>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

11. kolejka La Liga [03.11 - 05.11.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
11 kolejka La Liga

Kursy od: Bah
W poprzedniej kolejce doszło do kilku niespodzianek. Punkty potraciły zespoły z górnej części tabeli - Atletico i Real Madryt. Oba zespoły nie są chyba w najlepszej dyspozycji, a strata do liderującej Barcelony wynosi już 8 punktów. Zespół Blaugrany podejmować będzie u siebie Sevillę z którą nie powinien mieć większych problemów. Takie samo zadanie powinno czekać Valencię, która u siebie zagra z Leganes. Real zapewne będzie chciał rozbić u siebie Las Palmas. Ciężkie zadanie czeka Atletico, które jedzie do La Coruny.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
Światła. Aparat. Akcja!
To jest LaLiga!
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Las Palmas +3,25 1,93 sbobet
Goście wczoraj przegrali u siebie 1-3 z La Coruną, wcześniej poza domem 0-4 z Villareal.
Linia na ten mecz biorąc pod uwagę jutrzejszy mecz Realu w Londynie, problemy ze strzelaniem goli nawet
u siebie w lidze oraz osłabienia mistrza Hiszpanii dla mnie jest dobra do gry.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Gra Realu to taka tykająca bomba, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Racja, że mają problemy ze strzelaniem goli, ale tak jak napisałem to rozstrzelanie rywali w końcu nadejdzie. Czy w spotkaniu z Las Palmas?, trudno powiedzieć. Na pewno będziemy mądrzejsi po jutrzejszym spotkaniu z Tottenhamem ;)
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Siedzę już trochę w lidze hiszpańskiej i moim zdaniem najlepszą opcją na tą kolejkę będzie zagranie na ekipę Valencii, interesuję ich tylko La Liga radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze i nie bez powodów zajmują aktualnie drugie miejsce, a Leganes na pewno zaskoczyło w tym sezonie ale myślę że z czasem zaczną słabnąć i zajmą miejsce w środku tabeli.
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Siedzę już trochę w lidze hiszpańskiej i moim zdaniem najlepszą opcją na tą kolejkę będzie zagranie na ekipę Valencii, interesuję ich tylko La Liga radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze i nie bez powodów zajmują aktualnie drugie miejsce, a Leganes na pewno zaskoczyło w tym sezonie ale myślę że z czasem zaczną słabnąć i zajmą miejsce w środku tabeli.
Potwierdzam.Valencia win nawet handi...
Dlaczego akurat z handi? edit ibis
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Krytyka wobec CR7 jest silna jak nigdy. Myślę, że golem (tak, wiem...) zdobytym Kogutom się niejako odblokował i teraz powinniśmy zobaczyć wracającego go do formy. W ostatnich meczach vs Las Palmas Cristiano strzelał bramki. Myślę, że warto pochylić się nad opcją &quot;Ronaldo strzeli a Real wygra mecz&quot;. W 1xbet znalazłem za @1.80 &quot;Ronaldo strzeli pierwszego lub ostatniego gola&quot;.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka przed nami. Mnie w oczy wpadły dwa typy, mianowicie pierwszy z nich to under 5,5 gola w meczu Real - Las Palmas po@1,52 fortuna. Wszyscy wiemy jak ostatnio gra Real, słabo prezentuje się mistrz kraju. Oczywiście są w stanie ograć takie Las Palmas bez wiekszego problemu ale nie widze szansy żeby nastrzelali w tym meczu aż tyle goli, a Las Palmas? Jeśli strzelą bramkę i beda miec wynik korzystny to zaczną go bronić jak lwy. Nie przypominam sobie mimo że śledzę La Lige kiedy ostatnio w meczu Realu na SB było tyle bramek.
Espanyol to ekipa zdecydowanie lepsza od Alaves. Oczywiście grają w kratkę w tym sezonie ale ostatnimi czasy powoli stabilizują formę i pogranie czystej 2 w tym meczu wygląda zachęcająco @2,7 fortuna, musowo polecam pograć 2 DNB po @1,77 fortuna. Spotkanie beznadziejnej drużyny na własnym boisku ze słabą ekipą grającą na wyjazdach, kursy równe ale warto poszukać Espanyolu którzy ostatnio grają lepiej.
 
damian876 30

damian876

Użytkownik
Betis Sevilla vs. Getafe C.F.
03/11/2017​
Ciekawy mecz zapowiada nam się dzisiaj o godz. 21:00 na Estadio Benito Villamarín. Świetnie spisujący się piłkarze Verdiblancos w tym sezonie, a tym bardziej na własnym stadionie podejmują beniaminka z Getafe.
Real Betis niewątpliwie będzie chciał podtrzymać u siebie swoją wysoką formę. W dotychczasowych 5 meczach jakie przyszło im rozgrywać przed własną publicznością 4 razy zwyciężali i tylko raz musieli uznać wyższość rywala przegrywając 3:6 z pozytywnie odmienioną w tym sezonie Valencią gromadząc tym samym 13 strzelonych i 8 straconych goli (mecze u siebie). Na wyjeździe patrząc na tabelę idzie im troszkę gorzej, ale weźmy pod uwagę, że mieli nieco trudniejszych rywali: 0:2 z Barcelona, 1:3 z Villarreal, 0:1 z coraz lepiej radzącym sobie Espanyolem, jednakże potrafili wyjazdowe porażki rekompensować kibicom zwycięstwem 1:0 na Santiago Bernabeu, czy chociażby 4:4 na trudnym terenie jakim jest Anoeta. Także wbrew pozorom i w delegacjach nie jest źle.
Kilka słów o drużynie przyjezdnej .. zajmują niezłą jak dla nich 11 pozycje w tabeli. Początek nie należał do najlepszych, jak i terminarz do najłatwiejszych. Na start zaliczyli remis, przegraną aby potem odnieść wyjazdowe 1 bramkowe zwycięstwo z Leganes, które dało im trochę wiatru w żagle.. Niewielka przegrana z Barceloną (1:2), wygrana 4:0 z Villarreal i znów pasmo 4 meczy bez wygranej ale też bez wysokich przegranych 1:2 (Deportivo), 1:2 (R.Madryt) i 1:1 (Levante) gdzie warto wspomnieć, że w dwóch spotkaniach prowadzili już po 1:0 a z Realem byli blisko remisu i za ten mecz należą im się słowa pochwały. Podobnie jak i po meczu z Sociedad znakomicie odwracając losy meczu i wygrywając 2:1. Tak więc gracze z Alfonso Perez potrafią trzymać wynik, grają konsekwentnie i jeśli już muszą uznać wyższość rywala, to i tak znajdują drogę do bramki a przeciwnikowi ciężko jest strzelić o jedną bramkę więcej.
Jeśli chodzi o nieobecności, to w drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Zouhaira Feddala i Joela Campbella. Myślę, iż z powodzeniem tego pierwszego na środku obrony powinien zastąpić Jordi Amat, z kolei w zamian wypożyczonego z Arsenalu Londyn piłkarza prawdopodobnie wystąpi Sergio Leon. Wciąż ważą się losy Durmisi&#39;ego, nie ma na chwilę obecną żadnego potwierdzenia, że reprezentant Danii miałby nie zagrać. Póki co mam nadzieje na jego pojawienie się, ewentualnie na jego pozycji zobaczymy 25 letniego Rumuna - Toscę. Natomiast w Getafe na pozycji środkowego obrońcy nie zobaczymy ich kluczowego zawodnika - Damiana Suarez&#39;a (czerwona kartka), Schibasakiego oraz wciąż kontuzjowanego od początku sezonu Daniego Pacheco.
Przejdźmy do typowania:
Z jednej strony mamy niesamowicie skuteczny Betis, z drugiej strzelające Getafe, przy czym w 8 z 10 ligowych pojedynków tracili bramki, a przy domowej formie Betisu i braku Suarez&#39;a BTTS wydaje się być najpewniejszym typem. Ja natomiast idę trochę dalej... W moim odczuciu goście jeśli chcą wygrywać muszę to czynić na własnym podwórku, gdyż z ofensywnie grającymi zespołami przy ich obronie (zwłaszcza osłabionej) na 3 pkt. będzie niezwykle ciężko i klaruję nam się czysta &quot;jedyneczka&quot;.
Za racji tego, iż to mój pierwszy post na forum zagram nieco ostrożniej i skorzystam z oferty Milenium, który oferuje taki zakład:
bukmacher: Milenium
typ_1: 1X/btts kurs: 2.12 ✅
typ_2: over2.5 kurs: 1.77 ✅
typ_3: betis over1.5 kurs: 1.83 ✅


Jeszcze tak na szybko.. Sędzią dzisiejszego meczu jest pan Antonio Mateu, który pokazuje dość sporą liczbę kartek, kolejno: 6(+1 czerwona)/7/5/5/5
W 5 ostatnim meczach Betisu sędzia wyciągał kartoniki 7/4//4/6/6 razy pokazując je zawodnikom gosp. jak i gościom.
W 5 ostatnich spotkaniach Getafe: 9(+1 czerwona)/4/6/6/6
Tak więc pobieram na spokojnie linię 4.5:
typ_4: over4.5 żółtych kartek kurs: 1.57 ✅
Jak na pierwszy raz chyba nie jest źle ????
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
A co byście powiedzieli na niespodziankę na de Riazor. Nie wiem może byłby to początek końca Diego Simeone w Madrycie?!. Myślę że nastroje po ostatnich wynikach szczególnie tych w LM nie są najlepsze. Dawno tak słabo nie grali. Nigdy nie strzelali dużo ale 5 bramek w ostatnich 5 spotkaniach i tylko jedno zwycięstwo to dramat. Deportivo chyba się trochę przebudziło. Ostatnio pokonali na wyjeździe Las Palmas a u siebie totalnej padaki nie grają, szału też nie ma bo pokonali słabsze zespoły ale Atleti które wydaje się jest w kryzysie może mieć ciężko.
Widzę tu kilka bramek, według mnie Deportivo ukąsi; chodzi mi po głowie że Atleti tego nie wygra ale bezpieczniejszy i dość pewny typ według mnie to minimum 3 bramki w tym spotkaniu.
ilość bramek +2,5 ########## 2.08 fortuna
bramka w 90 minucie. zaczyna mnie śmiech ogarniać jak myślę o Atletico
0-1⛔
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
A co byście powiedzieli na niespodziankę na de Riazor. Nie wiem może byłby to początek końca Diego Simeone w Madrycie?!. Myślę że nastroje po ostatnich wynikach szczególnie tych w LM nie są najlepsze. Dawno tak słabo nie grali. Nigdy nie strzelali dużo ale 5 bramek w ostatnich 5 spotkaniach i tylko jedno zwycięstwo to dramat. Deportivo chyba się trochę przebudziło. Ostatnio pokonali na wyjeździe Las Palmas a u siebie totalnej padaki nie grają, szału też nie ma bo pokonali słabsze zespoły ale Atleti które wydaje się jest w kryzysie może mieć ciężko.
Widzę tu kilka bramek, według mnie Deportivo ukąsi; chodzi mi po głowie że Atleti tego nie wygra ale bezpieczniejszy i dość pewny typ według mnie to minimum 3 bramki w tym spotkaniu.
ilość bramek +2,5 ########## 2.08 fortuna
Bardzo mnie kusi wejść grubo w typ Deportivo strzeli bramkę za 1,6 w STS. Specjaliści od Hiszpani coś doradzą? Może jakieś wskazówki nt. składów? Z tego co widzę na sucho na flashscore to gospodarze u siebie zawsze coś strzelają, natomiast Atletico w trzech ostatnich meczach traciło bramkę, ciężka przeprawa z pasterzami w LM w tygodniu, oraz H2H też sprzyjają typowi. Proszę mądrzejszych o opinię. Kurs kusi
 
R 125

roger12

Użytkownik
Valencia - Leganes
Nietoperze pod wodzą Marcelino Garci są mocne jak nigdy dotąd i z taką grą chyba nikt nie wyobraza sobie by nie zajęli miejsca gwarantującej LM na koniec sezonu.Podstawowym problemem Valencii w poprzednich sezonach była llość żółtych kartek a nawet często czerwonych widać w tym sezonie że, piłkarze przystopowali z ostrą grą i polowanie na nogi rywala i tym samym trener ma do dyspocyzji wszystkich zawodnikow na kolejny mecz. Kolejny czynnik to niewyobrażalna poprawa stylu gry ,porządna defensywa gdzie trzonem jest Murillo,Gabriel, Montoya. Co prawda Nietoperze tracą gole jednakże spowodowane jest to bardzo ofensywną grą gdzie gole padają z braku powrotu za akcją, a nie z bezpośrednich błędów defensywy.
Leganes dobrze weszli w sezon także mają dość zdyscyplinowaną defensywe, gdzie mogliśmy to zobaczyć choćby z ATL Madryt czy Bilbao gdzie rywale mieli problemy z kreowaniem okazji.
Pomimo że rywal niezle sobie radzi wg mnie u siebie nietoperze nie powinni mieć żadnych problemów pokusiłbym się nawet o dw 3-0

Typ: Valencia over 1,5 gola 1,63@✅
Valencia over 2,5 gola 3,1@✅
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Valencia - Leganes
Valencia @ 1.52
buk: Bah

&#39;&#39;Podtrzymać passę zwycięstw przed przerwą reprezentacyjną&#39;&#39;
Faworytem tego spotkania może być tylko jedna ekipa i jest to gospodarz dzisiejszych zawodów. Valencia wyśmienicie weszła w ten sezon, notując jeden z lepszych startów w swojej historii. Nietoperze to obecnie druga siła La Liga, a to wszystko dzięki wielkim zmianom na początku tego sezonu. Marcelino robi świetną robotę i na efekt nie trza było długo czekać. W kapitalnej formie znajduje się Włoch Simone Zaza, a jutro do składu powróci Dani Parejo, który nie zagrał w ostatnim spotkaniu z powodu zawieszenia. Leganes niespodziewanie też dobrze zaczęli ten sezon. Goście byli niepokonani od siedmiu spotkań, lecz tą świetną passę przerwała w ostatniej kolejce Sevilla. Nie wydaje mi się żeby gości mieli się włączyć do walki o europejskie puchary, jest to zespół, który sezon zakończy w środku tabeli. Jutro zapewne postawią ciężkie warunki Nietoperzom, ale przy tak dobrej dyspozycji gospodarzy, Valencia powinna odnieść kolejne pewne zwycięstwo. Na koniec chcę dodać, że Valencia w końcu poprawiła grę i bilans w spotkaniach domowych. W całym poprzednim sezonie Valencia przegrywała u siebie aż siedem razy, w obecnych rozgrywkach straciła punkty dotąd tylko raz remisując z Atletico Madryt. Kurs warto pobierać dopóki jest jeszcze w miarę przyzwoity. Dla osób, które posiadają więcej pieniążków polecam zagrać Valencia do przerwy/koniec meczu po kursie @ 2.11. Nietoperze w obecnych rozgrywkach i spotkaniach domowych, na pięć spotkań cztery razy prowadzili do przerwy, a remis zanotowali tylko w spotkaniu z Atletico.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
04.11.2017 g. 13.00 Valencia- Leganes
Typ: X2
Kurs: 2,74
Pinnacle
Stawka 6/10
Jak dla mnie Valencia to tykająca bomba, dziś idzie totalna masówka na zespół nietoperzy. Leganes to nie Las Palmas, potrafili zatrzymać Atletico, czy ograć basków z Bilbao. Gospodarze, 6 zwycięstw z rzędu, zacna seria jak na La Ligę, uważam że dzisiejsze spotkanie to wcale nie musi być spacerek dla ValencIi, idę więc w kierunku gości z zabezpieczeniem się remisem.​
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Panowie przestrzegam was przed graniem jakis handi w stronę Las Palmas. Ekipa traci najwięcej bramek w lidze i prawie nic nie strzela - 8:25 !!! Po 3:0 i 4:0 z Barcą i Villarreal noi co gorsza przyjeżdżają na podkurwiony Real. Ta porażka z Girona i Totkami dolała oliwy do ognia, piłkarze sami są wkurwieni łącznie z Krysią. Czytałem z nim wywiad po meczu w Londynie, mówi że bardzo dobrze wiedzą jak wyglądają obecnie nie są ślepi, ale to dalej mistrzowie LM i to podwójni. Myślę że to idealny mecz na manitę bo goście prezentują się fatalnie, moim zdaniem jak się nic tam nie zmieni to polecą z hukiem. Tracą po 3 bramki z kelnerami ligowymi, oczywiście jutro pewnie autobus z 11 graczy i modły żeby nie było manity ale trafili na zły moment licząc na litość. Ja wiem że królewscy bez formy ale przyjeżdza baaardzo ogórkowa ekipa. Dodatkowo Marca już wieści zmiany w podstawowej jedenastce, siada Marcelo bez formy wchodzi Theo, ma grac Asensio w podstawowej i Ceballos także zapowiada się wymieniony Real.
Real -2.5 @1.53
Real -3.5 @.2.14

1xbet
(sytuacji było na 8:0 ale w Madrycie dalej kryzys...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 125

roger12

Użytkownik
O jakiej wy manicie piszecie? Real ma problemy nie od 2 spotkań a od samego początku sezonu. O ile remis z Valencią każdy zrozumie bo tam nie jeden poleci. Ale te wymęczone zwycięstwa Alaves, Getafe czy strata punktów z Levante niekoniecznie. I co teraz akurat sie obudzą? Kim Benzemą z przodu. Pewno problemu nie stworzy rywal jak ostatnio beniaminek ale stawiam 2-0 max 3.
 
dawid_tdi 0

dawid_tdi

Użytkownik
Witam
Ktoś się wypowie na temat Vila - Malaga ? teoretycznie malaga bez formy ale Vila też nie zachwyca. Kurs nie głupi ... Czekam na jakies opinie i spostrzeżenia .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Malaga tydzień temu odniosła w końcu długo wyczekiwane zwycięstwo. Taka wygrana z pewnością poprawi nastroje w szatni i dziś będą chcieli pójść za ciosem. Nie zapominajmy jednak, że goście to najsłabszy zespół na wyjazdach, który dotąd nie strzelił żadnej bramki a stracił ich jedenaście. Villarreal w tygodniu rozegrał ciężki mecz w Pradze, który wygrał 2:0. Dziś nie powinni sobie pozwolić na porażkę...​
18:30 Real Sociedad - Eibar
Real Sociedad @ 1.55
buk: Bah


Eibar przegrywało u siebie z Levante już 0:2, ale w drugiej połowie zagrało zdecydowanie lepiej, strzeliło dwie bramki i zremisowało 2:2. Goście jednak to już nie ta sama ekipa co roku temu, gdzie potrafi postawić się dużo lepszym drużynom i mało brakowało a byśmy ich zobaczyli w Lidze Europy. W tym zespole brakuje czegoś, co sprawiło by, że goście znowu stawiali by czoła najlepszym. Eibar przegrało cztery ostatnie spotkania wyjazdowe z rzędu i zaraz obok Malagi jest najsłabszą drużyną pod tym względem. Drużyna Eusebio nie ma ostatnio dobrej passy, ale u siebie nadal potrafi grać dobrze. Dziś do składu powrócą na pewno Zurutuza i zawieszony ostatnio Illaramendi. A więc druga linia gospodarzy po raz kolejny będzie wyglądała bardzo mocno. W ataku zapewne zobaczymy trójkę Juanmi, Oyarzabal oraz Williana Jose, którzy są odpowiedzialni za zdobywanie bramek. Gospodarze to dalej mocna ekipa, która w tym sezonie pomimo chwiejącej się formy powinni sobie poradzić z dużo słabszym rywalem.
20:45 Real Madryt - Las Palmas
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.90
gospodarze powyżej 7.5 rzutów rożnych @ 1.92
buk: Unibet


W spotkaniach Realu ostatnio cały czas widzę rzuty rożne. To, że Królewscy są daleko od swojej idealnej formy to chyba już widzą wszyscy. Zidane musi potrząsnąć mocno zawodnikami w szatni, bowiem za niedługo może być za późno na przebudzenie. Skupmy się jednak na rzutach rożnych. Real Madryt ma problem ze zdobywaniem goli, ale nie ze stwarzaniem sobie sytuacji. Po stracie gola w spotkaniu z Tottenhamem zespół dostał nagle kopa, który zdecydowanie ożywił grę Królewskich. Po dwóch ostatnich blamażach, dziś gospodarze będą chcieli udowodnić swoją wyższość dlatego od pierwszych minut rzucą się na swojego rywala. Przy takim obrocie sprawy nie powinno zabraknąć okazji do zdobycia gola oraz rzutów rożnych. Real nabija ich u siebie całkiem sporo: 5,9,10,12,9,13,13. Ta statystyki są miażdżące, dlatego z nabiciem przynajmniej ośmiu rzutów rożnych nie powinni mieć problemu. Goście zapewne będą chcieli w jakiś sposób wykorzystać niemoc Królewskich i poszukają na SB sensacji. Ostatnie dwa mecze zespół z Wysp Kanaryjskich wspomina miło gdyż udało mu się zremisować 2:2 i 3:3. Goście na pewno poszukają swoich szans gdyż nie mają nic do stracenia. W rzutach rożnych nie są taką samą maszynką jak Real, ale trzy/cztery powinni nabić. Gdyby udało im się zdobyć gola jako pierwszym mecz z pewnością by się jeszcze bardziej ożywił. Na to liczę.!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
Levante - Girona 1 Marathonbet 2.71
Kursy na gospodarzy rosną, bo jak zgaduję dużo ludzi ładuje w stronę gości z argumentem, że jak pokonali Real to i e słabszym Levante dadzą sobie radę. Jednak to tak nie działa. Wygrali z Realem, bo ten jest bez formy i bez pomysłu na granie. Tylko tyle bo zaraz mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom