>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (05.10-07.10.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Piast
obie strzelą @1,65
forBET ✅
powyżej 2,5 gola @1,85 forBET ✅ oba typy na spokojnie w 1. połowie :cash::cash::cash:
Dzisiaj 11 kolejka Lotto Ekstraklasy wystartuje w Legnicy, gdzie na mecz z beniaminkiem przyjedzie Piast Gliwice. Bukmacherzy jako faworyta w tym starciu typują gospodarzy, osobiście też mi się wydaje, że punkty mogą zostać w Legnicy, jednak ja w tym meczu idę w bramki, głównie ze względu na Miedź. Mój głowny typ na ten mecz to obie strzelą, gospodarze trafiali u siebie w każdym meczu, natomiast goście trafiali w każdym meczu w delegacji w tym sezonie. Czysta statystyka, niemniej jednak typ wydaje się dość pewny. W spotkaniach z udziałem beniaminka pada średnio 3,1 gola na mecz, a w meczach Piast nie jest duzo gorzej, bo 2,8 bramki na mecz. Miedź po dwóch kolejnych porażkach z Legią i Lechem będzie chciała wrócić na zwyciezką ścieżkę, natomiast Piast zajmuje wysokie 2 miejsce mając tyle samo punktów co lider z Białegostoku. W ostatniej kolejce wygrali bardzo ważne spotkanie derbowe z Górnikiem Zabrze. Uważam, że obu ekipom będzie zależało na zgarnięciu pełnej puli i zobaczymy otwarte widowisko z kilkoma bramkami obu ekip, dlatego jako drugi typ gram powyżej 2,5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Co do meczu Piasta z Legnicą - w Miedzi masa kontuzji, na pewno nie zagra Marquitos, reszta poobijana po meczu z Lechem. Piast od kilku spotkań gra słabo, co jest spowodowane brakiem Jodłowca w drużynie. Dziczek z Hateleyem mają mase strat i niecelnych podań. W dzisiejszym meczu na środku pomocy prawdopodobnie wystąpi już Jodłowiec, który pauzował na meczu z Górnikiem z powodu infekcji. To bardzo duże wzmocnienie dla zawodników Piasta. Poczekałbym na składy i wtedy zdecydował na co postawić. Od składu Piasta bardzo dużo zależy ponieważ w ostatnim czasie słabo gra Dziczek, Hateley, Mak, Papadopulos i przede wszystkim Felix. Jeśli w pierwszym składzie Piasta wystąpi Jagiełło, Jodłowiec spodziewam się wygranej Piasta.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lech
Typ: 2
Kurs: 1,95
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Dziś w Zabrzu starcie drużyn z ligowej czołówki poprzedniego sezonu. Te rozgrywki Lech zaczął fantastycznie, ale potem przyszedł spory kryzys. Wydaje się jednak, ze Lechici powoli z niego wychodzą, bo z dość groźną Miedzią zagrali naprawdę całkiem przyzwoicie. Zresztą tabela jest tak płaska, że do lidera tracą zaledwie trzy punkty. Sytuacja Górnika przedstawia się o wiele gorzej, bo Zabrzanie wyprzedzają tylko Cracovię i Zagłębie. Jedna wygrana w 10 meczach, bilans bramkowy 9:15. Po skuteczności Angulo nie zostało za wiele, a część młodzieży Górnika gra chyba tylko dlatego, że po prostu są młodzi, a konkurencji także brakuje. Dodatkowo w Lechu coraz więcej zdrowych gracz, a sam powrót Makuszewskiego dał pozytywnego kopa drużynie. Lech Djurdevicia potrzebuje sie &quot;zbudować&quot;, a mecze z takimi przeciwnikami jak Górnik wygrywać jednak powinien.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lech Poznań
powyżej 28,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Górnik w tygodniu rozgromił w PP Unię Hrubieszów 9-0 ale nie brałbym tego wyniku na poważnie, wszak rywal to drużyna z okręgówki. Gospodarze zagrali w tym meczu pierwszym składem i mogą za to dzisiaj zapłacić brakiem sił w meczu z Lechem, który miał cały tydzień przerwy i ich zmęczenie może przełożyć się na zwiększoną liczbę przewinień.
Co ciekawe to akurat Lech ma w tej chwili więcej fauli od Górnika bo 147 przy 145 gospodarzy. Sporo walki dzisiaj powinno być na boisku i faule według mnie to tylko kwestia czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Lechia-ZS
Typ : 1 druzyna powyzej 1.5✅✅
Kurs ok.1.7
Dlugo sie nie rozwodzac,Lechia nigdy pewniakiem nie byla ale jak wejda na pelnej k.w ten mecz to ogien w szopie w bramce ZS.Trzymam kciuki,ze to nie jest mecz pulapka.
Spokojnie te 2 gole ogarna ,obrona w postaci kartonowej atrapy ZS jest w stanie wpuscic.
Wiadomo,ze nazwiska i numery nie graja ale tu Lechia moze wskoczyc do scislego czuba tabeli i nie popusci.wynik moze byc rozny ale o te 2 gole moze zadbac nie jeden a kilku pilkarzy,a nie kopaczy z 2 ofensywnych stref.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia 4:1 Zagłębie
W sobotnie popołudnie zobaczymy pojedynek gdańskiej Lechii z Zagłębiem Sosnowiec. W drużynie Piotra Stokowca ostatnio mają niezbyt tęgie miny. Jest to efektem braku ligowej wygranej od trzech spotkań. Zacięło się na Wiśle Kraków z którą Lechia poległa 5:2, a w ostatniej kolejce z Wisłą, ale tym razem z Płocka. Mimo tego Biało - Zieloni zajmują trzecią pozycję w tabeli i dzięki remisowi Piasta mają realną szansę na fotel wicelidera (nie biorę pod uwagę ewentualnych 3 pkt Jagi).
Jeszcze gorzej wiedzie się drużynie gości, która obecnie zajmuje przedostatnie miejsce z identycznym dorobkiem punktowych jak ostatnia Cracovia z którą w ostatniej kolejce zremisowali. Wprawdzie Zagłębie nie wygrało już od 7 spotkań, ale nie znaczy to, że przegrywają mecz za meczem ponieważ odnotowali w tym czasie 4 remisy.
Moim zdaniem, z tego pojedynku zwycięsko wyjdą gospodarze. Piłkarsko to na pewno lepsza drużyna, a i ostatnie mecze wcale nie grali jakoś bardzo słabo. Zagłębie w tym sezonie tylko w jednym meczu nie straciło przynajmniej gola, a to nie świadczy dobrze o defensywie. Lechia natomiast tylko w dwóch spotkaniach nic nie strzeliła. Dlatego spodziewam się, że jutro również zawodnicy Stokowca będą w stanie więcej niż raz pokonać zastępcę Kudły, który pauzuje za czerwoną kartkę. Nie sądzę, aby podobna sztuka mogła udać się piłkarzom Zagłębia.
Moja propozycja:
Lechia i powyżej 1,5 gola kurs: 2.11 buk: betsson ✅
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Lechia wygra @ 1,87 Totalbet

Lechia po przerwie na kadrę nie odniosła jeszcze zwycięstwa, ale w czterech rozegranych meczach trzykrotnie pokazywała się z dobrej strony i oddawała punkty na własne życzenie. Ze swoim bez wątpienia dużym potencjałem ofensywnym taki rywal jak Zagłębie, które gra najsłabszą defensywę w lidze to najlepsza okazja do wygrania meczu po dłuższej przerwie.
✅ Wygrany
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lechia Gdańsk -:- Zagłębie Sosnowiec
Lechia @ 1.85
Fortuna
18:00 Lechia Gdańsk -:- Zagłębie Sosnowiec
Lechia + powyżej 1.5 gola w meczu @ 2.13
Fortuna


W ostatniej kolejce Lechia zremisowała swoje spotkanie na własne życzenie. Przy stanie 3:0 wydawało się, że jest już tak naprawdę pozamiatane i trzy punkty zostaną w Gdańsku. Zlekceważenie przeciwnika i myśli o pewnych trzech punktach dały tutaj o sobie znać i mecz skończył się remisem. Myślę, że Stokowiec miał dużo do powiedzenia po tym meczu w szatni i taka sytuacja już nie powinna się powtórzyć. Lechia w tym sezonie jest niezwykle silna co udowadnia w spotkaniach domowych jak i wyjazdowych. Przyjeżdża do nich najsłabszy zespół ligi jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe 0-1-4 bilans bramkowy 5-13. Lechia jest bardzo silna jeśli chodzi o atak. Dobrze do zespołu wprowadza się Sobiech, który ostatnio strzelił hat-tricka, a dobra dyspozycja Paixao, Haraslina tylko mają pomagać Arturowi do zdobywania jeszcze większej ilości goli. Zagłębie co prawda ostatnio poprawiło się w swojej grze i zaczęło regularnie strzelać bramki, to dalej ma problemy w defensywie. Ten zespół ma najbardziej dziurawą obronę w naszej lidze bowiem średnia dwóch goli straconych na mecz mówi tu sama za siebie. Lechia takie okazje wykorzystuje i dziś pewnie powinna dopisać trzy punkty do swojego dorobku. Na koniec spójrzmy jeszcze na absencje, Lechia na pewno bez Sławomira Peszki (dyskwalifikacja), Milosa Krasicia (rezerwy) czy Grzegorza Wojtkowiaka. Beniaminek bez Dawida Kudły (pauza za czerwoną kartkę) i Martina Pribuli.

20:30 Śląsk Wrocław -:- Legia Warszawa
powyżej 2.5 gola @ 1.90
Fortuna


Po zwycięstwie 4:1 nad Piastem myślałem, że to tylko jednorazowy taki wybryk piłkarzy Śląska. Kilka dni później przychodzi wyjazdowy mecz z Jagiellonia gdzie strzelają rywalowi kolejne cztery gole oraz mecz pucharowy gdzie aplikują rywalowi trzy bramki. Czyżby do Wrocławia nadeszły chwilowo lepsze czasy?. Wychodzi na to, że tak. Śląsk w końcu złapał rytm i pokazuje swoją siłę. Piech, Robak, Pich czy Cholewiak, który ostatnio zalicza coraz to lepsze występy to siła ofensywna gospodarzy. Fajnie wygląda współpraca pomiędzy Piech-Robak, gdzie obaj panowie zaczynają być postrachem naszej ekstraklasy. Obrona również spisuje się coraz to lepiej, a do jedenastki wskoczył Łukasz Broź, któremu w końcu udało się wygryźć ze składu Kamila Dankowskiego. O Legii również ostatnio można się coraz to lepiej wypowiadać. Po słabym początku sezonu Legia jak co roku w końcu zaczyna pokazywać futbol do którego nas przyzwyczaiła. Wydaje się, że trener znalazł w końcu optymalną jedenastkę i zobaczymy jak długo będzie się jej trzymał. Dziś na pewno nie zobaczymy Stolarskiego, który musi pauzować za nadmiar kartek. Reszta graczy jest do dyspozycji trenera. Obie drużyny łapią dobrą formę tak jak wcześniej Wisła czy Lechia.
KE - typy na pierwsze spotkanie nie mogę uznać, ponieważ dałeś typ łączony i oprócz niego drugi, a nie zaznaczyłeś, który ma być zaliczony do konkursu, a oba nie mogą //Waldi1979
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Naprawdę nie zastanawia was ten podejrzanie wysoki kurs na Lechię u siebie ? Sytuacja analogiczna do zeszłego tygodnia z kursem na Legię u siebie z Arka.
Za każdym razem powtarzacie, że ekstraklasa jest nie przewidywalna itp. Owszem Zagłębie jest słabe, pewnie najsłabsze w tej lidze, pewnie spadną ale coś tam komuś urwą również na wyjeździe.
Dziwnie podejrzanie wysoki kurs na Lechię jak dla mnie...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Naprawdę nie zastanawia was ten podejrzanie wysoki kurs na Lechię u siebie ? Sytuacja analogiczna do zeszłego tygodnia z kursem na Legię u siebie z Arka.
Za każdym razem powtarzacie, że ekstraklasa jest nie przewidywalna itp. Owszem Zagłębie jest słabe, pewnie najsłabsze w tej lidze, pewnie spadną ale coś tam komuś urwą również na wyjeździe.
Dziwnie podejrzanie wysoki kurs na Lechię jak dla mnie...
Dokładnie myślę podobnie, wszyscy pakują się tu w Lechię, a jeszcze wczoraj, czy przy poprzednich kolejkach mnóstwo postów o nieprzewidywalności ekstraklasy, wynikach na opak. Podobnie stawiane było choćby na Jagiellonię ze Śląskiem, chyba tylko jedna osoba stawiała na Śląsk. Lechia owszem mimo gorszych wyników dalej gra atrakcyjnie. Ja mimo wszystko nie pcham się w Lechię i gram po podobnym kursie over 2,5. Zagłębie poza Poznaniem zawsze strzela choć bramkę na wyjeździe, zakładam więc, że do wygranej Lechii potrzebne będą dwie bramki. Po co grać więc ich zwycięstwo, kiedy wariant bramkowy daje dużo większe możliwości i prawdopodobieństwo wejścia przy podobnym kursie? ;)

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over 2,5
Kurs: 1,78 w 1xbet
Wynik: 4:1 ✅
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Wisła P. 4:0
obie strzelą @1,74
1xbet ⛔
powyżej 2,5 gola @1,89 1xbet ✅
Pierwszy sobotni mecz Lotto Ekstraklasy, do Szczecina przyjeżdża ekipa Nafciarzy z Płocka. Faworytem są gospodarze, którzy po kiepskim początku sezonu zaczeli regularnie punktować i nie przegrali od 4 spotkań notując w tym czasie 2 remisy oraz 2 wygrane, przyjezdni to ich sąsiad w tabeli, zdobyli także dotychczas 10 pkt, są wyżej w klasyfikacji ze względu na lepszy stosunek bramek, ogólnie mecze z udziałem Wisły Płock są bardziej overowe, w tych meczach pada średnio 3 bramki na mecz, natomiast w spotkaniach Portowców tylko 2,2 gola na mecz. Na ten mecz proponuję 2 typy, pierwszy to obie strzelą, w ostatnich 5 spotkaniach Portowców typ ten został pokryty w 4 meczach, tylko Zagłębie Lubin nie potrafiło pokonać bramkarza Pogoni, w ostatnich 5 domowych meczach Szczecinian tylko raz obie ekipy nie zdołały strzelić minimum po golu, w ostatnich 5 meczach Płocczan również tylko raz nie padł bts, w ostatnim meczu z Lechią Gdańsk, natomiast w ostatnich 5 meczach w delegacji z udziałem Nafciarzy zawsze obie drużyny strzelały. Drugi typ na over przedstawiłem po krótce na początku, wydaje mi się, że tu nie skończy się na dwóch bramkach i jeżeli nie będzie wyższego remisu bramkowego to któraś z ekip przechyli szalę na swoją korzyść, większe szanse daje się Pogoni, ja jednak nie skreślałbym Wisły, dlatego na potrzeby konkursu proponuję typ łaczony obie strzelą i powyżej 2,5 gola, dla bardziej odważnych obie strzelą i powyżej 3,5 gola @3,2 fortuna, jak narazie jest to bardzo overowa kolejka i mam nadzieję, że po wczorajszych meczach ten trend zostanie podtrzymany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Nie ma co się sugerować kursami na Lechię w tym sezonie, bo przeważnie są wysokie. Nawet, gdy Lechia zanotowała 3 zwycięstwa z rzędu i potem podejmowała Koronę, to kursy na nas nie schodziły poniżej 2.00. Czy to z Koroną czy Zagłębiem Lubin u siebie. Trzeba na tym korzystać póki się da, chociaż z drugiej strony, Lechia nie wygrała od 4 meczów licząc PP. Ale gra w tych spotkaniach była dobra, tylko brakowało skuteczności.
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Nie mam wątpliwości, że pomimo wysokich kursów na gdańszczan, to oni są faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Lechia może wrócić przynajmniej do jutra na fotel lidera. W Gdańsku dziś słonecznie, więc liczę na dobrą piłkę i 3 punkty, które są tak bardzo potrzebne. Ten mecz będzie dużo ważniejszy, niż kibicom Lechii może się wydawać. Brak wygranej w lidze od 3 meczów na co złożyły się:
- brak skuteczności i fatalna gra w obronie w Krakowie;
- kiepska druga połowa przeciwko Zagłębiu Lubin i zmarnowanie 3-bramkowej przewagi, którą Lechia wypracowała sobie do przerwy;
- brak szczęścia w Płocku w meczu z Wisłą, dużo sytuacji, brak wykończenia, słupek Flavio z karnego itd.
Lechia po prostu musi dziś wygrać i jestem spokojny o to spotkanie. Jeśli styl gry będzie taki jak w poprzednich meczach, to przy skuteczności Lechii może być już po meczu po pierwszych 45. minutach. Możecie się śmiać, że jestem hurraoptymistą, ale to, co Stokowiec zrobił z tą drużyną w porównaniu z zeszłym sezonem nadaje się na jakiś dobry film. Ta drużyna nie zapomniała jak się gra w piłkę. W dodatku teraz skład jest słabszy na papierze w porównaniu z zeszłym sezonem, a Lechia gra o wiele lepiej. Może nie są to widowiskowe mecze, ale ciągle jesteśmy w czubie tabeli. grac45 słusznie wspomniał o tym, że Mandziara w końcu zamknął poprzedni sezon klamrą w postaci zaległych pieniędzy. Nikt nie lubi pracować za darmo, a nie wszyscy piłkarze podchodzą do piłki z miłości i pasji, więc to na pewno wpłynie pozytywnie. Uregulować jeszcze zaległe pensje w obecnym sezonie i utrzymywać się w czubie tabeli, a może być... A zresztą, nie będę pisać, bo w Gdańsku lubimy pompować balony, a potem jest wielkie rozczarowanie i ogromny huk na koniec sezonu. Lepiej podchodzić do wszystkiego z pokorą, jak to mówi Stokowiec. Odnośnie meczu - nie widzę tu szans dla zespołu z Sosnowca. Sanogo coś tam z przodu miesza, swoje momenty ma też Wrzesiński, ale Lechia wg mnie pewnie zgarnie komplet punktów. Sportowa złość na pewno tkwi w tych piłkarzach. Lechia nie przegrała w tym sezonie przed własną publicznością i to się nie zmieni po dzisiejszym meczu. Natomiast Zagłębie dalej pozostanie na końcu tabeli wyjazdowej, a kto wie, może nawet spadnie na ostatnie miejsce w lidze kosztem Cracovii, która jutro w Derbach Krakowa podejmie Wisłę. W meczu z Wisłą Płock kompletnie zawiedli mnie Sobiech i Flavio. Liczę, że dzisiaj się zrewanżują dobrym meczem, bo pewnie oni wybiegną w ofensywie, a tercet uzupełni Lukas Haraslin. W tym meczu może paść sporo bramek (o ile Lechia będzie skuteczna). Średnio w meczach domowych Lechii padają w tym sezonie 3 bramki. Bilans domowy Biało-zielonych to 8 bramek zdobytych, przy 4 straconych. Zagłębie pod tym względem w delegacjach jest jeszcze &quot;lepsze&quot;. Ich bilans bramkowy to 5-13, a więc 3,6 bramki/mecz. Haraslin jest w gazie, więc liczę, że zrobi wiatraki z kolejnych obrońców w Ekstraklasie i w końcu przełoży to się na bramkę lub asystę, więc moje propozycje na dzisiaj to:
Lechia @1.85 ✅
Lechia HT/FT/over 2.5 @3.85 ✅
Lechia -1 @3.10 ✅

Lukas Haraslin strzeli bramkę @3.70 ⛔
| Wszystkie kursy z Fortuny.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Lechia - Zagłębie 1
Włączę się do dyskusji. Kurs na Lechię faktycznie podejrzany. Widziałem ZS na żywo w Kielcach 2 tygodnie temu i dramat. Była to najsłabsza drużyna, która przyjechała do Kielc w ciągu chyba 3 ostatnich lat. Wydaje mi się, że jednak pewne zwycięstwo Lechii będzie. Oczywiście w sporcie nie ma pewniaków, ale na niespodziankę kasy tu nie postawię.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piękna masówka na Lechię, czyli gramy 2X !!!
Słaby argument aby grać przeciwko bo idzie masówka na Lechię.
Wszyscy grają na gospodarzy bo widzą jak wyglądają w spotkaniach domowych i jak silni są w ataku. Sosnowiec to obok Górnika najsłabsza ekipa w obronie. To tak w skrócie, a całą resztę masz napisaną powyżej w kilku postach ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1
powyżej 2,5 1,70
Kolejny raz wchodzę w over w meczu Zagłębie. Obrona w dalszym ciągu bez pomysłu, bez polotu, dziurawa...
Z kolei na atak w dalszym ciągu można liczyć. Są na ostatnim miejscu i coraz bardziej potrzebują punktów więc już nie będą się tak zamykać grając na wyjazdach.
Lechia w ostatnim czasie nie prezentuje już tak dobrej piłki i tak dobrej obrony.
Na pewno w meczu z beniaminkiem nie liczy się nic innego niż zgarnięcie 3 punktów.
Liczę na otwarty mecz z obu stron i na kilka bramek - minimum 3.
Cracovia - Wisła Kraków 0:2
Wisła kz 1,83
W tym meczu zabezpieczam się remisem ale wydaje mi się, że to Wisła Kraków ma większe szanse na zwycięstwo w derbach. Może grają trochę gorzej w ostatnich meczach - 2 porażki z rzędu 1:2 z Pogonią i 0:1 z Koroną natomiast Cracovia zwycięstwo i remis 3:1 z Wisłą Płock i 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec.
Natomiast ja patrzę na możliwości kadrowe i na cały sezon, który to Wisła ma dużoooo lepszy a takie derby to spinanie się na 200% w dodatku na wyjeździe wygrać to jest coś.
Wisła gra dużo lepsza piłkę w tym sezonie i myślę, że właśnie to pokażą a w razie niepowodzenia myślę, że remis to max na co stać Cracovie.​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
powyżej 31,5 fauli @ 1,85 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,7 ⛔
Totolotek
Linia bardzo wysoka ale nie ma co się dziwić gdyż spotykają się ekipy popełniające najwięcej fauli w lidze.
Po stronie gospodarzy już 163 przewinienia, po stronie gości 173 (rozdziela ich tylko Pogoń z 168 faulami).
Lechia walczy o fotel lidera, Sosnowiec z kolei o opuszczenie strefy spadkowej także stawka dla jednych jak i drugich przed przerwą na reprezentację wysoka.
W ilości kartek obie ekipy również zajmują dwa czołowe miejsca z tym, że po stronie Lechii aż 36 żółtek do tej pory, drugi Sosnowiec co 25 kartek na koncie.
Co dzisiaj możemy zobaczyć w tym spotkaniu, według mnie nic innego jak dużo kopaniny przerywanej co chwile faulem.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa typ Śląsk
2.73 fortuna
Kilka razy w Tym sezonie gralem na Legie i za każdym razem wtopa. Dziś spróbuję zagrać na Śląsk, który ostatnio Wszystkich zaskoczyl. Wygrana i to wysoko w Bialystoku, a wczesniej 4-1 z mocnym Piastem.
Tak naprawdę to.dzis czeka ich prawdziwy test.
Legia to wciaz wielka niewiadoma. Wygrali klasyk z Lechem, potem wysoko Miedź w Legnicy by później zremisować ze słabą Arką.
Ścisk w tabeli oraz gubienie punktów orzez każdą drużynę powoduje, że każdy może włączyć się do walki o lidera. Dziś stawiam na to, że Śląsk zrobi kolejny krok, by byc bliżej podium. Uważam, ze wygrana z Piastem oraz Jagiellonia to nie przypadek i Śląsk naprawdę zaczął grać w dobry futbol.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa typ Śląsk
2.73 fortuna
Kilka razy w Tym sezonie gralem na Legie i za każdym razem wtopa. Dziś spróbuję zagrać na Śląsk, który ostatnio Wszystkich zaskoczyl. Wygrana i to wysoko w Bialystoku, a wczesniej 4-1 z mocnym Piastem.
Tak naprawdę to.dzis czeka ich prawdziwy test.
Legia to wciaz wielka niewiadoma. Wygrali klasyk z Lechem, potem wysoko Miedź w Legnicy by później zremisować ze słabą Arką.
Ścisk w tabeli oraz gubienie punktów orzez każdą drużynę powoduje, że każdy może włączyć się do walki o lidera. Dziś stawiam na to, że Śląsk zrobi kolejny krok, by byc bliżej podium. Uważam, ze wygrana z Piastem oraz Jagiellonia to nie przypadek i Śląsk naprawdę zaczął grać w dobry futbol.
Dlatego dziś wygra Legia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom