>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Jupiler Pro League / 10. kolejka Eredivisie (21.10 - 23.10.2016)

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Belgia Jupiler League
Godzina : 14:30
Spotkanie: Club Brugge - Anderlecht
Typ: X
Kurs: 3,60
Buk :bet365:
Hitowe spotkanie w belgijskiej Jupiler League. Pojedynek głównych kandydatów do mistrzostwa Club Brugge podejmuje na własnym terenie ekipę Łukasza Teodorczyka Anderlech Bruksela. Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują obecnie szóstą lokatę i tracą do dzisiejszego przeciwnika pięć oczek. Oba zespoły w tygodniu rozgrywały spotkania w europejskich pucharach i tak Club Brugge przegrał u siebie 2:1 z Porto, a Anderlecht w trudnych warunkach atmosferycznych zremisował z Mainz 1:1. Zapewne obie ekipy odczują zmęczenie tymi meczami i może się to przełożyć na wynik w dzisiejszym pojedynku. Brugia na własnym terenie gra bardzo dobrze w tym sezonie (3-1-0), z kolei goście na wyjazdach prezentują się również solidnie (3-2-0). Według mnie ten mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się remisem. Ostatnie siedem starć tych zespołów kończyło się zwycięstwami to jednej to drugiej strony, teraz według mnie ta „passa” się zakończy i możemy być świadkami podziału punktów. Mój typ to 1:1.
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Willem II Tilburg - FC Utrecht
Typ: 2
Kurs: 2,44✅
Bukmacher: Oddsring

Utrecht po bardzo słabym wczesnym początku sezonu, ewidentnie odżył. Ostatnie 4 mecze tej drużyny, pomijając sparing, to 3 zwycięstwa i porażka 2:3 z Ajaksem na wyjeździe po emocjonującym spotkaniu. Dodać należy, że w ostatnim czasie inne, nawet będące wyżej w tabeli, drużyny są w lidze ogrywane przez Ajax z dużo większą łatwością. Mecz w Amsterdamie to nie jedyny dobry wyjazdowy występ Utrechtu w tym sezonie, ich poprzedni wyjazd do Enschede zakończył się pokonaniem Twente 1:3 i awansem do kolejnej rundy pucharu KNVB Beker. Gdy cofniemy się jeszcze bardziej w analizie, zauważymy, że Utrecht na wyjeździe nie przegrał żadnego meczu w tym sezonie oprócz tego z Ajaksem. Remisował z mocnymi Vitesse i Heerenveen, a także ze Zwolle. Myślę, że Utrecht w ogóle zacznie piąć się w górę tabeli, a obecne słabe miejsce jest efektem ciężkiego terminarzu (oprócz meczu z Ajaksem, w pierwszych 3 kolejkach grali z Heerenveen, PSV i Alkmaar - obecnie kolejno: 3., 4. i aktualny Mistrz Holandii, 5. drużyna ligi).
Ekipa Willem II nie może za to pochwalić się żadną dobrą serią, nie wygrali od 7 meczów, notując 3 porażki i 4 remisy, strzelając 1 bramkę w 3 ostatnich spotkaniach na własnym stadionie. Ponadto na liście kontuzjowanych zawodników Willem jest ich kapitan Peters, a także obaj nominalni prawi obrońcy; Pele van Anholt i Joppen. Informacje o kontuzjach prawdopodobnie poskutkowały odczuwalnym spadkiem kursów, wczoraj można było łapać jeszcze okolice 2,80, może jeszcze spadać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom