>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13.06 21:00 Pierwszy turniej

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
JUŻ PO TURKU MAM ???? KOLEŚ DAŁ ALL IN Z JAKIMŚ 76 ???? a ja miałem AA, no to co, odpowiedziałem... przed flopem i co? strit gówniany

PO MNIE KOLEŚ TEŻ DAŁ ALL IN Z AA, ktoś odpowiedział i przegrał:| dwa AA z rzędu przegraly, dziwny room
 
B 0

browar112

Użytkownik
Ja przegralem przez wlasna glupote:/ bylem w turku na 3 miejscu i mialem 4 i 5 Kier.na stole wyskoczyly 234.gosciu podbil dosc duzo.ja dalem all in majac najwieksza parke.i co sie okazalo?? gosciu mial pare 10.no i po grze:/ A mialem szanse na FT bo bylem 3 w turze:/
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Wyraźnie admin napisał że hasła dostaniemy albo na @ , ew na PW .Nie było powiedziane że hasła dostaniemy konkretnie na Pw . Ja i wszyscy inni dostali na @ .
 
frans 0

frans

Użytkownik
Porsze administracje o przysłanie mi hasła do turnieju z wpisowym za tydzień, ponieważ mogę przez przypdaek wtopic tą kaskę i się nie zapiszę do turnieju :/
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Porsze administracje o przysłanie mi hasła do turnieju z wpisowym za tydzień, ponieważ mogę przez przypdaek wtopic tą kaskę i się nie zapiszę do turnieju :/
PODBIJAM !
~~
Bonusik ...
Dziękuje wszystkim za gre, atmosfera byla w miare, wiec czego chciec wiecej ?! ;)
Ostatecznie w turnieju 3 miejsce !
Gratuluje zwyciezcy !
Na prawde fajny turniej, oby poźniej było podobnie
A tutaj mily akcencik juz na FT !


Oby wiecej tkaich rozdań ;)
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
nie mów nic o AA :nie mów nic o AA :[ jakim cudem ten koleś miał fuksa i zbił AA za pomocą 76... następnie po mnie też ktoś komuś zbił AA jakimś gównem... sorka za słowo...ale to się w głowie nie mieści...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Po nim Ja zbiłem AA ???? Miałem pare odrazu na flopie K3 ????

a w dalszej czesci jak ja mialem AA to pomogło mi sie to odbic od dna i ukonczyłem no niestety na 6 pozycji ????

Ale 5 punktów jest ????

Pozdr.. ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Za nabijanie posta pod postem prosze aby ten pan zostal ostrzezony ???? Bo najwyrazniej bije posty spamujac!!????????????
dobra spoko ty tez powinienes wyluzowac, koles nie jest z polski, jest wyslannikiem howarda webba i chce zbadac sprawe
 
B 0

browar112

Użytkownik
dobra spoko ty tez powinienes wyluzowac, koles nie jest z polski, jest wyslannikiem howarda webba i chce zbadac sprawe
No dobra spoko wyluzuje ???? ale takie nabijanie postow mnie wkurza ???? .A co do Howarda Webba to tego skur....syna mi nie przypominaj bo zabije:p:-D
 
Do góry Bottom