>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 Kolejka PlusLigi (15.12-17.12.2018)

Status
Zamknięty.
C 82

chriskola

Użytkownik
Ciężko powiedzieć najlepiej znaleźć 3 Buka wtedy masz pewność.
Ja pobrałem 2.05 w 4 bet wg mnie oni maja złe linie. Zawsze tez historycznie patrząc oni maja błędy w każdej kolejce
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ciężko powiedzieć najlepiej znaleźć 3 Buka wtedy masz pewność.
Ja pobrałem 2.05 w 4 bet wg mnie oni maja złe linie. Zawsze tez historycznie patrząc oni maja błędy w każdej kolejce
Szukalem ale tylko jest w etoto i forbet.. Czyli value na Williamsa 2.05. Zaraz przesledze statystyki i zobaczymy jak to wyglada na papierze
Edit: filipiak srednio 4pkt na seta a williams 4.5 pkt na seta. Tylko w tym sezonie obaj maja srednia 3.8pkt na seta Value jest ale na singla przy podatku niestety value juz nie ma
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Postanowione - tak, stawiam na Będzin. Dlatego, że ich skład nie jest gorszy od zawodników Chemika. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy i wyrównany pojedynek. Kurs jest za wysoki i spróbuję tutaj zaryzykować. Fakt, grają dzisiaj na wyjeździe i może będą mieli trudniej ale Chemik jest jak najbardziej w ich zasięgu i z kim jak nie z nimi mają spróbować zapunktować? Sporo będzie zależeć od dyspozycji Lincolna Wiliamsa (ich najlepszego punktującego) ale akurat jestem dobrej myśli, bo on zawsze dużo punktuje i postara się poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. W ostatniej kolejce Będzin pauzował, za to gospodarze dzisiejszego meczu przegrali na wyjeździe z Resovią 3:2. Natomiast dwie kolejki temu drużyna Gido Vermeulena pokazała, że jest bardzo waleczna i po mega zaciętym meczu uległa Gieksie po pięciosetowym meczu. Należy zaznaczyć, że bardzo dobrą zmianę dał nowy rozgrywający tej drużyny - Lukáš Ticháček. Próbuję w stronę gości oraz w Williamsa (o czym już wcześniej był poruszony temat ???? )
Będzin wygra @3.00 lvbet ⛔⛔
Williams więcej punktów od Filipiaka @2.00 forBet⛔⛔

(stawki w moim temacie https://forum.bukmacherskie.com/threads/granie-z-husarzem.148676/page-13#post-6768379)
Przepraszam, nie spodziewałem się tak szybkiego meczu. Kompletna klapa ://
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom