>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka PGE Ekstraligi 09.08.2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Rozkład jazdy:

Aktualna tabela:

Bez wątpienia najciekawsze spotkanie będzie mozna obejrzeć w TV. Czy Gorzów u siebie pokona Falubaz? Jak wypadnie inauguracja sezonu dla Patryka Dudka po tak długiej przerwie? I jeszcze jedno pytanie odnośnie tego spotkania czy Krzysiek Kasprzak pojedzie na miarę oczekiwań?
W Tarnowie teoretycznie Unia nie powinna mieć większych problemów z przyjezdnymi z Wrocławia.
Rzeszów-Grudziądz który zespół zrobi duży krok w kierunku utrzymania?
Toruńskie Anioły nie bedą miały łatwej przeprawy z Bykami z Leszna mimo,że jadą u siebie. Sajfutdinow tor zna bardzo dobrze.Pedersen i Pawlicki również czują się bardzo dobrze na MotoArenie. Czy Holder i Grisza pojadą wreszcie na wysokim poziomie i pokażą że sa liderami z prawdziwego zdarzenia??

Zapraszam Wszystkich do wspólnej dyskusji i podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Leszno (+4,5) @ 1,70 STS
Generalnie Leszno ma co roku problemy w Toruniu i na motoarenie jeszcze nigdy nie wygrali. Dzisiaj natomiast różnicę może zrobić Emil który na tamtym torze fruwa. Dla mnie to będzie mecz na styku, nawet jeśli Toruń odskoczy na kilka punktów to Unia skutecznymi rezerwami powinna tą różnice zmniejszać. Emil, Nicki, Piter swoje zrobią, pytanie co dorzuci reszta. Pamiętajmy też że nie jedzie Fajfer który został zawieszony, a więc nawet i Smektała może urwać jakieś punkty Krzyżanowskiemu. Gomólski to dla mnie żaden pewniak. A i Miedzińskiemu zdarzają się słabsze mecze.
Emil over 10,5 @ 1,80
Emil na motoarenie fruwa. W zeszłym sezonie średnia koło 2,6 na tym torze. W tym sezonie forme ma jakby ciut niższą ale jak zajechał do Torunia na SEC to i tak wymiatał. Linia spokojnie do pokrycia.
Gorzów wygra bieg juniorski @ 1,20
Rzeszów wygra bieg juniorski @ 1,20
AKO @ 1,40

W Gorzowie Zmarzlik powinien juniorski spokojnie wygrać, on tam jest nie do ugryzienia. I liczę że Cyfer pokona Zgardzińskiego. Jeżeli chodzi o mecz w Rzeszowie to GKM ma najsłabszą parę juniorską w ekstralidze. Zdarzają im się przebłyski np. Nowak wygrał bieg juniorski we Wrocku, lub wygrali podwójnie w Tarnowie, ale to pojedyncze przypadki. Większość biegów juniorskich przegrywają z kretesem i trudno mi sobie wyobrazić coś innego niż zwycięstwo w biegu młodzieżowym ekipy gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Patryk Dudek over 6,5@2,00 betsson 5/10✅

Wraca Duzers i ja łykam ta linię.Przerwa w rywalizacji na pewno mu nie pomoże dziś,jednak jestem zdania że nie zapomniał jak się jeździ.O przygotowanie sprzętowe nie ma się co martwić.Oczywiście dużo pomogłaby jakaś opinia kibica z ZG który widział treningowe jazdy Patryka.Tak na papierze to w Stali sa zawodnicy do pokonania tacy jak Gapa,Świder czy słaby KK.W Falubazie słaby dalej Jonsson,niewiadoma w postaci Walaska.Jeden udany bieg Dudka i okaże się,że pojedzie 7 razy.

Grisza Laguta over 9,5 @1,8 betano 5/10✅

Grisza ogólnie zawodzi Toruń. Ostatnio wygrana w Lesznie,w Szwecji też super punkty gdzie jeździł dotychczas też słabo.Może furmanki jakieś trafił w końcu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Gorzów - Zielona Góra ( H+14 ) 2 za 1,90 milenium ✅
Ward - Walasek 1 za 1,35 ✅


Derby :). Jak wiadomo Zielonka ma swoje problemy ( Hampel, Loktajew, Protasiewicz ) i nie będzie tu dziś łatwo. Wielka niewiadoma co pojedzie Duders i jak będzie nadrabiał Ward, który pewnie pojedzie z 7 razy. U gospodarzy tez problemów nie brakuje. Jak jeździ KK każdy widzi, do tego wczoraj jednak trochę Zagar się poobijał a i PUK nie błysnął. ZZ + ze 2-3 taktyczne i Falubaz przegra tu dziś pomiędzy 8 a 12 pkt.
Dla mnie H za duże i pobieram Falubaz
Rzeszów - Grudziądz
Kildemand over 10,5 za 1,60 w Milenium
Hancock - Kildemand ( H+2 ) 2 za 1,87 w Milenium ⛔

Będzie gwałt ✅ i najchętniej pobrałbym 1 , ale 14 handi to może być na styk. Dlatego idę w kierunku Pająka i dwa świetne bety na niego. Oczywiście, może się połamać w 1 wyścigu i wcale mnie to nie zdziwi, ale rakiety wczoraj ładnie odpaliły a dziś nie powinien mieć z nikim problemów. Nawet Herbi wygląda na dziś słabiej a do tego 2 pkt. handi... Nic tylko brać i grać.
Toruń - Leszno - no bet
Obraziłem się, bo wolałem w TV Rzeszów z Grudziądzem. A tak serio to Leszno się tu postawi. ✅
Tarnów - Wrocław
Vaculik under 12,5 za 1,47 w milenium ✅
Woffinden under 2,5 zwycięstw za 1,67 w milenium ✅
Handi wystawione na poziomie 14 punktów. Wydaje mi się , ze do ogarnięcia przez Jaskółki ⛔. Poza Magikiem nikt tu dzisiaj z gości nic nie pojedzie, nawet nie chce mi się wierzyć w Tajskiego, chociaż beton murowany.
Poszukałem jednak innych betów - Vaculik koło maxa ?? no way , 3 punkty na pewno gdzies pogubi, do tego jak będzie gwałt to może oddać 5 start. Woffi ?, na wyjazdach zdarzały się łatwiejsze tory gdzie tego nie ograniał, więc dziś jakoś też w niego nie wierzę, bo widać że szuka optymalnych ustawień w czasie zawodów i jak się rozkręci, to już będzie pozamiatane.
POWODZENIA - Dziękuję za wczorajsze punkty do reputy po GP !
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Patryk Dudek over 6,5@2,00 betsson 5/10
Wraca Duzers i ja łykam ta linię.Przerwa w rywalizacji na pewno mu nie pomoże dziś,jednak jestem zdania że nie zapomniał jak się jeździ.O przygotowanie sprzętowe nie ma się co martwić.Oczywiście dużo pomogłaby jakaś opinia kibica z ZG który widział treningowe jazdy Patryka.Tak na papierze to w Stali sa zawodnicy do pokonania tacy jak Gapa,Świder czy słaby KK.W Falubazie słaby dalej Jonsson,niewiadoma w postaci Walaska.Jeden udany bieg Dudka i okaże się,że pojedzie 7 razy.
Podpisuję się pod typem... co do Dudka, to podobno jakiś czas temu jeszcze starty nie były najciekawsze, ale na trasie widać było już dobrą jazdę. Jednak od tamtego momentu kiedy czytałem te informacje minęło ok. 2 tyg. więc powinno być jeszcze lepiej.
Dudek nie dość, że szansa na 6, a może i 7 startów, do tego w parze z Jonssonem, który na tym torze minimalnie lepsza średnia niż Patryk, jednak ogólna dyspozycja Szweda i to, że jest po SGP działa na korzyść Dudka. 11 bieg łatwiejszy, ogólnie tak jak pisał na górze levy42 w Gorzowie jest kilku żużlowców do pokonania. Ta linia za niska o 2 pkt.

Ja limit 176 ale przyjęło i 124 pozostałe w betsson , w betsyfie nie gram
 
X 357

xxxl

Użytkownik
, więc zapytam - czy tez masz limit na to zdarzenie odpowiednio betsafe 125 zł a betsson 83 - czy podajesz tą pare for fun ??
ps: linia super do gry - dla mnie b.duża szansa a kurs z dupy
oczywiście propozycja która poszła do wysokich stawek na śmiechowe kwoty po 750 zł tu i tu została od razu odrzucona (plus na żadnym z kont nie przekracza 4 tys) - nie wiem to już jakas parodia &quot;emocji&quot; o jakich wspominają w reklamach ???? )
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Popieram zdanie kolegów o Dudku i gram:
KK (-4) - Dudek (+4) @1,5 ✅✅ Lokata lokat :cool: ???? KK nadal Wielka Forma!

O Dudku już wiele napisane wyżej. Istnieje realna przesłanka,że pojedzie więcej od KK. Może nawet 2 razy więcej,bo Krzysiu w nominowanych to żaden pewniak. Kasprzak wcale nie łatwe wyścigi. Oprócz 6 który powinien wygrać (chociaż znając jego to nie musi) to łatwo nie będzie. 8 oczek przy dobrym układzie mógłby przywiezc,ale nie wierze,że zrobi więcej. Dudek trochę niewiadoma,ale uważam,że HC strasznie duży i te +4 punkty Patryk powinien ogarnac.
E: źle spojrzałem i bieg 6 wcale taki łatwy nie jest,więc tym bardziej umacnia mnie to w tym typie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 38K

bosky

Użytkownik
Sesja popołudniowa:

Dubel:
Mroczka (-1) - Ogór Jędrzejak 1 1,66 ⛔
Kasprzak - Dudek (+4) 2 1,5 ✅
AKO: 2,49
B365

Na dzień dobry moje typy na same spotkania:
Gorzów - ZG 50:40
Tarnów - Wrocław 53:37

Chciałem iść w stronę obstawiania spotkań, ale jak widać bukmacherzy miieli podobne odczucia do moich więc nie ma co ryzykować. Pewnie wejdzie ujemne handi na Tarnów ale no trudno, jest lepsza propozycja.
Dudek jest trochę niewiadomą, spotkanie w którym wraca jest emocjonalnie naładowane jak burze w bliskich okolicach Warty, więc próba przed nim ważna. Pewniak do 7 startów to Ward, drugi w kolejce Walasek, a trzeci właśnie Duzers. Jednak nie ma się co łudzić, Patryk pojedzie dzisiaj w porywach 5-6 razy, zbyt mała ilość startów i nie będzie od razu woził trójek. Tak czy siak przy Kasprzaku, którego chyba wszyscy zaczynają mieć dość i dodatnim handi, to ten typ powinien wejść przy 4-5-6 punktach młodego Falubaza. Tor w Gorzowie lubi (9 i 11 w 2013 i 2014).

Mroczka w parze z Ogórem, ogólnie dość systematycznie stawiałem przeciwko Jędrzejakowi bo jego jazda jest dla mnie kompletnie nieprzekonująca. Myk w tym, że u siebie potrafił wyjść spod taśmy i utrzymać pozycję, na wyjazdach ostatnio dramatycznie źle (tylko Baron uchronił go przed olimpiadą w Grudziądzu, w Zielonej gdzie zawsze mu szło 4 oczka). Mroczka bardzo solidnie, ostatni mecz nieco słabszy, ale nawet czwarty start mu się lepiej układa:

Mroczka b.11: Busk Jacobsen, Koldi, Jepsen
Jędrzejak b.13: Vaculik, Madsen, Woffinden

Powinno wejść.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Rempała (-2) - Nowak 1 @ 2,0 bet365 ✅ 6-2
Juniorzy z Grudziądza to powiedzmy sobie szczerze b&#39;ida z nyndzą&#39;. Kolega Nowak na wyjeździe średnia 0,684 pkt/bieg. Co prawda zdarza mu się czasami wystrzelić w biegu młodzieżowym i pokonać nawet Drabika we Wrocławiu, ale dziś zadanie będzie miał bardzo trudne. Rempała ostatnie mecze u siebie nie może raczej zaliczyć do udanych, czegoś zawsze brakowało, ale próbuje swoich sił w lidze Duńskiej, gdzie zdobywa dobre ilości punktów. W lidze juniorów także dobre występy. Dziś jak wiadomo mega ważny mecz, więc sprzęt dostanie od ojca przygotowany jak należy. Już w biegu młodzieżowym handicap powinien być co najmniej wyrównany, a potem jeszcze dwa starty w tym w 4-tym biegu kolejny pojedynek z Nowakiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Betsafe

Kildemand - Buczkowski 1 1,25⛔:grin:
Pieszczek - Cyfer 1 1,52
Sajfutdinow - Laguta 1 1,55✅

Kurs 2,94

Kildemand po wczorajszym GP dzisiaj uskrzydlony i poprowadzi swoj zespol do wygranej. Buczek moze byc liderem swojej druzyny i pojedzie 6x jednak mimo to nie daje mu wiekszych szans.
Krycha wreszcie zaczal smigac az Milo. Dzisiaj moze miec nawet 4 starty wiecej niz Cyfer. Forma po stronie Pieszczka.
Emil lepiej wyglada na MotoArenie niz. Grisza.
Z tel wiec krotko
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Betsafe

Kildemand - Buczkowski 1 1,25
Pieszczek - Cyfer 1 1,52
Sajfutdinow - Laguta 1 1,55

Kurs 2,94

Kildemand po wczorajszym GP dzisiaj uskrzydlony i poprowadzi swoj zespol do wygranej. Buczek moze byc liderem swojej druzyny i pojedzie 6x jednak mimo to nie daje mu wiekszych szans.
Krycha wreszcie zaczal smigac az Milo. Dzisiaj moze miec nawet 4 starty wiecej niz Cyfer. Forma po stronie Pieszczka.
Emil lepiej wyglada na MotoArenie niz. Grisza.
Z tel wiec krotko
1) Kildemand ok. Ryzko adekwatne do kursu.
2) Emil - Łaguta 50 na 50. Na dwoje babka wróżyła. Być może zaważy jakaś zmiana taktyczna, ale też nie wiadomo, kto może z niej jechać.
3) Kompletnie się nie zgadzam co do Cyfera. Pieszczek nie radzi sobie w Gorzowie. Pokazał to już podczas IMP, gdzie obsada była mizerna, a ledwo co punkty uciułał. Adrian w tych zawodach pokazał się dużo lepiej, choć jego dorobek punktowy nie był oszałamiający. Po drugie Gorzów już zrobi tor po siebie i nie Krycha będzie miał na nim ciężko. Nie zdziwię się jak przywiezie za plecami tylko Alexa. Adik spokojnie jest w stanie przywieźć 5-6 pkt w 3 biegach.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rzeszów+Tarnów+Gorzów @ 1,46 Unibet ✅

Kompletnie nie podoba mi się dzisiaj oferta na żużel. Więc teoretycznie po najmniejszej linii oporu gram na 3 faworytów u siebie. Rzeszów podejmuje Grudziądz i każdy inny wynik będzie mega sensacją. Rzesza jest po prostu lepszym zespołem, ma dwóch mocnych liderów a nawet trzech bo Larsen po kontuzji robi robotę. Druga linia coś ugra na swoim torze, no i raczej miazga na juniorce. Tak wygląda tor w Rzeszowie http://s105.photobucket.com/user/motorhead6661/media/Mobile%20Uploads/595295B1-4C6F-46A3-9135-13807416CD27_zpsvddr6m7b.jpg.html czyli kopa po same jaja ;)
Tarnów na swoim torze jest piekielnie silny. 5 seniorów teoretycznie przegrywać może tylko z Woffim i Janowskim. Juniorka cienka ale powinni i tak ten mecz wygrać. Gorzów natomiast ma swoje problemy, mimo że szans na awans do PO już praktycznie nie ma, to zrobią wszystko by wywalić Zieloną z PO ;) KK wczoraj po GP mówił że coś ruszyło, Zmarzlik u siebie nie do ugryzienia. Martwię się o Zagara bo wczoraj trochę się poobijał. Goście z jednym pewnym Wardem. AJ i Walasek to dziady. Dudek po banicji, niby ZZ niby po 6-7 startów ale kim mają robić punkty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 38K

bosky

Użytkownik
Rempała (-2) - Nowak 1 @ 2,0 Bet365
Uwaga na Nowaka - ostatnio bardzo fajnie jeździł w młodzieżówkach. Parę razy już przywoził dziwne wyniki w biegach młodzieżowych w tym roku. To chłopak z Leszna, a tam mają rękę do juniorów.
Sesja wieczorna:
Tu b365 mi popsuło humor, bo pobieram najgorsze kursy na te spotkania jakie są na rynku. Trudno.
Toruń-Leszno 2 2,15 ✅ 44:46
Baran (+2) - Gollob 1 2,00 ✅ 8-2
I o to chodzi :cool:
AKO: 4,30
b365
Tak jak zostało wspomniane wyżej - Leszno sobie w Toruniu nie radziło. To chyba nie jest ważne, bo składy pozmieniane o 180 stopni i dzisiaj czysto sportowo Leszno wygląda znacznie lepiej. Doyle wczoraj prawdopodobnie przez defekt stracił finał i spore szanse na wygraną w GP, dodatkowo upadł na nadgarstek. Sam upadek raczej nie powinien być bardzo bolesny, ale trauma pozostała pewnie. Wczoraj był spięty, więc do dzisiaj raczej nic się nie zmieni, ewentualnie dojdzie złość. Grisza Łaguta mocno chimeryczny. Cyferki przy jego średniej domowej pokazują nieco co innego niż zapamiętany przeze mnie obraz tego zawodnika. Tak czy siak, nie jest to pewniak do kompletu zdecydowanie. Idźmy dalej - Holder - lepiej ale wciąż bez szału. Paweł Przedpełski ostatnio leżał, widoczne oznaki walki z samym sobą podczas IMME, Oskar Fajfer od początku sezonu poniżej oczekiwań. W tej ekipie nie ma na dzisiaj pewniaka do trójeczek.
Leszno - wręcz przeciwnie. Pawlicki, Emil, Pedersen i mamy trzy armaty. Zengota na poziomie Holdera. Wszelkie sportowe atuty po stronie Leszna wraz ze sportową złością po porażce u siebie. Jeśli dodamy do tego przeciętne wyniki torunian u siebie, to warto spróbować czystą dwójeczkę.
Do drugiego typu przekonało mnie zdjęcie Dawida. Gdzie Gollob w takich warunkach... Baran za to cholernie ambitny i pewnie czego nie wygra na starcie to wyszarpie na trasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 38K

bosky

Użytkownik
Racja, jedzie Krzyżanowski. Kojarzę parę jego fajnych występów w młodzieżówkach, mimo wszystko myślę że to równorzędny rywal w porywach dla Smektały.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
UNIA TARNÓW - SPARTA WROCŁAW
Artur Mroczka v Tomasz Jędrzejak (H2H)
Typ: Artur Mroczka (-1)
Kurs: 1,66

Kurs bez szału, ale typ wydaje się niezagrożony. Tomasz Jędrzejak notuje fatalny sezon. Poza meczami na własnym torze praktycznie permanentnie zawodzi. Gdyby w paru meczach dorzucił punkty na oczekiwanym poziomie 5-7 to Sparta byłaby już pewna jazdy w Play-Off z szansami nawet na drugie miejsce w Rundzie Zasadniczej. W tej chwili drużyna Piotra Barona musi się niestety martwić o sam udział w Rundzie Finałowej. Wracając do typu to Artur Mroczka zgodnie z moimi przedsezonowymi przewidywaniami sprawdził się w Ekstralidze jako solidna druga linia w mocnej drużynie. I ten fakt powinien potwierdzić szczególnie dziś - w tak ważnym meczu dla obu zespołów. Co prawda ostatnio z Falubazem pojechał trochę słabiej, ale i tak dorzucił ostatecznie kilka cennych oczek. Prawdą jest, że Ogór w ostatnich latach nie jechał wcale źle w Tarnowie (6 i 7 w pięciu startach), ale po pierwsze był w dużo lepszej dyspozycji na przestrzeni całego sezonu, a po drugie jeździł w słabszej drużynie. Jedyne co może nieco martwić w tej parze to to, że Artur ma silniejszego prowadzącego parę i raczej ciężko mu będzie zdobyć jakieś punkty kosztem Vaculika. Jazda Jensena może być sporą niewiadomą. Silnym bodźcem do postawienia tego typu jest przewidywany przebieg zawodów. Uważam, że Tarnów powinien dać swoim rywalom kilka okazji do skorzystania z RT i Tomek Jędrzejak będzie wówczas pierwszym do zmiany. A nawet jeśli nie to i tak na rezerwie jest młody Drabik, który znowu powinien odjechać maksymalną liczbę biegów. Na koniec meczu A.M. powinien mieć ok. 6 punktów, zaś T.J. nie więcej niż 3.
Wyniki: Artur Mroczka (1,0,0) 1
Tomasz Jędrzejak (1,1*,0) 2+1
A.M. 1(-1):2 T.J. &gt;&gt;&gt; A.M. 0:2 T.J.
Komentarz: Fatalne zawody Artura Mroczki, który nie dość, że nie pokrył handicapu to jeszcze zdobył mniej punktów od Ogóra. Niech komentarzem pozostanie fakt, że Paweł Baran zdecydował na zastąpienie Mroczki Ernestem Kozą. Tomek zupełnie zgodnie z oczekiwaniami - słabizna.

* * *
Całkiem nieźle wygląda też handicap dodatni na Spartę (+10 - 1,90). Tai z Janowskim, młody Drabik i rezerwy taktyczne powinny pozwolić Sparcie trzymać wynik na względnym styku. Jeśli nie będzie wielkiej tragedii ze strony Jensena to barierę 40 oczek mogą przekroczyć.
Wyniki: Unia Tarnów 47:43 Sparta Wrocław
Unia T. 47:43(+10) Sparta &gt;&gt;&gt; Unia T. 47:53 Sparta
Komentarz: Doskonałe zawody Janowskiego, który znajduje się w życiowej formie i zapewne powalczy o medale IMŚ. Słabiej trochę Woffinden i zupełnie bezbarwnie Jensen. Szkoda bo przy takiej jeździe Drabika mogli wygrać w Tarnowie i zapewnić sobie udział w Play-Off, a tak dalej muszą walczyć i liczyć.

STAL GORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Grzegorz Walasek (suma punktów)
Typ: Grzegorz Walasek - poniżej 11
Kurs: 1,50

Myślę, że można spróbować dodać do doubla z czymś zaproponowanym obok. Walasek ma kiepski sezon - głównie z powodu nękających go kontuzji. Co prawda ostatnio była nieco dłuższa przerwa w lidze, ale choćby występ w finale IMME na lubianym przez niego torze w Lesznie pokazał, że jest cieniem samego siebie. Wystarczy też przypomnieć przegrany niedawno mecz z Unią Tarnów (w Zielonej Górze), gdzie to właśnie Walasek położył zawody dając się w jednym biegu pokonać bodajże Kozie. Co prawda pod koniec zawodów kilka oczek dołożył, ale było to już zdecydowanie za późno na uratowanie wyniku. Na niekorzyść zakładu może wpływać fakt, że Falubaz stosuje ZZ i że Stal od początku powinna zdominować rywali, a więc pojawią się taktyczne. Zatem w ostateczności Grzesiek może pojawić się na torze aż 7 razy. Tyle tylko, że rywal jest naprawdę silny. Po drugie przez całe zawody w parze z Walaskiem będą jechali zawodnicy, z większą liczbą odbytych biegów gdyż to właśnie on ma w parze Z/Z (Hampela). Sądzę też, że jeśli zawody zostaną szybko ustawione i pod koniec meczu Falubaz nie będzie miał już szans na nic to kosztem Walaska więcej biegów mogą dostać Dudek i młodzieżowcy.
Wyniki: Grzegorz Walasek (0,w,0,d) 0
G.W. 0 &lt; 11
Komentarz: Beznadziejna jazda Walaska. Aż żal patrzeć. Nie wiem czy on w ogóle powinien startować w tych zawodach bo widać wyraźnie, że fizycznie nie daje rady.

* * *
Konsekwentnie idę też w stronę Gorzowa. Handicap -12 (1,83) to wysoka bariera, tym bardziej w meczu derbowym, ale Gorzów od czasu objęcie drużyny przez Chomskiego odżył u siebie. Sądzę, że końcowy wynik powinien zakręcić się w okolicy 55:35.
Wyniki: Stal Gorzów 48:42 Falubaz Zielona Góra
Stal G. 48(-12):42 Falubaz &gt;&gt;&gt; Stal G. 36:42 Falubaz
Komentarz: Darcy Ward (3,3,3,3,3,2,3) 20

STAL RZESZÓW - GKM GRUDZIĄDZ
Kenni Larsen v Rafał Okoniewski (H2H)
Typ: Kenni Larsen (-1)
Kurs: 1,90

Absolutnie typ dnia. Nie mam pojęcia czym kierowali się oddsmakerzy dobierając tych zawodników do pary i to jeszcze z tak śmiesznyie niskim handicapem. Ja bym celował bardziej w różnice 5 punktów. Przecież ta linia będzie pokryta już po jednym biegu! Ostatnio z Toruniem, czyli o wiele silniejszym zespołem na wyjeździe, Larsen pojechał fantastycznie. Okoniewski co prawda wygrał mecz ze Spartą i niby zna rzeszowski tor, ale wydaje mi się, że na wyjazdach gubi się kompletnie i traci ponad połowę swojej wartości. Dodatkowym handicapem gospodarzy będzie ciężki tor w Rzeszowie. Okoń to zupełny betoniarz (podobnie jak niemal cała drużyna GKM-u). Jeśli uda mu się przekroczyć 8 punktów nawet jadać 6 biegów to będę zaskoczony. Larsen spokojnie 10+.
Wyniki: Kenni Larsen (1*,2*,1,3,3) 10+2
Rafał Okoniewski (2,u,0,1*,d) 3+1
K.L. 10(-1):3 R.O. &gt;&gt;&gt; K.L. 9:3 R.O.
Komentarz: Trochę słabszy początek Duńczyka, ale na drugą połowę zawodów się świetnie spasował i wygrał dwa ostatnie wyścigi. Okoniewski tylko w pierwszym biegu coś pojechał, a później zgodnie z oczekiwaniami (tak jak cały GKM).

* * *
W ogóle w tym meczu spodziewam się wysokiego wyniku. Młodzież zdecydowanie lepsza w Rzeszowie. Liderzy także powinni zdominować rywali, a i Baran z Lampartem powinni dorzucić swoje. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym, ale Grudziądz nie ma kim zrobić tutaj wyniku. Tak więc nawet handicap -16 z kursem 1,80 jest do gry. Powinno się zakończyć około 56:34.
Wyniki: Stal Rzeszów 61:29 GKM Grudziądz
Stal Rz. 61(-16):29 GKM Grudziądz &gt;&gt;&gt; Stal Rz. 45:29 GKM
Komentarz: W Rzeszowie typerskie żniwa, bo widzę, że kto ruszył mecz ten jest &quot;zielony&quot;. Oby więcej takich spotkań!

KS TORUŃ - UNIA LESZNO
Adrian Miedziński v Przemysław Pawlicki (H2H)
Typ: Adrian Miedziński (+1)
Kurs: 1,95

Wytypowanie wyniku tego meczu to będzie chyba najtrudniejsze zadanie przez typującymi dzisiejszą kolejkę ENEA Ekstraligi. Dlatego lepiej skupić się na rywalizacji poszczególnych zawodników. Typ opieram na 3 elementach. Po pierwsze, Przemysław po fantastycznym początku sezonu zdecydowanie odpuścił. Po drugie, ma on w parze doskonale jeżdżącego po MotoArenie Emila. Po trzecie, Miedziński u siebie jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma w parze chimerycznego w lidze Holdera, więc jeśli do tego ma handicap to tym bardziej brać! Gdyby mecz przybrał zaskakujący scenariusz, tj. któras z drużyn odskoczy na 6-8 punktów to w razie przewagi Leszna Miedziński powinien być 1-2 wyborem do RT, a w odwrotnej sytuacji Przemek powinien być jednym z dwóch pierwszych do zmiany. Dodatkowo po cichu liczę, że Adrian pojedzie w jednym biegu więcej.
Wyniki: Adrian Miedziński (0,3,0,1*,1) 5+1
Przemysław Pawlicki (2,2*,1,3,0) 8+1
A.M. 5(+1):8 P.P. &gt;&gt;&gt; A.M. 6:8 P.P.
Komentarz: Adrian jednak zbyt chimerycznie. Z kolei Przemek bardzo solidnie i zasłużenie znalazł się w stawce ostatniej gonitwy. Gdyby Adrian dał od siebie trochę więcej to ten handicap był do pokrycia nawet przy tak niezłej dyspozycji Przemka. Szczególnie, że jechał w 15 biegu i tam nie zdobył punktu. Szkoda bo naprawdę liczyłem na ten typ.

4/3
(+0,1j)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Skupmy się na mecz, który był zapowiadany jako ten na noże; na śmierć i życie. Rzeszów podejmie dzisiaj Grudziądz. W pierwszym meczu ledwo, ledwo ale wygrała drużyna z Kujaw i Pomorza. Dziś zadanie będzie o wiele trudniejsze, bo na torze rywala. Dla Grudziądza liczy się tylko wygrana, w Rzeszowie nie ma innej opcji niż zwycięstwo za 3 oczka. Jeśli gospodarze walczą jak równy z równym z Lesznem czy Z Górą, potrafią pokonać Toruń to dlaczemu nie mieli by pokonać outsaidera z Grudziądza. Ekipa gości to typowi zawodnicy swojego toru, który jest twardy i równy jak stół. Laguta czy Gollob na polanym już nie są tacy silni. Młodzieżowcy też tylko u siebie zdobywają punkty, co jest sporą piętą acilesową gości. Jedynie na wodzie Buczek jedzie i pewnie Okoń się pokaże bo zna tor w Rzeszowie, aż nadto.
Wszedłem na forum Stali, a tam &quot;Tor około 8.30 solidnie polany aż świecił w oczy. Teraz wygląda na suchy i zbronowany przy krawężniku.&quot;, &quot;Przejeżdżałem rano kolo stadionu. Tor miał wlane tyle wody ze jeszcze kropla i by kaluze staly. Prace ziemne tez trwaly wiec powtórka z meczu z toruniem się szykuje&quot;.
Rzeszów leje wodę bo dobrze wie, że Łaguta, Gollob czy juniorka nie pojedzie na czymś takim. Co tu dużo mówić, dosypana nawierzchnia, lanie hektolitrów wody, da spokojną wygraną Stali. Goście pewnie będą kwestionować tor, a zawodnicy którzy nie trenowali Kildemand i Hancock w 1 starcie będą ciutkę zagubieni, zrobią korekty i zakręcą około kompletu.
Co gramy przeciwko ekipie GKMu;

Rzeszów -16,5
- GKM @1,90 sportin gbet ✅
Hancock -1,5 - Łaguta @1,90 sportin gbet ✅
Baran +2,5 - Gollob @1,80 sportin gbet ✅
Gollob poniżej 6,5 @1,72 betsafee ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie ma Warda w Gorzowie. Spóźni się bo leci prywatną awionetką.

Gorzów -6 po 8 biegach @1,80 Bet365 ⛔ do gry w takim razie.
ehh kombinacje Falubazu z gaźnikiem Linusa i zdążył dojechać :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom