>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. kolejka Bundesligi [24-26.11.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
13. kolejka Bundesligi
24-26.11.2017



Przed nami 13. kolejka niemieckiej Bundesligi. W sobotę ciekawie zapowiada się na Signal Iduna Park, gdzie miejscowi podejmą Schalke, czyli derby Zagłębia Ruhry. Borussia ma ostatnio problemy z wygrywaniem spotkań, za to ich najbliższy rywal radzi sobie bardzo dobrze przez co plasuje się na drugiej pozycji.
W niedzielę najsłabsza drużyna - FC Koln poszuka pierwszego zwycięstwa w meczu z Herthą Berlin.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DYSKUSJI ORAZ PISANIA ANALIZ​
 
dzindzer 25

dzindzer

Użytkownik
Ostatnie 3 mecze pomiędzy Borussią i Schalke kończyły się remisami. Tym razem również może skończyć się takim rezultatem, dlaczego? Borussia po ostatnich meczach widać, że opadła z sił. Porażka z Bayernem, Stuttgartem i blamaż w LM z Tottenhamem na swoim terenie stawia ich pod ścianą. Kibice rozwścieczeni, władzą klubowym puszczają nerwy a czarne chmury wiszą nad trenerem. Derby rządzą się swoimi prawami i nie wierzę, że chłopaki z Iduna Park łatwo sprzedadzą skórę, tym bardzie w takiej sytuacji jakiej są. Schalke notuje zaś całkiem dobrą (jak na nich) serię bez porażki, dlatego nie będą łatwym przeciwnikiem do przełamania. Wydaje mi się, iż remis bramkowy w tym meczu jest bardzo realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dla mnie remis w spotkaniu Dortmund-Schalke jest zbyt ryzykowną opcją. Trener Dortmundu ma poważny problem gdyż kilku podstawowych zawodników jest kontuzjowanych (Reus, Piszczek, Durm) a zmiennicy nie spisują się najlepiej. Stąd porażki, remisy i nakręcanie złej atmosfery w drużynie. Liczyłem, że powrót Gotze do składu podniesie morale zespołu, ale na razie tego nie widać. Moim zdaniem problem jest jeszcze głębszy, leży w szatni, gdzie te same twarze spotykają się od kilku lat i trudno już się motywować.
Gdyby Schalke nie było na aż takiej fali, to pokusiłbym się grać tu czystą 2. Jednak przyjezdnym idzie zbyt dobrze i to może być złudne.
Proponuję na ten mecz dwie over 2,5, lub obie strzelą (ten sam kurs jest na te zdarzenia w STS). Kusi jeszcze podwójna szansa 0-0 po kursie 1,70 w STS.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Stuttgart dziś X2, @1.60
DNB lub czysta 2 też można zaryzykować. Goście w końcu się przełamią na wyjeździe. U siebie zdobywają punkty, czas na punkty wyjazdowe. Gospodarze Hannover obniżka formy. H2H pokazuje, że goście potrafią tam wygrać. Ja osobiście gram X2 razem w dublu z Celtą Vigo. Typu na Celte w lidze hiszpańskiej nie będę powielał bo już jest analiza jednak Leganes wg. mnie tam nie zrobi nic.
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Stuttgart dziś X2, @1.60
DNB lub czysta 2 też można zaryzykować. Goście w końcu się przełamią na wyjeździe. U siebie zdobywają punkty, czas na punkty wyjazdowe. Gospodarze Hannover obniżka formy. H2H pokazuje, że goście potrafią tam wygrać. Ja osobiście gram X2 razem w dublu z Celtą Vigo. Typu na Celte w lidze hiszpańskiej nie będę powielał bo już jest analiza jednak Leganes wg. mnie tam nie zrobi nic.
Ja tu uważam całkiem inaczej, w drużynie gości zabraknie ich najlepszego strzelca Akolo i podstawowego napastnika (Ginczek). Do podstawowej 11 gospodarzy najprawdopodobniej wróci 3 zawodników (Tschauner, Korb i Anton) więc o defensywę powinni być spokojni. Dodając do tego fatalną formę Stuttgartu na wyjazdach jak dla mnie wyborem na ten mecz jest Hannover DNB.
Hannover DNB @1,7 zwrot
Hannover To Win Either Half @1,68 ✅
Dodatkowo próbuję: Stuttgart under 0,5 @2,9 ⛔
Delikatny plus dzięki odpowiedniemu stawkowaniu jest ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Schalke
Typ: 1/1
Kurs 2.60
Buk Fortuna
Analiza: 13 seria spotkań niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Borussi Dortmund podejmowała będzie u siebie na stadionie ekipę Schalke o4 Gelsenkirchen. Jest to spotkanie derbowe, które na pewno będzie rządziło się własnymi prawami , obecnie w lepszej dyspozycji znajduje się ekipa gości, która nie przez przypadek jst wiceliderem niemieckiej bundesligi. Borussia natomiast znajduję się dopiero na 5 pozycji i nie wygrała już od końca września spotkania ligowego, ciągle notuje wpadki remisy lub porażki , tutaj gospodarze muszą po prostu już wygrać nie dośc iż jest to spotkanie prestiżowe, to jeszcze do Schalke traca dokładnie 3 punkty , które w tym meczu mogą odrobić. Schalke na wyjazdach do tej pory grało w kratkę , na 5 rozegranych spotkań 3 wygrane oraz 2 porażki, na swoim stadionie ich bilans wygląda trochę lepiej, borussia natomiast na swoim stadionie zagrała 5 razy wygrała 3 spotkania i dwa zremisowała . To spotkania zapowiada nam się na prawdę bardzo ciekawie bowiem to przyjezdni mają lepszy bilans w poprzednich spotkaniach ligowych. Stawiam na wynik 2:1 dla gospodarzy po końcowym gwizdku sędziego.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
25.11.2017 g. 15.30 BVB- Schalke
Typ: 1
Kurs: 1,85
Tempobet
Stawka 7j

Podbijam typ w kierunku Borussi, która na przestrzeni tygodnia poniosła dwie kolejne porażki, meczu z Tottenhamem nie widziałem, natomiast oglądałem spotkanie ligowe ze Stuttgartem. Co można po tym spotkaniu powiedzieć, Borussia powinna strzelić 3-4 gole, strzeliła jednego, natomiast powinna zachować czyste konto a straciła dwa babole bo błędach Bartry i Schmelzera. Z kolei drużyna gości zaskakuje wynikami, choć trzeba przyznać że do tej pory ogrywali jedynie słabszych rywali i Lipsk, który słabo wszedł w sezon, ale później się rozkręcił. Uważam że Auba i spółka wyjdą odpowiednio zmotywowani na derbowe spotkanie i wygrają w końcu mecz ligowy po niemal 2 miesiącach.
Alternatywnie:
1 (-1) @ 2,38 Unibet 6/10
1 (-1,5) @ 3,1 Unibet 3/10​
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Stuttgart dziś X2, @1.60
DNB lub czysta 2 też można zaryzykować. Goście w końcu się przełamią na wyjeździe. U siebie zdobywają punkty, czas na punkty wyjazdowe. Gospodarze Hannover obniżka formy. H2H pokazuje, że goście potrafią tam wygrać. Ja osobiście gram X2 razem w dublu z Celtą Vigo. Typu na Celte w lidze hiszpańskiej nie będę powielał bo już jest analiza jednak Leganes wg. mnie tam nie zrobi nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
BVB mniej niz 2.5 gola @ 1.40 Betway 3:0 po 20 minutach bez komentarza...

nie spodziewam sie jakiegos nadzwyczajnego meczu w wykonaniu gospodarzy ,taki kurs do dubelka ,palce lizac ????
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Przed nami Derby Zagłębia Ruhry, a więc wielkie święto dla kibiców BVB jak i Schalke 04. Derby rządzą się swoimi prawami, więc typowanie zwycięzcy tego meczu odpuszczam. Idę jednak w stronę kartek. Sędziuje D.Aytekin. 3,4,6(1 kier), 6(2xkier), 5(2xkier), 4(2xkier), 7,4,5. Tak wygląda ost. 9 spotkań prowadzonych przez tego arbitra. Jak widać kartkować lubi. Nie tak dawno sędziował mecz BVB z RB Lipsk i tam też poszalał z kartonikami. Nie ma innej opcji jak wojenka na boisku, a pan Sędzia nie jest typem dyplomaty i wychowawcą na boisku i bez skrupułów sięga do kieszeni. 4,7,8,8,3. Tak natomiast wyglądało &quot;kartkowanie&quot; w pięciu ost. Derbach. Patrząc jednak na tabelę, formę obu teamów dziś przewiduję niezłe koszenie. Schalke wyżej w tabeli od BVB od niepamiętnych czasów, a to z pewnością będzie też miało wpływ na zachowania graczy. Dawno też nie było czerwonej kartki i dla mnie dziś to może się zmienić. Temperatura spotkania jak i predyspozycje arbitra sprzyjają do pokazania koloru czerwonego;) Od 15.30 WOJNA!
Over 4,5 ż.kartek --&gt; 1.65 STS
Czerwona kartka w meczu TAK --&gt; 3.60 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
BVB mniej niz 2.5 gola @ 1.40 Betway

nie spodziewam sie jakiegos nadzwyczajnego meczu w wykonaniu gospodarzy ,taki kurs do dubelka ,palce lizac ????
Podpisuje sie pod typem dwoma nogami. Do tego dokladam gol Leverkusen w 2 polowie po 1,6 iforbet. 6 ostatnich drugich polow to gole &quot;Aptekarzy&quot; dzis pobieram ochoczo ????
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Łapać over 2,5 bramki w meczu Frankfurtu z Leverkusen. Spodziewałem się tutaj kursu w granicach 1,45, a tymczasem 1,7 widnieje w Totolotku. Jak dla mnie promocja. Wiadomo jak gra Leverkusen, ofensywa i ofensywa, a z tyłu niech się dzieje co chce. Frankfurt w meczach u siebie też tylko raz nie pokrył linii na samym początku sezonu z Wolfsburgiem. Później wszystko overowo.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Podpisuje sie pod typem dwoma nogami. Do tego dokladam gol Leverkusen w 2 polowie po 1,6 iforbet. 6 ostatnich drugich polow to gole &quot;Aptekarzy&quot; dzis pobieram ochoczo ????
MIstrzowie ???? Typ do zapamiętania. Dawno nikt tak nie wpierdolił tutaj.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Podpisuje sie pod typem dwoma nogami. Do tego dokladam gol Leverkusen w 2 polowie po 1,6 iforbet. 6 ostatnich drugich polow to gole &quot;Aptekarzy&quot; dzis pobieram ochoczo ????
szkoda , wydawalo sie ze jeszcze w 20 minucie wejdzie ,troche zabraklo
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Dortmund to jest jednak mocno porąbany... Wygrywali 4:0 i z czegoś takiego pozwolili żeby się na koniec zrobiło 4:4, normalnie ręce opadają...
 
M 0

majkel11

Użytkownik
Ja jednak bym zaryzykował na Koln. Kurs bardzo ładny, podbudowani po wygranej z Arsenalem, więc kiedy jak nie teraz odbiją się od dna ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom