>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. Grand Prix Włoch [01 -03 września 2017]

Status
Zamknięty.
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
-5 na starcie dodatkowo: Hulk i Palmer (wedlug eleven)
a tutaj pisza o wiekszych karach: LINK
W bolidzie Nico Hulkenberga przed trzecim treningiem Renault wymieniło układ MGU-H, za co Niemiec otrzyma karę przesunięcia o 10 pól, a w bolidzie Jolyona Palmera pojawiło się nowe turbo i układ MGU-H, co skutkować będzie przesunięciem o 15 pól.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Kozackie kwalifikacje. Długo trzeba było czekać, jednak Q3 wszystko wynagrodziło. 69 pole position Lewisa Hamiltona, który pobił rekord Michaela Schumachera. Lance Stroll najmłodszym zawodnikiem w historii, który wystartuje do wyścigu z pierwszej linii, wyprzedził Verstappena o 20 dni. Jak pisałem wcześniej, jeżeli mamy kary, a jednocześnie będziemy mieli deszczowe kwalifikacje, to nie ma sensu czegoś takiego grać. Tym bardziej jeżeli prognozy na wyścig są ze słońcem, bo wtedy nikt nie przejmuje się oszczędzaniem opon.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kozackie kwalifikacje. Długo trzeba było czekać, jednak Q3 wszystko wynagrodziło.
Nic dodać nic ująć, sztos!! Co za magiczna godzina z kwalifikacjami, ileż historii się wydarzyło, uffff.
Typowanie także poszło dobrze, jedyny niedosyt z Red Bullami, którzy na sekundy przed końcem czasówki mieli przecież cały pierwszy rząd! Co to by była za historia haha, Max i Daniel dwa najlepsze czasy, a i tak przez kary by ruszyli z końca haha, no ale ostatecznie Hammer Time i pozamiatane wszystko, nie mam słów, jak to mówi Kapica &quot;proszę się rozejść&quot;. FONOMEM!
Stroll z drugiego rzędu, Ocon z P3, od początku sezonu w tego chłopaka mocno wierzę, dzisiaj też wierzyłem, widziałem go wyżej niż Ricciardo w kwalifikacjach, niestety Red Bull zepsuł mi to, ale to i tak nie rzutuje na całe kwalifikacje Estebana i moich typów. Było dobrze, jutro niezwykle ciekawie będzie od samego początku. Wymieszany skład w czołówce, pogoń Ferrari, ja już nie mogę się doczekać!

Ustawienie na starcie:
1. Hamilton, 2. Stroll
3. Ocon, 4. Bottas
5. Raikkonen, 6. Vettel
7. Massa, 8. Vandoorne
9. Perez, 10. Kwiat
11. Magnussen, 12. Ericsson
13. Wehrlein, 14. Verstappen
15. Hulkenberg, 16. Sainz
17. Ricciardo, 18. Palmer
19. Alonso, 20. Grosjean
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Napiszcie do nich po prostu i podajcie link z oficjalnymi wynikami ze strony F1.com i muszą poprawić. Nie widzę innej opcji, też myślę, że to wyłącznie błąd chwilowy w rozliczeniu.
 
gamerski 9

gamerski

Użytkownik
Nie można w tym kraju wygrać uczciwie pieniędzy, tylko zawsze musi być jakieś utrudnienie. Typowy Janusz, który nie oglądał kwalifikacji ani nie sprawdzał wyników kwalifikacji zobaczy na totolotku że przegrał zakład, to przegrał i już złodzieje są na plusie...
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie można w tym kraju wygrać uczciwie pieniędzy, tylko zawsze musi być jakieś utrudnienie. Typowy Janusz, który nie oglądał kwalifikacji ani nie sprawdzał wyników kwalifikacji zobaczy na totolotku że przegrał zakład, to przegrał i już złodzieje są na plusie...
Nie przesadzaj ... po prostu głupia pomyłka , i wszystkim poprawią bez względu na to czy jakiś gracz to zweryfikuje czy nie...
Edit: Poprawili ? poprawili....
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
U mnie już git. Ja nie kręciłęm ządnej afery, bo niektórzy mogli to tak odebrać widzę :p
Napisałem co zrobię, co zrobiłem. Maila napisałem, chociaż nie wiem czy była taka potrzeba, bo poprawili chwilę po tym jak wysłałem
@edit
Dobra, lepiej się zastanowić jak ugryźć jutrzejszy wyścig, bo może być bardzo ciekawie.
Jutro już chyba ma być bez deszczu (przynajmniej wg prognoz pogody).
Póki co tylko dafabet wyskoczył z ofertą i to bardzo ubogą, więc podejrzewam, że z czasem dodadzą więcej par, a wspominam tu o dafabet, bo totolotek kopiuje od nich ofertę na F1, jakby jeszcze parę osób nie wiedziało ;)
https://eu.dafasportbook.com/pl/sports#/tournaments/8729
Fajnie wygląda Sainz vs Kwiat 1 @2,35.
Tak, wiem o karze, ale Sainz jest dobrym kierowcą, a Kwiatowi ostatnio średnio idą i same wyścigi i kwale.
Podobna sytuacja w ekipie Williamsa, gdzie Massa jest po @2,35 również. Stroll raczej nie utrzyma się w topce
Na więcej ciekawych par chyba trzeba poczekać...
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Zgadzam się w stu procentach, kwalifikacje mega kozackie. To co zrobił Lewis to ja nie mam pytań, to jest po prostu jakiś KOSMOS, został wyprzedzony przez oba Red Bulle, przez chwilę był na 3 miejscu, a tu nagle wjazd na metę i o ponad sekundę lepszy czas od Maxa. I do tego jeszcze w taki sposób pobił ten rekord Schumiego. Nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, NIE-WIA-RY-GOD-NE. Obok niego, na drugim polu ustawi się jutro Stroll, w to też aż się nie chce wierzyć. Kto jak kto, ale Stroll? W życiu bym nie powiedział. Osobiście nie chce mi się wierzyć, że on dowiezie dzisiaj do mety to drugie miejsce, ale pożyjemy, zobaczymy. Trzeba mu to oddać, że pojechał kapitalnie. Ocon również super, 3 miejsce i pewnie zechce odpierać ataki Bottasa co akurat może być rzeczą niełatwą, ale to się okaże. Kierowcy Ferrari jutro na suchym torze również będą się bili o podium, tym bardziej, że Monza bardzo sprzyja wyprzedzaniu. W każdym razie zapowiada się mega wyścig i oby tak było ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ok na dafabet już pełna oferta. Na totolotku pewnie dodadzą w nocy/z rana.
Massa vs Stroll 1 @2,20
opisałem wyżej co nieco. Heros słusznie dodał, że na Monzie da się wyprzedzać, a Stroll w miarę trwania wyścigu będzie tracił miejsca, moim zdaniem. Massa co prawda z 7 pola, ale raczej będzie miał dużo pola przed sobą, żeby nadrabiać i kręcić dobre czasy, w stosunku do Strolla. Biorę singlem.
W ako:
Perez - Hulkenberg 1 @1,45
Massa - Alonso 1 @1,35
Pierwszy typ to głównie przeciwko Hulkowi. Renault średnio daje z siebie wycisnąć coś fajnego na tym torze. Pomijając to, że Perez startuje 6 pozycji wyżej, to i na trasie raczej wątpię, żeby niemiec był w stanie dogonić Pereza.
Mam trochę obawy co do drugiej pary, ale z racji na odległość 12 pól + tego że williamsy radzą sobie znakomicie tutaj, nie powinno być problemów. Dodatkowo Felipe powinien mieć przed sobą wolną trasę po starcie, po tym jak Ferrari ucieknie, więc będzie mógł jechać na maksa. Alonso będzie się musiał przebijać, co też pewnie będzie go trochę kosztowało. No i oczywiście niezawodność Hondy ;)
Kusi pogranie Verstappena w parze z Raikkonenem @3,30, chociaż tutaj to bardziej moje pobożne życzenie o rywalizację. Lepiej żeby ktoś inny ocenił czy ma to jakikolwiek sens ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kusi pogranie Verstappena w parze z Raikkonenem @3,30, chociaż tutaj to bardziej moje pobożne życzenie o rywalizację. Lepiej żeby ktoś inny ocenił czy ma to jakikolwiek sens ;)
Moim zdaniem nie ma sensu. Wczoraj Max dobrze na mokrym torze, ale chyba tylko dzięki temu byli tak wysoko z Ricciardo. Dziś sucho na 90% więc będzie ciężko. Wiadomo, że to wyścig i wszystko się może zdarzyć,ale jak założymy, że nic wielkiego się nie wydarzy to Ferrari nie da się dogonić Verstappenowi. Punkty oba Red Bulle powinny zdobyć, ale które miejsca tam zajmą to ciężko powiedzieć...
Ale to moje zdanie i ktoś może mieć inne ;)

GP Włoch - wyścig niedziela 14:00
Felipe Massa- Nico Hulkenberg 1 @ 1,40 ✅ 8-13
Carlos Sainz - Jolyon Palmer 1 @ 1,62 ✅14 - DNF
AKO @ 1,99 po podatku Milenium
Przeciwko Renault dziś gram w wyścigu, tak się złożyło, ale i pary akurat z tymi kierowcami uważam za ciekawe.
Massa wreszcie ma tor na którym Williams się spisuje dobrze. W kwalifikacjach na wodzie nawet sobie poradzili to i dziś na suchym gdy proste są długie i prędkość jednostki napędowej miała będzie znaczenie to powinien przywieźć duże punkty.
Nie jest nowością, że Hulk w trakcie wyścigów potrafi zawodzić. Owszem na Spa kapitalne 6 miejsce osiągnął, ale tutaj startuje z P15 czyli z dość odległej pozycji. Massa w P7 więc pozycja wyjściowa znacznie lepsza. Według mnie, a od początku tak sądziłem to weekend gdzie Williamsy i Force India ze środka stawki będą dominowały więc zdanie podtrzymuje.
Sainz i Palmer z końca stawki ruszą. Sainz mówi, że mają niski docisk co powoduje, że zakręty dla nich cięższe, ale dzięki temu zyskują na prostych, a to plus.
Palmer jak to Palmer, wieczny pechowiec i tyle... Palmer P18, Sainz P16.Ale umiejętności kierowcy tutaj mnie bardziej przekonują i skłaniają by grać na Hiszpana.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Polskie buki jeszcze zaskoczyły mnie ofertą, więc dodaję:
STS
Ocon - Stroll 1 @1,60
Verstappen - Perez 1 @1,70
ako @2,40
Argumentacja podobna jak wyżej odnośnie Strolla. Ocon jest za to bardzo dobrym kierowcą, stabilnym przede wszystkim i myślę, że uzyska 7-9 rezultat w wyścigu. Stroll jak dla mnie nie zapunktuje dziś nawet.
Max 5 pozycji do odrobienia. Zważywszy na specyfikę toru + szybkość obu bolidów na niej, te 5 pozycji to żaden problem i myślę, że Max szybko to odrobi i wskoczy nawet na pozycje 3-5, czego niestety nie mogę powiedzieć o Perezie. Moim zdaniem super kurs.
Fortuna
Perez - Hulkenberg 1 @1,45
Ocon TOP10 @1,28
Massa TOP10 @1,47
ako @2,40
Hulk opisany wyżej. Perez startuje z 9 pozycji i w tych okolicach moim zdaniem ukończy wyścig (o ile ukończy i znowu nie bedzie szalał jak przed tygodniem ;) ). Reszta opisana wcześniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 73

kolumbo

Użytkownik
Panowie, czy Raikkonen stanie na podium 2.6 jest do gry? Chyba oczywiste, że Ocon i Stroll stracą bardzo szybko swoje pozycje na korzyść Ferrari. VET tak łatwo nie wyprzedzi RAI. Czy Fin jest w stanie odjechać VET tak żeby utrzymać 3 miejsce?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
niedziela - wyścig
Nico Hulkenberg - Jolyon Palmer @ 1,30
Lewis Hamilton - Valtteri Bottas @ 1,18
Sergio Perez - Esteban Ocon @ 1,35
AKO: 2,07
✅ forbet
W dzisiejszym wyścigu mamy tyle kar, że aż ciężko się połapać jaki kierowca wystartuje z jakiego pola. Chyba tylko Lewis wystartuje z tego pola jakie wywalczył wczoraj ???? . Dzisiaj wyścig na sucho, więc już nie będzie takiej loterii i nieprzewidywalności jak we wczorajszych kwalifikacjach, ale emocji na pewno nie zabraknie.
Typ na Ocona jest prosty, Perez dostał dzisiaj za wymianę skrzyni +5 na starcie i rusza prawdopodobnie z miejsca 11, a Ocon po kapitalnych kwalifikacjach ruszy z P3 i tutaj nie ma co więcej dodawać, bo sama przewaga na starcie już jest bardzo duża, a umiejętności też po stronie Francuza.
Co do Lewisa, to tutaj nic innego nie wchodzi w grę jak tylko pierwsze miejsce na mecie. Wczoraj znokautował konkurentów i dzisiaj prawdopodobnie będzie jechał swój wyścig, za jego plecami kierowcy będą się bić o miejsca, a on zacznie od pierwszego kółka odjeżdżać i tak będzie aż do mety. Kto jak kto, ale w takiej sytuacji jaka jest w generalce, to na pewno Bottas życia mu utrudniać nie zamierza.
No i typ odnośnie kierowców Renault. Obaj ruszą z dalszych pozycji, Hulk chyba z P14, a Palmer z P17. Nic wielkiego pewnie nie wywalczą dzisiaj, ale jak dobrze wiemy to Palmer nie jest kierowcą pokroju Hulka, strata trzech pozycji na starcie również robi swoje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Obaj kierowcy Red Bull uplasują się między 1 i 10 miejscem - Tak @ 2.25 1XBET ✅
Fajny kurs, a szanse spore biorę to.
Max i Daniel bardzo dobrze się tu spisują. Napewno Ferrari będzie tu groźne i generalnie taka widzę czołową czwórkę, dalej sytuacja jest otwarta mimo ze startują z dalekich pól dosyć szybko powinni uplasować się w okolicach punktów... w dalszej fazie sukcesywnie przechodzić wyżej.
Uważam ze jeżeli nie będzie awarii to obaj skończą na pozycjach 5-8
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 440

straszaksam

Użytkownik
Kurcze, żałuję że nie widziałem wcześniej tego tweeta od Sokoła, bo już i tak chciałęm grać przeciwko Vandoorne&#39;owi, a tak to już po wszystkim, trudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom