>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraligi - 24.08.2014

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Dzisiejsza rozkładówka:
Betard Wrocław - Unibax Toruń
Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Kantoronline Viperprint Włókniarz Częstochowa
Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów

Betard Wrocław - Unibax Toruń 2 @1,45 Milenium ✅ (32-58) takie prezenty od buka lubię ;)
Moim zdaniem prezent od Milenium. Kurs sam w sobie może nie najwyższy, ale jak na to zdarzenie uważam, że bardzo wysoko i szybko spadnie. Betard dziś bez lidera Woffindena, który wczoraj złamał rękę, nie będzie też Z/Z bo Tai nie chce opuścić GP Polski. Janowski w słabiutkiej formie. Coś tam u siebie zawsze ujedzie, ale z mocnymi liderami z Torunia będzie mu ciężko. 2 linia Wrocławia to taka jazda w kratkę, czasem któremuś wyjdzie mecz, ale rzadko trafi im się dwucyfrówka. A rywal dziś bardzo wymagający. Juniorka bez porównania lepsza w Toruniu. Unibax ma jeszcze matematyczne szanse na PO, więc będą walczyć z całych sił. A ich szanse rosną z powodu poważnych osłabień Leszna. Także dziś każdy pojedzie na maksa skoncentrowany, tego jestem pewien. Nie widzę w zasadzie argumentów po stronie Wrocławia. Można brać do dobre dubla, albo jako mocnego singla. Ja osobiście dodaję do tego Rybnik ✅ i Daugavpils, ale analiz na te mecze robił nie będą ze względu na bardzo niskie kursy.
Tomasz Jędrzejak - wygrane biegi over 0.5 @1,7 Milenium ⛔
Tomek nieźle radzi sobie we Wrocławiu. Rywal tak jak wspomniałem bardzo wymagający więc i o to jedno zwycięstwo może być ciężko, ale myślę, że uda mu się przynajmniej raz wystartować na tyle dobrze, że dowiezie prowadzenie do mety. Tor we Wrocławiu preferuje startowców, na dystansie ciężko się wyprzedza. Liczę na przynajmniej jedną 3 Jędrzejaka.
Kenneth Bjerre over 9.5 @1,65 Milenium (6) ⛔

Dziś Leszno będzie miało bardzo ciężką przeprawę. Pojadą bez kontuzjowanych Pedersena i Przemka Pawlickiego. PO niby bardzo blisko, ale jednak w obliczy tych absencji bardzo daleko. Kenneth wraca do niezłej formy. Zdobywa dużo punktów w lidze, poprawił jazdę w GP. Przy tych absencjach to on musi między innymi dziś ciągnąć wynik jeśli Leszno myśli choćby o 1 punkcie. Na wygraną Gorzowa bym nie postawił po tak niskim kursie jak oferują bukmacherzy. Leszno bardzo osłabione, ale jednak nie jestem w 100% pewny, że ten mecz przegrają. Próbuję więc Kennetha.
2 ostatnie typy gram za dużo mniejszą stawkę niż ten pierwszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Leszno - Gorzów 3,2 @ Betsson
Bez jaj z takim kursem. Wiem że osłabienia ale tutaj widzę duże value. Szanse Leszna oceniam na 35-40%: 0,35*3,2=1,12 a to jest &gt; 1,00. Spodziewałem się niskich kursów na Gorzów ale nie aż takich. Owszem brak Pawlickiego i Pedersena to spore osłabienie. Jednakże obaj w ZG zrobili w sumie 6 punktów!!!! Jeśli Baliński i Michelsen zrobią tyle, a reszta pojedzie tak jak w ZG to jest szansa na wygranie Leszna. Stawka płaska, no ale nie mogę przejść bezczynnie koło takiego kursu.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Sparta Wrocław - Unibax Torun 2 1.38 ✅
Sparta Wrocław - Unibax Torun (-6,5) 2 1.85✅ Betsafe

Wygrana Unibaxu we Wrocławiu uważam , że to lokata 38%. Bez Taia nie ma najmniejszych szans Wrocek. Chimeryczni Pavlic , Batchelor , Suchecki.. W zasadzie pewniaki u siebie to tylko Janowski i Jędrzejak , aczkolwiek Magic coś ostatnio obniżyl loty. Juniorka słabiutka w porównaniu z toruńska. Nie wiem jaki kataklizm by musiał się zdarzyć by goście tego nie wygrali. Dla odważniejszych polecam handi. Uważam , że na lajcie zostanie pokryte , gdyż po prostu Wrocek nie ma atutów dzisiaj. Tajski to ich połowa sukcesu.
Unia Leszno - Stal Gorzów 2 1.35⛔ jednak jestem głupi. Cała liga chce , żeby Toruń nie awansował do play off , sam temu kibicuje , a stawiam na zakłady , które dają im nadzieje na awans...
Unia Leszno - Stal Gorzów (-6,5) 2 1.80⛔ Betsafe
W tym meczu odrobinę większe szanse ma Leszno niż Wrocek ale niewiele większe. Każdy by musiał pojechać u gospodarzy zawody życia , co przy wyrównanym składzie gości będzie ciężkie do zrealizowania. Mikkelsen ( zakładam , że w miejsce Nickiego pojedzie Mikkelsen) , Baliński para bardzo przeciętna na własnym torze nawet. Bjerre , Zengota jedyna nominalna para u nich. Następnie za Smektałę będą jeździć Piotr Pawlicki z Musielakiem. Zawodnicy z potencjałem ogromnym na własnym torze ale czy będą w stanie poprowadzić Byki do wygranej? Nie wydaje mi się. Jeżeli tylko nie będą działać żadne aspekty poza sportowe to miejscowi polegną z wyrównaną drużyną gości. Za wiele by musiało odpalić u miejscowych by mieli szanse na wygraną. Strata Przemka to przy jego dyspozycji żadne osłabienie ale już Nicki swoje woził. Do kolegi wyżej nie przytaczałbym tutaj meczu w Zielonej Górze , gdyż tamten mecz miał wiele podtekstów o jego końcowym wyniku już długo przed rozpoczęciem zawodów ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja też jeszcze złapałem rano Toruń po 1,45, teraz milenium, daje nam już 1,40

Wrocław - Toruń 2 za 1,45 w Millenium ✅

Do tego -

over 10.5 Sajfudinov za 1,60. w Milenium ✅

Do zrobienia w 4 startach. Emil obecnie jeździ w zupełnie innej lidze, i sądzę, że zakręci się dziś koło maxa.

Adamczewski - Czaja 1 za 1,60 w Milenium ✅

Kamil ostatnio błysnął w Toruniu, jedzie u siebie a Czaja jak i cały Włókniarz mocno pogubiony. Dziwne historie musiały by się dziać, żeby Czaja był tu lepszy w Zieloenj Górze.

Bogato :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Następnie za Smektałę będą jeździć Piotr Pawlicki z Musielakiem.
Z tego, co mi wiadomo Musielak ma jechać pod 9, a więc jakim sposobem miałby zastępować Smektałę, który pojedzie spod 14?
Grzegorz Zengota(+3)-Matej Zagar 1 @ 1,66 Bet365✅
Chyba za duże to handi na Zengiego, który w ostatnim czasie prezentuje ciekawą formę. Doskonałe zawody w ZG w lidze i IMP pokazują, że może być mocnym punktem Unii Leszno. Szkoda, że pary są poustawiane tak, a nie inaczej, bo gdyby jechał z Balonem czy Michelsenem byłoby dużo łatwiej o punkty, a tak coś na koledze z pary może stracić. Tak czy siak liczę na wynik w okolicach 8-10pkt. A Zagar niby równy, ale pewnego poziomu w lidze jakoś nie przeskakuje. On też tak w tych okolicach się kręci i dzisiaj pewnie to samo, bo liderami mają być KK, Puk oraz swoje dorzuci Zmarzlik. Dla mnie zbyt wyrównana para na ten moment przy okazji meczu w Lesznie by takie handi dawać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Do kolegi wyżej nie przytaczałbym tutaj meczu w Zielonej Górze , gdyż tamten mecz miał wiele podtekstów o jego końcowym wyniku już długo przed rozpoczęciem zawodów ;)
Jakich podtekstów? Jeśli masz jakieś teorie o sprzedanym meczu jak sądzi 90% Torunian to komisja Macierewicza zaprasza. Bjerre, Zengota, Musielak, Pawlicki zrobią po 10 pkt i już jest 40. Do tego reszta coś dorzuci i różnie może być. I nie gadaj bzdur o odpalaniu jakimś, bo oni już odpalili i ta czwórka jedzie ostatnio bardzo dobrze. Fakt że Unia osłabiona, ale nie jest to taki Gdańsk czy Częstochowa by na ich rywali wystawiać kurs 1,30 i nie przyjeżdzą tutaj Tarnów a Gorzów. Nie twierdzę że Leszno wygra, bo Gorzów jest faworytem ale taki kurs uważam za przesadny. A zamiast pakować się w wygraną Gorzowa po 1,30 to uważam że lepiej dać over 11 Kasprzaka po 1,83 w bet365.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Unibax Toruń (8,5-0) 1 1,86 Betsson ⛔
Darcy Ward - Emil Saifutdinov 2 1,67 Betsson ✅
Gram na gospodarzy, ponieważ w mojej ocenie nie są bez szans patrząc na formę liderów gości. Gdyby wszyscy byli w formie to we Wrocławiu był by pogrom Betardu a tak sprawa jest otwarta. Czy Sparta wygra? to raczej wątpliwe ale przegrają w mojej ocenie minimalnie bo maja &quot;Ogóra&quot;, &quot;Magica&quot; i do tego myślę, że coś dorzuci podrażniony Troy. Jeśli chodzi o Emila to jest w super formie obecnie i Warda formą przerasta. Mimo piątkowego srebra Warda, przegina facet ostatnio i te jego wybryki na pewno muszą mieć wpływ na jego psychikę która w sporcie jest bardzo ważna. Przed rokiem kiepski występ Warda we Wrocławiu i uważam, że liderem gości bez dwóch zdań dzisiaj będzie Emil.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
@Kapszti
Nie wiedziałem dokładnie jak będą pary poustawiane. Wydaje mi się , że lepiej byłoby Smektałe na seniorze wystawić , ponieważ na juniorze musi co najmniej 2 biegi odjechać. Nie zmienia to nic do mojej opinii na temat spotkania
@xPicxcolox
Nie twierdzę , że mecz był sprzedany. Uważam , że Zielonka nie pojechała na 100% swoich możliwości i przy takich samych składach Leszno wygra tam 1na10 takich meczy. To było właśnie to spotkanie ;)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
@CeKaeM, z Zieloną Górą to grubsza sprawa. Bo odkąd Dudka złapali nagle Hampel złapał dołek, Protasiewicz zaczął cieniować. Ale nikt nic nikomu nie udowodnil i pewnie już nie udowodni, więc teraz takie gdybanie. Nie mniej znamy czwórkę półfinalistów. Wszystko na ziemi i niebie wskazuje że będzie finał Tarnów-Gorzów i w pełnych składach Tarnów mistrz. W meczu o 3 miejsce Leszno wcale nie stoi na straconej pozycji i gdybym miał stawiać kasę to postawiłbym na brąz Leszna a nie Zielonej. Szkoda defektu Kasprzaka z pierwszego biegu, bo over 11 punktów wszedłby izzi. Smektała mega pozytywnie dziś, niech więcej jeździ, trochę lepszy sprzęt i w przyszłym roku w Lesznie będzie spory pożytek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom