>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka PlusLigi (1-4.12.2017) + zaległy mecz 9 kolejki

Status
Zamknięty.
S 182

szczur-89

Użytkownik
Zespol Espadonu jest solidny, graja dobrze na przyjeciu, atak tez jest zbilansowany. Rozegrali wyrownane spotkanie z Zaksa tydzien temu u siebie. Moga powalczyc spokojnie o ugranie seta w Belchatowie. Dla mnie ciekawym zakladem na to spotkanie jest dodatni hadicap w strone gosci + 14,5 po 1,60 w Totolotku.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam , mam do was Pytanie co myślicie o Skrze w sobote z Szczecinem ? grają u siebie , uważam ze to pewniak , chcem zagrac to bardzo grubo , ale chce rożnych opini moze jakies absencje prócz Wlazłego itp.
SKRA jest dużym faworytem ale w sporcie nikt Ci nie zagwarantuje, że 100% wejdzie, nawet typ 1.01 kiedyś nie wejdzie.... Póki co wygrali maxa u siebie - 0 setów przegranych... Szczecin już pare sensacji czy tam niespodzianek sprawił więc np 3:0 bym nie dał ale.. SKRA ma sporą kadrę więc z absencją Wlazłego sobie poradzą, powinni wygrać ze Szczecinem max 3:1
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na pewno na nich jest kurs zaniżony ale tak będzie ciągle ponieważ to... Resovia mimo słabe składu to dalej nazwa ... Ale z drugiej strony na Warszawę już nawet 3,00 nie ma więc to też nie jest jakaś promocja..
Myślę, że śmiało można wchodzić w jakiś over a czy w wygraną Warszawy? To już niech każdy sobie sam zdecyduje. Ja wchodzę tak jak wyżej podałem
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dokładnie, widać ze Resovia ciagłe ma ten sam tryb pussy mode, nie po raz pierwszy od 3-4 sezonow wtapia seta z 15-11 itp
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Onico DW 3-0

Po 1 secie widać , że Resovia te średnia ekipa. Jarosz jezdziec bez głowy, wali jak zwykle w blok,Zagrywka to już wogóle, tragedia. Nie dość , że floty to co drugi w siatke. Onico gra przeciętnie, a mimo to wyciągneli 1 seta. Daje tu na 3-0 dla Onico.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Po 1 secie widać , że Resovia te średnia ekipa. Jarosz jezdziec bez głowy, wali jak zwykle w blok,Zagrywka to już wogóle, tragedia. Nie dość , że floty to co drugi w siatke. Onico gra przeciętnie, a mimo to wyciągneli 1 seta. Daje tu na 3-0 dla Onico.
Po jakim kursie niby to zagrałeś? Było chociaż @2.20? Bo przed meczem dawali ponad @8
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Nie grałem tego u bukmachera, tylko napisałem swoje przemyslenia po 1 secie, A napisałem , że daje na 3-0 dla Onico w trakcie drugiego jak wygrywała Resovia 2 pkt.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie grałem tego u bukmachera, tylko napisałem swoje przemyslenia po 1 secie, A napisałem , że daje na 3-0 dla Onico w trakcie drugiego jak wygrywała Resovia 2 pkt.
Oba sety równe, Warszawa po prostu z chłodniejszą głową i jak na razie ten Kanadyjczyk gra super. Czy to zakończy się w 3 setach? Moim zdaniem nie, ale nie mam nic przeciwko ????
P.S.
Nie ma co pisać w trakcie meczu w tym dziale, jak już to w TnŻ.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie - Będzin
Typ: (Suma punktów w meczu over 175.5)
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 1.70

Analiza:

Zacznę od drużyna Zawiercia dwa ostatnie spotkania wygrane z Katowicami w trzech setach oraz po tie-breaku z Resovia. Porazka z ONICO Warszawa i Czarnimi oraz Cuprum po tie-breaku.Porażka w trzech setach z Skra i Bydgoszcza. Te wyniki nie są złe jak na beniaminka rozgrywek. Naprawdę sobie świetnie radzą ,ale jutro zmierzą się z Będzinem ,który jest o jedną pozycję wyżej w tabeli od Zawiercia chodź punktów mają tyle samo. Zawiercie u siebie gra bardzo walecznie ,ale gładko w trzech setach u siebie jeszcze z nikim nie wygrał.
Jeśli chodzi o Będzin przegrana z Skra w trzech setach. Porażka i urwanie seta aktualnemu Mistrzowi Polski - ZAKSIE. Zwycięstwo po dobrym meczu z Bielskiem. Porażka w meczu wyjazdowym w czterech setach z Kielcami. Zwycięstwo u siebie z Espadonem po tie-breaku. Zespół coraz lepiej sobie poczyna czym jest fakt chociażby urwanie seta w Kędzierzynie. Jest wiele graczy ,którzy mogą sprawić kłopoty beniaminkowi m.in: Waliński,Ratajczak,Araujo,Jordanow,Faryna i na rozegraniu Kozub i jako libero Potera. Myślę ,że jutro Będzin nie przegra gładko w trzech setach. Miałem grać Będzin +1.5 seta po znacznie większym kursie ,ale stwierdziłem ,że zagram bezpieczniej. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Co ta Resovia robi.. amatorzy !
No nie oszukujmy się tam też nie ma z czego odpalić. Niscy skrzydłowi, defensywni środkowi - kto budował tą drużynę to ja nie wiem, ale powinien dostać kopa. Ja to się wyłamałem raz i zagrałem przeciwko swojej drużynie z Gdańskiem gdzie był wysoki kurs, no i jeszcze dawałem raz +2,5 seta na Zawiercie. Na Resovię w tym sezonie nic nie postawiłem bo oni są w stanie wtopić z każdym, a że jeszcze nazwa Asseco Resovia działa na bukmacherów to nawet się nie opłaca bo wystawiają marne kursy. Oglądam tą Resovię zupełnie bez emocji, ani jedna k**** jeszcze nie padła z moich ust w tym sezonie. Jedyny pozytyw to to że gra Kędzierski i Masłowski.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Szczecin to ciekawa drużyna bo lewe skrzydło praktycznie nie funkcjonuje. Z Zaksa Ruciak po 2setach miał 0% w ataku. Ale na przykład jest to jedna z lepszych drużyn w lidze przy swojej zagrywce. Wygrywają około 40% akcji a np. Kielce ledwo ponad 20%. Tervaporti dobrze gra z środkowymi a Kluth czasami potrafi sam wygrać spotkanie. Jednak Skra powinna sobie z nimi poradzić w 3 setach. U siebie seta nie przegrali i grają bardzo solidnie. Powinni kopać zagrywką. Jedyny minus ,że Romać nie jest stabilny, potrafi zagrać bardzo dobrze jak np. w Bedzinie ale i potrafi zagrać na 15% w ataku. Wlazły już trenuje i jest gotowy na podwójną zmianę także jakby się paliło to może wejść.
W Gdańsku chyba jeszcze bez Miki(problemy z łydką) ale powinni sobie poradzić z Bielskiem. Schulz wygląda bardzo dobrze, Szalpuk też.
W Jastrzębiu problemy z Quiroga. Gra JW nie przekonuje mimo 3-0 z Radomiem(Radom 19błędów na zagrywce). Katowice w dołku ale mają idealny mecz na przełamanie. Set jak najbardziej realny.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Lubin dzisiaj czeka ciezki mecz. Do gry bez Tahta juz sie przyzwtczaili. Ale dzisiaj zagraja bez Kaczmarka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Lubin dzisiaj czeka ciezki mecz. Do gry bez Tahta juz sie przyzwtczaili. Ale dzisiaj zagraja bez Kaczmarka.
Gdyby grali bez obu to kurs nie byłby @2.50 na Radom ???? Skąd to info? Bukmacherzy go niby nie mają? Podejrzane te Twoje źródła. Przecież z Kaczmarkiem to są porównywalne drużyny, bez niego jest przepaść. Nawet z Kaczmarkiem jakby grali to sądzę, że Radom może to wygrać.
EDIT
Bez Tahta na pewno grają, o Kaczmarku nigdzie nie widzę info, żeby nie grał, więc wyssane z palca.
Mimo wszystko wchodzę w Radom @2.59. Moim zdaniem więcej niż @2.20 nie powinno być, tym bardziej że oni mają potencjał na bardzo dobrą grę. U rywali tylko Kaczmarek w ataku, a reszta to tak naprawdę jak mają &quot;dzień konia&quot;.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cuprum Lubin - Czarni Radom 2:3
Typ: 2
Kurs:
2,27
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Po takim kursie śmiało wchodzę w zwycięstwo gości. Czarni Radom z meczu na mecz grają zdecydowanie lepiej. Złej gry i mało zgrania z początku sezonu można powiedzieć, że nie ma już śladu. Oczywiście czasem zagrają gorsze spotkanie ale to raczej z własnych błędów - przykład ostatni mecz z JSW gdzie popełnili mnóstwo błędów.
Jeśli chodzi o ekipę gospodarzy to ich forma spadła oczywiście jest to spowodowane z tym, że w zespole są kontuzje chodzi głównie o Estończyka R. Taht oraz Ł. Kaczmarka, który od jakiegoś czasu walczy z kontuzjami, ostatnio wrócił i zagrał ale nie na swoim poziomie teraz także jego występ stoi pod znakiem zapytania. 4 ostatnie spotkania to 4 porażki 0:3 z JSW, 2:3 z Resovią, 0:3 z Olsztynem i 2:3 z Gdańskiem.
Radom to solidna drużyna, która jeśli wejdzie dobrze w mecz i zagrywka będzie działać to potrafią napsuć krwi najlepszym przykładem jest mecz ze SKRĄ 2:3 czy rozbicie Olsztyna 3:0.
Dla mniej odważnych +1,5 seta moim zdaniem bardzo prawdopodobne, ja jednak wchodzę w zwycięstwo.
Powodzenia
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem Cuprum to bierze. Z Gdańskiem dobrze zagrali, nawet Terzic się trzymał. Główna różnice zrobi Masny + środkowi. Czarni wierzyłem w nich, pierwsyz set z JW naprawde dobrze grali ale JW słabiutkie a oni nawet seta nie ugrali wtedy, młodzi Fornal Filip i ten rozgrywajacy spalili sie.
Ogolnie cięzki mecz, Czarni moga zagrac tak jak w I secie ostatnio, na pewno motoryka i siła po ich stronie, pytanie co z taktyka i chłodna głowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom