>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12. kolejka Bundesligi [17-19.11.2017]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
12. kolejka Bundesligi
17-19.11.2017



Wracamy po przerwie reprezentacyjnej. Po 1/3 sezonu powoli się nam kształtuję tabela, w czubie bez zmian Bayern, BVB i RB które pokazuje ze to nie był czar beniaminka rok temu. Najciekawszym meczem wydaję się być spotkanie Bayeru ze wspomnianymi graczami z Lipska. Oprócz tego Werder i Kolonia mają szansę w końcu na pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
12. kolejka Bundesligi
17-19.11.2017



Wracamy po przerwie reprezentacyjnej. Po 1/3 sezonu powoli się nam kształtuję tabela, w czubie bez zmian Bayern, BVB i RB które pokazuje ze to nie był czar beniaminka rok temu. Najciekawszym meczem wydaję się być spotkanie Bayeru ze wspomnianymi graczami z Lipska. Oprócz tego Werder i Kolonia mają szansę w końcu na pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
To się zacznie dziać !
Moim zdaniem najciekawiej zapowiadającym się meczem jest piątkowe spotkanie Stuttgartu z Dortmundem. Obydwie drużyny w poprzedniej kolejce porażki po 1-3 / 1-3... ...
Zazwyczaj pada sporo goli podczas spotkań tych drużyn i zapewne będzie i tym
Razem przynajmniej over 2,5 i zaryzykuje, ze większość w pierwszej połowie.
I oby Wolfsburg podtrzymał swoją passę bo chciałbym ich w końcu zobaczyć na gorze w tabeli ;-)
 
dzindzer 25

dzindzer

Użytkownik
Wysoka stawka na Leipzig z podpórką kusi bardzo. Fakt faktem, Czerwone Byki w 4 ostatnich meczach odnieśli 3 porażki, ale były to starcia z liderującym w ligowej tabeli Bayernem i mecz na ciężkim terenie w Porto. Leverkusen gra dobrze, ale lubi też tracić bramki, dlatego nie zdziwiłbym się gdyby w tym spotkaniu padł bramkowy remis.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wolfsburg 1 -typ na przełamanie. Czas na pierwsze zwycięstwo u siebie. Goście słabi na wyjeździe i bez formy. Hoffenheim piękny kurs u siebie, dla mnie zawyżone bo to drużyna własnego boiska. Dortmund też wygra. Czas na kolejny typ na przełamanie mimo że Stuttgart dobre wyniki u siebie. H2H dla bvb.
 
santimina 14

santimina

Użytkownik
W Bundeslidze sporo wyrownanych pojedynkow i ciezko o zdecydowanego faworyta z dobrym kursem. Jedynie Wolfsburg... tu typowe Bts&#39;y lub Overy jak kto woli : VFB-BVB , Bayer - Lipsk , Herta - Gladbach
 
jozzy22 560,3K

jozzy22

Użytkownik
Władze Borussii Dortmund zawiesiły na jeden mecz z powodów dyscyplinarnych swojego najlepszego napastnika Pierre-Emericka Aubameyanga. To oznacza, że piłkarz z Gabonu nie zagra w piątek w spotkaniu niemieckiej Bundesligi z VfB Stuttgart.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
17.11.2017 g. 20.30 VFB Stuttgart- Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1,87
Tempobet
Stawka 6/10

Borussia po fenomenalnym początku sezonu gdzie w pierwszych 7 spotkaniach, 6 zwycięstw i jeden remis i tylko 2 stracone bramki, nadszedł kryzys formy i ostatnie 4 spotkania to 3 porażki i jeden remis w których stracili aż 12 bramek. Także defensywa dziurawa jak polski budżet. O ile 3 bramki zaaplikowane przez Bayern można zrozumieć to 4 bramki z beniaminkiem z Hannoveru to DRAMAT.
Przechodząc do sytuacji kadrowej to w obu zespołach nie zobaczymy kilku zawodników:
VFB Stuttgart: Meyer, Kamiński, Burnic, Mané, Zimmermann, Donis
BVB: Piszczek, Reus, Rode, Durm, Aubameyang
Jednak uważam że brak odsuniętego od składu Gabończyka przez włodarzy BVB może tylko pomóc zespołowi, gdyż gwiazda Borussi w ostatnim czasie mocno raziła nieskutecznością. Zespół z Dortmundu to ekipa z dużym potencjałem i aspiracjami, który w ostatnich latach bardzo dobrze radził sobie z zespołem ze Stuttgartu. Zespół gospodarzy z kolei to ambity beniaminek, który po rocznym pobycie w 2 Bundeslidze powrócił do elity i zamierza powalczyć o spokojny ligowy byt. Jak do tej pory w obecnych rozgrywkach są niepokonani na własnym stadionie, ale nie mierzyli się jeszcze z żadnym zespołem ze zbliżonym poziomem do dzisiejszego rywala.
Uważam że mimo osłabienia brakiem czołowego snajpera, Borussia przełamie fatalna serię 4 meczy bez zwycięstwa i w końcu zdobędą 3 punkty by nie tracić dystansu do uciekającego Byernu i Lipska.​
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart -Dortmund
Typ: 1 DNB ✅
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj postanowiłem spróbować szczęścia w Niemczech, do beniaminka ze Stuttgartu przyjeżdża Borussia, która nie ma co ukrywać po fantastycznym początku sezonu załapała zadyszkę i ostatnie jej wyniki zarówno w rodzimej lidze jak i w europejskiej Lidze Mistrzów nie napawają optymizmem. W LM nie wygrali meczu i mają już tylko matematyczne szansę na awans, nie potrafili nawet wygrać w dwu meczu z APOEL-em, dwukrotnie remisując, w lidze nie wygrali od 1,5 miesiąca notując w tym czasie 3 porażki i remis, do kontuzjowanych od dłuższego czasu Reusa, Piszczka i jeszcze kilku zawodników dołaczył, ale nie przez kontuzję, ale zawieszenie dyscyplinarne najlepszy strzelec BVB Aubameyang, który złamał klubowy regulamin i pojechał &quot;bez pozwolenia&quot; odwiedzić swojego kolegę Dembele, natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to jak na beniaminka ligi radzą sobie całkiem przwoicie , aktualnie zajmują 12 pozycję z 13 pkt na które składa się 4z 1r 6p bramki 10:14, ale na uwagę zasługuje ich zdobycz na własnym stadionie, gdzie zdobyli wszytskie dotychczasowe punkty, na 5 meczy w Stuttgarcie wygrali 4 i jeden zremisowali, a wszytskie 6 porażek zanotowali w delegacjach, gdzie jak do tej pory nie ugrali nawet punktu. Podsumowując kurs wydaje mi się zdecydowanie zawyżony na gospodarzy i warto na nich zagrać, dla odważniejszych proponuję czystą jedynkę po kursie @4,35 fortuna ✅lub @4,3 Totolotek ✅ (można dziś zagrać bez podatku), ja jednak podeprę się opcją bez remisu, nie mniej jednak jestem zdania, że Stuttgart tego meczu nie przegra, jedyne co przemawia za BVB to ich bezpośrednie H2H, gdzie na 5 meczy 4 wygrała Borussia, a raz był remis, ja jednak typ bardziej opieram na formie w ostatnich tygodniach, a tu zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Stuttgart-Dortmund typ 2 i over 1,5 kurs 2,01
Stuttgart zanotował dobre występy na swoim boisku, ale kilka meczy wygrał z dołem tabeli (Kolonia,Freiburg,Wolfsburg). Z Dortmundem im tał łatwo nie pójdzie. Aubameyang czy jak mu tam będzie się starał dorzucic cos do klasyfikacji najlepszego strzelca i uważam, ze mu cos wpadnie. Powinni to wygrać
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Aubameyang czy jak mu tam będzie się starał dorzucic cos do klasyfikacji najlepszego strzelca i uważam, ze mu cos wpadnie. Powinni to wygrać
Aubameyang nie zagra, został dyscyplinarnie zawieszony przez klub na ten mecz, napisałem to post wyżej .
 
M 27

milt

Użytkownik
Zwycięstwo Wolfsburga na jutro to według mnie najlepszy typ. Niesamowicie długi streak siedmiu remisów wilków powinien się skończyć w tej kolejce, a nie wyobrażam sobie że Freiburg wygra to spotkanie. Gospodarze grali już u siebie z trudniejszymi rywalami i przegrali tylko na inaugurację z Dortmundem. Czas najwyższy żeby Wolfsburg wygrał pierwsze spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością. Freiburg słabiutki mało strzela, dużo traci. Na wyjazdach mają bilans bramkowy 1-16, najmniej bramek strzelonych i najwięcej straconych w całej Bundeslidze. W porządku mieli ciężkich rywali. Grali z Leverkusen, Bayernem, Lipskiem, ale od wszystkich dostali sromotne lanie. Wolfsburg natomiast przeciwnie trzy ostatnie wyjazdy z Bayernem, Schalke, Leverkusen i trzy remisy, pięć strzelonych bramek. Dotychczas lepiej grali jako goście, więc pora zagrać dobre spotkanie u siebie i zdobyć trzy punkty.
We Freiburgu nie zagra trzech ważnych graczy: Lienhart(9/0), Frantz(11/0), Niederlechner(10/2).
Wolfsburg bez Camacho(9/0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom