>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka La Liga [17.11 - 20.11.2017r.]

Status
Zamknięty.
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
nie wiem jakim cudem ci się zwróci 200zl przy remisie skoro odzyskasz niecałe 100zł wtedy
oczywiście, że nie zwróci się całość, ale chociaż część ???? Poza tym bardziej liczę na zysk z obydwóch zakładów - i X2 i czysta dwójka ale pożyjemy zobaczymy, w piłce wszystko jest możliwe. Póki co oglądam Espanyol - Valencia i zęby mnie bolą jak widzę tyle niedokładnych zagrań rodem z Ekstraklasy.
✅✅✅ i tysiąc zgarnięty.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Mecz: Eibar - Real Betis
Godzina: 21:00
Typ: Real Betis nie przegra (X2) 1,59 fortuna
Krótko i na temat - Betis to bramkostrzelna drużyna która jest wyżej w tabeli niż by się wszyscy spodziewali. W Eibar nie ma kto strzelać. Gospodarze u siebie strzelili w tym sezonie 3 bramki w 5 meczach, razem 6 w 11 przy straconych 25. Potrafili u siebie zremisować z Levante czy La Coruną, ale wygrać na własnym stadionie dali radę tylko raz, z Leganes we wrześniu. Betis gra futbol ofensywny, owszem często tak jakby zapominał że istnieje coś takiego jak obrona - bilans bramek 21:20. Być może goście nie zagrają z tyłu na zero i coś wpadnie, ale sami na pewno trafią do siatki Eibaru przynajmniej raz. Betis gra solidnie jak na swoje możliwości, ostatnio passa trochę na minusie - 1 wygrana - 2 remisy - 2 przegrane, ale przeciwnicy nie byli za wygodni, a już na pewno nie byli na niskim poziomie Eibaru. Wydaje mi się nawet, że Real wygra to spotkanie, ale tu już zapraszam do gry na własne ryzyko po kursie @2,97 (i pewnie spadnie). Czy przy takim kursie warto zaryzykować? Na pewno, chociaż rezultat 1:1 też jest prawdopodobny.
Z kontuzji w Betisie warto odnotować brak Feddala, jednak jego nie ma już od kilku meczów.
Jeżeli chodzi o Eibar żadnych znaczących nowych kontuzji. Od początku sezonu nie ma Pedro Leona i Frana Rico i brak tych dwóch zawodników daje się gospodarzom dzisiejszego meczu we znaki.
Jeszcze z ciekawostek:
- Eibar nie wygrał w swoich 9 ostatnich meczach: 0-2-7 bilans bramek 5:25 (w tym 1 mecz towarzyski i 1 mecz w Pucharze Króla)
- na 8 ostatnich meczów Eibar aż w 5 nie strzelił bramki
- więcej straconych bramek od Eibaru w La Lidze ma tylko ostatnie Las Palmas.
Miało być krótko, wyszło trochę długo ale napisałem chyba wszystko co chciałem. W razie pytań zapraszam na pw.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Eibar - Betis
Typ: 2 @2.72
2(-1) @5.6
2 i ov2,5 @4.45
DW: 1-3 @20
Cóż za ciasteczko od buków 2.72 na zwycięstwo Bardzo solnego Betisu z miernym Eibarem. Goście drużyna chce cały mecz atakować i robią to skutecznie. Ostatnio mieli problemy z autobusem Getafe, ale gdzie tu porównywać defensywę z pod Madrytu a Eibaru, który jest drugi pod względem straconych goli. Świetny playmaker Guardado, mobilne skrzydła, Sergio Leon trzymający formę z poprzedniego sezonu i świetnie strzelający z daleka Boudebouz. Nic więcej nie potrzeba na Eibar. Biorąc pod uwagę, że Betis też często lubi zrobić gafę z tyłu moim zdaniem wynik 1-3 dla Betisu
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Ode mnie typ z kartkami.
Według mnie mecz bez zdecydowanego faworyta. Lepszą drużyną w obecnym sezonie wydaje się być Betis, ale Eibar na swoim stadionie na pewno tanio skóry nie sprzeda i możemy spodziewać się dużo walki. A jak walka, to i faule, a jak faule to kartki. Mecz moim zdaniem bliski remisu, bardzo stykowy, w którym może zdecydować jedna bramka, a w takich meczach się nie odpuszcza. Zwłaszcza gospodarze będą chcieli wreszcie wygrać po serii niepowodzeń i liczę na to, że nieco podostrzą grę.

Eibar vs Betis
Powyżej 4,5 żółtych kartek z kursem 1,85 w Totolotku.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Eibar - Betis Sevilla
Typ: Wygra Betis i over 2,5 ⛔
Kurs: 5,00
fortuna
Ostatni mecz 12 kolejki Primera Division to pojedynek Eibar z Betisem Sevilla. Gospodarze zajmują obecnie 17 miejsce w tabeli z zaledwie ośmioma oczkami na koncie w jedenastu meczach, zaś goście z dorobkiem 17 punktów są na miejscu 8. Eibar nie wygrał żadnego z ostatnich sześciu meczy i stracił w nich aż 15 bramek i strzelił tylko trzy. Nieco lepiej w ostatnim okresie spisują się podopieczni Enrique Setiena, bilans ich ostatnich sześciu spotkań to równo po dwie porażki, remisy i zwycięstwa. Strzelili sporo bramek bo aż 12 i sporo stracili 13. Najlepszy strzelec w tym okresie to Paragwajczyk Amaldo Sanabria z dorobkiem sześciu bramek. Na jedenaście spotkań które rozegrał Betis Sevilla siedem było overowych natomiast Eibar miał ich także siedem co pozwala myśleć że dzisiaj może być podobnie. Do tego dochodzi jedna z najgorszych linii defensywnych w lidze, Eibar stracił 25 bramek więcej tylko ostatni Las Palmas i tyle samo Malaga z tym że w dwunastu meczach,. Jeśli gościom nie zabraknie skuteczności to może być wysoka wygrana.
typ: strzeli Amaldo Sanabria ⛔
kurs: 2,20
lvbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom