>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Eredivisie / 16. kolejka Jupiler Pro League (20-22.11.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Po meczach reprezentacji wracamy do ligowych zmagań. W Belgii bez większych hitów poza jednym, ciekawie się zapowiadającym meczem. Standard Liege zagra w niedzielę przeciwko Kortrijkowi. I tutaj liczę na dobry mecz. Ponadto jak zwykle interesuje występ Oostende. Rewelacja ligi zagra tym razem na wyjeździe z Mechelen. Brugia czy Gandawa natomiast nie powinny mieć kłopotu z wygraną, a Fiołki muszą powalczyć o komplet z Lokeren.

W Holandii również bez większych hitów. Jedynym meczem, który powinien przykuć uwagę będzie rywalizacja Feyenoordu z drużyną Twente. Mimo to, to Portowcy wydają się być faworytami. W innych meczach zdecydowanie widać zazwyczaj jednego kandydata do triumfu.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Willem II - PSV

Jako pierwsze dzisiejsze spotkanie biorę pod lupę pojedynek pomiędzy Willem II a mistrzem kraju PSV. Moja analiza będzie krótka i bardzo konkretna. Faworytem jest oczywiście drużyna z Eindhoven, ale osobiście uważam, że Willem II strzeli przynajmniej jedną bramkę. W ostatnich 5 spotkaniach (bez względu czy były to wygrane czy porażki lub remisy) Willem II strzeliło minimum 1 bramkę. H2H w ostatnich 5 spotkaniach:

- 1:2,1:3,1:3,2:3,1:2

Do tego dodam jeszcze 1 bardzo ważny fakt. PSV gra w środę wyjazdowe spotkanie z Man Utd, co jest oczywiście bardzo ważne w kwestii awansu do kolejnej rundy. Biorąc pod uwagę jak spisuje się w ostatnich spotkaniach defensywa PSV jestem pewien, że Willem II jest w stanie napsuć im trochę krwi. Myślę, że dużo może tu zależeć od Zivkovica, który powoli zaczyna się odnajdywać w składzie Królewskich.

Moje propozycje:

BTS @ 1.61✅
Over 2,5 bramek @ 1.54
✅
Willem II powyżej 1,5 żółtych kartek @ 1.67
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Benek co sądzisz o Anderlechcie na dzisiaj?
Fiołki ostatnio dobry mecz ze Standardem Liege, dobry o tyle, że mieli tych szans na bramkę sporo, ale nic nie chciało wpaść do bramki.
Lokeren okupuje dolne rejony tabeli i można powiedzieć, że Anderlecht lubi z nimi grać bo patrząc na H2h wygranych Lokeren ciężko szukać w ostatnich latach.
Kurs @2,00 jest moim zdaniem bardzo dobrym kursem do gry. Chyba, że masz jakieś inne ciekawe info bo ja własnie jestem w trakcie czytania i szukania co w trawie piszczy, ale jak pomożesz będę wdzieczny ;)
 
bartkks 33

bartkks

Użytkownik
W Belgi podejrzewam że odwołają sporo spotkań.
Radio Zet: Bruksela. Najwyższy stopień alarmu wprowadzony po informacjach o możliwych zamachach w kilku miejscach stolicy mówi premier.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Belgi podejrzewam że odwołają sporo spotkań.
Radio Zet: Bruksela. Najwyższy stopień alarmu wprowadzony po informacjach o możliwych zamachach w kilku miejscach stolicy mówi premier.
Faktycznie, dobrze mówisz.

Lokeren - Anderlecht przełożony...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heracles - Excelsior

Teoretycznie Heracles jest tutaj sporym faworytem, ale nie lubię grać przeciwko drużynie z Rotterdamu, jest naprawdę nieprzewidywalna. Over bramkowy mi tutaj najbardziej pasuje, ponieważ myślę, że Excelsior jakąś bramkę lub dwie może strzelić. Zazwyczaj w ich spotkaniach pada wiele żółtych kartek, ale ja odpuszczam - linia jest za wysoka jak na Eredivisie. Standardowo za groszę dorzucam też strzelca Excelsioru, czyli Jeffa Stansa - który już nie raz dał świetnie zarobić swoimi karnymi czy wolnymi.

Over 2,5 bramek @ 1.54⛔
Stans trzeli @ 4.35
⛔

Mega słaba kopanina, dużo strzałów, ale wszystko na pałę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - Twente

Kolejne spotkanie w Eredivisie, gdzie na papierze domowa drużyna bez problemu powinna sobie poradzić, ale... Twente już 3 porażki pod rząd. Twente w tym sezonie popsuło sporo krwi faworytom (PSV i Ajax) a szczególnie jeden zawodnik: Ziyech. Jeżeli jest jakieś zagrożenie ze strony Twente, to jest to właśnie Ziyech, który strzelał właśnie z PSV i Ajaksem, oraz jest najlepszym zawodnikiem drużyny. Twente potrzebuje punktów, Twente bliskie strefy spadkowej... czyżby był to czas na przebudzenie?

Feyenoord 1 w ostatnich 2 spotkaniach. Pechowa porażka z ADO po czym u siebie remis z Ajaksem. Drużyna z Rotterdamu przede wszystkim u siebie jest bardzo mocna, z własną publicznością. Feyenoord na pewno będzie dyktował, pytanie jedynie; jak do spotkania podejdzie Twente?

Nie gram tutaj zwycięzcy (jakbym miał to pograłbym Feyenoord, ale odpuszczam). Pogram na strzelców, ponieważ są ładne kursy oraz standardowo bramki co zazwyczaj jest najlepszą opcją w takich spotkaniach. Mamy tutaj też do czynienia z drużynami, które grają dużo skrzydłami, czyli kornery też są dobrą opcją ;)

Feyenoord powyżej 5,5 kornerów @ 1.46✅
Powyżej 8,5 kornerów @ 1.37✅
Powyżej 9,5 kornerów @ 1.66✅
Powyżej 2,5 bramek @ 1.50
✅
Ziyech strzeli @ 5.50⛔
Kuyt strzeli @ 1.85
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom