>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka I ligi (30.09 - 2.10.2016)

Status
Zamknięty.
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Miedź Legnica- Podbeskidzie 1 2,4 1-1 Nigdy nie grać na Miedź
Czekam na zwolnienie Dźwigały. W chwili obecnej Podbeskidzie pod formą. Miedź u siebie nie ma zwyczaju zbyt często przegrywać i tracić bramek.
GKS Tychy- GKS Katowice 2 2,5 1-0 Tychy Farciarze
Nie mam w zwyczaju obstawiać derbów, ale po takim kursie nie można przejść obojętnie. Tychy w meczu ze Stomilem grali jak dzieci we mgle, Katowice w formie, włącznie z najlepszym napadziorem Goncerzem.

Górnik Zabrze- Chrobry Głogów 2x 1,85 2-1 czerwona kartka ustawiła mecz

Górnik średniak ligowy, drużyny na awans nie widzę. Chrobry na wyjeździe prezentuje się solidnie. Normalnie stawiałbym czystą 2 po pięknym kursie 3,8, ale w Chrobym wypadło dwóch podstawowych zawodników (Gołąb, Kwiecień)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj mamy mecz ciekawy.
Bo tak z jednej strony Miedź, która jak już pisałem wcześniej w mojej ocenie jest trochę przeceniania. Wyniki są ponad to co grają w moim mniemaniu. Z drugiej strony Podbeskidzie które gra piach. I co tu wybrać. PBB w ofensywie padaczka, prócz może meczu z Zagłębiem, ale tak ilość błędów na jeden mecz została chyba wykorzystana na długi okres.
Mnie tutaj się widzi remis. Podbeskidzie raczej nie powinno przegrać mimo wszystko, z drugiej strony nie widzę tutaj wygranej zespołu gospodarzy. Byłby to też na pewno dobry wynik dla reszty zespołów z czołówki.
Miedź Legnica - Podbeskidzie B-B remis 3,22 pinnacle ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzisiaj dalsze część kolejki.
Tychy - GKS Katowice -0,25 1,925 ⛔ 1:0 murawa to jakaś parodia. Mecz typowo na remis, wpadło z przypadku bo chyba jednej z może 2-3 kontr dzbanów.

Kursy poleciały od wczoraj. Kicha bo można było łapać NDB po &gt;1,70. Ale jeszcze ten kurs do przyjęcia.
Tychy wg. mnie graja bardzo przeciętnie. Ostatnia ligowa porażka ze Stomilem to było pewnego rodzaju dopełnienie. Widziałem dwa spotkania tyskich, inauguracje z Siedlcami oraz Wigry i powiem szczerze nie widziałem zespołu, który byłby w stanie narzucić swój styl szczególnie rozpędzonemu GKSowi. Wielu uważało, że to nie ma prawa wypalić a jednak wygląda to coraz lepiej a dopełnieniem było ściągnięcie last minute Lebedyńskiego, który daje wiele w ofensywie nawet jak tego nie widać czasami. Wypracował dwie bramki z Puławami, ściąga więcej uwagi na siebie. Już z PBB powinien mieć asystę gdyby Mandrysz strzelił w sytuacji gdzie strzelić powinien zawsze.
Co jest znamienne GKS wygrywa mecze, które w zeszłych sezonach remisował bądź przegrywał. Potrafi odwracać losy meczu (Puławy, Miedź gdzie od 0:2 wyciągnęli remis a gdyby Goncerz trafił karnego pod koniec meczu mogło się skończyć wygraną). Swoją drogą Goncerz przestrzelił już dwa karne na wagę wygranej.
To są derby wiadomo i one rządzą się swoimi prawami, ale ta drużyna ma charakter i swój styl co na tą słabą ligę jest wystarczające.
Do składu GKS wracają bardzo ważne ogniwa czyli Zejdler i Czerwiński, których zabrakło w ostatnim meczu a wszyscy są bardzo ważnymi ogniwami tego zespołu bo Czerwiński to zaryzykuję stwierdzenie gość, który spokojnie poradziłby sobie w prawie każdym ekstraklasowym klubie a Zejdler pokazuje, że potrafi odnaleźć się w roli kreatora gry i często to od niego zaczynają się ofensywie akcje.
Kursy pospadały i są już na pograniczu opłacalności ale wg. mnie warto jeszcze zagrać.
Stal Mielec -0,25 - Znicz Pruszków 1,925 ✅ 3:1
Mam to szczęście, że widziałem Stal na żywo w ostatniej kolejce i muszę przyznać, że Serafiński fajnie poukładał ten zespół a czasu nie miał wiele. GKS fakt grał w baaaaardzo eksperymentalnym składzie, jednak potrafili stworzyć sytuację czy wyjść z kontrą. Potrafili pograć piłką i wyglądało to całkiem przyzwoicie. Pamiętam Znicz. Znicz u nas nie istniał. To było zdecydowanie najgorsza ekipa jaką widziałem w tej lidze. Fakt potrafili stworzyć niespodziankę z Puławami ale pisałem, że Puławy w takich meczach będą mieć spore kłopoty. Stal jednak potrafi pograć piłką i stworzyć sytuację z ataku pozycyjnego. Dlatego uważam, że tutaj są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu o sześć punktów.
Ciekawe są jeszcze kursy na Puławy bo znowu pewnie zagrają to co lubią czy z kontry a ZS po odejściu Magiery raz że nie wyglądał dobrze, dwa że ostatnio tracą ogrom bramek a z tym nie da się walczyć o awans. Aczkolwiek poczekam jeszcze może kursy pospadają na ZS i będzie można przyłożyć w Puławy.
kursy z pinnacle
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

typ: Pogoń Siedlce
kurs: 2,45 ✅
forbet

Na 15:00 przy Jana Pawła w Siedlcach wybiegną dwie jedenastki, miejscowa Pogoń i olsztyński Stomil. Zespoły te po ubiegłej kolejce są w zgoła odmiennych nastrojach. Gospodarze ulegli Chojnicom 1-2 zaś Stomil rozprawił się z Tychami 4-0. Trener Banasik ma w dniu dzisiejszym niemały ból głowy, ponieważ po meczu z Chojniczanka wypadli mu dwaj zawodnicy: Miachał Bajdur za czerwoną kartkę i kontuzji szczęki nabawił się Marcin Burkhardt. Jak ważny jest to zawodnik pokazał mecz z Wigrami gdy zszedł w 56 minucie gra Pogoni siadła. Mam nadzieje że grający na środku pola Dybiec i Makowski godnie go zastąpią. Bajdura na skrzydle zapewne zastąpi Demianiuk ale jak dotychczas nie zachwycił on niczym, wdaje się w dryblingi i zanotował mnóstwo strat. Należy liczyć na Konrada Wrzesińskiego i Grzegorza Tomasiewicza pokazali oni że są w stanie w pojedynkę zaważyć o losach spotkania. Co do Olsztynian to jak dotąd zgromadzili oni tyle samo punktów co Pogoń, wygrali cztery razy i tyle samo razy zremisowali (odjęte 3 pkt.). Najlepszy strzelec zespołu to Rafał Kujawa z sześcioma golami oraz Japończyk Tsubasa Nishi z trzema. Jak dotąd rywale spotkali się ze sobą sześć razy z czego pięć razy wygrywali goście z Olsztyna. Dzisiaj liczę na komplet oczek dla gospodarzy i kilka strzelonych goli.

typ: over 2,5 @ 2,10 ⛔
typ: Pogoń strzeli pierwsza i wygra @ 2,65 ✅
forbet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów +0,5 2,05 pinnacle ⛔ 2:1 czerwona kartka jeszcze w 1 połowie ustawiła ten mecz. Do tego momentu Chrobry miał kilka fajnych okazji a udało się wykorzystać tylko jedną. I tak bramka w doliczanym czasie gry.
Krótko bo mecz niedługo. O Górniku pisałem. To ekipa na środek tabeli. Nie grają nic ciekawego. Do tego kibice ogłosili protest i nie będą wspierać swoich dopingiem. Chrobry po początkowych problemach jakoś poukładał tą grę i w ostatnich 6 kolejkach przegrał tylko raz. Do tego potrafili pokonać będącą ostatnio na fali Sandecję u siebie 2:1. Co prawda wyjazdy rządzą się swoimi prawami, ale Górnik już potrafił u siebie tracić punkty z Bytovią, przegrana w PP z Wigrami, czy remis ze Stalą 1:1. Także mecz z Kluczborkiem był dziwny bo prowadzili 2:0 by dać sobie strzelić na 2:2 jednak ostatecznie wygrali 4:2.
U gości wypada Ilków-Gołąb i Kwiecień co trochę działa na niekorzyść, ale i tak uważam, że te kursy są zdecydowanie za niskie na słabo grający Górnik.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Piłka nożna Polska 2
04.10.2016 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
Typ: X
Kurs: 3,25
:unibet:
Spotkanie kończące 11 serie spotkań zaplecza Ekstraklasy. W Nowym Sączy tamtejsza Sandecja gości przed własną publicznością zespół Chojniczanki Chojnice. Obie drużyny to solidni pierwszo ligowcy, gospodarze to obecnie szósta ekipa w tabeli i traci zaledwie dwa oczka do wicelidera z Chojnic. Biało-czarni prezentują się bardzo dobrze na własnym obiekcie, gdzie w tym sezonie rozgrywali już 4 mecze w których zdobyli 10 punktów (3 zwycięstwa i 1 remis). W składzie „Sączersów” można dostrzeć kilku byłych ekstraklasowiczów m.in. Macieja Korzyma, Bartłomieja Dudzica, Macieja Małkoskiego czy też Arkadiusza Barana. Mieszanka rutyny i doświadczenia w połączeniu z młodością jak na razie „wypala”. Zespół z Chojnic to w tej chwili jedna z pozytywniejszych zaskoczeń w tym sezonie. Po 10 kolejkach imponują formą i zasłużenie plasują się na drugim miejscu w tabeli. Ich bilans gier to 5 zwycięstw, 4 remisy i tylko jedna porażka. Na wyjazdach w siedmiu meczach ugrali 7 punktów. Teraz przyjeżdżają na trudny teren do NS, gdzie każdemu zespołowi gra się ciężko. W tym pojedynku rywalizują ze sobą dwa równorzędne zespoły, ja uważam że jest duże prawdopodobieństwo podziału punktami miedzy tymi ekipami. Obie drużyny „dawno” nie zremisowały więc najwyższa pora na to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Piłka nożna Polska 2
04.10.2016 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
Typ: X
Kurs: 3,25
:unibet:
Spotkanie kończące 11 serie spotkań zaplecza Ekstraklasy. W Nowym Sączy tamtejsza Sandecja gości przed własną publicznością zespół Chojniczanki Chojnice. Obie drużyny to solidni pierwszo ligowcy, gospodarze to obecnie szósta ekipa w tabeli i traci zaledwie dwa oczka do wicelidera z Chojnic. Biało-czarni prezentują się bardzo dobrze na własnym obiekcie, gdzie w tym sezonie rozgrywali już 4 mecze w których zdobyli 10 punktów (3 zwycięstwa i 1 remis). W składzie „Sączersów” można dostrzeć kilku byłych ekstraklasowiczów m.in. Macieja Korzyma, Bartłomieja Dudzica, Macieja Małkoskiego czy też Arkadiusza Barana. Mieszanka rutyny i doświadczenia w połączeniu z młodością jak na razie „wypala”. Zespół z Chojnic to w tej chwili jedna z pozytywniejszych zaskoczeń w tym sezonie. Po 10 kolejkach imponują formą i zasłużenie plasują się na drugim miejscu w tabeli. Ich bilans gier to 5 zwycięstw, 4 remisy i tylko jedna porażka. Na wyjazdach w siedmiu meczach ugrali 7 punktów. Teraz przyjeżdżają na trudny teren do NS, gdzie każdemu zespołowi gra się ciężko. W tym pojedynku rywalizują ze sobą dwa równorzędne zespoły, ja uważam że jest duże prawdopodobieństwo podziału punktami miedzy tymi ekipami. Obie drużyny „dawno” nie zremisowały więc najwyższa pora na to.
✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
dziwne rzeczywiscie ... w 77. min nieuznana bramka dla Sandecji, potem karny dla Chojniczanki ... do teraz nie wiem co bylo z tym karnym.
Sędzia zmienił decyzję pod wpływem nacisku piłkarzy Sandecji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-10-04/skandaliczne-zachowanie-pilkarza-chojniczanki-nazwal-sedziego-sprzedajna-szm/
Tydzień temu z kolei sedzia przymknął oko kiedy w meczu Chojniczanka - Pogoń Siedlce sfaulowany został Burkhardt (złamana szczęka) więc w sporcie wszystko się wyrównuje. Mamy poprostu wielu słabych arbitrów.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Sędzia zmienił decyzję pod wpływem nacisku piłkarzy Sandecji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-10-04/skandaliczne-zachowanie-pilkarza-chojniczanki-nazwal-sedziego-sprzedajna-szm/
Tydzień temu z kolei sedzia przymknął oko kiedy w meczu Chojniczanka - Pogoń Siedlce sfaulowany został Burkhardt (złamana szczęka) więc w sporcie wszystko się wyrównuje. Mamy poprostu wielu słabych arbitrów.
a co ma zlamana szczeka w walce o pilke? bo to byl czysty przypadek do nie uznania prawidlowej bramki? jak nie byles na meczu to nie opowiadaj bzdur:zoltakartka:
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
a co ma zlamana szczeka w walce o pilke? bo to byl czysty przypadek do nie uznania prawidlowej bramki? jak nie byles na meczu to nie opowiadaj bzdur:zoltakartka:
Do nie uznanej bramki nie ma nic, ma do tego że sędziowie niestety sędziują bardzo często mizernie co pokazał mecz Chojniczanki z Sandecją i wiele innych na poziomie I ligi.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sędzia zmienił decyzję pod wpływem nacisku piłkarzy Sandecji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-10-04/skandaliczne-zachowanie-pilkarza-chojniczanki-nazwal-sedziego-sprzedajna-szm/
Tydzień temu z kolei sedzia przymknął oko kiedy w meczu Chojniczanka - Pogoń Siedlce sfaulowany został Burkhardt (złamana szczęka) więc w sporcie wszystko się wyrównuje. Mamy poprostu wielu słabych arbitrów.
Nie można tak traktować, że tu się coś stanie, przypadek - złamana szczęka, a że należy ich ukarać za tydzień i się wyrówna. No nie, tutaj ten karny to jest kpina, napastnik dopada pierwszy do piłki i nawet nie atakuje nakładką tak jak to sugerują piłkarze Sandecji, on po prostu kopie piłkę, ta wpada do bramki i noga idzie rozpędem do góry, ale już po strzale.
Sędzią tego spotkania był pan Wajda, z tego co kojarzę, gościu jest dramatyczny, zerowa charyzmy , rażące błędy i tak można w kółko. Mam nadzieję, że już wyżej nie awansuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom