>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12. Grand Prix Belgii [25-27 sierpnia 2017 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Belgii - wyścig niedziela 14:00
Nico Hulkenberg - Sergio Perez 2 @ 1,65⛔ Perez no comment
Marcus Ericsson - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,65✅16-14
AKO @ 2,39 Totolotek


Hulk wczoraj dopiero rzutem na taśmę wszedł tak wysoko. Wcześniej przegrywał z Palmerem i nie mógł znaleźć dobrego ustawienia bolidu. Perez i ogólnie Force India w kwalifikacjach może nie byli mega szybcy, ale na wyścig mają ustawienia o czym się mówi, bo 1 i 3 sektor niezwykle szybkie i to tutaj różowe bolidy będą zyskiwały pozycję. Przecież łatwiej wyprzedzić kogoś w takim sektorze niż w krętym nr 2 prawda? Logiczne. Perez i Ocon zadziwiająca regularność. A Hulkenberg zazwyczaj sporo traci w wyścigach więc typ nasuwa się sam. Po kwalach zaodowlony, ale i zaskoczony, a Perez mówi, że dzisiaj dopiero zaczyna się jego robota. Rok temu Force India skończyło GP Belgii na 4 i 5 miejscu! Wtedy Hulkenberg był 4, a Perez 5 bo obaj jeździli Force India.



Vandoorne wiem, że z samego końca,ale McLaren to znacznie lepsza konstrukcja niż Sauber, już nawet pomijając awaryjność Hondy itp. Ale na ten weekend Stoffelowi założyli wszystkie możliwe podzespoły chyba więc licżę, że nic się nie zepsuje!

Choć wczoraj z Alonso miała miejsce dziwna sytuacja -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41297.html

Ericsson P17, ale Vandoorne jest w stanie go wyprzedzić. Ostatnie Grand Prix w jego wykonaniu naprawdę obiecujące i kończył kolejno 12, 12, 11 i 10 msc. Domowy wyścig zobowiązuje ;)


GP Belgii - wyścig, niedziela 14:00
Fernando Alonso - Esteban Ocon 2 @ 1,43✅DNF - 9
Carlos Sainz - Kevin Magnussen 1 @ 1,60✅10-15
AKO @ 2,03 Milenium


Tak jak mówiłem wyżej, Force India dziś w wyścigu będzie szybsze. Alonso będzie tracił w 1 i 3 sektorze na Hondzie, a nawet na starcie jest rożnica P9 Ocona do P11 Alonso.
Ocon bardzo regularny i bardzo dobry kierowca co zachwalam niemal co weekend ;)

Wczoraj Sainz nieco rozczarowany, w treningach wyglądało to lepiej. Przegrał z Magnussenem, ale obaj blisko siebie wystartują. Kwiat na szczęście daleko z tyłu więc ufff, nie będzie bezpośedniego zagrożenia dla Carlosa :p hah

Sainz lepszy kierowca. Na Magnussena ostatnio wszyscy narzekaja, a to Hulk karze mu ssać itp, ale Haas też nie spisuje się tutaj jakoś rewelacyjnie. Grosjean sam mówi, że to nie tor na ich bolid. Coś w tym jest.
Sainz myślę, że trochę się w górę przebije z perspektywą na punkty.




Kusi jeszcze taka para

GP Belgii - wyścig niedziela 14:00
Carlos Sainz - Jolyon Palmer 1 @ 1,80 Totolotek✅✅10-13

Taki typ z powodu baaardzo możliwej kary dla Palmera za wymianę skrzyni biegów, czyli w tym przypadku +5 w tył i z P10 zrobi się pozycja bardziej odległa. Świetne kwalifikacje mogą więc popsuć obraz tego dzisiaj...

Czekam na opinię Wasze drodzy eksperci i fanatycy F1, a także na Wasze propozycje oczywiście ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
heros123 1K

heros123

Użytkownik
wyścig - niedziela
Carlos Sainz - Daniił Kwiat @ 1,38
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas @ 1,20
Esteban Ocon - Fernando Alonso @ 1,43
AKO: 2,36(2,08)✅ Izydor milenium

Daniił Kwiat po tym jak dostał karę ruszy dopiero z 19 pola dzisiaj, a biorąc pod uwagę formę obu kierowców Toro Rosso w ten weekend, to jest to naprawdę spora strata. Carlos był za każdym razem był dużo lepszy, pokazywał dużo lepsze tempo i biorąc pod uwagę różnicę na starcie obu kierowców(5 miejsc), to nie wydaje mnie się, aby Kwiat dzisiaj coś pokazał. Jedyna rzecz w jakiej on może zabłysnąć to spowodowanie jakiejś kraksy, bo inne rzeczy mu kiepsko wychodzą;)
Lewis dzisiaj zmierza po zwycięstwo, a jedyna rzecz jaka może być zagadką to forma Mercedesa na oponach z fioletowym kolorem, bo nie od dzisiaj wiadomo, że Ferrari dużo lepiej sobie radzi na tej mieszance i właśnie tutaj Seb może upatrywać swojej szansy w dzisiejszym wyścigu. W tej parze jednak gram Lewisa z Valtterim, więc tutaj sytuacja już jest inna, bo obaj kierowcy mają takie same bolidy. Myślę, że Fin powalczy dzisiaj o podium, ale walka o zwycięstwo rozegra się raczej pomiędzy Lewisem i Sebem.
O parze Ocon - Alonso wiele dobrego napisał już robson i się z tym zgadzam. Na tym torze bardzo ważna jest moc silnika, a jak wiadomo Force India jeździ z silnikiem Mercedesa, więc tej mocy na pewno nie zabraknie. W pierwszym sektorze i w trzecim są długie odcinki gdzie jedzie się pełnym gazem i w tych sektorach Alonso pewnie będzie sporo tracił. Jedyne miejsce, w którym coś może odrabiać to sektor drugi, który jest kręty, ale w tym sektorze jest ciężko wyprzedzać. W tym przypadku charakterystyka toru bardzo premiuje Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kvyat nie zostanie sklasyfikowany @2,7 Totolotek
Podczas treningów zdarzały mu się proste błędy oraz miał pewne problemy techniczne, więc za drobne wchodzę w taki zakład.
Perez nie zostanie sklasyfikowany @5,0 Totolotek
Ten typ bardziej dla zabawy. W pierwszym zakręcie będzie dość ciasno, a znając waleczność Sergio może dojść do jakiejś kolizji. Ze stawką nie szaleję.
E:
Wyścig nie był taki zły, ale szczerze to liczyłem, że będzie bardziej emocjonujący. Perez to totalny świr. Ma duże umiejętności, ale z głową nie jest najlepiej. Mało brakowało, a typ grany dla jaj, by wszedł, ale nie toleruję takiego zachowania kierowców. Jakaś dłuższa przerwa, by mu się przydała albo coś. Prawdziwy wariat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ninja 71

ninja

Użytkownik
Przestałem obserwować Formułe odkąd nie leci na Polsacie. Stawiłem dzisiaj na ślepo taśme 7 betów h2h zgadnijcie która para nie weszła ?! Oczywiście Ocon Vs Perez... Gość 2 razy starał się wywalić Ocona z wyścigu ewidentnie ma coś z głową :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom