzjami. Na SoccerVista przewiduja 2:0 dla Schalke, choć nie warto ich typami do końca się sugerować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom