>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ekstraklasy 05.11 - 07.11.2010

Status
Zamknięty.
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
W Lechu ze znaczących graczy w ostatnich 2 meczach nie zagra Uwajaj i Henriquez. Nie da się ukryć, że to 2 podstawowi defensorzy ostatnio. Ale zostaje przecież Kikut w super formie, Djurdevic i Bosacki. Do obrony przesunięty pewnie zostanie Injac, a szkoda, bo co mecz to lepszy strzał ????
Na lewej za Henriqueza zagra Gancarczyk a w środku za Arbolede Ivan, więc w środku spokojnie będzie mógł grać Dima. Też dziś licze na Kolejorza. Ostatni dzwonek aby włączyć się do walki o mistrza. W przypadku dzisiejszej wygranej i środowej z polonią, jest jeszcze szansa na obronę tytułu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Racja !! Zapomniałem, że przecież jest krzykacz Seweryn :] To mnie troche pocieszylo, choc z 2 strony Gancarzyk miał troche przerwy od grania.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Mam nadzieję, że się mylicie...
Ruch jest najsłabszą ekipą z jaką spotka się Lech po meczu w lidze europejskiej. Legia, Bełchatów, Górnik to był zespoły dużo groźniejsze niż Ruch w tym sezonie. Ruchu z tamtego sezonu to nawet nie ma co wspominać. Było minęło i nie ma.
A pokonanie Wisły w obecnej dyspozycji i Legii w kryzysie to przepraszam, ale wybitne osiągnięcia nie były. Lech jest praktycznie w strefie spadkowej, a przed nimi mecz z nieobliczalną Polonią. Jeśli dziś stracą punkty w lidze no to nie wiem już co napisać wtedy. W Lidze Europejskiej awansują a w lidze polskiej będą się bić o utrzymanie.
Widzę że stawiasz na tego Lecha twardo jak ja na remisy Legii ???? z tym że ja mam korzyści w rodzaju zwycięstw ukochanej drużyny a Ty kolejne rozczarowania ???? No ale jak się nie będzie próbować to się nie wygra.Życze powodzenia lecz utrzymuje się przy kolejnej wtopie Leszka.Nie tylko mi będzie to na rękę.
Fakt faktem Ruch pokonał Wisłę w słabej dyspozycji i Legie ale ta sama Legia wygrała z Lechem.Powiedzieć też można że Lech też jest w kryzysie(jeśli nie liczyć Europejskiej Ligi i zwycięstwa nad jak to nazwałeś słabą Wisłą) więc Ruch nie stoi na straconej pozycji grając przed własna publicznością.
Jak idzie zauważyć w dole tabeli pomijając Cracovię którą kolejno powinni dobijać Widzew Jagiellonia może Bełchatów i Legia robi się niezły ścisk.
Ruch aby spać w miarę spokojnie w zimowej przerwie ma arcyważne spotkania u siebie w których pasuję im zdobywać chociaż po punkciku.Przyjeżdża teraz Lech a w ostatnich kolejkach Jagiellonia i Lechia a w między czasie mega ważne spotkania w Warszawie z Polonią i we Wrocławiu.Nie wiem jak Wy ale ja liczę na zdobycie chociaż punktu przez Niebieskich.Może się będę mylił bo ten Lech kiedyś zacznie wygrywać ale wszystko wskazuje na to że jeszcze nie dzisiaj
Na lewej za Henriqueza zagra Gancarczyk a w środku za Arbolede Ivan, więc w środku spokojnie będzie mógł grać Dima. Też dziś licze na Kolejorza. Ostatni dzwonek aby włączyć się do walki o mistrza. W przypadku dzisiejszej wygranej i środowej z polonią, jest jeszcze szansa na obronę tytułu.
No tak.Stary ja nie wiem jak oni to pogodzą ta walkę o mistrza i o wygranie Ligi Europejskiej hahah
Zapomnij o mistrzu w tym sezonie bo mistrz wraca na Łazienkowską.
Ale się uśmiałem jak to przeczytałem hehe
Jeszcze meczu z Ruchem nie było a co poniektórzy dopisują już punkty za Polonie hahaha a za Juve i Salzburg po ile już dopisałeś???
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wszystko wskazuje na to że jeszcze nie dzisiaj
Ale wszystko to znaczy co ?? To, że w Ruchu najlepszy strzelec ma 2 gole na 11 spotkań ?? Że nie zagra Bronowicki, Jakubowski i Olszar ?? Że Ruch wysprzedał się przed tym sezonem z najlepszych zawodników ?? Co jeszcze ?? Bo ja widzę tylko to, że grają u siebie. Nic więcej jak dla mnie za Ruchem nie przemawia. A Lech jednak uważam ,że się przebudził. Dwa razy po 4-1 i 3-1 z City no to nie jest kryzys. Zresztą jaki by wynik nie był gra przede wszystkim inaczej wyglądała.
Widzę że stawiasz na tego Lecha twardo jak ja na remisy Legii z tym że ja mam korzyści w rodzaju zwycięstw ukochanej drużyny a Ty kolejne rozczarowania
Hmmm. W tym sezonie postawiłem Lecha 3 razy. Raz z Górnikiem i 2 x z City. Zatem to jest twarde granie ?? Biorąc pod uwagę, że w Anglii na nim zarobiłem.
Oczywiście, że Ruch nie stoi na straconej pozycji. W przeciwieństwie do Was nigdzie nie piszę, że Lech wygra na pewno a Wy nie macie zdrowego rozsądku. Grzecznie przedstawiam swój punkt widzenia i argumenty za tym.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
o zachowaniu Komorowskiego nikt nie wspomni? Pewnie rozpatrzą ten incydent po meczu Wisły albo i w ogóle...
 
J 11

justin81

Użytkownik
Lech się odrodził wygrywając 4-1 x 2 i 3-1.
Z tym odrodzeniem to bym uważał, będzie coś można powiedzieć więcej po dzisiejszym meczu. 4:1 z Craxa w nic nie znaczącym PP dla większości drużyn, która gra piach do potęgi i taki sam wynik z Wisłą u siebie, która gra lipe od pierwszego meczu sezonu, a piątkowe derby pokazały gdzie obecnie są te dwie drużyny (kopią się po czołach).
Lech w lidze, a Lech w Lidze Europy to nie wiadmo czemu, ale to dwie inne drużyny. Dzisiejszy mecz będzie papierkiem lakmusowym co do Lecha &quot;odrodzenia&quot; i jak kolega wcześniej napisał, mądrze jest ten mecz po prostu ominąć, z powodu gry w kratke,zmiana trenera i widmo znalezienia się w strefie spadkowej.
 
J 19

jajo

Użytkownik
dawczan - zmień se avatara. Ja rozumiem, że to forum bukmacherskie, ale jeśli masz nadzieję, że koledzy się mylą pisząc, że Lech będzie miał ciężko, to z Ciebie taki kibic jak z koziej dupy trąbka.
Ja obiektywny w tym meczu nie jestem, ale dziwię się wzrastającym kursom na Lecha
Co przemawia za Ruchem?
- to, że Lech jest inną drużyną w Ekstraklasie i inną w LE
- to, że Lech z City ciągnął z wątroby, a po meczu pewnie męczył wątroby :]
- to, że nie gra Arboleda i Henriquez
- to, że na Lecha Ruch się szczególnie zmobilizuje (na odwrót raczej nie)
a) za przegrany w kontrowersyjnych okolicznościach mecz w końcówce tamtego sezonu
b) Lech to najbardziej popularna polska drużyna obecnie, stąd ambicja piłkarzy się zwiększa (to jeden z powodów, dla których Lech ma w lidze tak ciężko)
c) po raz pierwszy w tym sezonie ligowym jest szansa na komplet na Cichej. Komplet bardzo negatywnie nastawionych do wielkopolskiej jedenastki kibiców
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dawczan - zmień se avatara. Ja rozumiem, że to forum bukmacherskie, ale jeśli masz nadzieję, że koledzy się mylą pisząc, że Lech będzie miał ciężko, to z Ciebie taki kibic jak z koziej dupy trąbka.
Se zmień nicka lepiej a potem mi rozkazuj zmiany avatara. I naucz sie czytac ze zrozumieniem &quot;jajo&quot; że nie napisałem nigdzie ze Lech ten mecz wygra 8-0 bez wiekszego wysilku. Mam nadzieje, ze koledzy sie mylą i że Lech jednak da rade wygrać. Jaśniej ??
Z tym odrodzeniem to bym uważał, będzie coś można powiedzieć więcej po dzisiejszym meczu. 4:1 z Craxa w nic nie znaczącym PP dla większości drużyn, która gra piach do potęgi i taki sam wynik z Wisłą u siebie, która gra lipe od pierwszego meczu sezonu, a piątkowe derby pokazały gdzie obecnie są te dwie drużyny (kopią się po czołach). Lech w lidze, a Lech w Lidze Europy to nie wiadmo czemu, ale to dwie inne drużyny. Dzisiejszy mecz będzie papierkiem lakmusowym co do Lecha &quot;odrodzenia&quot; i jak kolega wcześniej napisał, mądrze jest ten mecz po prostu ominąć, z powodu gry w kratke,zmiana trenera i widmo znalezienia się w strefie spadkowej.
Przyznaję, trochę mnie poniosło - masz rację. ale z tym odrodzeniem bardziej chodziło mi o styl gry. Wisła Craxa cieniasy, ale jednak styl gry był już całkiem inny niż w poprzednich spotkaniach.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ruch Chorzów - Lech Poznań
1:0​

Dzisiaj o godzinie 17.15 odbędzie się ciekawy pojedynek w którym zmierzy się Ruch Chorzów z Lechem Poznań. Jak widać po wypowiedzieć poprzedników większość skłania się ku drużynie Lecha. Także i ja nic sensacyjnego nie napisze, stwierdzając, że mam podobne zdanie na ten temat. Oczywiście patrząc na ostatnie wyniki Lecha w lidze mówienie, iż są murowanym faworytem jest nie na miejscu. W ostatniej kolejce po 4 porażkach z rzędu Lechici przełamali się z Wisłą a następnie znowu pokazali, że ten zespół ma potencjał (LE z Manchester City). Na stanowisku trenera doszło do zmiany. Schedę po Zielińskim przejął Bakero. I tak naprawdę tutaj jest haczyk co do postawy Lecha w dzisiejszym meczu. We czwartek Bakero miał minimalny wpływ na postawę drużyny. Dziś już może ustawić zespół po swojemu. Plusem może być to, że będzie potrafił zmotywować piłkarzy do tego by w ligowym meczu zagrali z takim zaangażowaniem jak w pucharze. Problemem może być dziś defensywa Kolejorza ponieważ nie zagra Arboleda i Henriquez. Na tych absencjach skorzysta Gancarczyk, który dostanie szansę gry a więc będzie chciał pokazać, że należy mu się miejsce w &quot;11&quot;.
Co do Ruchu to ich sytuacja wcale nie jest za różowa. Mieli walczyć o czołówkę jak w ubiegłym sezonie tymczasem są tuż nad strefą spadkową. Pocieszające dla kibiców niebieskich może być fakt, że ostatnie trzy mecze nie kończyły się porażką (zwycięstwo, dwa remisy) a także fakt zwycięstwa nad Wisłą i Legią co powinno spowodować odpowiednie nastawienie zawodników do pojedynku z Lechem. W przypadku gospodarzy trener Fornalik nie będzie mógł desygnować do gry Grzegorza Bronowickiego, Ariela Jakubowskiego oraz Sebastiana Olszara. Wydaje mi się, iż trener może spróbować trochę zaryzykować i ustawić zespół bardziej ofensywnie i szukać swoich sytuacji na zdobycie bramki. Oczywiście ewentualne takie zachowanie jest następstwem braku dwóch kluczowych obrońców Lecha, którzy są pewnymi punktami w obronie. Jednak mimo to uważam, że to spotkanie wygra Lech. Drużyna o zdecydowanie większym potencjale, która jak chce to potrafi zagrać dobre spotkanie. Tutaj wiele do pokazania ma Bakero, który musi zmotywować piłkarzy do tego, że i na Ruch trzeba wyjść i walczyć jak z Manchesterem. Jeśli mu się uda to jestem spokojny o wynik.

Moje propozycje:

Lech (około 2.35)⛔
Lech dnb (około 1.58):mius:
over 2.5 (około 2.30)⛔
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Wstawiam moją analizę :

Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: Która drużyna pierwsza zdobędzie bramkę? -
Lech
Kurs: 1,85
Buk: Expekt
Analiza:
Za kilkadziesiąt minut spotkanie dwóch wielkich firm.Gospodarze,14-krotny mistrz polski,Ruch Chorzów podejmie na własnym stadionie przy ul. Cichej,będących na ustach całej Polski,a od niedawna także części Europy,piłkarzy Lecha Poznań.Możemy być pewni,że przy tak oddanych kibicach obu drużyn na trybunach cicho nie będzie i miejmy tylko nadzieje,iż piłkarze dostosują się do swoich fanów i zapewnią im wyjątkowe widowisko.
Patrząc obecnie na tabele trudno uwierzyć,że zagrają ze sobą odpowiednio trzecia i pierwsza drużyna poprzedniego sezonu...
Niebiescy po 11. kolejkach zgromadzili 13 punktów i zajmują 13 lokatę w tabeli,będąc 2 miejsca wyżej od rywali.Podopieczni Waldemara Fornalika będą musieli poradzić sobie bez kontuzjowanych: Bronowickiego,Jakubowskiego oraz Sebastiana Olszara.Te absencje na pewno nie wpłyną korzystnie na piłkarzy Ruchu,gdyż są to jednak podstawowi piłkarze.
Słów kilka o rywalu...Lechici sami nie potrafią wytłumaczyć,co się spowodowało,że przed tym spotkaniem są na przedostatniej pozycji w tabeli i mają ledwie 11 oczek.Drużyna,która pokonuje zespoły z czołówki europejskich lig nie potrafi wygrywać spotkań z przeciętniakami z ekstraklasy.Piłkarze swoją grą doprowadzili do odsunięcia trenera Zielińskiego,którego zastąpił Jose Mari Bakero.Hiszpan już mógł cieszyć się ze zwycięstwa nad Manchesterem City,ale jego zasługa w tym wydarzeniu była raczej znikoma.Poznaniacy przyjadą do Chorzowa bez kontuzjowanego Arboledy oraz pauzującego za kartki Henriqueza,ale za to niezwykle zmotywowani ostatnimi zwycięstwami w pucharze z Anglikami oraz w lidze z Wisłą Kraków.
Zapowiada się ciekawe widowisko z obu stron i nie jest powiedziane,że będący na fali Lech będzie miał łatwą przeprawę z Chorzowianami.Lechici powinni jednak od pierwszej minuty pokazać swoją siłę i rzucić się do szturmu na bramkę Ruchu i w konsekwencji strzelić jako pierwsi bramkę w tym spotkaniu,na co też stawiam.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Widzę dzisiaj masówę na Lecha.Nie tylko tutaj w temacie ale widzę też że sporo osób z rangą typer to gra jak i dużo innych osób podjaranych zwycięstwem nad City.Jak grał Lech po meczach w lidze Europejskiej???
Juventus - Lech 3-3
Legia - Lech 2-1
Lech - Salzburg 2-0
Bełchatów - Lech 1-0
Man City - Lech 3-1
Górnik - Lech 2-0 (MASÓWA)
Lech - Man City 3-1
Ruch - Lech 1-0 !!!!!!!!!!!!(MASÓWA)
Jak dla mnie 1-1.
Obrona Lecha bez &quot;uwajaj uwajaj&quot; i bez Henriqueza czy jak to się pisze.
Obyś Cie się znowu nie przejechali.Ja jestem za ogrywaniem buków ale przecież to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe.....
Wiem wiem znowu prawie trafiłem:smile: Myślałem że Kolejorza będzie stać chociaż na 1pkt a tu lipa.
Na puchary się spinają w ekstraklasie ..... grają:smile: ciekawe co się bardziej opłaci. Wyjście z grupy czy spadek do 2 ligi:smile: Jak dla mnie tabela wygląda przepięknie po tych 12 kolejkach.Dwie ostatnie pozycje jak najbardziej zasłużone i mogło by tak zostać do 30 kolejki:smile:
Kolejny raz napompowany balon po victorii w Uefa Lidze pęka tym razem w Chorzowie.No ale nic nie mówię.W końcu Ruch ma patent na &quot;chwilowych cieniasów&quot; poległa Wisła poległa Legia poległ Lech:smile:
Kolejny raz powiem że interesująca robi się ta nasza liga na górze jak i na dole:smile: i oby tak dalej i uważajcie na kolejne masówki. W środę Lech - Polonia.Zdecydowana 1 jak dla mnie
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Wyniki 12stej kolejki Ekstraklasy :

Po raz kolejny Typerzy zawiedli się na Mistrzu Polski. Po pięknym zwycięstwie w Lidze Europejskiej nad Manchesterem City każdy myślał, że Lech Poznań będzie rozbijał każdego po kolei. Tak jednak się nie stało i drużyna Jose Bakero przegrała po raz kolejny w lidze. Czy Ekstraklasa jest naprawdę taka mocna ? Czy sam Wielki Manchester City nie utrzymał by się w lidze ? Skoro Lech z nimi wygrał, a w lidze przegrał ? Nie chce mi się wierzyć heh... Czołówka straciła w tej kolejce punkty, zarówno Jaga, Korona i GKS przegrały swoje mecze. Jedyną drużyną która wygrała i zbliżyła swój dystans do lidera jest Legia Warszawa. To oni w tej chwili pokazują, że będą się liczyć w walce o Mistrzostwo Polski. Drużyna Skorży pokazała, że z każdym dniem rozumieją się na boisku coraz lepiej. Po przepracowanym okresie zimowy mogą być jeszcze bardziej groźniejsi od pozostałych zespołów. Co do Derbów Krakowa, mam takie zdanie, ze były nudne i bez emocji. Sprawiedliwym wynikiem był by remis, ale niestety Wisła zdobyła gola w doliczonym czasie gry. Dużym zaskoczeniem jest porażka Polonii u siebie z Lechią oraz GKS ze Śląskiem. Cracovia coraz bliżej 1 ligi, kto do niej dołączy? Nie wydaje mi się, że to będzie Lech Poznań. Jednak sytuacja Kolejorza nie wygląda za ciekawie. Myślę, że drużyna z Poznania zapomniała już o walce o Mistrzostwo Polski. Teraz im pozostaje walka o utrzymanie, Puchar Polski ( Który może im dać start w Europejskich Pucharach w przyszłym sezonie) oraz walka w Lidze Europejskiej. Tak na tą chwilę wygląda ligowa tabela po 12stej kolejce: Legia była drużyną która zyskała najwięcej po tej kolejce. 4 punkty straty do lidera to jest niewiele i myśląc o tym jak Warszawska drużyna wystartowała w lidze jest to duży sukces jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajne podsumowanie.
W Polonii chyba szykuje się mały powrót. Właściwie podwójny...Janas z powrotem do zarządu a Zieliński na trenera.
Co do Lecha - mimo wszystko jestem zaskoczony porażką choć powtórzyło się to 3 raz że po pucharowym dobrym spotkaniu w lidze katastrofa...Dla mnie to jest niepojęte jak można mieć 2 tak różne oblicza...Rozumiem, gdyby w lidze grali większością zawodników rezerwowych...Ale przecież większość zawodników gra tych samych co w pucharach...Peszko i Rudnevs dopiero w 2 połowie weszli ale jednak. Niby zmęczenie...Ale to są profesjonaliści i 2 mecze w tygodniu to nie jest znów niewiadomo ile. Dziwna to drużyna. W pucharach naprawdę fajnie w lidze dno. Bo inaczej już tego nazwać się nie da. Ciekawe jak to się zakończy, ale żeby Lech się jeszcze nie przekombinował...Bo może być tak, że z Ligi Europejskiej szybko odpadnie, w Pucharze Polski gdzieś podwinie się noga a w polskiej lidze skończą na miejscu nie pucharowym - co jest bardzo prawdopodobne i ciekawe co wtedy...Dziwne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom