>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Eredivisie / 15. Jupiler Pro League (07.11-09.11.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Dość jednostronnie zapowiada się nadchodząca kolejka w Eredivisie. Ajax podejmie na wyjeździe Cambuur. Twente natomiast podejmie beniaminka, ekipę Dordrechtu. Outsider ligowy, Heracles Almelo będzie gościł zespół PSV Eindhoven. Wszystkie te mecze odbędą się w niedzielę. W sobotę natomiast zdecydowanym faworytem jest zespół Fryzów, choć kursy w moim mniemaniu są przesadzone na GA Eagles. Ponadto ciekawie będzie w rywalizacji NAC z AZ. Hitem będzie niedzielny bój Vitesse z drużyną Feyenoordu Rotterdam.

W Belgii powinno być znacznie ciekawiej. Jedynie Lokeren ma teoretycznie najłatwiejszego rywala, zespół Beveren. Niemniej od piątku zaczną się emocje. Oostende zagra z ciągle chimerycznym Zulte. W sobotę Mechelen podejmie Cercle Brugge. Niedziela jednak będzie zdecydowanie najciekawsze. Dojdzie bowiem do takich konfrontacji jak: Gent vs. Anderlecht, Club Brugge zagra z nieobliczalnym Westerlo, a na sam koniec będziemy świadkami rywalizacji Genku ze Standardem Liege.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - Go Ahead 1 @ 1.40 ⛔
Mark Uth strzeli - TAK @ 1.75 ⛔
Heerenveen over 1,5 bramki @ 1.35 ✅
Over 2,5 @ 1.43 ✅
Wszystko pograne w różnych kombinacjach. Polecam.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
SC Cambuur - AFC Ajax

Typ: Cambuur(+1)
Kurs: 1.90
Stawka: 4/10
Bukmacher: Betsafe


Krótko i w miarę zwięźle, bo tutaj nie ma co za dużo pisać.
Po pierwsze stadion Leeuwarden jest nie do zdobycia przez większość ekip ligi, Cambuur czuje się tutaj faktycznie jak w domu, gra im się lepiej niż na wyjazdach. Z ostatnich pięciu meczów(w tym jeden pucharowy) wygrali aż cztery, ten jeden jedyny przegrany przeciwko Feyenoordowi, więc nie byle komu.
Druga ważna sprawa według mnie to zmęczenie Ajaxu. Oni muszą mieć jeszcze w nogach ciężki mecz z Barceloną, w końcu zagrali praktycznie najmocniejszą kadrą i na niewiele się to zdało. Eredivisie to dość specyficzna liga, kraj nie jest za duży, więc długie podróże nie są tu problemem, ba!, jazda z Amsterdamu do Leeuwarden zajmuje tylko półtorej godziny, niewiele to. ????
Bardzo lubię mecze na Cambuurstadion, jednym z najbardziej specyficznych stadionów w kraju. W sumie pada tam prawie zawsze mnóstwo goli, ale ja jestem zdania, że jutro gospodarze będą chcieli przede wszystkim sprawić frajdę swoim kibicom i urwać punkty gospodarzom. Myślę, że stać ich nawet na zwycięstwo, bo w tym sezonie prezentują się okazale, wciąż mają duże szanse na zakwalifikowanie się do Ligi Europy, a to dla takiego klubu wielka rzecz.

 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Cambuur - Ajax
Zgadzam się z przedmówcą. Ajax dziś czeka bardzo trudne spotkanie w Leeuwaarden. Cambuur to drużyna silna u siebie, która potrafi namieszać drużynom w czołówce. 5 bramek straconych u siebie w 5 spotkaniach to mniej niż tracą u siebie Ajax czy Feyenoord, tyle samo co Twente.
Cambuur nie boi się pojedynku z Ajaksem i to może być ich bronią. Czasy kiedy przyjeżdżał Ajax i wszyscy srali w portki już dawno minęły. Wystarczy pressing a drużyna De Boera ma problemy, przede wszystkim w obronie, ponieważ Boilessen jest w tragicznej formie, Moisander systematycznie popełnia błędy, pewnymi punktami są jedynie Veltman i Van Rhijn, pod warunkiem, że ten pierwszy nie wyłapie jakiegoś czerwa.
Cambuur ma kim postraszyć, ponieważ Ogbeche ma tyle samo strzelonych bramek co najlepszy strzeleć Ajaksu, Schone (6). Jest Rusnak, który przy dobrym wolnym potrafi tak pięknie wkręcić piłkę jak Schone. Na skrzydle szybki Narsigh, może być niebezpiecznie.
Myślę, że można spodziewać się wyniku w okolicach 1-1, może 2-1 dla jednej z drużyn - zależy jak potoczy się mecz. Powinien być BTS, ale tutaj wszystko będzie zależało od dnia, dlatego zagram sobie over kornerów, ponieważ jest fajna niska linia w Ónibecie a jedni i drudzy powinni ich trochę nabić. Dla przykładu w ostatniej kolejce Ajax zrobił 8 kornerów oddając rywalowi 4 a Cambuur nabił ich 8 oddając rywalowi 7. Cambuur na pewno nie będzie się czaił a będzie chciał zaatakować i nie zdziwię się jak to oni pierwsi strzelą bramkę.

Over 9,5 kornerów @ 1.67 ✅
Edit: Milik w pierwszym, dorzucamy więc:
Milik strzeli @ 2.65 ✅

Dordrecht - Twente
Druga moja propozycja to zwycięstwo Twente oraz bramka Castaignosa. Tydzień temu Twente wygrało 2-0 i Luc nic nie ustrzelił, a były okazje - on jest zawsze niebezpieczny w polu karnym. Dziś bardzo fajny kurs na niego, ponieważ Twente gra na wyjeździe, a z kim innym niby jest najlepsza opcja do strzelenia jak nie z Dordrechtem, który u siebie ma statystykę: 0-0-5 i w bramkach 5-15 ! Ta drużyna gra po prostu tragicznie u siebie. Twente wraca na dobre tory, po serii remisów zaczęły się zwycięstwa i bardzo ładna dla oka gra. Castagnos jest w formie, dostaje fajne piłki od Corony, Ziyecha czy Mokotjo... dla mnie jest to selekcja na TOP3 Eredivisie, silniejsza niż mają np. Feyenoord, który jest wyżej w tabeli.

Twente win @ 1.48 ✅
Castaignos strzeli - Tak @ 2.10
⛔
Dodatkowo gram:
PSV win @ 1.55 (spadło z 1.65 wczoraj) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Vitesse - Feyenoord
Przyznam się że z żadna z tych dwóch drużyn jakoś mnie nie przekonuje w tym sezonie. Ten sezon będzie w mojej opinii należał do PSV i Ajaxu. Reszta ekip jak zwykle pozostanie daleko w tyle. Przyrzekłem sobie że Vitesse będę tykał tylko przy wyższym kursie. Dziś nadarza się taka okazja. Gracze z Arnhem na własnych śmieciach raczej nie przegrywają. Typ lekko intuicyjny, gdyż potencjał obu ekip podobny. Własny stadion + własna publika mam nadzieję że pomoże zdobyć gospodarzom 3 pkt. Mecz powinien byc szybki i obfitujący w spięcia podbramkowe. Mam nadzieję że dziś Vitesse będzie bardziej skuteczne niż zwykle...Trudne spotkanie, ale może własnie takie trzeba typować: ) Hm: )?

Vitesse kurs 2,35 STS wynik 0:0

Jeżeli analiza się przydała kliknij :&quot; dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom