>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Eredivisie / 14. kolejka Jupiler Pro League (30.10-1.11.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W środku tygodnia mieliśmy emocje związane z JPL jak i pucharem Holandii. W weekend ponownie zobaczymy najlepsze ekipy w Bene(luksie). Eredivisie to w większości mecze z dość sporymi faworytami. Ajax, PSV, Heracles, Feyenoord nie powinny mieć kłopotu ze zwycięstwem. Również AZ czy Heerenveen są stawiani jako kandydaci do triumfu. Jednak w pozostałych dwóch mecz może być ciekawie. Groningen zagra z Zwolle, a Utrecht będzie grał z Twente. I tutaj liczymy na wielkie pojedynki.

W JPL sporo ciekawszych spotkań. I już na inaugurację 14. kolejki zobaczymy walkę Genku z Lokerenem. Nie ma tutaj zdecydowanie faworyta. Jedynie w meczach Westerlo vs. Club Brugge i Anderlecht vs. Mouscron wydaje się być już pewny triumfator, choć też nie można lekceważyć rywali.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
St.Truiden-St.Liege
TYP:1x, obie strzelą.

Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego buki w tym meczu faworyzują St.L? W tym sezonie grają słabiutko. To, że wygrali 2 ostatnie mecze o niczym nie świadczy. Na 10 meczy między tymi ekipami jest bilans 3-4-3. Jak dla mnie faworytme jest drużyna St.T.
Tutaj będzie albo wygrana St.T. albo czysty remis, 1:1. Właśnie waham się między tymi wynikami. Dlatego daję 1x, a na 2 kuponie czysty remis.
Powodzenia.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Heracles Almelo - Willem II
Willem gra od początku sezonu raczej dość niefartownie. Większość meczy jakie przegrali, przegrali tylko jedną bramką a trzeba tu zaznaczyć że grali już oprócz PSV z całą holenderską czołówką. Ich obecne miejsce jest podyktowane właśnie tym i w mojej opinii bedą się wkrótce przesuwać, w kierunku środka tabeli. Myślę że kurs na Heracles powinien oscylować wokół kursu 2,0 a bukmacherzy mocno go zaniżyli. NIe ma aż tak dużej dysproporcji sił jak wskazują na to kursy. Goście bez wątpienia nie stoją tu na straconej pozycji...
Willem II DNB kurs 2,80 STS
wynik 2:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heracles win @ 1.80 ✅
Heracles over 1,5 goals @ 1.70
✅

Mecz za 2 min, powinno być dobrze. Co prawda w piątki są dziwne wyniki, ale Heracles jest o wiele lepszą drużyną, szczególnie u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - Cambuur (niedziela)

Derby, w których za każdym razem jest gorąca atmosfera, sporo bramek i kilka dni przed spotkaniem w tych miastach o niczym innym się nie mówi. Dwie drużyny, które bardzo potrzebują punktów. Dla mnie nie ma tu faworyta, wszystko rozstrzygnie forma dnia i sytuacje bramkowe, których zapewne będzie sporo. W ostatnich pojedynkach padało mnóstwo żółtych kartek, a sędziuje pan Liesveld, który w 7 spotkaniach dał 28 kartek (średnia więc 4 na mecz). Spodziewam się spotkania z minimalnie 3 bramkami, sporą ilością kartek, powinna być walka na boisku. Moje propozycje:

Powyżej 2,5 bramek @ 1.60 ⛔
Powyżej 4,5 kartek @ 1.78
⛔

Excelsior - Vitesse

Powyżej 8,5 kornerów @ 1.41 ✅
Powyżej 3,5 kartek @ 2.35 (delikatnie)
✅

Ajax - Roda

Powyżej 3,5 kartek @ 1.96 (sędziuje Kuipers też ze średnią 4 karki na mecz) ⛔
Powyżej 2,5 bramek @ 1.51 ✅
Ajax powyżej 1,5 bramki @ 1.30
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aurevoir 0

aurevoir

Użytkownik
ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
Typ: Dirk Kuyt strzeli bramkę @ 2.40
Dirk Kuyt powrócił na De Kuip po dziewięciu latach spędzonych kolejno w Liverpoolu i Fenerbahce. Dotychczas zagrał w dwunastu spotkaniach w barwach Feynoordu w których zdobył dwanaście bramek. Jeżeli wziąć pod uwagę tylko rozgrywki ligowe ustrzelił on równe 10 bramek w tylu samo meczach.
Klub z Rotterdamu zajmuję drugie miejsce w tabeli z takim samym bilansem punktowym co Ajax Amsterdam. Zespół jest w dobrej dyspozycji podobnie jak piłkarz. Nie pozostaje nic innego jak postawić na doświadczonego zawodnika pochodzącego z Katwijk.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
ADO - Feyenoord (Ónibet)

Myślę, że nie będzie to łatwe spotkanie dla Feyenoordu. ADO u siebie to zawsze niewygodna drużyna, grająca w kupie oraz na pograniczu faulu. I w tym kierunku będę celował. Znalazłem jeden bardzo ciekawy bet w tym pojedynku, idealny do dubla, mianowicie:

Ado Den Haag powyżej 1,5 kartek @ 1.45 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom