>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13. kolejka Ligue 1 [17.11. - 19.11.2017]

Status
Zamknięty.
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Caen - Nice
Caen drużyna, która imponuje minimalizmem trzymają tył i mało strzelają ostatni mecz wyjątek 0-5 od Marsylii. Wnioski wyciągnięte, powrót na własny stadion i mecz z cieniutką Niceą. Miałem nieprzyjemność oglądać kilka razy Nice w meczach z zespołami dołu tabeli L1 i ich gra na szczelnie zamkniętych w obronie rywali wyglądała tragicznie. Nie potrafili wykreować dogodnych sytuacji, jedyne zagrożenie ze stałych fragmentów gry. Bardzo widać brać obecności Seriego i Cypriena, środek nie sinieje pod względem kreatywności. Dodatkowo Plea totalnie bez formy. Wątpię aby Caen poszło na otwarty futbol wiedząc jakie problemy ze stwarzaniem sytuacji na Nice. Możliwe jest zwycięstwo Nice jak najbardziej, ale wątpię aby było okazałe. Najlepszy przebieg spotkania pod ten typ to gol Caen i jeszcze większa koncentracja na obronie ich bramki. Reasumując moim zdaniem Caen się nie otworzy, a wtedy Nice nie sforsuje ich defensywy, a gol dla gospodarzy jeszcze bardziej ustawi mecz pod under.
u2,5 @1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Amiens-Monaco
Typ: Monaco
@1.52
Uni⛔
Nie rozumiem...:mad:

Amiens to beniaminek najwyższej ligi francuskiej, który niczym szczególnym się nie wyróżnia.Powinny być to 3 łatwe punkty dla Monaco. Strata do PSG wynosi 4 punkt, ale trzeba być czujnym, bo za plecami ze stratą trzech oczek czai się Lyon. Takie mecze trzeba wygrywać, mimo że kontuzjowany jest najlepszy strzelec - Falcao, to rywalem wciąż jest beniaminek, który nie ma takiej kadry jak Monaco.
To nie jest ta sama drużyna, co zeszły sezon, ale na takiego rywala powinno wystarczyć.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Amiens-Monaco
Typ: 2/2
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 13 kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Amiens na własnym stadionie podejmowała będzie Monaco. Gospodarze obecnie znajdują się na 17 pozycji w ligowej klasyfikacji i mają zaledwie 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Amiens w tym sezonie awansowało do Ligue one i jak na razie nie mogą si e tutaj za bardzo odnaleźć w dotychczas rozegranych 11 kolejkach zanotowali 3 wygrane 2 podziały punktów oraz 6 porażek, w starciu z zespołem z księstwa również nie będą faworytem do zdobycia chociażby jednego ligowego punktu, bowiem Monaco , które jest wiceliderem mającym już 4 punkty straty do PSG, tutaj będzie chciało wygrać, możliwe że gościom niedługo zostanie już tylko i wyłącznie liga bo w lidze mistrzów ich gra wygląda bardzo słabo i wielce prawdopodobne iż skończą tam zmagania na strefie grupowej. Goście moim zdaniem spokojnie powinni sobie tutaj poradzić i dopisać po tym pojedynku kolejne 3 punkty, rywal nie jest za bardzo wymagający a kurs na wygraną przyjezdnych leci w dół z każą chwilą , stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że Monaco straci tutaj bramkę.
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
18.11.2017 g. 17.00 PSG- Nantes
Typ: under 4
Kurs: 1,65
Marathonbet
Stawka 6 j


Z uporem maniaka gram na undery PSG z defensywnymi przeciwnikami. PSG w ofensywie niesamowity potencjał, stwarzają masę sytuacji podbramkowych, jednak dzisiaj po południu Paryżanie zmierzą się z zespołem Nantes, którego trenerem jest Claudio Ranieri, autor sukcesów Leicester z przed dwóch sezonów. Jak wiadomo sukces Lisów oparty był na żelaznej defensywie, i dzisiaj zapewne zobaczymy autokar we własnym polu karnym zespołu Nantes. Warto dodać że PSG w dotychczasowych 12 spotkaniach straciło 8 bramek a ich dzisiejszy rywal tylko o jedną więcej.
Alternatywnie:
2 (+1,5) @ 3,50 Unibet 2/10​
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Popieram Wadysław II Jagiełło typ na under 2,5 w meczu Caen - Nice
Ja natomiast pójdę jeszcze dalej w ten mecz próbując wytypować rezultat spotkania.
Nicea w ostatnim meczu z Dijon naprawdę stworzyła sobie dużo okazji do strzelenia gola, ale bramka padła po rzucie karnym wykorzystał go M.Balotelli który nie zagra w niedzielnym spotkaniu. Caen natomiast przegrał 5:0 z Marsylią, chociaż uważam że te 2 pierwsze gole to był trochę przypadek ale później już poszło, nie zamierzam usprawiedliwiać drużyny z Normandii. Caen jak poprzednim wspomniał gra bardzo zachowawczo w 12 meczach 8 strzelonych i 13 straconych goli, mimo tego z 18 punktami są na 7 miejscu. Nicea po serii 6 meczy przegranych meczy pod rząd we wszystkich rozgrywkach przełamała się ostatnio z Dijon 1-0, myślę że gdyby grali z jakąś drużyną z dołu tabeli może i udałby im się pójść za ciosem, ale Caen u siebie łatwo skóry nie oddaje zwłaszcza gdy w Nicei nie zagra najlepszy strzelec Balotelli (8, 6g). Do składu natomiast wracają podstawowy bramkarz Nicei Cardinale (10,0 ), Marlon i Mika Serri (6,1g), W Drużynie Caen wypadł ze składu podstawowy obrońca Frederic Guilbert (12) ale wraca za to z kontuzji również bardzo dobry obrońca Alexander Djiku (5, 0) i wszystko wróci do normy gra na 0 z tyłu a może się uda wbić coś w czasie meczu. Caen jako jedyna drużyna w Ligue 1 w tym sezonie jeszcze bez remisu, Nicea jeszcze nie zremisowała na wyjeździe.
H2H między tymi drużynami Caen 3 zwycięstwa 6 remisów i Nicea 3 zwycięstwa, więc bardzo zbliżone statsy, jeśli ktoś ma jutro wygrać to minimalnie większe szanse daje Caen, ale ten mecz to typowy remis i ja bardzo chętnie w to wchodzę.
Caen - Nice
19.11.2017 15:00
Typ: remis @ 3,20 fortuna 5/10 ✅✅
oraz under 2,5 @ 1,65 fortuna 8/10 ✅✅
Co do pozostałych niedzielnych meczy, Lyon powinien sobie poradzić u siebie z Montpellier, ale kurs jest niski można tu spróbować zagrać over 2,5 po kursie 2,23 w fortunie na gole Lyonu, w sumie dawno Montpellier nikt nie wbił 3 goli a Lyon w tym sezonie ma patent na bramkarzy przeciwników.
Bordeaux - Marsylia kolejny remis? jak ktoś chce grać na OM niech pamięta że w Bordeaux nigdy jeszcze nie wygrali, mimo że jeśli chodzi o formę to obie drużyny są na przeciwnych biegunach. Ja odpuszczam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 0

mlodyd

Użytkownik
Bordeaux-Marsylia
Typ: 2-2
2,28

Jak dla mnie warto zagrac.Nie wydaje mi sie by Bordeaux z tą formą to wygrał ani ugrał remis.5 ostatnich spotkań w L1 : 4 przegrane 1 remis.W dodatku maja slaby bilans bramek(5 meczy) : 3:11.
Marsylia zaś w dobrej formie : 3 wygrane i 2 remisy .Bilans 10:3. Mam nadzieję że Marsylia to wygra , ja stawiam czystą 2 z uwagi na zachęcający kurs ;)
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bordeaux - Marseille
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie między 9 pozycją w tabeli Bordeaux i 4 pozycją Marsylią. Różnica formy między tymi drużynami jest ogromna gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach nie wygrali żadnego meczu raz zremisowali a 4 razy doznali porażki brak im zdecydowanego lidera a gra z taką ekipą jak OM ofensywna ciągle napierająca i walcząca o piłkę drużyna która jest w doskonałej formie 7-3-2 26 bramek w 12 meczach potencjał do wygrania mają wyborny. obie ekipy przystąpią do meczu bez jakichś większych braków kadrowych. Zastanawiacie się dlaczego zatem kursy są takie wysokie otóż w ostatnich 5 meczach tych drużyn OM nie wygrało ani razu mało tego OM nie wygrało na Matmut Atlantique od 32 lat! dzisiaj jest idealna okazja na przełamanie totalny brak formy gospodarzy kontra mega motywacja i świetna dyspozycja gości, spodziewam się wygranej gości.Powodzenia.


Kurs jak najbardziej warty zagrania kiedyś trzeba w końcu wygrać na terenie przeciwnika z aktualną formą mają świetną okazję aby to zrobić.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Podstawowy obrońca Bordeaux Jovanovic zawieszony na ten mecz więc szansa dla Polaka Igora Lewczuka.
W Marsylii nie zagra Luiz Gustavo, natomiast do składu wraca Dimitri Payet
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nice dzisiaj nie przegra. Cean już wystarczy. Już i tak mają u siebie dużo wygranych. Nice się przełamie w końcu na wyjeździe. X2 spokojnie wejdzie po 1.50 . Dla odważnych DNB lub czysta 2. To jest matematyka i statystyka. Nawet na braki kadrowe nie patrzę i h2h chociaż h2h to dla mnie też jest to na co zwracam uwagę ale nie w tym przypadku -tu inny argument jest kluczowy.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
To samo jak wyżej. Dziś Lille DNB lub 2.
X2 to formalność. Amiens już wystarczy. Lille w końcu zaczęło grać. 2 wygrane z rzędu. Kurs soczysty.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Amiens - Lille
Lile w przypadku remisu zwrot
@1.90

Zgadzam się z przedmówcą, że Lille w końcu zaczęło grać. Dwie ostatnie wygrane to pewne zwycięstwa i była widać poprawę w ich grze. Pokonali słabiutki Metz oraz siódmą ekipę. Dwóch zawodników kontuzjowanych, ale to nie ma wpływu.
Amiens słabiutkie w ataku, problem ze zdobywaniem goli.
Lille +1
@1.38

Jakby ktoś szukał na podbicie kursu. Warte rozważenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom