>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12 kolejka PlusLigi (1-4.12.2017) + zaległy mecz 9 kolejki

Status
Zamknięty.
Z 563

zenek225

Użytkownik
Moim zdaniem bez Kaczmarka wiele nie ugrają. Środek w Lubinie też nie jest optymalny bo Gunia ma kontuzje. Radom z JW to przegrał głównie przez ilość błędów w zagrywce. Sama gra nie wygladała źle.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Moim zdaniem bez Kaczmarka wiele nie ugrają. Środek w Lubinie też nie jest optymalny bo Gunia ma kontuzje. Radom z JW to przegrał głównie przez ilość błędów w zagrywce. Sama gra nie wygladała źle.
Powiedz nam skąd masz to info że nie ma Kaczmarka dzisiaj? Podaj źródło, bo jak na razie to tylko twoje paplanie, że nie zagra.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Ma informacje z klubu, to on pierwszy kilka kolejek temu podał info że Taht doznał kontuzji. Wtedy też żadnego infa na necie nie było. Dlatego nie ma podstaw żeby mu nie wierzyć a tym bardziej wyzywać go na forum tak jak w tym temacie. Cieszcie się lepiej że taką informacją się podzielił.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ma informacje z klubu, to on pierwszy kilka kolejek temu podał info że Taht doznał kontuzji. Wtedy też żadnego infa na necie nie było. Dlatego nie ma podstaw żeby mu nie wierzyć a tym bardziej wyzywać go na forum tak jak w tym temacie. Cieszcie się lepiej że taką informacją się podzielił.
Zobaczymy jak będzie bo już był ktoś inny który dał &quot;info&quot; z klubu i się nie sprawdziło... nikt po forum nie będzie szukał, czy to on pisał, czy nie on. Szkoda czasu. Po prostu nawet na PW mógłby rzucić info skąd itd.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Były zawodnik Cuprum który gra obecnie w innym klubie. Możesz popatrzeć jakiś czas temu podawałem info o absencji Tahta w meczu z JW, albo o braku Kaczmarka w meczu z Zawierciem. Pisałem o kontuzji Miki, problemach zdrowotnych Quirogi(ten z JW). Pisałem też kiedy Skra miała rotować składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Były zawodnik Cuprum który gra obecnie w innym klubie. Możesz popatrzeć jakiś czas temu podawałem info o absencji Tahta w meczu z JW, albo o braku Kaczmarka w meczu z Zawierciem. Pisałem o kontuzji Miki, problemach zdrowotnych Quirogi(ten z JW). Pisałem też kiedy Skra miała rotować składem.
Zobaczymy, jeżeli rzeczywiście się sprawdzi to masz u mnie 10% z wygranych. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom