>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. Grand Prix Włoch [01 -03 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Włoch

1 września - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00
2 września - Sobota
Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00
3 września - Niedziela
Wyścig 14:00

Informacje o torze:

Lokalizacja: Monza, Włochy
Długość toru: 5.793km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 306.720km
Rekord toru: 1:21.046 (Rubens Barrichello, 2004)
Kolejny niezapomniany weekend z F1 za nami. To co działo się na Spa to uffffff, niby tydzień wytchnienia i złapania oddechu przed kolejnym weekendem z F1, ale czy uda Wam się złapać normalny rytm?
Monza to następny w hierarchii kultowych torów, mekka Ferrari gdzie tifosi liczą na wygraną Scuderii i nie ma co się dziwić, bo Ferrari w tym sezonie jest w grze o tytuł! Wreszcie chciałoby się rzec. Rywalizacja Hamilton vs Vettel wkracza w niezwykle ważną fazę. Kto tym razem będzie górą na Monzy?
Zachęcam do dyskusji!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Italii - kwalifikacje sobota 14:00
Fernando Alonso - Felipe Massa 2 @ 1,45 ✅
13-9
Marcus Ericsson - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,60 ✅ 18-10
AKO @ 2,32 Totolotek

Alonso prawdopodobnie będzie ukarany -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41331.html
A nawet jak nie dostanie kary to Honda na Monza nie ma takich predyspozycji jak Mercedes zamontowany w bolidzie Williamsa. Wiem, ze Massa ostatnio kiepsko, ale Monza pod nich dobra będzie.
Ericsson czerwona latarnia, Vandoorne fajne wyniki ostatnio, nawet mimo Hondy to McLaren powinien być w Q2 a Sauber jak nic raczej ostatnie miejsca będą okupować tradycyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
patrząc na treningi dubelek robsona to prawdziwa bomba ja dolozylem jeszcze kwiata z wehrlein i chyba juz mozna ksiegowac tripelka. oby bez przygod w kwalach
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Alonso kara 35 pozycji, tak jak wczoraj przewidywałem zresztą -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41339.html
Ricciardo kara 20 pozycji, Verstappen kara 15 pozycji, Sainz kara 10 pozycji -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41341.html
Weekend pod znakiem kar póki co. Ale to już sugeruje znakomity wyścig bo Red Bulle będą odrabiały pozycje w wyścigu, a i na czele Mercedes i Ferrari świetna batalia.
Jakieś wnioski Panowie po piątkowych treningach?
czekamy też na ofertę na jutrzejsze kwalifikacje i liczę, że coś podacie ciekawego ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to teraz rozkmincie kto bedzie w Q3 odpuszczal zeby nie zuzywac opon ? jest jakas zaleznosc po tych karach ?
kierowcy ferrari i mclarena z red bulami to lokaty ? oni beda walczyli o top 3 a ci odpuszcza q3 tak ?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
to teraz rozkmincie kto bedzie w Q3 odpuszczal zeby nie zuzywac opon ? jest jakas zaleznosc po tych karach ?
kierowcy ferrari i mclarena z red bulami to lokaty ? oni beda walczyli o top 3 a ci odpuszcza q3 tak ?
Jak już to w Q1, bądź w Q2, ten kto awansuje do Q3 już ma przymus startu na tych konkretnych oponach, na których uzyskał najlepszy czas w Q2. Ten kto większą karę ma, ten startuje dalej. Tych kar będzie stosunkowo dużo, więc wszystkie opcje mogą się nie powieźć.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja swiezak jestem jeszcze, od poczatku sezonu dopiero gram kwale bo procz monako i belgii to utrzymac sie idzie z tego.
czyli raikonenow i botassow po 1,20 nie warto dorzucac wszedzie z ricciardo czy verstappenem? ( nie mowie o czystej rywalizacji tylko odpuszczaniu).
Po co Ricciardo czy Verstappen maja cisnac w Q3 skoro i tak zaczna z konca ?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
ja swiezak jestem jeszcze, od poczatku sezonu dopiero gram kwale bo procz monako i belgii to utrzymac sie idzie z tego.
czyli raikonenow i botassow po 1,20 nie warto dorzucac wszedzie z ricciardo czy verstappenem? ( nie mowie o czystej rywalizacji tylko odpuszczaniu).
Po co Ricciardo czy Verstappen maja cisnac w Q3 skoro i tak zaczna z konca ?
Bo kara Verstappena jest na razie na tyle niska, że może się okazać, że jakby był na poziomie 4 miejsca w kwalifikacjach, to wcale tak daleko może nie zacząć, choćby Sainzowi wzrośnie kara, bo dzisiaj mu silnik wyzionął ducha.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak widzicie masse z groszkiem po 1.70 ? groszek ogarnie sie na kwale czy haasy nie wejda do q2 ? vandoorne i kwiat z wehrleinem i ericsonen po 1.60 to chyba tez promki
a miedzyzespolowa rywalizacja ? verstappen po 1.67 + sainz 1.45 w dubelku ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jak widzicie masse z groszkiem po 1.70 ? groszek ogarnie sie na kwale czy haasy nie wejda do q2 ? vandoorne i kwiat z wehrleinem i ericsonen po 1.60 to chyba tez promki
a miedzyzespolowa rywalizacja ? verstappen po 1.67 + sainz 1.45 w dubelku ?
Międzyzespołowej rywalizacji nie warto w przypadku Red Bulli i Toro Rosso moim zdaniem ruszać.
Sainz jak pisaliśmy wyżej ma karę, a Kwiat może spokojnie cisnąć więc jak ewentualnie coś tutaj szukać to odwrotnie i zagrać na ... Kwiata ;)
Ja póki co takie coś puściłem, prócz tego co podałem przed treningami w czwartek. O dziwo pary są jeszcze w totolotku dostępne.
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Awans do top10?
Typ: Felipe Massa @ 1,90 ✅ 9msc
Typ: Esteban Ocon @ 1,25 ✅ 5 msc

AKO @ 2,09 Milenium

Po karach dla Ricciardo i Verstappena mniemam, że robią się dwa dodatkowe miejsca w top10. Daniel nie ma powodu by na maksa jechać w kwalifikacjach, kara +25 na starcie. Verstappen +15. Ricciardo mówił, że jak deszcz będzie to jedynie wtedy będą cisnąć by wywalczyć pole position ;D Ale wiadomo słowa Daniela nieraz trzeba dzielić przez dwa bo czytając nie wywiad z nim nie wiesz czy mówił to z uśmiechem i żartował czy serio, cały Dan! Za to go ludzie uwielbiają, ja też.
Massa widać na szybkiej Monzy jest konkurencyjny. Ocon także szybki i tempo oba bolidy mają.

GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Daniel Ricciardo - Esteban Ocon
Typ: Ocon @ 2,49 milenium ⛔ 3-5 msc

Sytuacja opisana niemal wyżej. nie ma co powtarzać za dużo. Force India zadowolone z tempa. Będą w top10.


Zaraz kolejne będą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Informacja sprzed chwili z Twittera Sokoła -&gt; 903886639788945412
Leje, ale jest dopiero 10:00, a do kwalifikacji dłuuuga droga, patrzyłem prognozy to może co najwyżej pokropić. Co nie powinno pokrzyżować kwalifikacji.
A Wy macie typy już na dziś? Dawać, jeszcze godzina do FP3, a potem oferta znika..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Nico Hulkenberg - Sergio Perez 2 @ 1,60 ✅
12-11
Pascal Wehrlein - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,50 ✅ 19-10
AKO @ 2,11 Totolotek

Monza to świątynia prędkości, a sam Hulkenberg mówi, że nie mają odpowiednich osiągów na torze. Zresztą piątkowe wyniki to potwierdzają. Długie proste na których Force India będzie się czuło jak ryba w wodzie. Na Ocona już sporo zainwestowałem. Zaufam tez Sergio Perezowi, choć po tym co zrobił na Spa powinienem go ominąć, ale czysta kalkulacja i brak kierowania się sympatiami w tym wypadku wygrywa. Force India będzie szybsze. Renault będzie brakować mocy na prostych po prostu tak myślę sobie.
Vandoorne uważam, że w obecnej formie spokojnie przed Wehrleinem. Sauber będzie czerwoną latarnią, jedynie dzięki karom dla innych uda im się ruszyć do wyścigu gdzieś z okolic 15 pozycji, ale to w kwalifikacjach nie ma znaczenia.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Marcus Ericsson - Pascal Wehrlein [2] 1.85 forbet ⛔18 - 19 ????
7-3 w h2h Q na korzyść Pascala, dla mnie gość jest zdecydowanie lepszym kierowcą.
Potrafi powalczyć, w tym sezonie zdobył już 5 punktów, jak na czerwona latarnie można uznać to za sukces, Marcus nadal 0.
Ewentualne opady również faworyzują Pascala. Widziałbym go w Williamsie lub zespole Haasa : )
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Dziwne wiadomości. Sędziowie postanowili, że ci kierowcy, którzy dostali kary ustawią się na starcie zgodnie z tym, w jakiej kolejności wyjechali do pierwszego treningu (im szybciej, tym wyżej). Jako pierwszy w I treningu wyjechał Ricciardo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom