>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.09-01.10.2017)

Status
Zamknięty.
K 13

kapa3991

Użytkownik
Co to się stało z kursami na Górnik, rano na Zabrzan bylo okolo 1.65-1.75, a teraz można pobrać kursy od 2 wzwyż, ktoś nie gra, jakieś osłabienie?
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa
over 4,5 żółtych kartek @ 1,57 ✅ 6
STS
Na koniec 11 kolejki czeka nas mecz z kategorii wagi ciężkiej.
Szybko i na temat. Typ czysto pod statystyki tych drużyn. Co prawda obie drużyny w tym sezonie za dużo kartek nie zebrały ale to jest zupełnie inny mecz, tutaj zawsze się sporo dzieje, jest sporo spięć i nerwowych sytuacji.
Na ostatnich 14 spotkań pomiędzy tymi drużynami czy to w lidze, pucharze czy super pucharze linia ta nie została pokryta tylko 1 raz. Było to 9 spotkań temu w meczu o SC gdzie zawodnicy zobaczyli tylko 4 kartoniki.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Płock - BBT Nieciecza (niedziela 15:30)
Typ: Wisła Płock ✅
Kurs: 2.25 (fortuna)
Nigdy nie przypuszczałem, że gra drużyny trenera Brzęczka będzie mi się podobała. Naprawdę. Zazwyczaj omijałem szerokim łukiem ich mecze oprócz meczów przeciwko z Legią, Wisłą, Lechem czy Jagą. Widać po drużynie wyrachowanie, fajną piłkę porównywalną do Korony. Od meczu w Zabrzu drużyna zaczęła punktować, teraz czeka ich pojedynek z Termalicą. Termalicą, która zmieniła trenera i już wygrała spotkanie i to nie byle z kim. Staram sobie w takim razie przypomnieć grę Niecieczy i nie mogę. Przeciętnie grali, raczej Lechia zagrała bardzo słabo niżeli Termalica super mecz. Takie jest moje zdanie i dzisiaj stawiam na gospodarzy. Jakoś za wcześnie jest do stawiania drużyny Bartoszka już w roli drużyny, która może wygrać ten mecz. Na miejscu gości remis brałbym w ciemno.
Górnik Zabrze - Piast Gliwice (niedziela 15:30)
Typ: Górnik Zabrze/+2,5 bramki w meczu ⛔
Kurs: 2.57 (fortuna)
Już chyba nie muszę szczędzić słów pochwał pod stronę Górnika. Wiadomo jak po tych 10 kolejach drużyna trenera Brosza jest postrzegana. Kolejnym sukcesem klubu jak i trenera jest powołanie Damiana Kądziora. Dziś mecz niemal podobny do meczu z Arką. Pora ta sama, stadion ten sam, słonecznie jak wtedy i tylko wówczas widzieliśmy przeciętny mecz z remisem w tle. Dziś jak pisaliście wyżej - DERBY. Kibice gości są bardzo źli, jeżeli mogę takich słów użyć, na własną drużyne. Mecz z Arką (0-1) był tak słaby (już pod wodzą Fornalika), że nie wiem, jak mogłem oglądać takie spotkanie. W dodatku na tamtą kolejkę kupiłem cesarza do fantasy i jego dyspozycja przyprawiała mnie o ciarki. Tak słabego zawodnika, który biegał przez 90min. nie widziałem. Tracił piłkę za piłką, dziwię się trenerowi dlaczego go trzymał na boisku. Co do meczu, dziś obstawiam gospodarzy, jednak Arka a Piast to teraz &quot;inna liga&quot; (głupie porównanie, wiem). Dużo piszecie o overach w tym meczu, więc typ 1/+2,5 wydaję mi się dobrą opcją.
Lech Poznań - Legia Warszawa (niedziela 18:00)
Typ: Lech Poznań/+2,5 bramki w meczu ✅
Kurs: 4.15 (fortuna)
Hit kolejki, kto wie, może rundy jesiennej. Po wczorajszym dniu, po nudnych meczach piątkowych może zobaczymy wreszcie mecz na który wszyscy czekamy. Ostatnio pod analizą Lechii z Jagą, napisałem, że to może być najlepszy mecz kolejki. I taki był. Dziś o dziwo stawiam na ofensywny futbol z obu stron. Najgorszą rzeczą obu drużyn będzie gra defensywna i czekanie co zrobi rywal. Na miejscu jednego z trenerów kazałbym gramy ofensywnie, składne akcje, szybkie ataki i bezpiecznie w środku pola. Tak wyogólniając. Ciężko powiedzieć, jak zareaguje trener Bjelica po porażce 0:2 ze Śląskiem. Ciężko powiedzieć, jak zareaguję trener Jozak po porażce 0:1 z Jagą. Ten mecz może być mega ważny, patrząc na dalsze kolejki. Dla atrakcyjności ligi fajnie byłoby gdyby Lech wygrał, obrońca tytułu musiałby w następnych kolejkach gonić czołówke. W prasie przewinęła się informacja, że Guilherme będzie do dyspozycji trenera Legii, po kontuzji może dostanie minuty, umówmy się, jeden z lepszych piłkarzy Legii. Osobiście chciałbym, aby mecz był ostry. Kilka żółtych kartek, może czerwone, przy ławkach kłótnie i powtórka z zeszłego sezonu wbiegającego Burića w kierunku Malarza. Niech ten mecz będzie świętem polskiej piłki, bo ostatnie 2 dni były antyreklamą.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Co to się stało z kursami na Górnik, rano na Zabrzan bylo okolo 1.65-1.75, a teraz można pobrać kursy od 2 wzwyż, ktoś nie gra, jakieś osłabienie?
Po prostu Górnik tego nie wygra.
A buki podpuszczają, żeby złapać na kurs jeszcze więcej frajerów.
Poszła umowa - Piast nie przegra.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Po prostu Górnik tego nie wygra.
A buki podpuszczają, żeby złapać na kurs jeszcze więcej frajerów.
Poszła umowa - Piast nie przegra.
Derby i umowa, jeszcze dwa kluby, których kibice się wręcz nienawidzą, dziwnie to wszystko wygląda.
A skąd kolego masz takie informacje, że aż tak bardzo tego jesteś pewien?
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Derby i umowa, jeszcze dwa kluby, których kibice się wręcz nienawidzą, dziwnie to wszystko wygląda.
A skąd kolego masz takie informacje, że aż tak bardzo tego jesteś pewien?
Chyba nie sądzisz, że będę tu pisał o takich rzeczach. Za długo się w to bawię.
I co z tego, że kibice się nienawidzą? Dobra, jak jesteś tak mało kumaty, to jeszcze jedna podpowiedź.
No zastanów się jaki wynik jest do przełknięcia dla obu drużyn, kibiców i działaczy?
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Nie słuchajcie kurczaka z gliwic proszexd Górnik bez jakis kuriozalnych błędów powinien na luzie wygrać ze słabym Piastem, a przy dobrej dyspozycji zdemolować klub z Gliwic. Warszawa juz raczej nie zrobi nic przeciw Śląskiemu klubowi w derbach, chyba ze tradycyjnie sędzia dostanie w łapę za jakiegos karnego przeciwko KSG jak co tydzien
Typy ode mnie na ten mecz:
Angulo gol @2.25
Karny w meczu: TAK @2.83
Górnik wygra @1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Typ: ov 4,5 żk
Kurs: 1.7 (forbet)
To mój pierwszy post od chyba 8 lat tu. Przeglądam tą grupę raz na jakiś czas i aż postanowiłem się zalogować , by wyrazić zdanie o meczu Górnika. Odpuszczam granie na gospodarzy choć wydaje się logiczną decyzją gra na nich. Fantastyczna gierka, zgranie, lider tabeli etc. aczkolwiek mimo to wydaje mi się że Piastowi po ostrej kibicowskiej reprymendzie i zmianie trenera powoli zmienia się mindset. Pytanie tylko w jaki sposób i kiedy będą widoczne jego skutki. Nie zdziwi mnie wygrana Górnika 3:0, ale 0:1 jak i remisem też nie będę zaskoczony. Jako lider tabeli fajnie byłoby odskoczyć na 3 punkty od reszty bo teraz jedynie kto może zrównać się punktami w tej kolejce to Lech Poznań, ale jednocześnie stawia to Górnik w świetle ciepłej posadki, i turbo motywacji tu nie będzie.
Bardzo podoba mi się bet seba23 w stronę fauli i kartek i w ta również stronę idę.
Pozdrawiam
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech Poznań vs Legia Warszawa
Lech &amp; Over 2.5 @ 3.95 ✅
LVBET

Ja pójdę w bramki i wygraną Lecha, tak jak kolega wyżej. Lech po ostatniej porażce ze Ślaskiem i fatalnej grze, ma szansę się zrehabilitować w pełni u siebie z Legią, nie muszę przypominać animozji jakie są między ekipami.
Legia po zmianie trenera póki co gra bez zmian, wymęczone 1:0 z Cracovią i wygrana w PP z 3 ligowcem to nie jest argument, trudniejsze spotkanie z Jagą już przegrali, sądzę, że dzisiaj będzie podobnie, Legia jest w rozsypce dawno tak słabo to nie wyglądało.
Dla mnie jeśli ktoś się podniesie po ostatnich porażkach będzie to Lech, który grając dodatkowo u siebie, może pogrążyć odwiecznego rywala.
Spodziewam się ostrego spotkania i ofensywnego, ale ze wskazaniem na Lecha.
Nie zagra prawdopodobnie Kostevych, Czerwiński oraz Guilherme.
Nawet Bjelica na trybunach nie będzie problemem, wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach można skomunikować się na różne sposoby ;), zwłaszcza grająć u siebie.

Lech: Putnocky - Gumny, Nielsen, Janicki, Situm, Tetteh, Gajos, Makuszewski, Majewski, Jevtić, Gytkjaer.
Legia: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Hlousek, Kopczyński, Moulin, Kucharczyk, Hamalainen, Nagy, Sadiku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Lech i obie strzelą
4,90 eFortuna

Ja również idę w wygrana Lecha Poznań, zapowiada nam się świetne spotkanie oby takie było a nie tak jak wczorajsze spotkanie Wisły z Jagiellonią czy piątkowy mecz Lechii z Zagłębiem - oba mecze były rozczarowaniem.
Lech u siebie nie może sobie ostatnio poradzić z Legią, 3 porażki z rzędu... Ale u siebie mimo wszystko grają bardzo dobrze - przez rok przegrali tylko raz, właśnie z Legią..
Bardzo dobre informacje napływają z Poznania ponieważ trener ma do dyspozycji Jevtica i Gytkjaer, którzy są już w pełni gotowi do meczu. Nadal kontuzjowany jest Kostevych i jest to jedyne osłabienie.
Jeśli chodzi o Legie to nadal kontuzjowani są Radovic, Guilherme oraz Czerwiński a teraz doszedł Jędrzejczyk który ma złamany palec. Nie wiadomo co z Mączyńskim i Hilberto i jeśli spojrzymy to wszyscy Ci piłkarze co są kontuzjowani mogli grać w pierwszym składzie. Przede wszystkim widać brak Radovica i Guilherme z przodu... To nie jest ta sama drużyna co z przed roku i nie wiem czy wgl wrócą do tej gry w tym sezonie, póki co wygląda dość dramatycznie. Jeśli przegrają to pozostaną na 7 miejsce - kiepsko.
Moim zdaniem Lech ma wszystkie argumenty aby zdobyć jakże ważne 3 punkty.
Przewidywalne składy:
Lech (1-4-3-3): Putnocky - Gumny, Nielces, Janicki, Dilaver - Gajos, Trałka, Jevtić - Makuszewski, Bille Nielsen, Situm
Legia (1-4-2-3-1): Malarz - Broź, Pazdan, Astiz, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Nagy, Hamalainen, Kucharczyk - Sadiku​
Piękny mecz Lecha a Legia nie istniała niestety, bardzo słaba gra ... A tak na marginesie Dąbrowski... Jest taki jak jego ostatni wywiad... Jest chłop beznadziejny, Jevtic w 1 połowie go tak zakręcił, że chłop nie wie gdzie jest... Na ławkę tam jego miejsce.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Lech DNB @1,74 Fortuna ✅ ✅

Dzisiaj idę również w stronę Lecha, ale próbuję DNB a nie czysto.W tej kolejce mało goli, dużo remisów i czuję że tu może być podobnie, tym bardziej że często Hity Kolejek są nudne jak flaki z olejem i kończą się 1 golem. W razie remisu zwrot oczywiście, a Lech zdecydowanie bardziej mnie przekonuje. Zacznijmy od tego że grają u siebie gdzie atmosfera jest zawsze niesamowita, ale także ich gra bardziej mnie przekonuje. Ostatnia porażka ze Śląskiem może być tylko wpadką, a dzisiaj jest szansa na zrehabilitowanie się, wygrana z Legią będzie ważna rzeczą, i nie ważne w jakiej formie jest drużyna z Warszawy bo liczy się wynik. Legia za nowego trenera w ogóle mnie nie przekonuje, męczarnia z Cracovią na 1-0, porażka z Jagą 0-1, PP nie ma co ruszać bo tam Ruch Zdzieszowice sam się obsrał już w 1 połowie i dostał lanie. Ostatnie 3 mecze między Lechem a Legią to zwycięstwa dzisiejszych gości, także ja dzisiaj widzę przełamanie Lecha i wygraną 1 lub 2-0.
E: A jednak nawet DNB nie było potrzebne bo to co Legia grała to nie ma jak skomentować
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co prawda Górnik wygrał jednak samo spotkanie rozczarowało w dodatku gwiazdą meczu został sędzia (nie wiem skąd oni go wzieli &quot; Czyżby z Kaukazu? ???? )
Racja. Karnego nie było, lecz tym razem sędzia w końcu pomylił się na korzyść Górnika. Ogólnie mecz nudny jak cała ta kolejka, a Piast wszystko miał pod kontrolą i nie pozwolił Górnikowi na zbyt dużo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
W tej kolejce na 8 spotkań w 3 był zastosowany system VAR ale akurat nie w tym meczu. Jedyne derby Śląska chyba zasługiwały na to aby ten system był w tym meczu zastosowany. A tak sędzia dał karnego z kapelusza zamiast żółtej kartki dla Angulo.
Nie dziwie się Szmatule bo ja na jego miejscu bym po prostu walnął prosto między oczy sędziego i przynajmniej wiedział za co wyleciał z boiska. Angulo jak dla mnie kolejny kandydat do tytułu &quot;padolino&quot; sezonu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jest coś takiego w przepisach jak &#39;&#39;naruszenie nietykalności sędziego&#39;&#39; . Szmatuła ten przepis złamał i za to wyleciał.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ok i z tym się zgadzam, czerwona dla bramkarza prawidłowa za naruszenie nietykalności sędziego. Chodziło mi o to, że Szmatuła widział doskonale tą sytuację z karnym i zareagował na decyzje sędziego. Jak już go &quot;dotknął&quot; to ja na jego miejscu jak miałbym za to zobaczyć czerwoną kartkę to zrobiłbym tak aby sędzia też to odczuł.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ok i z tym się zgadzam, czerwona dla bramkarza prawidłowa za naruszenie nietykalności sędziego. Chodziło mi o to, że Szmatuła widział doskonale tą sytuację z karnym i zareagował na decyzje sędziego. Jak już go &quot;dotknął&quot; to ja na jego miejscu jak miałbym za to zobaczyć czerwoną kartkę to zrobiłbym tak aby sędzia też to odczuł.
To byś wyleciał na 10 meczy i dostał karę pieniężną i by Ci się odechciało wszystkiego. ????
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Trudno, wiem że osłabiłbym mocno drużynę ale jestem pewien, że nikt z zawodników Piasta nie miałby pretensji o to do mnie. Zresztą z powtórek wygląda, że Szmatuła tym szarpnięciem to jakby &quot;ochronił&quot; sędziego bo paru zawodników Piasta już było przy nim i chyba nie jeden miał ochotę mu wtedy zdrowo przyłożyć za tą decyzję.
A poza to dziwne, że na ten mecz nie przewidziano VAR-u, wszak derby to zawsze mecz podwyższonego ryzyka i można się liczyć z tym, że kontrowersje się pojawią.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No okey, ja rozumiem... Ale weź też pod uwagę, że w tej kolejce były takie mecze jak: Lechia - Zagłębie Wisła - Jagiellonia Lech - Legia z punktu czysto piłkarskiego dużo ciekawsze mecze niż Górnik z beznadziejnym Piastem. Dopóki nie będzie Var-u w każdym spotkaniu to takie rozmowy będą co kolejke, bo jak dadza w tym meczu to w innym będzie (możliwe) pomyłka...
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Ale co nazwy klubów się liczą? Lechia przed tą kolejka na 12 miejscu kontra 2 Zagłębie, mecz na szczycie według Ciebie?. Dla mnie raczej nie mniej ważny mecz niż jedyne derby Śląska w tej rundzie, w których niejednokrotnie miejsce w tabeli nie miało znaczenia. Dzisiaj to się potwierdziło, Górnik miał wygrać łatwo i wysoko a wymęczył wygraną po karnym z kapelusza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Powtarzam jeszcze raz.
Piast tego meczu nie przegra.
I zmieni tego nawet usuwanie postów przez &quot;moderatorów&quot;, którym to ewidentne nie jest na rękę, ponieważ buki byliby mega w plecy. Jeśli wiecie o czym mówię ;). Mody wiedzą ;).
to nie live chat wróżbity Macieja
Krótko i na temat.
Układ został klepnięty.
Piast tego nie przegra.
tego typu posty są i będą kasowane, nawet jakby to się skończyło 0-5 dla Piasta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom