>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.09-01.10.2017)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!

Ciekawy weekend przed nami w rozgrywkach krajowych.W sobotnie popołudnie Lechia powalczy z solidnym Zagłębiem o pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie, emocji nie braknie również w Krakowie gdzie Wisła i Jaga zagrają o komplet.Kolejkę w niedziele zamyka ligowy szlagier pomiędzy Lechem a Warszawską Legią.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Arka - Cracovia
Oglądałem oba spotkania tych drużyn w tej kolejce. Cracovii nawet 3 ostatnie (z Legią i PP). To co się wyprawia na tą chwilę w Cracovii w kulturalny sposób ciężko ocenić. Ceniłem zawsze Probierza, ale patrząc co tam wyrabia z tą garstką zawodników śmierdzi totalnym amatorstwem. Wracając jeszcze do czasów, gdy objął Cracovię on już wtedy musiał sodówki dostać. Bo inaczej nie da się zrozumieć za równo wyboru Cracovii jaki i tego co zrobił ze starym zespołem. Wyrzucić na pierwszym spotkaniu 5 zawodników tylko dlatego, że oni nie pasują mu do koncepcji budowania zespołu? Stawiam hajs, że takiego Polczaka w życiu by teraz nie wyrzucił. Podobnie z dwójką Cetnarski/Budziński. To jest elementarny początek problemów Cracovii w tym sezonie. Rozwalenie całkowicie zespołu z tamtego sezonu i szukanie następców w totalnych ogórkach zza granicy. Można w jakimś stopniu tłumaczyć się pechowymi kontuzjami Dobrowskiego czy swego czasu problemami Covilo. Ale chyba każdy poważny człowiek, trener, pion klubu zakłada taki scenariusz czy nie?
Same transfery to jest kpina. Jeśli Probierz na coś oprócz braku lotniska narzekał w Białymstoku, na transfery czy cokolwiek innego, to teraz ma dopiero raj. Szrot 4 kategorii obcokrajowców i gwiazd pokroju spadkowicza z Łęcznej Drewniaka i Hernadeza. Do tego zachwalany Deja, ale chyba tylko przez samego Probierza. Zawodnicy na maks 1 ligę, nic więcej. Fink, Siplak,Dimun, Zenjov to jest kompromitacja i degrengolada . Żonglowanie składem mecz w mecz zwłaszcza dwójką stoperów kolejna.
Całość niech dopełni 4 żółtka kartka i brak kapitana i zdecydowanie najlepszego zawodnika jeśli chodzi o jakąkolwiek jakość w ofensywie Krzysztofa Piątka. Już nie wspominając, że grali w poniedziałek a już Arka czeka w piątek, brak odpoczynku, daleka podróż i niech każdy piłkarz Cracovii jeszcze dopisze z 10 innych powodów.
O Arce krótko bo to w głównej mierze typ przeciwko pato jaka jest w Cracovii. Solidność, solidność i jeszcze raz solidność. Tak wyglądało to w Gliwicach. Oprócz może dwóch groźnych akcji na cokolwiek więcej nie pozwolili Piastowi. Kadra nabita jak kabanos w Gdyni, nie wiem czy kiedykolwiek mieli lepszy zespół jeśli chodzi o całą kadrę. Zero kontuzji, wygrana w lidze, wygrana w pucharze i mecz u siebie przez przerwą reprezentacyjną. Ojrzyńskiego mało cenie jeśli chodzi o warsztat, ale znając jego charakter jestem spokojny, że odpowiednio nastawi im głowy. Bo to aż żal nie skorzystać z wyrwania 3 punktów. Solidność tu wystarczy.
Kursowo jest bardzo w porządku. Łapałem od razu wczoraj po meczu.
Wychodzi na czysto bez podatku podwojenie stawki i takie warunki są jak najbardziej do przyjęcia.
Arka 2,3
Arka wygra i over 1,5 bramki w meczu 2,85

fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech - Legia
X 3.15
Legia dnb 2.05
poniżej 2,5 goli 1.75
(forbet)
Starcie dwóch drużyn będących &quot;pod formą&quot;. Lech ostatnio dramatyczny. W 3 ostatnich meczach oddał 4 celne strzały. W Szczecinie 0:0 które należało uznać za sukces, z Koroną u siebie wymęczone 1:0, we Wrocławiu już zasłużona porażka praktycznie nie stwarzając zagrożenia pod bramką rywala.
Jako kibic Lecha liczę na powrót Gajosa (skrócona kara z 4 do 3 meczów) i będzie mógł zagrać. Kibice Kolejorza na niego psioczyli i wydawało się to uzasadnione, jednak pod jego nieobecność grał całkowicie bezproduktywny Tetteh, który praktycznie nie bierze udziału w grze gdy Lech posiada piłkę. Pytanie czy Bjelica zdecyduje się na wystawienie gracza poza rytmem meczowym? Oby tak. Dużym osłabieniem jest też brak Kostevycha, który nie ma solidnego zmiennika. De Marco jest środkowym obrońcą i na tej pozycji nie wygląda dobrze. Situm jako boczny obrońca we Wrocławiu też słabo.
Legia jak wiadomo też słabizna. Na wyjazdach już 4 porażki (w 5 spotkaniach..) Zmiana trenera póki co nie dała żadnych rezultatów, chociaż ciężko żeby nastąpiły widoczne zmiany w tak krótkim czasie.
Spodziewam się słabego meczu. Lech mało traci, obie ekipy bez potencjału w ofensywie.
Głównym typem jest remis. I zaczynam małą progresję na X w najbliższych meczach Kolejorza. Mają nieciekawy kalendarz (Legia D, Jagiellonia W, Lechia W, Wisła D, Górnik W).
DNB goście i underek - ze względu na kurs oraz obecną formę obu drużyn.
brak w KE.
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Jak spojrzałem na pierwsze kursy we wtorek od razu w oczy rzuciły mi się trzy mecze.Wszystko delikatnie spadło,ale wciąż uważam że warte gry.
Po pierwsze Śląsk,personalnie to co najmniej półka wyżej od Sandecji. Pozbierano tam zawodników,owszem niekoniecznie chcianych w innych klubach ale gwarantujących pewien określony poziom w naszej lidze.I to myślę że nawet na walkę o puchary.Są na fali,ostatnie 5 spotkań bez porażki, zwycięstwa z Lechem i Legią,remisy na wyjeździe z Górnikiem i Jagą.A więc sama czołówka. Jedyne co przemawia przeciwko Wrocławianom to ich dotychczasowe statystyki wyjazdowe,ale z drugiej strony tu mamy mecz na neutralnym terenie co trochę osłabia ten argument.
2,45 jak najbardziej do gry
Po drugie Górnik,tutaj nie ma co się rozpisywać. Lider gra u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli i mamy (jeszcze) kurs 1.8? Zabrzanie grają naprawdę fajną piłkę, nie są liderem z przypadku a ja jestem zwolennikiem teorii że w naszej lidze nie ma co na siłę szukać argumentów na przełamanie tylko zwyczajnie grać z prądem,dla mnie spore value.
O graniu z prądem ciężko mówić w meczu Lech-Legia.Obie drużyny w podobnej formie.Owszem miernej,poniżej oczekiwań,ale ona wciąż pozwala utrzymywać się w czołówce w naszej spłaszczonej tabeli. Oba zespoły o.,uważam, podobnym potencjale,oba grające podobny piach więc trzeba gdzieś indziej poszukać argumentów.
Po pierwsze to własne boisko,statystyki z tego sezonu mówią same za siebie. Legia z jednym zwycięstwem w Płocku(kontrowersyjnym zresztą) i czterema porażkami.Lech u siebie 3 zwycięstwa,2 remisy.
I drugą kwestia,tak jak wyżej kfjatek stwierdził, Lech ma masakryczne problemy z kreowaniem gry.Owszem, jednym lekiem na ten problem może być powrót Gajosa,ale ja bym tutaj bardziej liczył na Jevticia. Niby to już jego trzeci mecz,ale wiadomo było że w jego przypadku czas będzie działał na jego korzyść i z każdym meczem powinno być coraz lepiej.
Lech [email protected]
brak w KE.
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Arka+Gornik @3,69 1xbet
dubelek pod formę druzyn. Arka u siebie z Cracovia, która gra dramat, piach itp.
Górnik lider w tabeli gra z przedostatnią w tabeli...Górnik na fali + u siebie.
Nie ma co na siłe szukac argumentów ????
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Sandecja - Śląsk
Śląsk @2,45 ⛔
Śląsk DNB @1,72 ZWROT
Śląsk over 1,5 goli @2,24 ⛔
Fortuna

Według mnie faworyt jest tylko jeden. Ostatnie wyniki Śląska oczywiście są bardzo dobre, ale myślę że ten idealny mecz zagrali dopiero w tamtej kolejce z Lechem (2-0). Kolejny raz wyszło że gra na 2 napastników dobrze idzie Wrocławianom, Piech może nie strzela, ale pokazuje jakość i walczy, Robak również waleczny ale także bramkostrzelny. Ostatnie 2 mecze to 2 dublety, co prawda po 1 golu w obydwu dubletach z karnego, ale je też trzeba umieć wykorzystywać, a Marcin robi to bezbłędnie, dobrze gra głową, podłącza się pod grę, a nie czeka tylko na piłki i nie odpuszcza. Riera wrócił i znów pokazuje swoją jakość, gra fajne piły, chociaż ma jeszcze trochę do poprawy, ostatnio coraz lepiej Pich i Kosa, a i obrona z czasem się poprawia. Myślę że po tej passie bez porażki i po tym zwycięstwie z Lechem (dodatkowo na 0 z tyłu) Śląsk będzie na jeszcze większej fali i mam nadzieję że nic się nie popsuje w najbliższym czasie. Kontuzji coraz mniej i to duży plus, pomału Urban wprowadza Vacka i widać że chłopak czuje pilke i prezentuje się fajnie nawet przez te 20-30 min jakie dostanie. Także skład coraz bardziej się zgrywa, trener Urban ma duży wybór piłkarzy i póki co wprowadził WKS na dobrą drogę. Sandecja po dobrym początku, trochę spadła z tonu. Odpadli z Pucharu Polski ostatnio z Górnikiem, ostatnie mecze w lidze słabe, porażki z Koroną i Zagłębiem 0-1, wygrana z Bruk-Betem 1-0. Trochim gra ostatnio słabo, Kolev również nie zaskakuje ale także w obronie mnóstwo błędów i ewidentnie widać że linia defensywna pogorszyła się w przeciwieństwie do początku sezonu kiedy na prawdę błyszczeli. Gliwa ostatnio w meczu zaprezentował się znakomicie w bramce i zobaczymy jak będzie jutro, jeżeli utrzyma taką formę to Robak będzie musiał pokazać w 100% swoje umiejętności. Także podsumowując mam nadzieję, że Śląsk nadal będzie kontynuował tą świetną passę i pokaże że te transfery które dokonano nie poszły na marne, a w tym sezonie nie będzie walki o utrzymanie, tylko o górną półkę.
brak w KE.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Sandecja - Śląsk

Kursy na ten mecz są co najmniej dziwne. Dla Śląska to czas na wygraną wyjazdową. Do tej pory 2 porażki i 3 remisy, jednak tryby zaczęły działać dopiero jakiś czas temu i remis z Górnikiem czy Jagiellonią to nie jest zły wynik. Teraz trafiają na Sandecje - drużynę którą Śląsk grając jak z Lechem powinien rozbić 5 bramkami przynajmniej. Oglądałem mecz Sandecji z Zagłębiem i tam Lubin spokojnie jakby chciał to spakowałby ich kilkoma bramkami. Na tak niski wynik złożyło się dzień konia Gliwy, oraz to że Pawłowski, Tuszyński i Świerczok grali chyba po wojaku. Obrona z Nowego Sącza waliła babola za babolem, cały czas łamanie linii - Pich, Kosecki bokami ich będą nękać raz za razem.
Sandecja jak na beniaminka przypomina mi trochę pierwszy sezon Bruk-Betu w eklasie. Na początku fajnie szło, a potem załamanie i zjazd w tabeli. Niestety mają bardzo wąską kadre, uzupełnioną odpadami z eklasy i jutro Śląsk na fali prawdopodobnie ich wypunktuje.
Śląsk win @2.45
Śląsk -1,5 handi @4,75

Totolotek

Arka - Cracovia

Tutaj krótko, widzę tylko jeden bet. Jest to under 2,5. Arka wygrywa u siebie, aczkolwiek ja ich dobrej dyspozycji jakoś nie widzę. Siemaszko to nie jest żaden snajper, Jurado tak samo. Z drugiej strony nie zagra pauzujący za kartki najlepszy strzelec Pasów - Krzysztof Piątek. Dla mnie tu śmierdzi takim meczem walki w środku pola z małą ilością okazji. Probierz jest w słabej sytuacji, więc na ten moment grunt to uporządkować tyły aby nie tracić tylu bramek i mam nadzieję, że to w tygodniu było dla niego priorytetem. Powrót Covilo do składu może moim zdaniem poprawić Cracovii grę obronną nie samej obrony, ale całego zespołu. W Arce jeśli Ojrzyński postawi na Sołdeckiego na DPŚ to jestem spokojny o ten under ????

Under 2,5 @1,7

Totolotek
 
H 52

hadal

Użytkownik
Moja propozycja na tą kolejke to progresja na remisy. W poprzedniej kolejce nie padl żaden remis. Ostatnio taka sytuacja zdarzyła sie rok temu w 9 kolejce łacznie z 4 meczami konczacymi 8 kolejke remisu nie było w 12 meczach, za to w nastepnej kolejce padło 6 remisów na 8 meczy. Polska liga jest idealna do grania róznych progresji ponieważ mecze sa rozłozone na 4 dni i sie na siebie nie nakładaja.
Sandecja - Śląsk X 3.35 Uni stawka powiedzmy 100 jedn pot. zysk 235
Progresja zakończona ????
jak nie wejdzie to gramy
Arka - Cracovia X 3.35 Uni stawka również 100 jedn pot. zysk 135
Typ czysto statystyczny
brak w KE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Sandecja - Śląsk

Kursy na ten mecz są co najmniej dziwne. Dla Śląska to czas na wygraną wyjazdową. Do tej pory 2 porażki i 3 remisy, jednak tryby zaczęły działać dopiero jakiś czas temu i remis z Górnikiem czy Jagiellonią to nie jest zły wynik. Teraz trafiają na Sandecje - drużynę którą Śląsk grając jak z Lechem powinien rozbić 5 bramkami przynajmniej. Oglądałem mecz Sandecji z Zagłębiem i tam Lubin spokojnie jakby chciał to spakowałby ich kilkoma bramkami. Na tak niski wynik złożyło się dzień konia Gliwy, oraz to że Pawłowski, Tuszyński i Świerczok grali chyba po wojaku. Obrona z Nowego Sącza waliła babola za babolem, cały czas łamanie linii - Pich, Kosecki bokami ich będą nękać raz za razem.
Sandecja jak na beniaminka przypomina mi trochę pierwszy sezon Bruk-Betu w eklasie. Na początku fajnie szło, a potem załamanie i zjazd w tabeli. Niestety mają bardzo wąską kadre, uzupełnioną odpadami z eklasy i jutro Śląsk na fali prawdopodobnie ich wypunktuje.
Rzadko piszę tutaj komentarze a nawet prawie w ogóle ale widząc takie analizy to aż mnie zalewa krew... Sandecja przypomina Termalice ze swojego początkowego sezonu ? Na początku fajnie szło ? Chłopie, proszę Cie abyś nie pisał Nowej historii Sportu bo Termalica zaczynała tak swoją przygodę w Ekstraklasie, że w pierwszych 3 meczach sezonu oddała 2 celne strzały... Mówiono o nich, że Ekstraklasa to dla nich za wysokie progi! Później zjazd ? hahah gdyby zaliczyli zjazd to by ich już nie było w Ekstraklasie. Historia Sandecji jest kompletnie inna więc nie wyciągaj tak tanich porównań dla swojego dobra. Przechodząc już do tematu meczu ze Śląskiem widzę, że po zwycięstwie nad Lechem wszyscy już bez opamiętania grają na Wrocławian. Chyba zapominacie o jednym kluczowym zdaniu dla naszej ligi : THIS IS EKSTRAKLASA ! Więc typuje dzisiaj Sandecje aby móc się z was pośmiać po meczu ????
SANDECJA WIN 2.9
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
grac podpisuje się pod tym co napisałeś odnośnie Arki oraz Cracovii. Jednak staram się tego spotkania nie ruszać bowiem śmierdzi mi on trochę remisem.
8:00 Sandecja - Śląsk
Śląsk @ 2.41
buk: bah

W ostatnim spotkaniu drużyna Sandecji została zdeklasowana przez Zagłębie Lubin i tak naprawdę porażka 1:0 była najmniejszym wymiarem kary. Po raz kolejny najlepszym graczem zespołu był bramkarz Michał Gliwa, który bronił w kilku bardzo trudnych sytuacjach. Teraz przyjdzie im podejmować ekipę z dolnego śląska, ekipę która z meczu na mecz coraz to bardziej się rozkręca. Sandecja miała w obecnej rundzie swoje pięć minut i na razie to by było na tyle. Gospodarze na pewno zaczną jeszcze zdobywać punkty, ale nie przeciwko Śląskowi, który wygląda bardzo dobrze. Potencjał ataku trenera Urbana robi tutaj największe wrażenie. Robak-Piech za nimi Riera, Chrapek, Kosecki i Pich, to sześć podstawowych nazwisk w ekipie gości. Drużyna z Wrocławia w końcu zaczęła być skuteczna, a w ostatnim spotkaniu przeciwko Lechowi nie pozwoliła na zbyt wiele. Dziś o zwycięstwo również będzie trzeba zawalczyć i być skutecznym. Wierzę jednak, że do Wrocławia przyszły w końcu lepsze tygodnie i po raz kolejny Śląsk udowodni swoją dobrą dyspozycję tym razem w spotkaniu wyjazdowym.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Rzadko piszę tutaj komentarze a nawet prawie w ogóle ale widząc takie analizy to aż mnie zalewa krew... Sandecja przypomina Termalice ze swojego początkowego sezonu ? Na początku fajnie szło ? Chłopie, proszę Cie abyś nie pisał Nowej historii Sportu bo Termalica zaczynała tak swoją przygodę w Ekstraklasie, że w pierwszych 3 meczach sezonu oddała 2 celne strzały... Mówiono o nich, że Ekstraklasa to dla nich za wysokie progi! Później zjazd ? hahah gdyby zaliczyli zjazd to by ich już nie było w Ekstraklasie. Historia Sandecji jest kompletnie inna więc nie wyciągaj tak tanich porównań dla swojego dobra. Przechodząc już do tematu meczu ze Śląskiem widzę, że po zwycięstwie nad Lechem wszyscy już bez opamiętania grają na Wrocławian. Chyba zapominacie o jednym kluczowym zdaniu dla naszej ligi : THIS IS EKSTRAKLASA ! Więc typuje dzisiaj Sandecje aby móc się z was pośmiać po meczu ????
SANDECJA WIN 2.9
Nie chcę tutaj spamować, ale nie mogę nie odnieść się do tego komentarza.
Podam Ci tylko 2 liczby:
Termalica w debiutanckim sezonie po 11 kolejkach bilans 4-2-4 11 punktów
Sandecja teraz po 11 kolejkach bilans 4-2-4 11 punktów
No wcale nie podobny start...

Jurko napiął się jak plandeka na żuku, a pewnie nie oglądał poprzednich spotkań wymienionych drużyn, bo to co robi Sandecja w grze obronnej to jest parodia. Ale co tam &quot;THIS IS EKSTRAKLASA&quot; jako najlepszy argument na wszystko...
Panie Jurko, tak to Pan może liczby w totolotku na chybił trafił obstawić, a nie brać się za bukmacherke.
 
siarkozi1910 0

siarkozi1910

Użytkownik
Moim zdaniem pójście w kierunku arki jest ryzykowne,obawiam się remisu w meczu zaprzyjaźnionych drużyn.
Arka pokazuje odzwierciedlenie „bandy świrów” Ojrzynskiekgo z czasów korony i nie można odmówić zawodnikom determinacji i zaangażowania,jednak w tym meczu to oni powinni kreować akcje ofensywne,a z tym może być problem.
Najbardziej ciekawi mnie jak do tego meczu podejdzie zespół z Krakowa,jeśli za wszelka cenę będą chcieli wygrać ten mecz,możemy być świadkami ciekawego meczu,natomiast jeśli wyjdą z założenia „nie chcemy przegrać” mecz może zakończyć się underem i podziałem punktów.
Spróbuje coś zagrać w tym meczu na live,bo zastanawia mnie jak drużyny wejdą w mecz.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Arka vs Cracovia
Typ 1/-2,5
Gospodarze są faworytem tego spotkania. Oglądając grę Cracovii wygląda to trochę jakby grali przeciwko trenerowi Probierzowi,który w Krakowie miał udowodnić swoje wielkie umiejętności poza Białymstokiem.W jednym z wywiadów mówił,że Mihalik miał być wielkim wzmocnienie póki co okazuję się wielką klapą.
Banda Ojrzyńskiego i ich wrzuty z autów a&#39;la Stoke swego czasu ;-) Powiem, że na naszą ekstraklapę jest to bardzo dobry pomysł. W Arce nie zagra tylko Kosut. Cracovia za to mocno osłabiona Piątek, Dytjajew za bandytyzm w PP,Wilk,Deleu,Drewniak.
Stawiam na minimalizm w dzisiejszym meczu 1-0.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sandecja vs Śląsk 1:1
Śląsk @ 2.6 fortuna ⛔
Śląsk 1.5 @ 2.45 LVBET ⛔

Witam, Was po dłuższej przerwie, swoją drogą tabelę KE ogarnę po tej kolejce, wypadł mi tydzień ponad przez pobyt w szpitalu.
Ostatnio Śląsk jest w mega formie, tego się spodziewałem jeśli Śląsk będzie grał 1 składem bez kontuzji, obecnie tak jest, pełna dominacja w spotkaniu z Lechem , dodatkowo dobra gra i szczęśliwy remis z Górnikiem pokazuje, że nie można tego nie zagrać. Kursy są na &quot;remis&quot;, jednak patrząc na dyspozycję z ostatnich gier, to Śląsk zdecydowanie jest faworytem w mojej opinii.
Kolejną opcją jest zakończenie serii bez wygranej - Śląska na wyjeździe.
Głównym problemem są SFG jeśli chodzi o Śląsk, Wrąbel zrobił ogromny postęp co widać, jednak nadal jego wyjścia do wrzutek itp nie wyglądają najlepiej, a mam wrażenie, że dla Sandecji to będzie jedyna szansa. Weźmy też pod uwagę, że Wrąbel w spotkaniu z Lechem zachował pierwsze czyste konto w tym sezonie, co zwłaszcza z takim rywalem może mu dać więcej pewności.
Jeśli Śląsk chce grać o coś więcej musi takie spotkania wygrywać, a w obecnej formie jest to jak najbardziej możliwe.
Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Basta, Michal Piter-Bućko, Płamen Kraczunow, Patrik Mraz - Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim, Tomasz Brzyski, Filip Piszczek.
Śląsk: Wrąbel - Cotra, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Chrapek, Kosecki, Pich, Riera - Piech - Robak
 
C 247

corner91

Użytkownik
Sandecja - Śląsk Wrocław
Under 2.5
@ 1.70
Forbet
Przeglądając informacje na te spotkanie zauważyłem iż większość &quot;ekspertów&quot; faworyzuje Śląsk Wrocław, który ma ostatnio dobre wyniki. Ja jednak postanowiłem pograć under 2.5 gola ponieważ spodziewam się tutaj wyrównanego meczu tak samo jak widzą to bukmacherzy. Ostatni mecz Sandecji zakończył się minimalną porażką 1:0 w meczu gdzie bardzo faworyzowana była ekipa Zagłębia Lubin. Co prawda Zagłębie zasługiwało na więcej jednak nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji natomiast ekipa z Sandecji pokazała w tym meczu swoją niemoc i nie zagrażała zbyt często ekipie z Lubina. Natomiast Śląsk Wrocław ograł na własnym stadionie po dość wyrównanym meczu Lech Poznań 2:0. Piszecie tutaj iż Lech gra piach więc jakim cudem potrafił rozegrać mecz jak równy z równym Śląskiem Wrocław, który jest w tym meczu tak bardzo faworyzowany? Śląsk Wrocław jest w tym sezonie mało skuteczny na wyjazdach stąd także taki kurs na wygraną co jest sporym value ja jednak jestem zdania iż Sandecja nie straci w tym meczu wielu bramek a w dodatku będzie miała ciężki orzech do zgryzienia aby pokonać Wrąbela. Dodatkowym typem w tym meczu jest brak strzelenia gola przez Sandecję po kursie @ 2.80.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie tak podajecie te analizy na Slaska a nie bylo wedlug mnie waznego typu ????
Robak strzeli bramke 2,70 Fortuna i az 3 na lvbet ????
W ostatnich meczach byly 2 karne i oba strzelil i jedna z akcji i dzisiaj tez pewnie wyjda na 2 napadziorow i jak tu ich pokryc przeciez nie beda go ciagle 2 krylo.Robak potrafi sie znalezc na dobitke Karne tez wykonuje dobrze wiec czemu nie mialby strzelic dzisiaj.Widac ze szuka go pilka w polu karnym.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sandecja - Śląsk
Śląsk @2,6 Totolotek ⛔
Robak strzeli @3 LVBet
✅
W tym meczu tak jak większość poprzedników idę w stronę zespołu z Wrocławia, byłem tydzień temu w Lubinie na meczu i gdyby Gliwa nie miał &quot;dnia konia&quot;, a Zagłebie wykorzystała tylko z połowę okazji jakie miało to wynik powinien być lekko 4-5:0, Sandecja nie istniała w ogóle w tym meczu, więc nie sądze, że przez te kilka dni ich forma nagle wystrzeli, jeżeli coś może zabrać Sląskowi zwycięstwo to tylko tak jak w przypadku Zagłębia brak skuteczności, bo przy tej grze Sandecji swoje okazje będą mieć na pewno. Sandecja &quot;na swoim&quot; stadionie w Niecieczy radzi sobie całkiem przyzwoicie, na 4 rozegrane mecze 2 wygrała, raz zremisowała i raz przegrała, natomiast Śląsk w delegacji jeszcze nie wygrał 3 remisy i dwie porażki, ale w ostatnich tygodniach jego forma jest rosnąca i myślę, że dzisiaj mają doskonałą okazję, żeby sięgnąć po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Jeśli chodzo o braki kadrowe to w drużynie z Nowego Sącza nie zagra tylko Małkowski i Szufryn, a w Śląsku Kokoszka, Dankowski i Jović. Oba zespoły grały ze sobą tylko raz, w poprzednim sezonie spotkały się w 1/16 Pucharu polski, w regulaminowym czasie gry było 1:1, a w dogrywce decydującą o awansie bramkę zdobył Śląsk, ale do tego meczu nie ma co przywiązywać większej wagi, ponieważ raz, że byłoa to początkowa runda, więc zespoły różnie do niej podchodzą, a dwa, że rok temu bynajmniej Śląsk był całkiem inną drużyną, w pzrerwie letniej wymieniono tam praktycznie cały skład i po niezbyt udanym początku z każdą kolejką grają pewniej. Drugi typ na najlepszego strzelca Śląska dlatego, że jak pisałem wcześniej Wrocław będzie miał swoje okazje i bardzo prawdopodobne, że jak strzelą to zrobi to właśnie Robak, dodatkowo egzekwuje oo rzuty karne, więc przy ewentualnym karnym szanse na typ wzrosną.
Arka - Cracovia
Arka @2,07 Fortuna ⛔
Arka (-1.0) @2,65
LVBet (hendicap azjatycki przy zwycięstwie Arki 1 golem zwrot) ⛔
Długo się zastanawiałem czy w ogóle komentować ten mecz, po prostu nie znajduję argumentów na to, że Cracovia może coś ugrać w tym meczu, ale...jak wiadomo pewniaków w piłce nie ma, tym bardziej w naszej Ekstraklasie i Cracovia mimo, że jest obecnie najsłabszą ekipą z całej ligowej stawki, w którymś momencie musi odpalić, mam nadzieję, że jednak nie będzie to dzisiaj, ponieważ postanowiłem zagrać w stronę zespołu z Gdyni, argumenty jakie mam na Portowców to forma w ostatnich kolejkach w 3 ostatnich meczach drużyna zdobyła 7 punktów, 2 zwycięstwa i remis oraz awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski, natomiast Cracovia ostatnio seryjnie przegrywa oraz odpadła z PP, ostatni mecz ligowy wygrała pod koniec lipca, od tego czasu przegrała 6 meczy i 2 zremisowała, dodatkowo nigdy nie wygrała meczu ligowego w Gdyni. Oprócz tego nie zagra między innymi najlepszy strzelec Pasów Piątek, więc siła ofensywna mimo, że i tak słaba będzie jeszcze słabsza, bynajmniej w teorii, więc jeśli nie zadziała czynnik nieprzewidywalności naszej ligi to arka powinna wzbogacić się o 3 punkty, na co oczywiście liczę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sandecja - Śląsk Wrocław
Under 2.5
@ 1.70
Forbet
Przeglądając informacje na te spotkanie zauważyłem iż większość &quot;ekspertów&quot; faworyzuje Śląsk Wrocław, który ma ostatnio dobre wyniki. Ja jednak postanowiłem pograć under 2.5 gola ponieważ spodziewam się tutaj wyrównanego meczu tak samo jak widzą to bukmacherzy. Ostatni mecz Sandecji zakończył się minimalną porażką 1:0 w meczu gdzie bardzo faworyzowana była ekipa Zagłębia Lubin. Co prawda Zagłębie zasługiwało na więcej jednak nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji natomiast ekipa z Sandecji pokazała w tym meczu swoją niemoc i nie zagrażała zbyt często ekipie z Lubina. Natomiast Śląsk Wrocław ograł na własnym stadionie po dość wyrównanym meczu Lech Poznań 2:0. Piszecie tutaj iż Lech gra piach więc jakim cudem potrafił rozegrać mecz jak równy z równym Śląskiem Wrocław, który jest w tym meczu tak bardzo faworyzowany? Śląsk Wrocław jest w tym sezonie mało skuteczny na wyjazdach stąd także taki kurs na wygraną co jest sporym value ja jednak jestem zdania iż Sandecja nie straci w tym meczu wielu bramek a w dodatku będzie miała ciężki orzech do zgryzienia aby pokonać Wrąbela. Dodatkowym typem w tym meczu jest brak strzelenia gola przez Sandecję po kursie @ 2.80.
Gdzie Lech zagrał wyrównane spotkanie we Wroclawiu? Chyba nie oglądałeś spotkania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Arka - Cracovia
Oglądałem oba spotkania tych drużyn w tej kolejce. Cracovii nawet 3 ostatnie (z Legią i PP). To co się wyprawia na tą chwilę w Cracovii w kulturalny sposób ciężko ocenić. Ceniłem zawsze Probierza, ale patrząc co tam wyrabia z tą garstką zawodników śmierdzi totalnym amatorstwem. Wracając jeszcze do czasów, gdy objął Cracovię on już wtedy musiał sodówki dostać. Bo inaczej nie da się zrozumieć za równo wyboru Cracovii jaki i tego co zrobił ze starym zespołem. Wyrzucić na pierwszym spotkaniu 5 zawodników tylko dlatego, że oni nie pasują mu do koncepcji budowania zespołu? Stawiam hajs, że takiego Polczaka w życiu by teraz nie wyrzucił. Podobnie z dwójką Cetnarski/Budziński. To jest elementarny początek problemów Cracovii w tym sezonie. Rozwalenie całkowicie zespołu z tamtego sezonu i szukanie następców w totalnych ogórkach zza granicy. Można w jakimś stopniu tłumaczyć się pechowymi kontuzjami Dobrowskiego czy swego czasu problemami Covilo. Ale chyba każdy poważny człowiek, trener, pion klubu zakłada taki scenariusz czy nie?
Same transfery to jest kpina. Jeśli Probierz na coś oprócz braku lotniska narzekał w Białymstoku, na transfery czy cokolwiek innego, to teraz ma dopiero raj. Szrot 4 kategorii obcokrajowców i gwiazd pokroju spadkowicza z Łęcznej Drewniaka i Hernadeza. Do tego zachwalany Deja, ale chyba tylko przez samego Probierza. Zawodnicy na maks 1 ligę, nic więcej. Fink, Siplak,Dimun, Zenjov to jest kompromitacja i degrengolada . Żonglowanie składem mecz w mecz zwłaszcza dwójką stoperów kolejna.
Całość niech dopełni 4 żółtka kartka i brak kapitana i zdecydowanie najlepszego zawodnika jeśli chodzi o jakąkolwiek jakość w ofensywie Krzysztofa Piątka. Już nie wspominając, że grali w poniedziałek a już Arka czeka w piątek, brak odpoczynku, daleka podróż i niech każdy piłkarz Cracovii jeszcze dopisze z 10 innych powodów.
O Arce krótko bo to w głównej mierze typ przeciwko pato jaka jest w Cracovii. Solidność, solidność i jeszcze raz solidność. Tak wyglądało to w Gliwicach. Oprócz może dwóch groźnych akcji na cokolwiek więcej nie pozwolili Piastowi. Kadra nabita jak kabanos w Gdyni, nie wiem czy kiedykolwiek mieli lepszy zespół jeśli chodzi o całą kadrę. Zero kontuzji, wygrana w lidze, wygrana w pucharze i mecz u siebie przez przerwą reprezentacyjną. Ojrzyńskiego mało cenie jeśli chodzi o warsztat, ale znając jego charakter jestem spokojny, że odpowiednio nastawi im głowy. Bo to aż żal nie skorzystać z wyrwania 3 punktów. Solidność tu wystarczy.
Kursowo jest bardzo w porządku. Łapałem od razu wczoraj po meczu.
Wychodzi na czysto bez podatku podwojenie stawki i takie warunki są jak najbardziej do przyjęcia.
Arka 2,3
Arka wygra i over 1,5 bramki w meczu 2,85

fortuna
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Też idę w tym spotkaniu w stronę wygranej Arki. Kursy już mocno spadają. Jedyne czego się boję to tego, że idzie na to spotkanie niezła masówka a wiadomo jak z nimi bywa. Do tego to jest Ekstraklasa a tutaj tego nie idzie zrozumieć, bo w naszej lidze jest inna logika haha. Tak na poważnie jednak to Grac45 napisał już chyba wszystko i ja mu przyznaję jak najbardziej rację. Jak kolega wspomniał Arka to solidny zespół, w defensywie gra bardzo pewnie i Cracovia dzisiaj ciężko będzie miała aby stworzyć sobie sytuacje. Gospodarze w najmocniejszym składzie a Craxa bez Drewniaka, Dąbrowskiego, Dytyateva i przede wszystkim swojego kapitana i prawdziwego lidera w zespole Piątka. Dla Cracovi widzę to spotkanie w czarnych kolorach, bo nie dość, że do tej pory im się nie wiodło to teraz zagrają jeszcze bez swojego najlepszego gracza. Według mnie szykuje się dziś niezły chaos w grze zespołu z Krakowa.
⛔ 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom