>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka I ligi (6-8.10.2017)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Miedz Legnica : GKS Tychy
Typ: Miedz Legnica i powyżej 1,5 gola w meczu ✅
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz naszej 1 ligi pomiędzy Miedzią a GKS Tychy, oba zespoły po serii porażek, Miedz przegrała ostatnie trzy mecze w lidze, a Tychy dwa. Miedz od kilku sezonów aspirująca do awansu bardzo dobrze rozpoczęła sezon notując 8 meczy bez porażki, następnie przyszły wspomniane 3 porażki pod rząd, ale dzisiaj liczę na ich przełamanie i wygranie przed własną publicznością, na tą chwilę gospodarze mają 19 pkt 5z 3r i 3p bramki 15:11, na swoim stadionie na tą chwilę nie mają jakiś oszałamiających statystyk, jak narazie zdobyli 8 punktów 2z 2r i 1p bramki 7:5, natomiast goście od początku sezonu grają w kratkę, jak dotąd zdobyli 14 pkt. 4z 2r i 5p bramki 13:17, natomiast w delegacji ugrali do dzisiaj tylko 4 pkt 1z 1r i 4p bramki 4:10. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to 3 ostatnie mecze w lidze wygrała drużyna z Legnicy 2:0,2:0 i 3:2, więc typ, który podałem został pokryty w każdym przypadku, bezpieczniej jest pograć czysty win Miedzi, jednak ten typ już został podany, więc musiałem coś dołożyć, żeby podać swój. Powodzenia.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Miedz Legnica : GKS Tychy
Typ: Miedz Legnica i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz naszej 1 ligi pomiędzy Miedzią a GKS Tychy, oba zespoły po serii porażek, Miedz przegrała ostatnie trzy mecze w lidze, a Tychy dwa. Miedz od kilku sezonów aspirująca do awansu bardzo dobrze rozpoczęła sezon notując 8 meczy bez porażki, następnie przyszły wspomniane 3 porażki pod rząd, ale dzisiaj liczę na ich przełamanie i wygranie przed własną publicznością, na tą chwilę gospodarze mają 19 pkt 5z 3r i 3p bramki 15:11, na swoim stadionie na tą chwilę nie mają jakiś oszałamiających statystyk, jak narazie zdobyli 8 punktów 2z 2r i 1p bramki 7:5, natomiast goście od początku sezonu grają w kratkę, jak dotąd zdobyli 14 pkt. 4z 2r i 5p bramki 13:17, natomiast w delegacji ugrali do dzisiaj tylko 4 pkt 1z 1r i 4p bramki 4:10. Jeśli chodzi o bezpośrednie H2H to 3 ostatnie mecze w lidze wygrała drużyna z Legnicy 2:0,2:0 i 3:2, więc typ, który podałem został pokryty w każdym przypadku, bezpieczniej jest pograć czysty win Miedzi, jednak ten typ już został podany, więc musiałem coś dołożyć, żeby podać swój. Powodzenia.
Mecz na przełamanie dla obu drużyn, Miedź trzy porażki, Tychy niemoc wyjazdową. Do składu GKS-u wraca kapitan Łukasz Grzeszczyk który ciągnął cała drużynę w zeszłym sezonie. Zobaczymy jak z formą, gra od pierwszej minuty. Miedź napewno uważnie z tylu żeby nie stracić a Tychy mam nadzieję ze w końcu zaczną grać od początku spotkania a nie jak beda przegrywać. Ja dzisiaj idę w stronę GKS 2DNB 3.45 ;)
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Odra Opole Drutex-Bytovia ✅
Typ: Odra Opole 1 Remis nie ma zakładu
Kurs: 1.65
Bukmacher: Forbet
Witam Wszystkich dzisiaj w 12 kolejce Nice liga idę w kierunku Odry, która u siebie prezentuje się całkiem dobrze. Na cztery ostatnie mecze u siebie a nie z byle kim tj. Stal Mielec, Chojniczanka, Raków, Zagłębie Sosnowiec zawsze osiągali swój cel 3 pkt! Beniaminek jest więc bardzo mocny na swoim stadionie. Wydaję się że Bytovia złapała lekką zadyszkę, snajper Bytovi Janusz Surdykowski złapał lekką kontuzję więc piłkarzom Stawskiego ciężko będzie coś ustrzelić. Liczę na Marcina Wodeckiego który zdobył już 6 bramek i to właśnie on zapewni zwycięstwo Odrze Opole.
Transmisja na Polsacie Sport Extra ;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Odra Opole - Drutex-Bytovia
Typ: Odra Opole ✅
Kurs: 2.40
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Po wczorajszym udanym typie dzisiaj ponownie zaglądam na boiska zaplecza Ekstraklasy, a mianowicie do Opola, gdzie miejscowa Odra podejmować będzie drużynę Drutexu. Idę w stronę gospodarzy, którzy u siebie na stadionie spisują się najlepiej w lidze, do tej pory rozegrali 6 spotkań z czego wygrali 5 i tylko raz przegrali na początku sezonu z Miedzią Legnica, natomiast jeśli chodzi o gości i ich mecze w delegacji to wygląda to co najwyżej średnio, na 5 rozegranych spotkań na boiskach przeciwników tylko po razie wygrali i zremisowali, a 3 mecze zakończyli porażkami. Drutex-Bytovia podobnie jak Odra większość punktów zdobył na własnym obiekcie. Jeśli chodzi o ich bezpośrednie H2H to spotkali się dwukrotnie w sezonie 13/14 na poziomie 2 ligi i tam w Opolu padł remis, a w rewanżu wygrała drużyna Bytovii 2:1, więc liczę, że dzisiaj gospodarze będą chcieli poprawić sobie statystyki i wygrać pierwsze spotkanie z ekipą Drutexu. Powodzenia.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W środę odbędą się zaległe mecze 12 kolejki I ligi. Najciekawiej zapowiada się mecz w Sosonowcu, gdzie będące w kryzysie Zagłębie podejmie zaskakująco dobrze spisującą się drużynę z Głogowa, czy Chrobry po wypuszczeniu w sobotę z rąk pewnego zwycięstwa zapunktuje w delegacji? Ciekawie też bedzie w Częstochowie, gdzie miejscowy Raków zagra z Podbeskidziem, obie drużyny zdobyły dotychczas po 17 punktów, czy któraś z nich po środowym starciu doskoczy do czołówki czy może podzielą się punktami?
Zapraszam do podawania swoich typów oraz pisania analiz. Poniżej kursy na te mecze.
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!​
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1 @2,8 forbet ⛔1:1
Dla mnie bet kolejki, aczkolwiek trochę niepokoi Łydkowski w osiemnastce meczowej, ale mam nadzieję,że to tylko z powodu czerwonej kartki Czarnockiego aby uzupełnić listę obrońców(środkowych) i w pierwszym na środku obrony obok Żytki wyjdzie Wichtowski.
Ale do rzeczy. Po takim kursie żal tego nie zagrać. W Pogoni stara - nowa miotła i ucho prezesa w jednym Tarachulski, który na dzień dobry zrobił 4 punkty w dwóch meczach i to wyjazdowych. W środę będzie chciał zawinąć komplet punktów aby utwierdzić co niektórych, że zwolnienie Łopaty było jego dobrą decyzją. Ups, chciałem powiedzieć dobrą decyzją prezesa. Osobiście( pomijając co najmniej dziwne układy, układziki w klubie) nie mam nic przeciwko,aby &quot;twierdza Siedlce&quot; gdzie mało kto wywoził punkty powróciła i niestety czy może stety (sam nie wiem) Tarachulski może ją odbudować.
Dla mniej zorientowanych, historia trenerów Pogoni w I lidze czyli od sezonu 2014/2015:
Purzycki, Tarachulski, Carlos Ferrer, Tarachulski, Szczechowicz, Sasal, Tarachulski, Banasik, Broniszewski Tarachulski, Łopatko, Tarachulski. Dodatkowo nasz zainteresowany zawsze przy każdym trenerze był asystentem.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Typ: Stomil lub remis
Kurs: 1.75 Unibet
GieKSa to specyficzna drużyna, u siebie rozdają pkt na prawo i lewo ,na wyjazdach grają skutecznie. Stomil zdobył tylko 1pkt na wyjezdzie, strzelił tylko 4 gole.
Na Bukowej często bywa tak że przyjezdni się przełamują. Przygapilem się,bo kurs był lepszy, spadł już.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom