>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (05.10-07.10.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
powyżej 28,5 fauli @ 1,85 ⛔
Totolotek
Śląsk ostatnio na fali, 4-1 z Piastem, 3-0 w PP i 4-0 z Jagą w Białymstoku, takie wyniki robią duże wrażenie. Legia tak minimalistycznie 1-0 z Lechem, 4-1 z Miedzią, 1-0 w PP i 1-1 z Arką ostatnio u siebie.
Faworyta ciężko wskazać, gospodarze dysponują szybkimi i dobrze wyszkolonymi technicznie napastnikami jak Robak i Piech, z którymi defensywa Legii będzie miała dzisiaj sporo problemów. W tym upatruję sporo fauli po stronie gości. Sami tez mają w ataku takich zawodników jak Carlitos czy Kante, którzy potrafią sporo namieszać pod bramką rywala i na nich też obrona Śląska powinno popełnić sporo fauli.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Korona - Jagiellonia
Dziś oczywiście będę na stadionie, ale przestrzegam przed graniem na Kielczan. Korona nie gra rewelacyjnie tak jak jesienią ubiegłego roku, tylko solidnie. Jaga wyjątkowo nam nie leży. Mecz powinien być zacięty. Korona ma solidną obronę. Nowy nabytek Marquez jest ogarniętym chłopakiem. Do tego dochodzą Diaw, który zrobił duży postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu i oczywiście solidni Gardawski i Ryman. Lettieri zaczyna w tym sezonie ustawiać zespół od obrony. Jesteśmy drużyną która traci mało bramek jedna z lepszych defensyw. Ponieważ jak już wspomniałem Jaga nam nie leży, ale nie jest w najlepszej formie typuję tu remis po 3.3 w Fortunie lub -2,5 bramki po 1.8 w Fortunie. Nie widziałem Jagi w tym sezonie napiszcie co o tym sądzicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Korona - Jagiellonia
Dziś oczywiście będę na stadionie, ale przestrzegam przed graniem na Kielczan. Korona nie gra rewelacyjnie tak jak jesienią ubiegłego roku, tylko solidnie. Jaga wyjątkowo nam nie leży. Mecz powinien być zacięty. Korona ma solidną obronę. Nowy nabytek Marquez jest ogarniętym chłopakiem. Do tego dochodzą Diaw, który zrobił duży postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu i oczywiście solidni Gardawski i Ryman. Lettieri zaczyna w tym sezonie ustawiać zespół od obrony. Jesteśmy drużyną która traci mało bramek jedna z lepszych defensyw. Ponieważ jak już wspomniałem Jaga nam nie leży, ale nie jest w najlepszej formie typuję tu remis po 3.3 w Fortunie lub -2,5 bramki po 1.8 w Fortunie. Nie widziałem Jagi w tym sezonie napiszcie co o tym sądzicie.
Polska liga to rzuty kością co kolejkę, tydzień temu Jaga zaprezentowała się fatalnie. Śląsk robił co chciał a 0-4 to najniższy wymiar kary. Co nie znaczy, że dziś będzie miało to jakiekolwiek przełożenie na mecz. Ot ekstraklapa w pełnej &quot;krasie&quot;.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Korona 1:1 Jagiellonia
Dzisiaj w Kielcach miejscowa Korona będzie podejmować Jagiellonię, która po tym spotkaniu będzie chciała wrócić na fotel lidera. W ostatniej kolejce zespół z Białegostoku niespodziewanie poległ po słabym meczu z Śląskiem Wrocław aż 0:4. Moim zdaniem to tylko wypadek przy pracy ponieważ dotychczasowa gra oraz wyniki podopiecznych trenera Mamrota wyglądały bardzo dobrze aczkolwiek zdarzały się wpadki jak z Miedzią (również przed własną publicznością).
Natomiast w Kielcach humory powinny dopisywać. Korona jak na razie prezentuje się bardzo przyzwoicie i zasłużenie zajmuje 5 miejsce. Dotychczas kielczanie przegrali zaledwie dwa spotkania (z Lechią i Legią). Obecnie mają serię trzech zwycięstw przed własną publicznością.
Szczerze, jest to trudny mecz do wytypowania. Nie dziwią więc kursy wystawione przez bukmacherów. Osobiście minimalnie większe szanse daję drużynie gości. Moim zdaniem kluczową rolę może tu odegrać doświadczenie piłkarzy Jagi wyniesione z pojedynków z Gent czy Rio. Ale mimo bezkompromisowości Jagiellonii (tylko jeden remis) wykluczę możliwość podziału punktów.
Moja propozycja:
Jagiellonia dnb kurs: 2,01 buk: fortuna ▶
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Korona Kielce -:- Jagiellonia Białystok
powyżej 2.5 gola @ 1.82
Fortuna


To, że ta liga jest nieobliczalna wiemy już dawno, dlatego po raz kolejny idę w stronę goli. Jagiellonia w ostatnim spotkaniu dostała zimny prysznic na głowę przegrywając 0:4 z Śląskiem. Jagiellonia rozegrała jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie i nic dziwnego, że zebrali takie lanie. W pierwszej połowie nie oddali żadnego strzału na bramkę rywala!. Ta drużyna zapewne będzie chciała szybko się zrehabilitować i odbudować morale po tak wysokiej przegranej i myślę, że ją na to stać. Trener Mamrot ma kim straszyć w ataku, a gdy drużyna jest skuteczna to potrafi zaaplikować rywalowi kilka bramek. Korona nie potrafi ustabilizować swojej formy, ale pomimo tego jest w czubie tabeli. W środku tygodnia skompromitowali się w PP przegrywając 3:2 z Wisłą Sandomierz. Takie porażki są nie wybaczalne u trenera Lettierego, dlatego kibice liczą również na szybką odpowiedź w postaci wygranej z Jagą. Trener może być zadowolony z Mateja Pucko, który ma już na swoim koncie dwa trafienia. Po kontuzji do składu powrócił Cebula, który jest ważnym ogniwem ekipy gospodarzy. Spodziewam się zatem dobrego meczu. Obie drużyny poszukają przełamania po ostatnich wpadkach, a to, że obie ekipy mają kim straszyć w ataku liczę na przynajmniej trzy gole w tym spotkaniu. Na koniec gdy spojrzymy na statystyki to od 2016 roku pomiędzy tymi drużynami goli pada naprawdę sporo.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cracovia - Wisła Kraków powyżej 5.5 żółtej kartki
1.85 (Totolotek)
Derby Krakowa poprowadzi Paweł Raczkowski, a to sędzia, który rozdaje dużo żółtych kartek. Dotychczas w 7 sędziowanych meczach 3 razy przekraczał tę granicę. Ostatnio sędziował AS Roma - Pilzno i pokazał tylko 2 kartki, ale ten mecz był strasznie jednostronny i nie było praktycznie żadnej brutalnej gry i mocnych fauli.
Obie ekipy mają w swoich składach dobrych zawodników do kartkowania, a Wisła przy ostatnio słabszych wynikach się zapala. Sadlok i Wasilewski weszli w awanturę z Górskim i wyłapali za swoje faule po dwie żółte kartki.
Myślę, że derby i Raczkowski zrobią swoje i będzie w tym meczu dużo żółtych kartek.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
18:00 Cracovia - Wisła
Cracovia DNB @ 1.85
fortuna
Witam,gospodarze pierwsze 3 pkt zgarneli dopiero w 9 kolejce przeciwko Płockiej Wiśle i od tamtej pory wygrana w PP oraz remis w Sosnowcu a goście do 9 kolejki rewelacja ligi szli jak burza i....cos sie zacieło 2 przegrane z rzędu + przegrana z Lechią w PP gdzie tą samą Lechie zlali kilka dni wcześniej 5:2 a więc wiślacy złapali zadyszke a grajki Probierza łapią&quot;wiatr w żagle&quot;i to by stanowiło motywacje aby pójść w strone gospodarzy tyle że to są DERBY i tutaj wszystko jest możliwe .Sugerując się formą obydwu drużyn 51% stawiam na Cracovie ale że jak wspomniałem że to są DERBY gram DNB.Powodzenia
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Korona ⛔ /Nie wiem jak Oni tego nie trafiali :|
Kurs: 2.4 fortuna
Pisze z telefonu więc proszę o wyrozumiałość. Korona zaskakuje pozytywnie, który to raz. Dziś do Kielc zawita wicemistrz Polski i to już jest argument, dlaczego piłkarze z Kielc muszą wyjść dobrze zmotywowani. Jaga po klęsce 0 4 u siebie musi się zrewanżować ale Kielce to trudny teren. 3 0 1 bilans mówi sam za siebie. Jedynie Legia wywiozła 3 punkty. Śląsk był bliski remisu. Są już składy na to spotkanie, nie widzę żadnych niespodzianek u gospodarzy, lecz w drużynie gości na grafice to Frankowski ma być na obronie. Wiemy że tak nie będzie jednak ofensywny skład zaproponował trener Mamrot. Warto zaznaczyć że wraca Taras Romanchuk.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
powyżej 29,5 fauli @ 1,85 ✅
Totolotek
Ciekawa ta nasza Ekstraklasa, co mecz w tej kolejce to ktoś gra o fotel lidera, najpierw Piast był na czele przez jeden dzień, potem Lechia do której dołączyła Legia i tylko gorszą różnicą bramek nie jest pierwsza. Teraz obie ekipy czekają na rozstrzygnięcie spotkania Korona - Jagiellonia po którym to Jaga może zostać ponownie samodzielnym liderem bądź Korona zrówna się punktami ze wspomniana dwójką.
Spotkanie powinno być wyrównane i zacięte, gospodarze najpierw wygrali w Krakowie z Wisłą by za chwilę odpaść z PP w nie najlepszym stylu. Goście ostatnio zostali rozbici w Białymstoku przez Śląsk aż 4-0 i dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli zmazać plamę za tamto spotkanie. Więc walki na boisku nie powinno zabraknąć i ostrych spięć, wiadomo jak gra Korona i aby im się przeciwstawić też należy zagrać agresywnie i twardo.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Wisła Kraków powyżej 5.5 żółtej kartki
1.85 (Totolotek)
Derby Krakowa poprowadzi Paweł Raczkowski, a to sędzia, który rozdaje dużo żółtych kartek. Dotychczas w 7 sędziowanych meczach 3 razy przekraczał tę granicę. Ostatnio sędziował AS Roma - Pilzno i pokazał tylko 2 kartki, ale ten mecz był strasznie jednostronny i nie było praktycznie żadnej brutalnej gry i mocnych fauli.
Obie ekipy mają w swoich składach dobrych zawodników do kartkowania, a Wisła przy ostatnio słabszych wynikach się zapala. Sadlok i Wasilewski weszli w awanturę z Górskim i wyłapali za swoje faule po dwie żółte kartki.
Myślę, że derby i Raczkowski zrobią swoje i będzie w tym meczu dużo żółtych kartek.
Również myślałem o becie na kartki w tym meczu, ale z racji, że są to derby bez kibiców odpuściłem to spotkanie, bo różnie takie mecze mogą wyglądać. Nie twierdzę, że tych kartek nie będzie, ale dla mnie no bet.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisła Kraków
Typ: +3,5 spalonych ✅
Kurs: 1,8 (fortuna)
Możemy chyba zaryzykować, że czeka nas hit kolejki. Wczoraj nastawiałem się na Śląsk Legia, że będzie to mecz fajnych składnych akcji i mnóstwo sytuacji. Niestety skończyło się nudnym 0 1. Zacznę od gości. Powiem tak - kiedyś musiał przyjść kryzys. Na niekorzyść Wisły przyszedł przed Derbami z Cracovią. 2 przegrane mecze pod rząd - słaba gra zespołu - z czego to może wynikać. Ktoś na mediach społecznościowych pisał o zadłużeniach wobec piłkarzy - może ma to wpływ jednak nie wierzę, że jak mają na 3 miesiące w plecy z wypłatami, to grając 90&#39; z przeciwnikiem biegają, wkładają serducho do gry i trochę odpuszczają wiedząc że trzeba pokazać zarządowi że coś jest nie tak. Odrzućmy to, zobaczmy na suche statystyki Wisły z ostatnich 2 meczów: z Pogonią 7 strzałów w tym 1 celny!, z Koroną 8 strzałów w tym 3 celne. Widząc co wyprawia Boguski i koledzy sądzę, że przegrana 0 1 u siebie to wypadek przy pracy. Jednak już widać, że choćby z Górnikiem takiego zespołu, który robi skłądne fajne akcje, gra efektownie i efektywnie. Chyba nie powiem kłamstwa jak stwierdzę, że 1 punkt dziś z Cracovią będzie to dobry wynik przed przerwą na kadrę.
Cracovia ostatnio przywiozła 1 punkt z Sosnowca, w 9 kolejce u siebie pokonała 3 1 Wisłę Płock. W ostatniej kolejce gra nie powalała, jednak w przypadku Cracovii każdy punkt jest cenny i potrzebny aby motywacja i atmosfera w zespole rosła. Dzisiaj przed własną publicznością nie można wyjść obojętnie, trzeba walczyć i pokazać charakter. Trudno wytypować tutaj faworyta, osobiście tutaj idę w kierunku spalonych. Przy ścisku w środku pola będą tutaj z pewnością latać wysokie piłki w kierunku napastników. Goście póki co 16 razy byli łapani na spalonych, 17 to oni łapali na spalone. Niestety Cracovia ma niską tę statystykę i tylko 8/10. Liczę że linia 3,5 zostanie spokojnie przełamana i życzę Wam powodzenia.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Wisłą Kraków
powyżej 33,5 fauli @ 1,85 ⛔
Totolotek
W nadchodzących derbach Krakowa nic innego nie przychodzi mi na myśl jak spora ilość przewinień . Dodatkowo sytuacja w tabeli gospodarzy nie do pozazdroszczenia, obecnie miejsce w strefie spadkowej. Wygrana pozwoliła by im przeskoczyć Górnika z którym zmierzą się w kolejnej kolejce i zawsze lepiej przystępować do spotkania będąc wyżej w tabeli od rywala. Gospodarze na razie tylko z jednym zwycięstwem odniesionym właśnie przy Kałuży 3-1 nad Wisłą ale z Płocka. Goście po dobrej serii zanotowali dwie porażki z rzędu, 2-1 z Pogonią i ostatnio u siebie 1-0 z Koroną. Jak to derby mecz powinien być zacięty, ostry i przewinienia powinny sypać się z jednej jak i drugiej strony. Co prawda Wiślacy obecnie mają na koncie najmniej fauli ze wszystkich drużyn Ekstraklasy ale pamiętajmy, że to derby i nikt tu nogi nie odstawi ani nie zawaha się czy zatrzymać przeciwnika faulem
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie! Sprawa jest następująca! Obstawiłem over 3,5 ż.kartki w meczu Śląsk Legia. 3 żólte i kier dla Piecha. Rozliczyli jako przegrany, a pamiętam, że totolotek jako jedyny liczył czerwone jako dwie żółte. Pytanie czy oni zrobili błąd czy ja o czymś nie wiem. Będę wdzięczny za odpowiedź! Pozdrawiam!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam Panowie! Sprawa jest następująca! Obstawiłem over 3,5 ż.kartki w meczu Śląsk Legia. 3 żólte i kier dla Piecha. Rozliczyli jako przegrany, a pamiętam, że totolotek jako jedyny liczył czerwone jako dwie żółte. Pytanie czy oni zrobili błąd czy ja o czymś nie wiem. Będę wdzięczny za odpowiedź! Pozdrawiam!
obstawiłeś over 3,5 żółtej kartki, Piech dostał bezpośrednie czerwo, więc siłą rzeczy nie było 4 żółtych, a zagrałeś na over żółtych kartek, a nie kartek ogólnie z tego co piszesz, jak dla mnie to dobrze rozliczone.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 11. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. typer.polska 100 pkt. (327)
2. zibi16 80 pkt. (153)[/b]
3. waldi1979 60 pkt. (139)
4. flamaster 50 pkt. (111)
5. analyses 40 pkt. (109)
6. ibis 30 pkt (+30 pkt. Joker) (-56)
7. ajayinho 20 pkt. (-120)
8. seba23 10 pkt. (-230)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom