>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka La Liga [24.11 - 27.11.2017r.]

Status
Zamknięty.
keepout_ 0

keepout_

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Espanyol-Getafe
Typ: Getafe powyżej 1,5 gola
Kurs 3.7 ⛔
Buk fortuna
Analiza: Witam. Na koniec 13 kolejki La Liga Espanyol, będzie podejmował na własnym stadionie ekipę z Getafe.
Nie będę mocno się rozpisywał na temat statystyk itd. Kolega baku193 już to zrobił w poście powyżej.
Przedstawię jedynie tabelę ligową w celu poglądowym :

Oraz wyniki z ostatnich 5 meczy tych drużyn:

Jak dla mnie Getafe łapie wiatr w żagle, o ile wygrana z Alaves nie powinna dziwić o tyle remis z Betisem, który w tym roku dobrze się spisuje u siebie oraz wygrana z Realem Sociedad, mogą napawać optymizmem kibiców Getafe. Espanyol w ostatnich dwóch meczach nie strzelił nawet bramki, dodatkowo dzisiaj nie zagra Baptistao dlatego ide w stronę Getafe, która w bezpośrednim starciu będzie chciała przeskoczyć i Espanyol i Celte w tabeli dopisując sobie 3pkt, a duet Angel i Molina z meczu na mecz zaczynają co raz lepiej się rozumieć. Typ jak na jego kurs jest w miarę bezpieczny biorąc pod uwagę formę zwyżkową drużyny Getafe. Jak się potoczy mecz zweryfikuje boisko a tego wszystkiego dowiemy się tuż po 21:00 o pierwszym gwizdku sędziego.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Espanyol - Getafe
Under 2,5
1,67
Fortuna
Zakończenie 13 kolejki w La Liga na stadionie w Barcelonie. Jak dla mnie spotkanie dwóch najmniej barwnych zespołów w tegorocznej stawce. Przejdę od razu do rzeczy. Typem na to spotkanie ode mnie jest under 2,5. 2,1,1,0,2,0,2,5,0 te liczby to ilość bramek jakie wpadały w ostatnich spotkaniach z udziałem Espanyolu Barcelona. Jak widać tylko raz kibice mieli okazję zobaczyć tego co w futbolu jest najważniejsze. Espanyol rozegrał w tym sezonie na własnym stadionie 6 spotkań, bilans bramkowy wynosi 7-5. Średnia 2 bramki na mecz niby nie jest taka zła, ale jeśli tendencja się utrzyma mój typ i tak wejdzie. W ciągu ostatnich 10 spotkań między Espanyolem a Getafe gdzie rolę gospodarza pełni zawodnicy z Barcelony tylko raz padł over, ponad 10 lat Espanyol wygrał 3-1. W innych przypadkach zawsze padały maksymalnie 2 bramki. W poprzednim sezonie Espanyol wygrał na własnym terenie 1-0. Buki wiedzą co się święci i kursy na under spadają od jakiegoś czasu. Obecnie oscyluje w granicach ok 1,67 na Fortunie. Liczę dzisiaj na mecz rozgrywający się głównie w środku pola z dużą ilością fauli i max 2 bramkami. Mój typ: 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie Espanyol-Getafe
Typ: Getafe powyżej 1,5 gola
Kurs 3.7
Buk fortuna
Analiza: Witam. Na koniec 13 kolejki La Liga Espanyol, będzie podejmował na własnym stadionie ekipę z Getafe.
Nie będę mocno się rozpisywał na temat statystyk itd. Kolega baku193 już to zrobił w poście powyżej.
Przedstawię jedynie tabelę ligową w celu poglądowym :

Oraz wyniki z ostatnich 5 meczy tych drużyn:

Jak dla mnie Getafe łapie wiatr w żagle, o ile wygrana z Alaves nie powinna dziwić o tyle remis z Betisem, który w tym roku dobrze się spisuje u siebie oraz wygrana z Realem Sociedad, mogą napawać optymizmem kibiców Getafe. Espanyol w ostatnich dwóch meczach nie strzelił nawet bramki, dodatkowo dzisiaj nie zagra Baptistao dlatego ide w stronę Getafe, która w bezpośrednim starciu będzie chciała przeskoczyć i Espanyol i Celte w tabeli dopisując sobie 3pkt, a duet Angel i Molina z meczu na mecz zaczynają co raz lepiej się rozumieć. Typ jak na jego kurs jest w miarę bezpieczny biorąc pod uwagę formę zwyżkową drużyny Getafe. Jak się potoczy mecz zweryfikuje boisko a tego wszystkiego dowiemy się tuż po 21:00 o pierwszym gwizdku sędziego.
Ciekawy typ podałeś, po takim kursie warto rozważyć. Jest jeszcze typ Espanyol nie strzeli po kursie 3.15.
W Espanyol dodatkowo do w/w Baptistao dołączył jeszcze pomocnik Moreno 4 gole w 12 spotkaniach czyli dwoch ludzi którzy tam strzelają nie zagra. Ja osobiście pójdę w stronę Getafe DNB po kursie 2.25. Przegrać raczej nie powinni.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Liczę dzisiaj na mecz rozgrywający się głównie w środku pola z dużą ilością fauli i max 2 bramkami. Mój typ: 1-0
Sędziuje Juan Martinez, który kartkuje na potęgę. Kolejno 7,7,5,10,5,9. Linia 5,5 - jak dla mnie to promocja na dziś.

Espanyol - Getafe powyżej 5,5 kartki 1.76 Uni✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom