>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

11. kolejka Seria A [2.11 - 4.11.2018]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Napoli-Empoli
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 11 kolejkę włoskiej ekstraklasy piłkarskiej rozpocznie nam rywalizacja Napoli z Empoli. Gospodarze z dorobkiem 22 oczek na swoim koncie są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów w starciu z niżej notowanym zespołem, który do tej pory zdobył tylko 6 oczek w 10 rozegranych spotkaniach. Empoli znajduję się w strefie spadkowej i na pewno teraz w każdym możliwym spotkaniu musi szukać punktów, bowiem na razie ich sytuacja wygląda po prostu słabo . Gospodarze natomiast są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i chociaż moim zdaniem w tym sezonie po raz kolejny Juventus jest poza zasięgiem wszystkich ekip to ekipa z Neapolu powinna powalczyć o wicemistrzostwo kraju, ale chętnych na to trofeum jest znacznie więcej, na pewno ich rywalem będą takie ekipy jak Inter oraz Roma pomimo chwilowej zadyszki, poza tym nie wolno lekceważyć Lazio , Milanu oraz Fiorentiny więc Napoli ma z kim walczyć o puchary w tym sezonie a takie spotkanie jak to po prostu musi wygrywać. Goście na pewno byli by zadowoleni z podziału punktów , ale myślę że nie tym razem bowiem forma obu ekip pozwala sądzić że gospodarze mogą wygrać wysoko. W Napoli nie zagrają : Chiriches,Meret,Verdi a w ekipie przyjezdnych raczej nie zobaczymy : Rodrigueza i Polvaniego. Mój typ to wynik 4:0 na koniec spotkania.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Juventus-Cagliari
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lider w tym sezonie jeszcze nie przegrał ani jednego spotkania , w tej kolejce ich rywalem będzie ekipa Cagliari, która zajmuję 12 pozycję w ligowej klasyfikacji. Juventus oczywiście jest tutaj zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, bowiem na swoim stadionie w poprzedniej kolejce już stracił punkty z zespołem Genoy i dlatego musi spróbować wysokim zwycięstwem przeprosić swoich kibiców za tą delikatną wpadkę , bowiem wcześniej stara dama odnosiła same zwycięstwa. Goście na pewno będą chcieli tutaj wytrzymać jak największą ilośc minut bez straconej bramki, wiadomo iż łatwe do osiągniecia to nie będzie bowiem Juventus na swoim stadionie praktycznie zawsze strzela po minimum 2 czasem 3 gole . Goście natomiast nie słyną z jakiejś żelaznej defensywy i tracą sporo bramek, nie przez przypadek mają więcej bramek straconych aniżeli strzelonych w obecnym sezonie. Szczerze powiem że w tej rywalizacji nie przewiduję innego rozstrzygnięcia aniżeli wysoka wygrana zespołu z Turynu, która w tym sezonie po raz kolejny powinna dosyć szybko wywalczyć tytuł mistrza kraju tym bardziej iż ma w swoich szeregach Cristiano Ronaldo, który znów gra na swoim najwyższym poziomie i daje punkty ekipie Juvie jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach. Stawiam na minimum 2 gole Ronaldo oraz wynik 4:0 na koniec meczu.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Bologna - Atalanta. W spotkaniu które biorę pod lupę skupie się na rzutach rożnych. Jeżeli chodzi o drużynę Gospodarzy to ta drużyna z rzutami rożnymi radzi sobie słabo bo na ostatnie 5 spotkań wykonywała średnio po 3 rzuty rożne natomiast Goście na 5 ostatnich spotkań wykonali 6,8 rzutów rożnych. Przyglądając się spotkaniom bezpośrednim tych drużyn w tamtym sezonie możemy zauważyć że linia 9,5 którą proponuję została przekroczona bez problemu (11.03.2018 Bologna - Atalanta rożnych: 15, 22.10.17 Atalanta - Bologna rożnych: 13)
Moja propozycja:
Bologna - Atalanta
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @ 2.23
Typ poboczny: Atalanta + 5,5 rzutów rożnych @1. 82
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sampdoria-Torino
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 4.05
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wiadomo, po takim kursie już trzeba się spodziewać że zagranie tego spotkania to duże ryzyko. mecz może pójśc w każdym kierunku. Sampdoria na swoim stadionie gra bardzo dobrze, jedna porażka w ostatnich 10 spotkaniach domowych, ekipa Torino w meczach wyjazdowych również niejednokrotnie punktowała w ostatnim czasie, myślę że w tym meczu może być podobnie i Torino łatwo punktów nie odda, obie ekipy sa praktycznie sąsiadami w ligowej klasyfikacji . Torino jest ekipą , która na wyjazdach czesto notuje podziały punktów, 5 rozegranych spotkań 4 podziały punktów oraz jedno zwycięstwo jak widać goście nie ponieśli jeszcze porażki i mają lepszy bilans niż u siebie w domu. Gospodarze z jedna przegraną domową w starciu z Interem Mediolan. To spotkanie śmierdzi mi remisem oraz podziałem punktów. W poprzednich latach obie drużyny często dzieliły się punktami i wcale by mnie nie zdziwił tutaj taki wynik jak 2:2 . Nie ma dużo nieobecności bowiem w Sampdorii nie zagra Regini , nie wiadomo czy na boisku pojawią się : Defrel, Murru oraz Rolando. W ekipie przyjezdnych jest tylko jeden znak zapytania i jest to Ansaldi. Stawiam na remis po 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom