>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Grand Prix Węgier [27 lipca - 29 lipca 2018]

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Akurat tutaj miedzy 5 a 6 padało ale delikatnie ???? Niestety pogoda popsula typy. Moze na jutro uda sie wylowic cos fajnego.
Tylko Kimi uratował mi tyłek. Na jutro nie wiem jak Ty ale ja dubletu Merca nie widzę. Wg prognoz wyścig na sucho i coś czuje ze któreś Ferrari bedzie przynajmniej przed jednym Mercem juz po starcie.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Węgier - Wyścig
Jutro wg prognoz wyścig ma odbyć się na sucho. Ja po obejrzeniu jeszcze raz treningów, wysłuchaniu wypowiedzi zawodników widzę tutaj dwa scenariusze. Na pewno ważny będzie moment startu i tutaj nie lekceważyłbym Ferrari bo od kilku GP potrafią znakomicie wystartować nawet jak nie stroją w pierwszym rzędzie. Jeżeli kolejnosc po starcie sie utrzyma to w gre wchodzi strategia. Myśle ze i Merc i Ferrari ruszą na mieszance ultra i tutaj kłania się zarządzanie oponami , kto pierwszy zjedzie i jak długo i szybko da sie jechac majac jeszcze opone ultra. Wydaje sie ze Merc jest wolniejszy na ultra i szybciej ją niszczy, wiec jezeli na prowadzeniu bedzie duet Merca i beda zjezdzac po kolei to czy Ferrari jest w stanie jechac szybciej na zuzytej juz bardzo oponie ultra niz Merc na nowych Softach?,Rok temu gdzie oba zespoły w miare równo sie tutaj obchodziły z miesznkami ultra Bottas zjechał na 30, Ham na 32, Vettel na 33 a Kimi na 34 i jezeli Czerwoni odrobili lekcje z GP Niemiec to po zjeździe Mercedesów pojadą w miare szybkim tempem i są w stanie po zmianie opon wyjechać przed duetem Merca. Jezeli nie beda wystarczajaco szybcy to pozamiatane i jak ruszyli tak dojada do mety na sofcie. Mysle ze moment zmiany ogumienia bedzie bardzo wazny dla losów tego wyscigu bo nie sadze ze na tym torze w czasie wyscigu bedziemy swiadkami mijanek w wielkiej czwórce.
I chodza za mną typy na dublet Merca lub Ferrari. Jakos tak to widzę. Bo tutaj cuda w wyscigach sie dzieją
Osobiścia skłaniam się ku dubletowi Ferrari bo myslę ze jeżeli nie na starcie to po zmianie opon wyjada na miejscach 1-2.
Dublet Ferrari kurs 7,5
Dublet Merca kurs 5
Wszystko Fortuna
Zdaje sobie sprawę ze typy ryzykowne ale myślę ze wszystko może sie zdarzyc.
Z innych typów widzę Sainza w miejscach 1-6, i Ricciardo w miejscach 1-10 a nie 1-6 jak pisalem wczesniej . kursy ok były
kurs 1,75 i 1,35
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Z innych typów widzę Sainza w miejscach 1-6, i Ricciardo podobnie
kurs 1,75 i 1,35
Z całą analizą się jak najbardziej zgadzam to jednak z typem na Sainza w 6-ce już nie. Żeby ten scenariusz się spełnił prawdopodobnie któryś z kierowców tzw wielkiej trójki nie może dojechać do mety. Pomimo,że Hungaroring nie jest torem sprzyjającym wyprzedzaniu to nie chce mi się wierzyć,że Carlos utrzyma na dystansie całego wyścigu za sobą któregoś z kierowców Red Bulla.Dodać jeszcze trzeba,że zapewne kierowcy Haasa również nie odpuszczą walki i stać ich na lepszy wynik niż Sainz. Dlatego dzisiaj pogram
W Top 6
Carlos Sainz - Nie 2.22 ✅
W top 10
Fernando Alonso - Nie 2.79 ⛔
Bukmacher:1xbet
Co do typu przeciwko Alonso to skłonił mnie dosyć wysoki kurs. Hiszpan startuje z 11 pola co przy suchych kwalifikacjach dawałoby przewagę nad pierwszą 10-ką możliwowścią doboru opon,a jak wiemy,wszyscy kierowcy mogą obrać dowolną strategię na wyścig. Szanse powodzenia Hiszpan musi upatrywać w kraksie,defekcie kierowców uplasowanych przed nim lub słabym tempie wyścigowym kierowców Toro Rosso. Sądzę jednak,że co najwyżej moze liczyć na słabą podstawę Hartleya. Alonso straci pozycję na rzecz Ricciardo(być może i Hulkenberga) dlatego musi liczyć na wypadniecie lub wyprzedzenie co najmniej 2 kierowców, którzy aktualnie znajdują się przed nim.
Edit: Połowiczny sukces,gdyby nie fatalna strategia Grosjeana,Sainza i Hartleya to byłyby 2 plusy ale i tak jest dobrze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 254

pablo95

Użytkownik
Wg prognoz pogodowych dziś m być słonecznie bez opadów. W takich warunkach Mercedes nie masz szans na wygraną a co za tym idzie Lewis Hamilton w moim mniemaniu mimo pp nie wygra zawodów. Reasumując :
Kto wygra. Lewis Hamilton. NIE 1.77 1xbet
⛔ a jednak.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Dziś straszna posucha w H2H:
M. Ericsson - C. Leclerc 2 - 1,85
N. Hulkenberg - F. Alonso 1 - 1,55
K. Raikkonen - V. Bottas 1 - 1,75
Wszystkie propozycje z TOTALbet. Jak to widzicie? Najbardziej waham się z 1 parą. Niby Ericsson startuje z lepszej pozycji, ale jakoś umiejętności Leclerca cenię wyżej. Tym bardziej, że tor jest wymagający. Będą liczyć się detale.
Edit ranczo: prosze podawac kursy
Gotowe ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś straszna posucha w H2H:
M. Ericsson - C. Leclerc 2 - 1,85
N. Hulkenberg - F. Alonso 1 - 1,55
K. Raikkonen - V. Bottas 1 - 1,75
Wszystkie propozycje z TOTALbet. Jak to widzicie? Najbardziej waham się z 1 parą. Niby Ericsson startuje z lepszej pozycji, ale jakoś umiejętności Leclerca cenię wyżej. Tym bardziej, że tor jest wymagający. Będą liczyć się detale.
Edit ranczo: prosze podawac kursy
Gotowe ????
Jak dla mnie pierwsza para no bet. Roznia ich trzy miejsca na starcie i różnie moze byc w pierwszym zakręcie. Tak jak piszesz umiejetnosci Leclerca wieksze i to moze tez decydować bo tor trudny i do tego warunki tez. W sumie dzisiaj to ciezko cos mądrego wymyślić bo bolidy szerokie i bedzie ciezko wyprzedzać jak na starcie sie nie zrobi zamieszania a zuzycie opon będzie na podobnym poziomie to i Alonso moze dojechać przed Hulkiem.
Mnie za to ciekawi para Raikkonen-Hamilton
Kursy odpowiednio 3.15 i 1.3 Fortuna
I powiem tak, ze zagram Kimiego bo mam takie przeczucie ze Kimi na starcie zrobi obu kierowców Merca a jeżeli nie na starcie to po pierwszym stincie uda sie wyjechać przed Lewisem i jeśli opony typu soft będą sie dobrze sprawowały to mam nadzieje sa szanse na ten typ bo różnica w kursach zbyt duza biorąc pod uwage umiejetnosci i możliwości samochodu na tym torze a kurs warty zagrabia.
 
mariusz90 2

mariusz90

Użytkownik
Jak dla mnie pierwsza para no bet. Roznia ich trzy miejsca na starcie i różnie moze byc w pierwszym zakręcie. Tak jak piszesz umiejetnosci Leclerca wieksze i to moze tez decydować bo tor trudny i do tego warunki tez. W sumie dzisiaj to ciezko cos mądrego wymyślić bo bolidy szerokie i bedzie ciezko wyprzedzać jak na starcie sie nie zrobi zamieszania a zuzycie opon będzie na podobnym poziomie to i Alonso moze dojechać przed Hulkiem.
Mnie za to ciekawi para Raikkonen-Hamilton
Kursy odpowiednio 3.15 i 1.3 Fortuna
I powiem tak, ze zagram Kimiego bo mam takie przeczucie ze Kimi na starcie zrobi obu kierowców Merca a jeżeli nie na starcie to po pierwszym stincie uda sie wyjechać przed Lewisem i jeśli opony typu soft będą sie dobrze sprawowały to mam nadzieje sa szanse na ten typ bo różnica w kursach zbyt duza biorąc pod uwage umiejetnosci i możliwości samochodu na tym torze a kurs warty zagrabia.
Widząc pary na TOTALbet, to co byś dołożył do dubelka? Pobieram Kimiego z Bottasem, ale na drugą parę nie mam pomysłu.
Może K. Magnussen - R. Grosjean 1 - kurs 1.70 (coś czuję, że Grosjean nie dojedzie do mety ???? )
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Z innych par widze takie szanse
Verstappen-Ricciardo 1 kurs 1.3 Sts
Sainz-Magnusen 1 kurs 1.4 sts
Ako 1.82
Duet Red-Bulla rusza z odpowiednio P7 i P12 obaj kierowcy nastawiaja sie na wyscig na sucho i w tych warunkach bede groźni. Daniel to walczak ale nie sądzę zeby przebił sie wyzej niz Max ktory mysle ze moze byc czarnym koniem tego wyscigu i biorac pod uwage dobre starty Maxa i dość łagodne obchodzenie sie bolidu z oponami to przy dobrych wiatrach jest w stanie zakrecic sie koło podium.
Co do drugiej pary to Renault lepiej sie tutaj sprawuje niż Hass kierowcy startuja z P5 i P9 i dodatkowo Carlos lubi tor na Węgrzech. Więc mysle ze Sainz bedzie na mecie wyzej niz Kevin oczywiście jeżeli obedzie sie bez kraksy i awarii sprzetu.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja pogralem Vettela win @2.75 w sts. Ferrari lepsze w takich warunkach + niemiec zaczyna na softach. Jak dla mnie faworyt mimo, ze za nim nie przepadam wiec taki kurs lyknalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom