>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Premier League (04.11 - 05.11.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
11. kolejka Premier League

Kursy od: Bah
Przed nami prawdziwie wyborna kolejka w PL. Emocji nie powinno zabraknąć w sobotę, ale w niedziele czeka na nas prawdziwa &#39;&#39;truskawka na torcie&#39;&#39;. Manchester City-Arsenal, Chelsea-Manchester United, tu będzie się działo. Już dziś rezerwujcie sobie czas w domach, przygotujcie wszystko co potrzebne do oglądania tych spotkań, a ja zapraszam do dyskusji oraz do podawania swoich typów popartych analizami.
 
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Serio nikt nic?
A West Ham- Liverpool over 2,5, STS 1,60
Obie drużyny w tabeli dużo strzelają i dużo tracą. Przymęczony LM Liverpool moim zdaniem straci bramkę na wyjeździe co będzie sprzyjać typowi. Ewentualnie ten sam STS płaci 1,45 za gola Młotów,co również wygląda interesująco. Reasumując biorąc pod uwagę wstający z kolan West Ham i zmęczenie Liverpoolu typy do gry.
 
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Witam wszystkich.
Na dzisiejsze popołudnie proponuje zagrać w meczu Stoke City-Leicester zakład na następujące zdarzenie ,
każda z drużyn zdobędzie powyżej jednego rzutu rożnego w obu połowach.Obie drużyny nabijają wg. statystyk sporą ilość rożnych i dlatego sądzę że zakład ma spore szanse na wygraną.
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
2.60 iforBET.
Niestety ale Lisy zdominowały pierwszą połowę pod kątem rożnych 1-7 a więc lipa⛔.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
Witam wszystkich.
Na dzisiejsze popołudnie proponuje zagrać w meczu Stoke City-Leicester zakład na następujące zdarzenie ,
każda z drużyn zdobędzie powyżej jednego rzutu rożnego w obu połowach.Obie drużyny nabijają wg. statystyk sporą ilość rożnych i dlatego sądzę że zakład ma spore szanse na wygraną.
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
2.60 iforBET.
gdzie wy macie takie zaklady na iforbecie?
juz ktorys raz widze taki zaklad a nie moge nigdy tego znalesc
@edit
a dobra znalazlem &quot;zaklady specjalne&quot;
 
E 285

embotron

Użytkownik
Głowne &gt; zaklady specjalne, 3 od dolu w glownych, tez wlasnie szukalem, bo po takim kursie koleka zaproponowal wedlug mnie super zaklad ????
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Swansea - Brighton
Łabędzie chcąc utrzymać się w elicie muszą takie mecze wygrywać. Jest to doświadczony zespół, który w meczach z beniaminkami powinien punktować, już przed tygodniem sprawili trochę problemów Kanonierom otwierając wynik spotkania na The Emirates Stadium. W bardzo dobrej dyspozycji jest Fabiański którego interwencje są jak zwykle jednymi z najlepszych w kolejce. Bardzo fajnie gra wypożyczony z Chelsea Abraham i jest najlepszym strzelcem zespołu z 4 bramkami w obecnych rozgrywkach. Nie pewny jest występ Renaty ale on póki co nie ma wielkiego wpływu na zespół. Podoba mi się gra Routledga nie jest to co prawda młody zawodnik ale bardzo szybki i potrafiący zrobić zamieszanie czy to w polu karnym czy przy linii. Beniaminek z Brighton notuje przyzwoite wyniki ale moim zdaniem często mają dużo szczęścia, najwięcej zamieszania robi Izquierdo schodząc do środka (ładna bramka z West Hamem). Najwięcej bramek ma póki co Murray, jest to zawodnik który wykańcza akcje czekając głównie na dośrodkowanie. Oba zespoły nie imponują ofensywną grą więc nie spodziewałbym się tu wielu bramek a ze względu na doświadczenie zespołu z Walii skłaniałbym się w ich stronę.
Z pewnością będzie to ciężkie spotkanie dla Swansea ale w twardej grze z zespołami które głównie bazują na sile fizycznej radzą sobie przyzwoicie. Spotkanie ciężkie więc dokładam je do taśmy.
Swansea win ****** 2.50 fortuna
niestety⛔⛔⛔
 
F 20

fazer.

Użytkownik
Głowne &gt; zaklady specjalne, 3 od dolu w glownych, tez wlasnie szukalem, bo po takim kursie koleka zaproponowal wedlug mnie super zaklad ????
wlasnie na pierwszy rzut oka pomyslalem ze pewniaczek ale zaraz pozniej zalapalem ze musza byc 2+ rozne dla obu ekip w obu polowach
a ten zaklad brzmi jakby wystarczyl tylko 1 rozny na polowe to byla by przesada :p
 
E 285

embotron

Użytkownik
wlasnie na pierwszy rzut oka pomyslalem ze pewniaczek ale zaraz pozniej zalapalem ze musza byc 2+ rozne dla obu ekip w obu polowach
a ten zaklad brzmi jakby wystarczyl tylko 1 rozny na polowe to byla by przesada :p
dokladnie te same przemyslenia, postawilem i zaraz zaniepokojenie, ze jednak po 2 musza wbic, ale pograne za mala stawke to najwyzej ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
The Reds dzisiaj wychodzę mega ofensywnym składem. Wraca Mane, OX w końcu w środku. Myślę, ze można szukać tutaj wszelakich overów i innych wariantów na bramki. Obrona nadal dziurawa, więc Młoty również powinny coś ukuć. Szczerze to jestem jednym z nielicznych zwolenników OX w LFC, ale ufam Kloppowi. Do tej pory zazwyczaj jego transfery były trafne, a jeżeli chciał młodego Anglika do środka pola to znaczy, że ma na niego plan. Dzisiaj w końcu dostanie swoją okazję w środeczku, więc warto zagrać jego bramkę. Do tej pory strzelił tylko z Mariborem, ale jeżeli dobrze pamiętam to dziś po raz pierwszy wystąpi od początku w Premier League. Ciąg na bramkę ten chłopak ma, więc myślę, że warto spróbować po takim kursie.

OX bramka - 4.4/unibet ✅
Powyżej 4 bramek - 4.3/unibet ✅

Bardzo łatwo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Niedzielę zostawiłem sobie jak prawdziwy klasyki
The Reds dzisiaj wychodzę mega ofensywnym składem. Wraca Mane, OX w końcu w środku. Myślę, ze można szukać tutaj wszelakich overów i innych wariantów na bramki. Obrona nadal dziurawa, więc Młoty również powinny coś ukuć. Szczerze to jestem jednym z nielicznych zwolenników OX w LFC, ale ufam Kloppowi. Do tej pory zazwyczaj jego transfery były trafne, a jeżeli chciał młodego Anglika do środka pola to znaczy, że ma na niego plan. Dzisiaj w końcu dostanie swoją okazję w środeczku, więc warto zagrać jego bramkę. Do tej pory strzelił tylko z Mariborem, ale jeżeli dobrze pamiętam to dziś po raz pierwszy wystąpi od początku w Premier League. Ciąg na bramkę ten chłopak ma, więc myślę, że warto spróbować po takim kursie.

OX bramka - 4.4/unibet ✅
Powyżej 4 bramek - 4.3/unibet ✅

Bardzo łatwo ;)
holera jesna ten czlowiek umie wpywać na ludzi.................
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 15:15
Spotkanie City-Arsenal
Typ: over 3.5
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Manchester CIty w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej na własnym stadionie podejmował będzie Londyński Arsenal. Gospodarze będący w tym momencie liderem Premier League są zdecydowanym faworytem żeby w tym spotkaniu również dopisać do swojego dorobku komplet punktów. City w tym sezonie idzie jak burza, wygrywa praktycznie wszystko w lidze ma na swoim koncie 9 zwycięstw i zaledwie 1 podział punktów co daje im 28 punktów po 10 rozegranych kolejkach ich bilans bramkowy to 35 strzelonych oraz tylko 6 straconych. Gospodarze w ostatnich 15 swoich spotkaniach zanotowali 13 zwycięstw oraz zaledwie 2 remisy, jak pisałem wyżej są w takim gazie, że w tym meczu gdzie rywalem będzie Arsenal nie widzę innej możliwości niż wygrana zespołu &quot;Obywateli&quot;. Może teraz trochę o zespole przyjezdnych, Arsenal zajmuje 5 pozycję w lidze, w tym sezonie jak na chwile obecną ma na swoim koncie 6 zwycięstw 1 remis oraz 3 podziały punktów, na wyjazdach nie jest jednak tym samym zespołem co na swoim stadionie i tam rzadko punktuję u siebie zdobył zdecydowaną większość ligowych punktów , dlatego też w tym meczu nie wróżyłbym mu rewelacji i sądzę że to ekipa gospodarzy od początku do końca kontrolowała będzie przebieg spotkania , stawiam na prowadzenie City do przerwy oraz na koniec mój typ to wynik 1:0 oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
dawid_tdi 0

dawid_tdi

Użytkownik
Witam
Tottenham dzisiaj zalicza łatwy mecz? W oczy mi wpadło spotkanie Chelsea -Czerwoni .. Tam zawsze dużo kartek . Ktoś wie kto tam sędziuje dzisiaj ? Bardziej pytam o charakterystykę wyciągania kartoników

EDIT
Starajmy się unikać takich błędów ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Tottenham-CP. Ja tu dzisiaj nie widze gradu goli jak większość typujacych ten mecz. Totki są w formie ale wygrywają z drużynami grającymi otwartą piłke a CP do takich nie należą. Jak nie strzelą szybko bramki to bedą sie męczyli cały mecz nabijając.....rożne. I to jest moj bet na ten mecz.
Under 2,5gola i over 10,5rożnych. Unibet @4,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Chelsea - Manchester United
Over 2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
W mojej opinii bardzo wysoki kurs na ten over bramkowy. Rozumiem, że drużyna prowadzona przez Jose Mourinho nastawi się raczej na obronę i być może nawet zadzwoni do lokalnej firmy przewozowej aby zaparkować autobus ale mimo wszystko trzy bramki mogą w tym spotkaniu paść. Po pierwsze obrona Chelsea nie jest monolitem co pokazały mecze z Romą, która była w stanie strzelić im sześć bramek w dwóch pojedynkach. Gospodarze chcąc zmazać środową plamę i jednocześnie próbując dogonić w tabeli dzisiejszych rywali muszą ruszyć agresywniej do przodu ryzykując mocniejszy atak. System obronny United też zmusi ich do ataków większą liczbą graczy, pozwoli to gościom na wyprowadzania kontr. Można by rzecz iż bardzo defensywne ustawienie United jedynie... pomaga mojemu typowi gdyż otwiera okazję do kontr tego zespołu plus zmusza Chelsea do skomasowanych ataków z których któryś w końcu musi zakończyć się golem. Skoro The Blues byli w stanie strzelić dwie bramki Atletico na wyjeździe to tym bardziej mogą to zrobić u siebie z Czerwonymi Diabłami.
Wynik 1:0
Typ: ⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Żebyście sie nie przejechali na tym stawianiu na City. Nie zdziwie sie jak Arsenal wygra i przerwie passe City.
Dokładnie, ja tak samo bo kurs 1,45 to wogule nie jest do grania, takie mecze rządzą sie swoimi prawami a City wiecznie wygrywać nie będzie
 
C 135

charming

Użytkownik
Wszyscy skupiaja się dziś na dwóch hitach, nie ma co się dziwić - mecze pierwsza klasa na niedzielne po południe. Ja jednak skupie się na meczu Everton - Watford. Kurs wystawiony na gosci w tym meczu to dla nie spora okazja do zarobku. Everton jak gra kazdy widzi a styl w jakim rozgrywają oni swoje mecze jest na prawdę bardzo słaby. Jedyny + w tym zespolu to nowo sprowadzony Vlasic no i może momentami Calvert Lewin no ale jeden jest praktycznie nowy w Premier League a drugi mlodziutki i mało skteczny. Coś ewidentnie nie zaskoczyło w tej drużynie. Wiadomym jest ze kiedyś taka drużyna jak everton zacznie wygrywać swoje mecze ale myśle ze akurat Watford jest jednym z gorszym przeciwników do nabijania punktów w tym sezonie. Silva w watfordzie robi świetną robotę - cała drużyna w każdym meczu daje z siebie 100% i walczą do ostatniego gwizdka jak choćby z Liverpoolem. Prezentują świetny futbol w porównaniu np z poprzednim sezonem i nawet jeżeli nie uda im się utrzymać dobrego miejsce w tabeli to myśle że szefowie bedą i tak bardzo zadowoleni z postępów tego zespołu.
Dla mnie dziś X2 w tym meczu to zakład który po prostu trzeba zagrać.
Everton - Watford
X2 @1.72
buk: totolotek
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tottenham i over 10.5 RR - 2/unibet ✅
Watford lub remis - 1.73/unibet ⛔
City - 1.48/unibet ✅

Kursiwa już chyba troszeczkę pospadały, ale grałem mniej więcej po takich kursach. Nie mam czasu i zbytniej ochoty pisać odrębnych analiz do każdego z betów, więc tylko parę słów do każdego z betów. Zaczniemy na Wembley, gdzie przyjedzie CP. Wynik tutaj może oscylować od 1-0 do 5-0. Wszystko zależy od tego kiedy padnie 1 bramka w tym spotkaniu. Do tego czasu grę powinny prowadzić &quot;Koguty&quot;, które dość często nabijają rzuty różne. Mowa tutaj o meczach, gdzie muszą grać piłką i prowadzą atak pozycyjny. Przykładami są spotkania z Liverpoolem, Bournemouth, Huddersfiled gdzie łącznie wywalczyli 26 RR. Crystal Palace jak już straci pierwszego gola to również powinno rzucić się do ataku i dołożyć nam 2/3 RR. Unibet oferuje zakład specjalny, który pozwala połączyć to z wygraną &quot;Kogutów&quot; po kursie 2 i moim zdaniem jest to super bet. Nawet jeżeli CP będzie się świetnie bronić to geniusz któregoś z liderów gospodarzy powinien dać im 3 pkt.
Everton jest w strasznym kryzysie. Projekt holenderskich braci, który mówił nawet o LM podupadł i niedługo to trzeba będzie się oglądać żeby nie wypaść z Premier League. Tragiczna gra w LE i odpadnięcie w fazie grupowej to kolejny pstryczek dla angielskich drużyn, które często nie potrafią sobie radzić z grą na wielu frontach. Zarazem jest to jednak plus, gdyż odciąży to drużynę i pozwoli skupić się tylko na lidze. Tam jednak potrzeba troszeczkę czasu i przerwa reprezentacyjna może pomóc. Póki co jednak warto grać przeciwko Tofikom, gdyż są po prostu słabi. Watford pod wodzą Silvy to bardzo ciekawa drużyna, która spokojnie może wywalczyć miejsce w górnej połówce tabeli. Poza spotkaniem ze City, gdzie ekipa Guardioli pokazała im miejsce w szeregu to grają naprawdę równo i zdobywają sporo pkt. Co prawda przegrali oni swoje dwa ostatnie spotkania jednak w obu z nich nie wyglądali źle. Warto również wspomnieć, że grają bardzo dobrze na wyjazdach zdobywając średnio 2 pkt na mecz co jest 5 wynikiem w całej lidze. Dla mnie spore Value w kursie na x2.
Czołg Gaurdioli przejeżdża się po wszystkich i to samo zrobi dzisiaj na Etihad przejeżdżając się po Arsenalu. Czytałem opinię, że ten mecz rządzi się swoimi prawami itd. To prawda, ale jest też w futbolu prawo, że wygrywa lepszy. Arsenal nie ma żadnych argumentów żeby dzisiaj powalczyć. Braki w kadrze, słaba atmosfera, trener, który odstaje od swojego rywala o 2 klasy oraz zawodnicy, którzy może grają dobrze, ale odstają od swoich rywali. City gra szybko, dobrze i skutecznie. Nie jestem zwolennikiem Pepa, a za czasów Barcelony to naprawdę go nienawidziłem, ale jak widzę sposób w jakim gra City to buzia mi się otwiera. Jeżeli z jeżdżca bez głowy jakim był Sterling potrafił on zrobić dojrzałego mężczyznę, który potrafi strzelać gole, a z Delpha najlepszego angielskiego LO to naprawdę trzeba to podziwiać. To może być świetne widowisko, ale jak dla mnie City dziś robi Arsenal bez mydła.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arsenal nie jest stawiany w roli faworyta co jest jak najbardziej zrozumiałe biorąc pod uwagę ich dyspozycję w ostatnich tygodniach zarówno w ofensywie jak i defensywie. Chciałbym się skupić szczególnie na Xhace który łapie wiele kartek zazwyczaj w najlepszych spotkaniach. Często traci piłkę w środkowej strefie, nie ujmuje tego potrafi przerzucic piłkę na kilkadziesiąt metrów i rozegrać ale czasami brakuje u niego takiej odpowiedzialności boiskowej, która jest niewątpliwie bardzo kluczową w jego strefie boiska. City dysponuje silnym środkiem pola, z pewnością zechca zdominować ta część szczególnie ze Arsenal nie ma zawodników którzy mogliby skutecznie ich powstrzymać, poza Coquelinem nastawionym defensywie ale jego raczej nie ujrzymy w pierwszej jedenastce po ostatnim meczu. W związku z tym Xhaka nieraz będzie musiał interweniować w postaci faulu żeby powstrzymywać zagrania rywali. Kurs jest optymalny, wydaje mi się ze od wielu lat Xhaka daje powody, żeby w spotkaniach o najlepsza stawkę stawiać na jego kartki.
Xhaka żółta kartka @ 2,65 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom