>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12 kolejka PlusLigi (1-4.12.2017) + zaległy mecz 9 kolejki

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP

Oraz zaległe spotkanie, rozegrane dziś Czarni - JW
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja dzis znow probuje przeciwko jsw. Ryzykowne, ale kazdy chce musi wygrywac przynajmniej u siebie. Kurs.2.60 to dla mnie promocja. Jsw naprawde gra w kratkę. Czy ktos.tez.idzie w strone czarnych ?
Edit.na czarnych rosnie ciagle kurs. Dziwne
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Ja też dziś spróbuje zagrać w strone Czarnych.
Bardzo fajny mecz z Olsztynem widać było zangażowanie i chęc wygranej , mam nadzieje ze dzis rowniez podejda do tego meczu walczenie.
Czarni bardzo zbilansowany zespól.
Przyjmujący Fornal i Zalinski potrafią sami wygrać mecz, do tego Filip który jesli jest w gazie to nawala w pomaranczowe az miło. Na środku jak dla mnie extra zawodnik Teryomenko który posiada fajna zagrywke.
Chłopacy sa nabuzowani energia tak bylo widac przynajmniej z AZS i licze na powtórke.
Jastrzebie mnie w tym sezonie nie zachwyca.
Oliva juz nie ten co sezon temu gdy nikt go nie znał , jakis mniej skoczny. Muzaj rowniez słabuiutko popełnia błędy,
drugi przyjmujący Quiroga to jak narazie nie wypał , gra De Roco ktory wiadomo dostanie 1 lub 2 czape i boi sie atakować. Środkowki mocno przecietni według mnie bo Sobala i Koso jakimiś extra srodkowymi nie są, moze na bloku są przyzwoici natomiast w ataku bez szału.
Dziś uważam ze Czarni bd mocno siedzieć na zagrywce i dzieki temu sprawia duzą problemów przyjmującym Jastrzebia i to bedzie klucz do wygranej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja pójdę w over w tym spotkaniu... Ostatnie spotkanie Radomia z Olsztynem bardzo mi się podobało w ich wykonaniu, nawet zagrali lepiej niż się spodziewałem (podawałem typy na Radom) i 3:0 gładkie... Dziś znowu mecz ciekawy i ... na 3 setach tym razem nie powinno się zakończyć.
JSW ostatnio kiepskie spotkanie z Warszawą ale ... jeśli przyjrzymy się bliżej meczom JSW w tym sezonie to nie zagrali 2-óch tak słabych spotkań z rzędu... Dlatego moje typy to:
Główny typ:
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3
Powyżej 182,5
1,85 Totolotek

A na ryzyko:
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
2 i powyżej 184,5
3,40 1xbet
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Oglądałem Jastrzębie i zawsze co w nich ide to mnie zawodzą, czytelna gra na rozgeraniu na skrzydła do Olivy badz Muzaja, Oliva nie jest jakiś wysoki i czesto nadziewa się na bloki. To co zrobili w 2 secie z ONICO to naprawdę, trzeba mieć talent żeby roztrfonić 8 pkt przewagi. Jastrzębie ma słabe przyjęcie. Jeśli Czarni nie bedą się bawić w asekruracyjną zagrywkę, albo nie beda seriami robić błedów własnych to wygrają to. Jastrzebie atakuje głownie skrzydłami.. Muzaj i Oliva co juz jest czytelne.. Dla mnie ten mecz to 50/50 a wiec idę w stronę Czarnych bo wyższy kurs.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Problem z Muzajem jest taki ze jak sie zatnie to juz po chłopaku w meczu, czapa za czapa nie potrafi wrócic na własciwy tor, pamietam mecz z Olsztynem bodajze i do tje pory sie dziwie czemu Strzezka nie wpuscil
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Wygląda to tak: potencjał porównywalny, hala Radomian, Oliva nie ta petarda co w zeszłym roku, ostatnio Radom przy podobnym zestawieniu kursów ogrywa Olsztyn 3:0, JSW ten sam wynik w plecy w Warszawie. Raczej wiele argumentów na to żeby postawić na Radom, od wczoraj wacham się czy zainwestować grubo w to 2.7 ale jednak coś tu śmierdzi.. coś jest nie tak.. brałem pod uwage też handi +7.5 na gospodarzy, natomiast im bliżej meczu to typ overowy podany przez Zibiego chyba najlepszy (ostatnio oba zespoły 3 sety)
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja tam wjeżdżam w Radom.
Oglądałem ostatni mecz JSW, to był istny dramat w ich wykonaniu. Kampa powinien dostać po buzi od trenera, kompletnie nic nie grał środkiem, non stop lewy-prawy. Oliva jeszcze coś tam kończył, natomiast De Rocco, dostał ze 2 bloki i potem już tylko beznadziejne kiwki, o Muzaju nie ma co wspominać, a serwis Kosoka to jakiś żart.
Hala w Radomiu jest bardzo mała, co znacznie faworyzuje gospodarzy. JSW jeśli będzie miało takie samo przyjęcie jak w Warszawie to raczej szybkie 3-0 dla gospodarzy i do domu.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Poszedłem w +1.5seta dla Radomian, u siebie są groźni, bo zagrywką potrafią napsuć krwi najlepszym. Wystarczy wspomnieć mecz ze Skrą, która niby nie grała wtedy rewelacyjnego spotkania, ale jednak to nadal Skra. JSW dostało łomot od Warszawki, do tego na wyjazdach mają beznadziejny bilans. Sądzę, że Czarni to wygrają ale wolę wejść grubo w bezpieczniejszą opcję. Oby nikt dzisiaj nie zawiódł i powtórzyli poziom z meczu z Olsztynem.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
ja tez atakuje w radom. Brakowalo im kopa i dostali olsnienia z olsztynem. JSW nie gra nic kompletnie. Co gram przeciwko jsw to zawsze wchodzi, oby i dzis poszlo. Jest tu jakis czat zeby pisa sobie po setach jak co wyglada co inwestowac?
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w takie coś, jeśli Czarni maja wygrać, to oznacza, że zdobedą wiecej punktów. Wiec stawiam na Żalińskiego , że zdobedzie wiecej pkt od Olivy. Oliva nie jest w dobrej formie, wiec liczę , że Żaliński dzisiaj wiecej pkt. Zresztą te kursy to przesadza 1.37 na Olive.

Kto wiecej punktów ? W.Żaliński - H.Oliva

Żaliński - kurs 2.55
Forbet
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Czarni dzisiaj zupełnie bez serwisu i 0:3 się skończy, a za to JSW bardzo dobrze w polu serwisowym
EDIT
Warto jeszcze zaznaczyć, że bez bloku kompletnie po stronie Czarnych. Dużo osób wtopiło niestety, ale takie uroki Plusligi ????
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Pisałem, jak nie bedzie serwisu to bedzie zle. Zagrali na zagrywce jak baby .. to Jastrzebie przyjecie bez problemu i tak sie konczy.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wszystkie zagrywki w końcówkach I i II seta zepsute, JW nic wielkiego w sumie nie zagrało, grali cierpliwie w obronie i nie psuli.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ale kurs 7,75 na Katowice w totolotek.
Patrząc na to co dzieje się w pluslidze to buki same już głupieją z tymi kursami. Katowice to jest taka drużyna która gra falami. Ma okresy gdzie gra straszną kichę jak z Bydgoszczą po czym jedzie do Gdańska i po kursie powyżej 6,00 tłucze Gdańsk. Teraz jest podobnie, słaby okres Katowic z laniem od Zaksy i Zawiercia. No to teraz wychodzi na to że historia zatoczy koło, JW jak najbardziej jest do ogrania. Wczoraj zagrali dobry, solidny mecz lecz jak się patrzy na ich postawę to ciężko stwierdzić czy to jest jakąś zwyżka formy na dłuższy okres czy to jest po prostu dyspozycja dnia. Kursy zdecydowanie nie trafione, moim zdaniem powinno być 1,30-1,40 do 2,80-3,20.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Patrząc na to co dzieje się w pluslidze to buki same już głupieją z tymi kursami. Katowice to jest taka drużyna która gra falami. Ma okresy gdzie gra straszną kichę jak z Bydgoszczą po czym jedzie do Gdańska i po kursie powyżej 6,00 tłucze Gdańsk. Teraz jest podobnie, słaby okres Katowic z laniem od Zaksy i Zawiercia. No to teraz wychodzi na to że historia zatoczy koło, JW jak najbardziej jest do ogrania. Wczoraj zagrali dobry, solidny mecz lecz jak się patrzy na ich postawę to ciężko stwierdzić czy to jest jakąś zwyżka formy na dłuższy okres czy to jest po prostu dyspozycja dnia. Kursy zdecydowanie nie trafione, moim zdaniem powinno być 1,30-1,40 do 2,80-3,20.
Nie widziałem w tym roku ekipy z Katowic, ale kilka spotkań oglądałem z udziałem JSW i oni nie grają wcale jakiejś dobrej siatkówki. Wczoraj ograli Czarnych, bo to gospodarze zagrali straszną kichę. Co prawda Oliva zagrał bardzo dobrze, ale już Muzaj nie był taki świetny. Statystyki może mówią co innego, ale wystarczyć policzyć bloki Radomian. Na jednej ręce się uda? W polu serwisowym JSW też nie miało zagrożenia ze strony Czarnych, więc jak dla mnie warto atakować taki kurs na Katowice.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kurs faktycznie wysoki, na poziomie Bielska z Gdańskiem czy Bydgoszczy z Olsztynem co jest trochę dziwne lecz... Ja bym osobiście nic nie postawił na wygraną gości. 1 seta mają szansę ugrać ale o mecz będzie niezmiernie ciężko... Dla mnie JSW 3:0 max 3:1 ale z racji, że kurs jest żenująco niski 1,68 bodajże na 3:0 to także w to nie wejdę.
Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Warszawa 0:3
powyżej 180,5
1,80 forBET
Warszawa +10,5 1,61 eFortuna

Resovia w tym sezonie tylko 2 mecze zakończyła w 3 setach, było to już na w 1 kolejce u siebie z Kielcami 3:0 i dość niespodziewana łatwa wygrana u siebie 3:0 z Olsztynem. W pozostałych 9 meczach tracili minimum 1 seta (tracili również 2 sety jak i przegrywali mecze). Sety tracili z takimi tuzami jak Bielsko Biała, Bydgoszcz, Radom czy Zawiercie więc taka Warszawa powinna spokojnie ugrać tego seta a moim zdaniem powalczy o coś więcej.
Resovia jak i Warszawa są drużynami bardzo nieprzewidywalnymi ... potrafią wygrać 3:0 czy to z Olsztynem czy z JSW by przegrać np z Zawierciem czy ze Szczecinem 0:3.
Obie ekipy bardziej spinają się na mecze z mocniejszymi drużynami więc ten mecz tak szybko nie powinien się zakończyć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Politechnika Warszawska
(Handicap setowy +1.5 seta)
Bukmacher Totolotek
typ Politechnika kurs 2.10

Zacznę od Zespołu z Politechniki Warszawskiej ,który ostatnio pokonał świetny zespół z Jastrzębia w trzech setach. Wygrana na bardzo ciężkim terenie w Zawierciu po tie-breaku. Porażka ze Skrą w trzech setach i urwanie seta aktualnemu Mistrzowi Polski - ZAKSIE. Pewne trzy punkty z Bielskiem. Oglądałem ostatnio mecz Politechniki z Jastrzębskim Węglem i zdecydowałem że pogram handicap w stronę drużyny z Warszawy. Jastrzębski miał szanse na wygranie tego meczu ,ale świetna gra drużyny z Warszawy nie pozwoliła im na to. W meczu Politechnika zdobyła 5 asów serwisowych to całkiem dobry wynik. Prawie 70% wygranych punktów po przyjęciu to ,także dobry prognostyk przed meczem z Resovią. Politechnika naprawdę ma kilku grajków Samica,Kwolek,Sharone,Wrona,Włodarczyk oraz na rozegraniu Brizard i dobrze spisujący się libero Wojtasze którzy na pewno mogą naprawdę stworzyć ciekawe widowisko. Liczę na to że Politechnika jest w stanie nawet to spotkanie wygrać z Resovią która nie jest jeszcze w swojej regularnej formie,ale gram bezpieczniej handicap +1.5 seta.
Jeśli chodzi o Resovie wygrana z Bydgoszcza w czterech setach. Porażka z Zawierciem u siebie w tie-breaku. Zwycięstwo w czterech setach z Radomiem. Zwycięstwo po tie-breaku z Cuprum który grał bez Tahta i Guni. Zwycięstwo dosyć pewnie z Olsztynem w trzech setach. Według mnie te wyniki przez Resovie mogły być lepsze. W Bydgoszczy myślę ,że Resovia powinna pewnie wygrać w trzech setach ,ale jednak się tak nie stało. W miarę wyrównana gra co nie przystoi zespołowi z Rzeszowa. Porażka u siebie Zawierciem. Myślę że ten mecz dużo już mówi o Resovii która kilka miesięcy temu u siebie nie było meczu żeby był przegrany a tutaj bardzo duża niespodzianka - przegrana z beniaminkiem. Według mnie jeżeli Zawiercie było wstanie wygrać spotkanie z Resovia to patrzę na typ w stronę Politechniki z dużym optymizmem. Myślę ,że Politechnika jest w stanie ugrać w Rzeszowie dwa sety a nawet mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.



 
Otrzymane punkty reputacji: +15
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Witam , mam do was Pytanie co myślicie o Skrze w sobote z Szczecinem ? grają u siebie , uważam ze to pewniak , chcem zagrac to bardzo grubo , ale chce rożnych opini moze jakies absencje prócz Wlazłego itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom