>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka LOTTO Ekstraklasy (13.10-16.10.2017)

Status
Zamknięty.
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice - Sandecja NS (sobota 15:30)
Typ: remis ✅
Kurs: 3.18 (fortuna)
W 12 kolejce spotkań drużyna trenera Mroczkowskiego przyjedzie do Gliwic, aby zrobić to co robi póki co każda drużyna w lidze. Wygrać z Piastem. Dla gospodarzy to już jest ostatni dzwonek, że należy zacząć punktować bo na ostatnie 5 meczy aż 4 porażki to za dużo. Trener Fornalik miał odmienić drużynę, ale nadal czeka na 1 wygraną. Prawdopodobnie zabraknie w drużynie Piasta cesarza Estonii. Od niego zależało w większości spotkań jak drużyna się sprawowała. Ostatnie jego mecze nie były za dobre, co przełożyło się na wyniki. Goście ostatnie mecze na wyjeździe nie wspominają za dobrze, przegrana z Zagłębiem czy Koroną. Jednak każda z drużyn potrzebuje punktów i ten mecz będzie ważny dla obu stron.
BBT Nieciecza - Arka Gdynia (sobota 18:00)
Typ: BBT Nieciecza ⛔
Kurs: 2.65 (fortuna)
Dwie drużyny, które z trudem się ogląda. Nie jestem fanem sposobu gry obu drużyn, grają mało widowiskowo, mówi się np. o trenerze Ojrzyńskim że jego drużyny zabijają ten sport. Gra jest męska, bardziej liczy się siła niż piękne kombinacyjne akcje z fajnymi zagraniami technicznymi. Dziś zerknąłem na parę statystyk i okazuje się, że Termalica prowadziła w 11 kolejkach tylko przez 50 minut! Mało tego, 8 zdobytych bramek i 14 straconych musi dać do zastanowienia. Dziś nie wystąpi Gutkovskis, a ten gracz jest w moim odczuciu najlepszy na napadziora (tylko bez formy). Śpiączka fajnie by pasował jako taki jego pomocnik w ataku. Co do ostatniego meczu z Wisłą Płock, troszeczkę zabrakło szczęścia na początku meczu, duża przewaga i mnóstwo dobrych sytuacji nie przełożyło się na bramki. To jest ten element, gdzie przerwa reprezentacyjna mogła pomóc drużynie trenera Bartoszka. Arka z kolei zremisowała u siebie z Cracovią. Miałem szczęście, że nie mogłem oglądać tego meczu a ten mecz był antyreklamą polskiego futbolu. Jednak na przekroju tych ostatnich meczy stwierdzam, że dziś gdybym miał wybierać mecz bez remisu to ze wskazaniem na gospodarzy.
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (sobota 20:30
Typ: Śląsk Wrocław/+1,5 gola ma meczu ⛔
Kurs: 2.77 (fortuna)
Jak dla mnie mecz kolejki. Po jednej stronie drużyna broniąca twierdzy Wrocław - drużyna Śląska z ostatnio świetnej formie Robakiem (jeszcze jak potwierdzi swoją formę strzelecką w dzisiejszym meczu to kupuję go do fantasy). Po drugiej stronie Wisełka, niedawno mecz przyjaźni - dziś ważne spotkanie, w którym Kiko musi coś udowodnić kibicom i sobie. Dlaczego sobie? Mam wrażenie, że chłop się trochę po meczu z Korona pogubił. Fatalnie wtedy dysponowana Wisła (mocno wrzało na tt) musiała się później zmierzyć z Jagą. I wyglądało to średnio. Ktoś powie, że to był dobry mecz, ale wg mnie znów mało akcentów ofensywnych i może zabrakło troszeczkę szczęścia. Niespodzianką pewnie był Brożek na 9, Boguś po prawej, Mały na lewej, Carlitos cofnięty. Wracając do Kiko, czekają go spotkania z Legią i Lechem, więc dzisiejszy mecz pod względem nastrojów u piłkarzy jest ważny. Trener Urban zdaje się że znalazł złoty środek. Piech z Robakiem fajnie współpracują, Vacek i Riera w ostatnim meczu rozdzielali piłeczki na Kose i Picha. Widać, że nawet jak ktoś ma gorszy dzień to drużna grająca szybko, z pomysłem i fajnie dla oka nie daje poznać, że ktoś odstaje. Warto pochwalić Wrąbla, młody od początku sezonu stanowi mocny punkt, a ostatnimi sezony więcej wytykało się jego błędów niż solidnych spotkań. Tylko czekać aż wpłynie jakaś mocna oferta kupna tego zawodnika.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Piast - Sandecja
Piast @2,21
Fortuna ⛔
Piast strzeli w obu połowach @3,45 Fortuna ✅
Podobnie jak poprzednicy dzisiaj idę w stronę Piasta, myślę, że po serii porażek powinni oni dzisiaj zdobyć komplet punktów w starciu z beniaminkiem z Nowego Sącza. Gospodarze czekają już od 5 meczy na zwycięstwo swojej drużyny, natomiast goście nie wygrali od 3 meczy, głównymi czynnikami jakie przemawiają za moimi typami jest własny stadion i oczywiście osoba trenera Fornalika, uważam, że dobrze wykorzystał on przerwę w rozgrywkach i poukładał odpowiednio swoich podopiecznych. Sandecja jeszcze nie jednemu klubowi zabierze punkty, ale punktować raczej powinni u siebie. Piast będzie bardziej zdeterminowany i liczę, że od początku meczu ruszą na gości, stąd też drugi typ, że strzelą w obu połowach. Jeśli chodzi o H2H to obie ekipy spotkały się 4 razy na poziomie 1 ligi, padły 2 remisy oraz każda z drużyn wygrała po meczu, zaznaczyć można, że te zwycięstwa były na swoim stadionie i oby dzisiaj było podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Śląsk - Wisła Kraków
Śląsk @ 2.21 ⛔
over 2.5 gola w meczu @ 1.91 ⛔
buk: bah

Na przeciwko siebie stają zespoły, które na dzień dzisiejszy prezentują różne formy. Wisła, która miała udany początek sezonu w ostatnich spotkaniach trochę spuściła z tonu i ich gra wygląda przeciętnie. Swoje niezadowolenie wyraził nawet prezes krakowskiego klubu pisząc, że nie podoba mu się taki style grania. Ramirez po takich słowach na pewno musi się mieć na baczności, bowiem kilka porażek z rzędu może sprawić, że pożegna się z Krakowskim klubem. Inaczej jest we Wrocławiu. Gospodarze mieli katastrofalny początek sezonu i mówiło się, że trener Urban jest na wylocie. Od kilku tygodni Śląsk spisuje się bardzo dobrze, a w spotkaniach u siebie niema sobie ostatnio równych. Może się powtórzę, któryś raz z kolei, ale ten zespół potrzebował czasu aby wszystko zaczęło funkcjonować. I nic w tym dziwnego bowiem sprowadzając tylu graczy latem nie da się zrobić aby w przeciągu dwóch tygodni rozumieli się bez słów. Wszystko przyszło w odpowiednim momencie dla trenera Urbana i nic w tym dziwnego,że dziś gramy ich zwycięstwo. W bardzo dobrej dyspozycji są Robak z Piechem, którzy się uzupełniają w ataku. Środek pola również wygląda bardzo dobrze, a trener ma do dyspozycji swoich najlepszych graczy - Pich, Madej, Riera, czy też Kosecki. W obronie również wygląda to coraz lepiej. O Śląsku pisze się ostatnio w samych superlatywach, ale nic w tym dziwnego bowiem ich gra w końcu wygląda bardzo dobrze. Kolejnym typem są gole na to spotkanie. Śląsk zaraz obok Górnika to dla mnie overowa ekipa. Dziś liczę na przynajmniej dwa/trzy trafienia w ich wykonaniu. Wisła również będzie miała swoje okazje i zapewne coś ukuje. Na koniec chcę dodać, że Wisła nie wygrała we Wrocławiu od 2011 roku, w kolejnych sześciu meczach wyjazdowych przegrywała pięć razy i raz remisowała,a w dzisiejszym spotkaniu w zespole gości zabraknie Patryka Małeckiego (po zabiegu), Juliana Cuesty, Frana Veleza i prawdopodobnie także Vullneta Bashy. Gospodarze dziś bez Michała Maka, Kamila Dankowskiego, Bobana Jovicia czy Adama Kokoszki. Mam nadzieje, że przerwa reprezentacyjna nie wybiła z rytmu gospodarzy i dziś po raz kolejny zademonstrują swoją siłę.​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz
powyżej 30,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ⛔
STS
Ważny mecz dla odbudowania psychiki w głowach piłkarzy Piasta. Co prawda do zakończenia rozgrywek jeszcze sporo kolejek, ale takie mecze powoli zaczynają być dla gospodarzy o przysłowiowe 6 punktów. Robi się mała wyrwa między ostatnimi 4 drużynami a resztą stawki i każda porażka może na dłużej usadowić ekipę Piasta na dole tabeli.
Liczę, że ta przerwa na reprezentację dała Fornalikowi czas aby to wszystko poukładać i tchnąć w drużynę wiarę w zwycięstwa. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć zdeterminowanych piłkarz gospodarzy, którzy mocno zawalczą o te 3 punkty.
Nie zagra ponownie kontuzjowany Vassijlev, co jak dla mnie jest dobrą wiadomością bo walczak z niego żadem a poza tym przy jego grze to Piast punkty bardziej traci niż zyskuje.
Co to gości to w ich szeregach zobaczymy dwóch byłych piłkarzy Piasta, Mraza i Szeligę, którzy zapewne będą chcieli pokazać, że klub źle postąpił pozbywając się ich z drużyny. Szczególnie Mraz ma coś do udowodnienia, któremu klub nie chciał dać nowego kontraktu na 2 lata gdzie w tym samym czasie nie miał problemu z podpisaniem 3-letniego kontraktu z wspomnianym wyżej Estończykiem.
Co do statystyk to goście w czołówce ekstraklasy jeżeli chodzi o przewinienia, 175 (śr. 15,9) fauli na ich koncie, Piast do tej pory 154 (śr. 14) faule.
Do tego dorzucam typ na żółte kartki, sędziuje Jarosław Przybył, który w tym sezonie pokazał najwięcej żółtych kartoników bo aż 50 (śr. 5,56 na mecz). W tym sezonie gwizdał już w Gliwicach w wygranym przez Piasta meczu z Korona, w którym pokazał 8 żk.
EDIT: mój błąd, oczywiście Szeliga poszedł to Bruk-Betu, sorki za pomyłkę.
EDIT2: po kiego grzyba ten VAR skoro sędzia z niego nie korzysta w kontrowersyjnej sytuacji?.
Poprzednio sędzia ustawiony wprost do sytuacji i gwizda karnego z dupy. Dzisiaj sędzia ustawiony ponownie wprost do sytuacji gdzie Sedlar ciągnięty za koszulkę sprowadzony do parteru miał możliwość skorzystania z VAR-u ale tego nie uczynił. Karny do zagwizdania ewidentny, dlaczego nie skorzystał wtedy z VAR-u pozostanie jego tajemnicą.
Jak to mówią biednemu zawsze wiatr w oczy ????
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Mecz: Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę✅70
Kurs: 1,7
Bukmacher: forbet
Im dłużej seria trwa tym bardziej prawdopodobne, że się skończy.
W przypadku Piasta jest to 4 a z Pucharem Polski 5 porażek z rzędu.
Sandecja, typowana do spadku jako zupełny debiutant sprawuję się dobrze.
Widoczny jest duży rozstrzał formy, ale ogólnie nie większych mam zastrzeżeń.
Zespołowi z Gliwic, pomimo słabych końcowych rezultatów udawało się jednak do 8 kolejki
w każdym meczu zdobywać bramkę. Teraz od ponad 300 minut nie zdobył bramki. Nowy trener
Waldemar Fornalik miał ostatnio trochę czasu na spokojną pracę nad poprawą wyników,
więc można by spodziewać się jakiejś poprawy, choćby tylko zdobyczy bramkowej.
Ligowa forma strzelecka zespołu z Nowego Sącza wygląda jest bardzo niestabilna.
Wygląda jak odbijająca się od paletki piłeczka pingpongowa, mecz z bramką, mecz bez...
Na wyjazdach już ponad 180 minut bez bramki, co zwiększa oczekiwania na trafienie w dzisiejszym meczu.
Mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę✅80
Kurs: 1,8
Bukmacher: forbet
Typ:
Powyżej 2,5 bramki⛔100
Kurs: 2,03
Bukmacher: fortuna
Oba zespoły w lidze mają statystycznie ofensywy na zbliżonym poziomie.
Nieco wyższą średnią ma Arka, ale rozkład poszczególnych ilości zdobytych bramek jest
właściwie taki sam. Jednak oczekuję poprawy po stronie zespołu z Niecieczy.
Nowy trener Maciej Bartoszek w zeszłym sezonie &quot;postawił&quot; Koronę, tego samego
oczekiwali zarządcy klubu gdy go zatrudniali. Już za kadencji poprzednika Termalice
udawało się trafiać do bramki rywala prawie w każdym meczu gdy grała jako gospodarz.
W całym sezonie tylko raz zagrała na zero z tyłu, więc dla znajdującej się po ostatnim
meczu w szczycie ligowej formy Arki trafienie bramki nie powinno być niemożliwe.

Mecz: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: Wygrana Wisły (Zakład bez remisu)✅119
Kurs: 2,19
Bukmacher: fortuna
Śląsk u siebie imponuje, jeszcze bez porażki (4-1-0), ofensywa na poziomie 2 bramek na mecz.
Wisła po chwilowym objęciu pozycji lidera i odejściu Brleka wróciła do peletonu. Na wyjazdach
notują serię trzech porażek ponadto w każdej z nich tracili powyżej 1,5 bramki, ale to już było.
W porównaniu do dzisiejszego rywala słabym punktem zespołu z Wrocławia są tracone bramki.
Niby Biała Gwiazda straciła ich o jedną więcej, ale znacznie częściej, bo czterokrotnie potrafili zachować czyste konto, podopieczni Jana Urbana tylko raz. Ponadto świetne wyniki gospodarzy w ostatnich meczach to w dużej mierze Zasługa rzutów karnych jakie im przyznawano, w części a nawet w większości moim zdaniem kontrowersyjnie. Zespół z Krakowa czeka teraz seria meczy z silnymi rywalami. W czasie przerwy na reprezentację mieli, co poprawiać i w powyższym kontekście na pewno zrobili postępy. Na koniec argument w stylu Nikodema Dyzmy z wyścigów konnych. Porażka Śląska we Wrocławiu i remis krakowskiej Wisły na wyjeździe jeszcze nie padł a kiedyś taki rezultat paść musi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Śląsk DNB @1,58 Fortuna ⛔
Podwójna szansa 1-1 @1,85 Fortuna ⛔

Według mnie to najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Dwie drużyny grające dobrze w ofensywie, z tą samą liczbą punktów i sąsiedzi z tabeli. Śląsk z początku nie zaskakiwał ale z czasem wyglądało to coraz lepiej i nawet kontuzje nie namieszały. W tej chwili od 9 spotkań w lidze Śląsk nie przegrał. Wisła natomiast początek miała super i mówiło się dużo o trenerze, &quot;Hiszpańskiej drużynie&quot; i o tym że Wisła w tym sezonie może namieszać w górze tabeli. Z czasem jednak Krakowianie wyglądali coraz gorzej, głównie gole Carlitosa zapewniały zwycięstwa Wiśle. Oprócz tego odejście mocnego punktu zespołu Brleka. Przed przerwą na reprezentacje Śląsk po wygranej u siebie 2-0 z Lechem zremisował na wyjeździe z Sandecją 1-1, gdzie według mnie byli trochę lepsi i powinni jednak wygrać. Wisła natomiast zremisowała z Jagiellonią 0-0 gdzie mieli kilka sytuacji. Śląsk 15 strzelonych goli, Wisła 13 i trzeba przyznać że w obu drużynach ofensywa działa sprawnie, ale defensywa nie jest idealna bo obie drużyny tracą dużo goli, a Śląsk dopiero z Lechem zachował 1 raz czyste konto. Wydawało by się że tu musi być dużo goli, ale obawiam się że właśnie może być na odwrót, lecz z drugiej strony w obu drużynach linia obrony potrafi popełniać dużo błędów. Dlatego ja nie próbuję over/ under tylko idę w faworyta czyli Wrocławian. Był czas, była przerwa trenerzy na pewno pracowali nad problemami w drużynach i starali się poprawić to co gorzej funkcjonowało. Śląsk w przerwie zagrał sparing z GKS-em Katowice wygrany 3-0. Dwa gole zdobył Piech i jednego Kosa. Na pewno powrót tego drugiego cieszy ale nadal czekam na poprawę jego gry. W Wiśle raczej nie zagrają dzisiaj Silva i Velez, w Śląsku nadal kontuzjowani Dankowski i Kokoszka, prócz tego może nie zagrać Jović także tu akurat strata, i Mak który raczej nie jest osłabieniem. Przed przerwą w drużynie Janka Urbana na prawdę funkcjonowała prawie wszystko dobrze i nasuwa się pytanie czy po tej przerwie będzie tak samo, bo często taki czas źle działa na drużynę. Ja jednak myślę że wszystko zostanie po staremu i będzie jeszcze lepiej, próbuję Śląsk zakład bez remisu i podwójna szansę czyli Śląsk musi wygrać 1 połowę lub cały mecz. W historii meczów między obiema drużynami wypada lepiej Śląsk, ale ja wiem z tego jedno że te mecze były bardzo ciekawe i mecze miały wysoki poziom, dzisiaj na to liczę ale także na to że Śląsk podtrzyma świetną passę bez porażki u siebie i zainkasuje 3 punkty.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2
1 i obie strzelą
4,15 eFortuna

Śląsk Wrocław jedna z trzech drużyn, która moim zdaniem najbardziej zaskakuje na początku sezonu... Prócz niej jeszcze Górnik Zabrze i Korona Kielce.
Gospodarze u siebie pokazują świetną grę, póki co na 5 meczy - 4 wygrane i remis i to nie z byle jakimi przeciwnikami... wygrana 3:2 z Lechią Gdańsk, wygrana 2:1 z Legią Warszawa, wygrana 2:0 z Lechem Poznań, wygrana 2:1 z Cracovią i remis 1:1 z Termalicą wydawało by się najłatwiejszy mecz i pechowo stracony gol w 96 minucie byłby komplet.
Wydawało by się, że Śląsk będzie potrzebował więcej czasu na poukładanie zespołu po tym jak przebudowali cały skład a tutaj od samego początku grają bardzo dobrze.
Dziś Śląsk prawdopodobnie wyjdzie z 2 napastnikami Robakiem i Piechem oraz szybkimi bokami Kosecki oraz Pich i będzie to dobra okazja do szybkich kontra oraz ataków pozycyjnych gdzie świetnie dobie radzą Chrapek oraz Riera.
Wisła dziś będzie lekko osłabiona brakiem na skrzydle Małeckiego zastąpi go zapewne J. Imaz, z drugiej strony będzie grał Wojtkowski ale z przodu jest niezawodny póki co Carlitos i to On będzie nadzieją na jakiegoś gola.
Dziś to Śląsk jest dużym faworytem dla mnie i niespodzianką będzie jeśli nie wygrają tego spotkania.
Typuję, że Śląsk wygra i wpadnie kilka goli w spotkaniu... Tak jak to często bywa w meczu Śląska.
Powodzenia​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
powyżej 29,5 fauli @ 1,8 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ✅
Totolotek
Przed nami jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Obie drużyny zgromadziły do tej pory 17 punktów i plasują się w górnej części tabeli. Wygrana Śląska czy też Wisły pozwoli wskoczyć nawet na 3miejsce.
A więc zapowiada nam się mecz walki a co za tym idzie w parze z tym powinno pojawić się sporo fauli. Obie drużyny nie należą do grających zbyt czysto.
Na koncie gospodarzy do tej pory 173 faule (śr. 15,72), natomiast na koncie gości niewiele mniej przewinień bo 168 (śr. 15,27). Jak widać ze średniej te 30 fauli powinno spokojnie wejść.
Co do kartek, w meczu Piasta nie wyszło ale w tym meczu spodziewam się, że sędzia swoje statystyki potwierdzi. P. Raczkowski na razie pokazał 48 żółtych kartek w 8 meczach (śr. 6,0), odpowiednio 3 7 6 5 10 7 7 3, a więc tylko w dwóch meczach wyciągnął mniej niż 5 kartek. Dzisiaj liczę, że będzie miał okazję nieraz pokazać kartkę zawodnikom jednej jak i drugiej drużyny.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków 0:2 (0:0)
Over 3.5 @ 3.10 ⛔
Over 2.5 @ 1.85 ⛔
forbet

Ja dzisiaj krótko , bo do meczu chwila, niestety nie udało mi się napisać szybciej - rehabilitacja, ale to nie ważne.
Widzę dzisiaj spotkanie overowe, Śląsk mocny w ofensywie. Wisła to samo. W ostatnich spotkaniach tych ekip mamy bramki. Średnio w spotkaniach drużyn pada ponad 2.5 bramki, a dzisiejszy wygrany wskoczy na pozycję 3-4, a więc warto zaryzykować, bo ewentualna porażka nie wiele zmienia, Śląsk w tym samym składzie co ostatnio, Wisła bez Małeckiego.
Oczywiście typ nie brany pod uwagę do KE.

edit: Szkoda, że Raczkowski więcej karnych z czapy nie podyktował, to by był over ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie Lubin vs Górnik Zabrze 3:2
Over 2.5 @ 1.80 ✅
Over 3.5 @ 3.00 ✅
forbet

Gram na over, moim zdaniem każde spotkanie Górnika jest ofensywne, jutro nie spodziewam się niczego innego, przerwa reprezentacyjna nie powinna być przeszkodą, a wręcz przeciwnie, powinni być jeszcze lepsi, trener Brosz ma posłuch wśród graczy co widać, dlatego nie wydaje mi się, żeby uderzyła im woda sodowa do głowy, a jakość zawodników nie spadnie. Ciekawe jest zestawienie tych dwóch ekip, które grają fajną dla oka piłkę. Mecz powinien być otwarty.
H2h między tymi ekipami - spotkania w Lubinie to spotkania overowe, 3 bramki i więcej.
Górnik jedna z lepszych ekip wyjazdowych, Zagłębie dobre u siebie, to spotkanie spokojnie może być meczem kolejki.
Ja wiem, że Zagłębie mało bramek traci, jednak dobra gra obronna na Górnika nie wystarczy, muszą kreować sytuację i coś strzelić, generalnie po 1 bramce mecz się otworzy całkiem i na to liczę.
Może over 3.5 jest bardzo ryzykowny, jednak over 2.5 wpada spokojnie, oczywiście w mojej opinii.
Co sądzicie na temat tego spotkania?
edit: ładnie poszło ;)
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
remis
3.60

LVBet

Obie drużyny są w dobrej dyspozycji. Bukmacherzy faworyzują Zagłębie Lubin. Jednak nie będzie to łatwy mecz dla Zagłębia, chociaż Górnikowi coraz trudniej zdobywa się punkty. Górnik zaskoczył na początku sezonu będąc beniaminkiem zdobywał regularnie punkty. Teraz tez punktuje ale zdecydowanie trudniej o zwycięstwa. Zagłębie obserwuje od kilku sezonów. Widziałem na żywo kilka ligowych meczów z ich udziałem. Jest to drużyna budowana spokojnie przez trenera Stokowca. Ma komfort (finanse i zarząd) i nawet słabszy poprzedni sezon nie zachwiał jego pozycją. Zagłębie gra ładnie dla oka, jest zgraną drużyną. Na przeciwko stanie ambitny beniaminek zaskakujący całą Polskę i dopingowany przez wielu w całej Polsce. Ten sezon jest wyjątkowy. Piłkarze z tych drużyn, mających ambicję mają szansę pokazać się selekcjonerowi Nawałce. Myślę iż szeroka kadra przygotowująca się do mundialu będzie stała otworem przed wybijającymi się naszymi ligowcami. W trakcie sezonu zawsze może trafić kontuzja dająca szansę innym. Mecz powinien stać na wysokim jak na polską ligę poziomie i być zacięty. stawiam na remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Zagłębie - Górnik
over 2.5 gola @ 1.82
buk: bah
82+


Zabrzanie zagrali co prawda z Piastem słabo, ale wciąż są przecież tym rewelacyjnym beniaminkiem, który nie raz potrafił zaskoczyć. Lider Ekstraklasy jest najskuteczniejszą drużyną w lidze i powinien w tym spotkaniu strzelić przynajmniej jednego gola, a w swoim składzie ma tylu zawodników, że spokojnie są w stanie strzelić jednego gola czy nawet więcej. Trener Brosz ma do dyspozycji wszystkich graczy oprócz Wolsztyńskiego, który dalej leczy uraz. Zagłębie również może pochwalić się wysoką formą. To dwa zespoły, które na swym koncie mają najmniej ligowych porażek. Komplet oczek może zadecydować o tym, kto będzie mógł spędzić kolejny tydzień na pozycji lidera. W ekipie gospodarzy zabraknie Dziwniela i Starzyńskiego i to może mieć dzisiaj duże znaczenie. Mam nadzieje, że w końcu zobaczymy kilka bramek w tej kolejce, a obie ekipy nas nie zawiodą.

 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (niedziela 18:00)
Typ: remis ⛔
Kurs: 3.55 (fortuna)
Gdybym miał wybierać drużynę, która wygra to spotkanie - wskazałbym Legie. Jednak przerwa reprezentacyjna musiała podziałać na ten zespół i to co się stało po meczu z Lechem. Koniec z przegrywaniem spotkań. Nie wiem jak z dopingiem na dzisiejszym spotkaniu, bo jeżeli nie będzie to trochę smutno przy takich dwóch zespołach. W ostatnich meczach fatalna gra, dużo indywidualnych błędów oraz zostawianie mnóstwo wolnej przestrzeni. Dziś wszystkie oczy na trenera Jozaka, jaki skład wystawi, kogo pośle do boju po takich wypowiedziach jak po meczu z Lechem.
Lechia pokonała ostatnio Zagłębie Lubin. To jest myślę jedyny pozytyw tego meczu. Ogólnie spodziewałem się lepszego meczu a mecz był nudny. Goście gonią pierwszą 8, a dzisiejszy mecz jest ważny, szczególny. W klubie pewnie wszyscy analizowali słabe strony Legionistów, jednak co może im przeszkodzić to tylko głowa. Boję się że piłkarze Lechii wyjdą zbytnio bojaźliwi, czekając co zrobi Legia. Radziłbym trenerowi Owenowi, aby zaatakować od początku, dając popełniać błędy Legionistom.
Jedno jest pewne, ostatni mecz obu drużyn był kompromitujący dla Lechii. Grając na czas zajęli 4 miejsce w lidze. Pamiętam również 3:0 dla Legii, ale to była zupełnie inna drużyna gospodarzy niż teraz.
Po meczu - Ale mało jakości w ofensywie tej Lechii, prawie całą drugą połowę na połówce Legii i nic prawie nie zrobili.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
W legii smierdzi w szatni wiec watpie, zeby przerwa dobrze podzialala
Ale mi pachnie tez tutaj remisem.. Dwie cienko grajace druzyny, ale w jednej smierdzi bardziej.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Zagłębie wygra @ 1,92 ✅
powyżej 3,5 spalonych @ 1,65 ✅
Totolotek
Bardzo ciekawy mecz nam się zapowiada, przed sezonem zapewne każdy kto zobaczył terminarz obstawiałby, że meczem TOP dzisiaj będzie spotkanie Legii z Lechią. Ale akurat jest odwrotnie, spotkają się dzisiaj drużyny, które odniosły nikłą ilość porażek, Zagłębie jak na razie 2 porażki, Górnik zaledwie z 1 przegranym meczem.
Jak grają goście wszyscy wiedzą, ekipa ta jest ustawiona bardzo ofensywnie i w każdym meczu stwarza sobie bardzo dużo sytuacji pod bramką przeciwnika. Dzisiaj nie powinno być inaczej. I zapewne dlatego drużyna z Zabrza jak na razie dała się najwięcej razy złapać na spalonym bo aż 30 razy. Sami też dobrze zastawiają pułapki ofsajdowe bo rywali łapali na nie już 24 razy. Gospodarze w tym aspekcie gry słabo wypadają przy rywalach ale dzisiaj zapewne spróbują kilka razy złapać na spalonym chociażby Angulo, który dostaje bardzo dużo prostopadłych piłek granych między obrońców. I liczę, że przynajmniej z 2 razy im się ta sztuka uda, a goście dorzucą resztę do puli ofsajdów.
Typ na zwycięstwo Zagłębia bardziej pod przerwanie serii Górnika, który jedyną porażkę w Ekstraklasie zanotował z Jagiellonią 9 kolejek temu, doliczając mecze w PP goście są bez porażki od 12 spotkań a jak wiadomo każda seria kiedyś musi się zakończyć.
Zagłębie u siebie mocne, w tym sezonie bilans 4-1-0 bramki 10-2 i właśnie dzisiaj liczę, że to właśnie miedziowi przerwą tą serię górników.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
W niedziele pada bardzo mało bramek. Nie wiem czym to jest spowodowane ale w wiekszosci meczy czy to liga angielska czy polska gradu goli nie ma. Zaglebie u siebie gra dosc rowno i solidnie. 10:2 w bramkach. Zabrzanie z kolei na wyjazdach lubia sobie postrzelac, w sumie w kazdym meczu graja ofensywnie. Jednak dzis liczę na solidna obrone i gre Zaglebia Lubin. i under 2.5 gola po kursie 1.9 Fortuna wyglada całkiem nieźle.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
powyżej 27,5 fauli @ 1,8 ✅
STS

Jestem ciekawy ja wpłynie na postawę Legionistów ostatnia &quot;pogadanka z kibicami&quot; jaka ich spotkała po przegranym meczu z Lechem 0-3.
Czy zagrają dzisiaj z werwą, ostro aby pokazać również trenerowi, że jednak nie grają jak panienki.
Co do Lechii to mają na swoim koncie sporo przewinień bo aż 180, Legia jak na razie zdecydowanie najmniej fauli popełnia w lidze bo tylko 133 razy.
Jak popatrzymy na ostatnie mecze tych drużyn tylko w Warszawie to ilość fauli kręci się w okolicach 26-28 fauli na mecz: 26 28 26 30. Także dzisiaj liczę, że zobaczymy agresywnie grających piłkarzy gospodarzy a goście z Gdańska swoje dorzucą.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Za chwilkę zmierzy się Legia z Lechią i wiele osób tutaj widzi remis ja jednak uznaję że dzisiaj zwycięży Legia, co roku widzę jak typerzy mocno biją w Lechię która jak co roku zawodzi. Legia doznała kilku zmian i ten mecz musi być dla byłych mistrzów przełomowy zdają sobie z tego sprawę działacze jak i piłkarze Legii, dlatego typ:
Legia win 1 poł 2.35
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cracovia vs Pogoń Szczecin 3:0
Over 2.5 @ 2.00 ✅
forbet

Dwie drużyny poniżej oczekiwać, dwóch trenerów dobrze opłacanych i dwóch trenerów dla których najbliższe dni, tygodnie mogą być ostatnimi w klubie. Jesteśmy po okresie reprezentacyjnym , trenerzy mieli 2 tygodnie na pracę i rozmyślanie nad taktyką. Czego się spodziewam? Przede wszystkim ofensywnego meczu, ani remis, ani tym bardziej porażka nikogo nie zadowala, trzeba walczyć i zdobywać punkty bo TOP 8 odjeżdza. Ofensywa obu zespołów dramatyczna, liczę na przełamanie, trzeba grać ofensywnie, 3 punkty choć trochę podreperują konto jednej z ekip. Dużo gorsza sytuacja gospodarz - 7 punktów i ostatnie miejsce, Probierz miał być zbawcą, a wygląda, że nie dotrwa do końca roku. Widzę tutaj sporo bramek ze względu na ilość traconych goli - Pogoń 14 w 11 spotkaniach i Cracovia 20 w 11 spotkaniach.
Cracovia u siebie 10 w 5 meczach, Pogoń na wyjeździe 9 w 5 meczach, to jest dramat.
I jakoś nie wierzę w to, że to się zmieni, teoretycznie jeszcze przed sezonem powiedziałbym, że to hit, a dzisiaj spotkanie słabych ekip. Ostatnie spotkanie w Krakowie - 5 bramek, midzy tymi ekipami.
Myślę, że w poniedziałek może być podobnie 3-4 bramki, ale co pokaże czas, zobaczymy.
✅
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
Cracovia DNB @ 1,85 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ⛔
STS
Na zakończenie 12 kolejki spotkają się dwie ekipy z dolnej części tabeli.
Gospodarze do tej pory wygrali tylko jeden mecz w 2 kolejce z Lechią w Gdańsku i na kolejne zwycięstwo czekają już od 9 kolejek. Obok Pogoni pozostają jedną z dwóch ekip bez wygranej u siebie. Tak jak w przypadku Górnika (seria bez porażki) liczę na przerwanie tej czarnej serii Cracovii bez wygranej. Zabezpieczam się w tym meczu zwrotem w przypadku remisu bo Pogoń na wyjeździe jak na razie nie zanotowała właśnie remisu odnosząc 2 zwycięstwa i 3 razy przegrywając, także kiedyś muszą w końcu podzielić się punktami.
Co do typu na kartki to spotykają się dwie drużyny, które są w czołówce tej klasyfikacji, Cracovia przewodzi łapiąc już 31 kartek (2,82 na mecz) z kolei Pogoń plasuje się na 3 miejscu z dorobkiem 28 kartek (2,55 na mecz).
Jak widać obie ekipy nie stronią od ostrej gry i w meczach z ich udziałem możemy spodziewać się, że parę kartoników zobaczymy.
Stawka meczu wysoka pomimo, że to dopiero 12 kolejka ale przy wygranej można doskoczyć do uciekających ekip ze środka tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom