>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

11 Kolejka Serie A (31.10 - 01.11 2009)

Status
Zamknięty.
scorehunting 0

scorehunting

Użytkownik
US Palerma - Genoa CFC, 1.11.2009, 20:45

Miejsce w lidze: 7
Seria w lidze: -1
Seria u siebie: +2
Meczy bez remisu: 4
Seria under/over 2,5: 1 over
Średnia bramek padających w meczach US Palermo: 2,90
Średnia bramek zdobywanych w lidze: 1,50
Średnia bramek zdobywanych u siebie: 1,80
Średnia bramek traconych w lidze: 1,40
Średnia bramek traconych u siebie: 1,00
Bez porażki w 5ciu ostatnich meczach u siebie


Miejsce w lidze: 6
Seria w lidze: +1
Seria na wyjeździe: -1
Meczy bez remisu: 5
Seria under/over 2,5: 4 over
Średnia bramek padających w meczach Genoa CFC: 3,80
Średnia bramek zdobywanych w lidze: 1,80
Średnia bramek zdobywanych na wyjeździe: 1,40
Średnia bramek traconych w lidze: 2,00
Średnia bramek traconych na wyjeździe: 1,80
Bez remisu w 5ciu ostatnich meczach na wyjeździe
Spotkanie dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn więc zapowiada się zacięty pojedynek. Ostatni mecz z Interem potwierdził wysoki strzelecki potencjał Palermo, 3 gole na San Siro to niezły wyczyn, niestety bez efektu przy stracie 5ciu. Wydaje się stąd, że trener gości będzie chciał odbudować najbliższym meczem pozycję linii obronnej, stąd spodziewać się można dbalszej niż zwykle gry Palermo w defensywie. Padnie mniej niż 2,5 bramki.
Typ under/over 2,5: under
/Mad nie podajemy linków do innych serwsów
 
simons 646

simons

Forum VIP
No dla mnie znow niezrozumialem kursy ...
W srode Juventus z Sampdoria 1.75 dzisiaj Juve z Napoli 1.53 .
Po tym co pokazala Stara dama z Sampdoria to roznica kursu 0.22 conajmniej mnie dziwi. 5-1 z taka druzyna to nie lada osiagniecie. Z drugiej strony Napoli grajac u siebie zdolalo zremisowac w koncowce a ich gra nie wygladala najlepiej. Napoli u siebie z reguly gra o wiele lepiej , takze skad taka mala roznica kursu ? Jedyne co, ze Juve musi myslec powoli o LM.
Pod duza lupa beda druzyny z Rzymu ... zajmuja kolejno 14 i 15 miejsce (Roma, Lazio) co jest conajmniej dziwne. Niezle sobe poki co radza w LE ale widac ze z taka kadra nie radza sobie z 2 turniejami na raz. Juz przed meczem z Cagliari kibice Lazio silnie krytykowali druzyne ... zmian nie bylo mecz z Cagliari byl nuuuuuuudny. Roma jest krytykowana od samego poczatku sezonu i zagrali juz asa (w zasadzie byli zmuszeni) czyli zmiane trenera, co wedlug wiekszosci wlascicieli klubow ma prowadzic do lepszych rezultatow :p
Typy sa w trakcie przetwarzania ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dosyc wazne info moim zdaniem:
Kibice z Rzymu stwierdzili ze sprzet pirotechniczny pomoze druzynie sie zmobilizowac.
Przed meczem z Cagliari na treningu druzyny orłów kibice odpalili 2-3 petardy. Rannych nie bylo, ale trening przeniesione na centralne boisko (z dala od kibicow) i przerwane na 20 minut. Po treningu byla rozmowa z kibicami.
Dzisiaj gazzetta podaje, ze przed Trigoria, centrum szkoleniowym Romy (tam gdzie sie odbywaja treningi nie wiem jak to przetlumaczyc :p ) w nocy wyblucha mala bombka hand made. Duzo strachu ale zadnej konsekwencji.
No to dla mnie znak ze niezadowolenie siega powoli zenitu jak rzucaja petardami (i nie chodzi tu oczywiscie o te za 10 gr zesklepu xD) i podkladaja samorobne &quot;bombki&quot;. Ciekawe jak to wplynie na druzyny ...
MIejmy nadzieje ze dorbze bo az strach pomyslec jaki bedzie nastepny krok.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
???? to ja jadę do Berlina wyrzucę paręnaście petard i może Hertha zacznie wygrywać. ????
No bez przesady.Czy to mamy traktować jako argument co do typu??A może zawodnicy się przestrasza i nie wyjdą na murawę??? Byłbym za tym aby dla takich dowcipów stworzyc oddzielny temat.
Edit : kibice Gornika przerywali treningi i groźili a Górnik i tak spadł i tak spadł bo był najsłabszą ekipą
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dzisiaj dwa mecze i faworytów łatwo wskazać. Po meczu ze Sieną o grze Juve poza wynikiem nie można było nic dobrego powiedzieć, ale już trzy dni później po meczu z Sampdorią o grze już nic złego powiedzieć nie można było. Stara Dama zagrała najmocniejszym składem z Camoranesim, Giovinco, Diego oraz Melo i Sissoko co pokazało na co stać drużynę. Dzisiaj z kilku powodów powtórki raczej sie nie spodziewam. Na pewno nie zagra Sissoko który po raz kolejny nabawił sie urazu. Do składu wskoczy zatem Poulsen[*]spodziewam sie również De Ceglie w miejscu Giovinco. Wszyscy mają również na uwadze wtorkowy ważny mecz LM który trzeba wygrać więc trzeba rozsądnie szachować siły. Napoli momo iż z potencjałem kadrowym zawodzi, po zmianie trenera widać co prawda lekki progres. Mają też troche szczęścia gdyż w ostatnich meczach gole strzelają w końcówkach ratując korzystne rezultaty.
W drugim meczu zagra Milan i tego czym dziś zaskoczą wszystkich kibiców tego nie wie nikt ???? W ostatnim meczu do 90 min prowadzili 0-2 z Napoli by zremisować 2-2, wcześniej do 81 minuty przegrywali z Chievo 1-0 by wygrać 1-2 xD Leonardo szuka optymalnego ustawienia dzisiaj również musi mieć na uwadze zbliżający sie mecz LM z Realem. Dodatkowo dochodzą do tego spore osłabienia, za czerwoną kartkę nie zagra Abate, urazu nabawił sie Nesta a cały czas niezdolni do gry sa Jankulovski czy Storari. Parma jest najmocniejszym z beniaminków i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Mają kilku doświadczonych i wartościowych graczy jak Panucci, Zaccardo czy Bojinov i spokojnie stać ich na niespodziankę. Podsumowując typuje underową sobote :&gt;
Juventus - Napoli under2,5 @1,91
Milan - Parma under2,5 @1,85
 
simons 646

simons

Forum VIP
???? to ja jadę do Berlina wyrzucę paręnaście petard i może Hertha zacznie wygrywać. ????
No bez przesady.Czy to mamy traktować jako argument co do typu??A może zawodnicy się przestrasza i nie wyjdą na murawę??? Byłbym za tym aby dla takich dowcipów stworzyc oddzielny temat.
Edit : kibice Gornika przerywali treningi i groźili a Górnik i tak spadł i tak spadł bo był najsłabszą ekipą
No nie wiem dla mnie jest to ciekawy argument, jakby mi ktos podlozyl w nocy bombe pod domem to bym nie byl wesoly, ale moze dla Ciebie to codziennosc ????
Co do rpzykaldu Gornika to nie interesuje sie Polska pilak ale mysle ze kibice w Polsce nie maja takiej wladzy jak we Wloszech.
Dla mnie jak najbardziej argument co do typu, jezeli kibice wlasnego klubu podkladaja w nocy mala bombe, to chyba zawodnicy obudziwszy sie, zaczynaja sie zastanawiac.
Podam inny przyklad, kibice po czarnej serii Genoa i tak zachecali druzyne do walki czy tez klaskali po zakonczeniu przegranego meczu ... myslisz ze zawodnik nie chcial dac 150% w nastepnym meczu widzac taka reakcje kibicow. Dla mnie aspekt psychologiczny rowniez ma znaczenie, ale kazdy ocenia mecz ze swojego punktu widzenia.
NIe sadze zeby bomba dodawala umiejetnosci xD xD xD Ale na pewno zmienia podejscie zawodnikow do nadchodzacego spotkania.
____
Co do spotkan to w ostatniej kolejce ktore odbywaly sie po srodowych spotkaniach padl 1 over reszta underki.
I po raz kolejny zgodze sie z typami Mad&#39;a. 2 druzyny ktore musza myslec powoli o LM. Napoli na wyjazdach nie jest onielsmiewajaca, Parma 4ta w tabeli ladnie gra wiec moze byc niespodzianka. Milan poki co ma pare wygranych ale ich gra wciaz wyglada dla mnie nieciekawie. Do tego kolejka w srode ... tylko 2 dni przerwy, underki wygladaja ciekawie.
Juventus - Napoli under 2.5 @ 1.91
Milan - Parma under 2.5 @ 1.85
x2 @ 2.37
 
S 0

szafera

Użytkownik
Spotkanie: ACF Fiorentina - Catania Calcio
Typ: 1
Kurs: 1.45
Buk: B win
Juz dzsiaj o godzinie 15.00 rozpocznie sie spotkanie miedzy druzynami ktore walcza o zupelnie inne cele w lidze.Fiorentina musi zbierac pkt zeby nie odskoczyla jej czolowka ligi, do tej pory zgromadzila 15pkt i zajmuje 9 miejsce,jednak jesli wygra awansuje na 5 pozycje!!!Gracze fiore beda napewno bardzo zmobilizowani zeby ten cel osiagnac!!! Natomiast Catania Calcio jest druzyna zaplecza Serii A.19 pozycja i 7 pkt. Gospodarze nie moga pozwolic sobie na strate pkt z tak slabymi zespolami bo to wlasnie z nimi musza wygrywac!!! typuje dwubramkowe zwyciestwo Fiorentiny!!!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Napoli under2,5 @1,91 ⛔
Milan - Parma under2,5 @1,85 ✅
Kolejna zmiana nastrojów :| Napoli grało dobrze ale raziło nieskutecznością z czasem Juve zaczęło dochodzić do słowa i do 60min kiedy było 2-0 wydawało się że nic sie tutaj nie stanie. Potem jednak Napoli wykorzystało stwarzane sytacje i kaplica. Spodziewałem sie że szybciej Milan sie poślizgnie a tu proszę :p
___
Dzisiaj krótko
Chievo - Udinese 1DNB @1,72 1X @1,40
Chievo dosyć pechowo przegrało z Milanem ale już w środku tygodnia sobie odbili i wygrali wyjazdowe spotkanie z Catanią 1-2. W dzisiejszym meczu po odbyciu kary do składu wraca obrońca Yepes, pomocnik Pinzi, oraz możliwe że partner Pellissiera w ataku Bogdani. Ogółem zespol trochę nierówno gra ale z czasem myślę forma sie ustatkuje. Udinese bardzo słabo gra wyjazdy pod tym względem sa najsłabszą ekipą w lidze. Dzisiaj dodatkowo sporo osłabienie głównie w defensywie, niedysponowani są dalej Domizzi i Isla a w ostatnim meczu za czerwoną kartkę wyleciał prawy obrońca Basta.
Fiorentina - Catania 1 @1,45
Ostatnie dwa mecze Violi to porażki ale trener Prandelli nie ma większych pretensji do piłkarzy gdyż Ci grali nieźle brakowało jedynie skuteczności. Catania nie gra nic wielkiego, ostatnie dwa mecze to porażka z Interem oraz domowa przegrana z Chievo gdzie zagrali po porstu skabo. Dodatkowo dzisiaj za czerwona kartkę nie zagra napastnik Morimoto. Myślę że bedzie to świetna okazja dla Fiorentiny aby sie przełamać.
Livorno - Inter under2,5@1,80
Livorno ostatnio sie nam obudziło i wygrało swoje dwa pierwsze mecze w rozgrywkach. Inter w ostatnim meczy pokonał 5-3 Palermo ale gdyby grali do końca maksymalnie zmotywowani mogli strzelić sporo wiecej bramek. Dzisiejszy wyjazdowo mecz troche im nie leży gdyż w tygodni mają mecz o życie w LM z Dynamem. Nie ma sie więc czemu dziwić jeśli dziś będą chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił. Dodatkowo wczoraj Juventus stracił punkty więc przewaga jest bezpieczna.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sampdoria - Bari x2 @ 2.10
Chyba szukam na sile niespodzianki... Ventura w ostatnim meczu dal odcpoczac sporej ilosci zawodnikom z 1 skladu, wiec podejda wypoczeci do tego meczu. Sampa ma za soba ciezki mecz, porazke, z Juventusem. Bari mimo wszystko ladnie sobie radzi na wyjezdzie jak i tez dobrze podejmuje wyzwania z &quot;lepszymi&quot; druzynami. Mysle ze po takim kursie x2 jak najbardziej na miejscu.
Palermo - Genoa 1 @ 2.05
Palermo na wlasnym boisku jest bardzo ciezkim przeciwnikiem. W ostatnim meczu pokazali charakter mimo porazki 5-3 z Interem. W tym meczu nie zagraja Liverani, Mchedlidze, Balzarett. Najpewniej w roli bramkarza wystapi Sirigu a nie Rubinho, z reszta nie ma sie co dziwic patrzac na to jak ral w ostatnim spotkaniu. Genoa wrocila do zwyciestwa, ale ich gra wciaz nie przkonuje.W Genoa nie zagraja Jankovic, Juric, Fatic, Kharja, Amelia, Criscito , takze dalej nei wyglada to najlepiej kadrowo ...
Jak dla mnie wszelakie undery wygladaja ladnie w tej kolejce ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Juventus - Napoli under 2.5 @ 1.91⛔
Milan - Parma under 2.5 @ 1.85✅
x2 @ 2.37⛔
Palermo - Genoa 1 @ 2.05⛔
Sampdoria - Bari x2 @ 2.10✅
Bari udalo sie, szkoda ze nie podalem DW, bo widac ze lubia 1-1 albo 0-0 z lepszymi od siebie na wyjezdzie ;)
Palermo strzelilo, ale reka, powinien krany byc, no ale wynik jest 0-0 wiec lipa.
Juventus ... juz tego totalnie nie rozumiem, pierw wygrywaja 5-1 z Sampa, prowadza 2-0 i daja sobie wbic do 2-3. Warto przy tym zaznaczyc ze od kiedy Mazzarri prowadzi to nadrabiaja w koncowkach, wiec mozna sie spodziewac ze i kolejne mecze beda &quot;grali do konca&quot;
Co do Rzymian to Roma ladnie 2-1 ... ogladalem pierwszych 30&#39; i bylo spoko. Warto zaznaczyc tez ze Vucinic w koncu strzelil bramke, co jest dosc istotne.
Lazio 1-1 tutaj tez bardzo duzo ciezkich decyzji arbitra, ale sie skonczylo remisem ... powiem tak, moglo byc gorzej :p
Inter +7 spodziewalem sie innego scenariusza na poczatku sezonu, jedyne co to miec nadzieje ze po okienku transferowym bedzie lepiej :p
Moje statystyki znow kiepskie, ale zaczyna byc lepiej ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chievo - Udinese 1DNB @1,72 1X @1,40 ✅
Fiorentina - Catania 1 @1,45 ✅
Livorno - Inter under2,5@1,80 ✅
W momencie kiedy Catania grała z przewaga jednego zawodnika dominowali na boisku, ale gdy siły sie wyrównały dużo lepszy zespól gospodarzy. Myślę że bez większych niespodzianek, troche opisane wyżej jest widze ????

Komplet wyników:

Juventus FC - Napoli SSC 2 : 3
AC Milan - Parma FC 2 : 0
Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo 3 : 0
AC Chievo Werona - Udinese Calcio 1 : 1
ACF Fiorentina - Calcio Catania 3 : 1
AS Livorno Calcio - Internazionale FC 0 : 2
AS Roma - FC Bologna 2 : 1
UC Sampdoria - AS Bari 0 : 0
AC Siena - SS Lazio 1 : 1
US Citta di Palermo - Genoa CFC 0 : 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom