>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka LOTTO Ekstraklasy (26.10-29.10.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
2.61 na Legię w Ekstraklasie? Yes, Please ????
Ostatnio wykorzystałem kilkukrotnie okazje wyjaazdowe na Legia: Legnica, Wrocław.
Wiadomo, Białystok inny rozmiar kapelusza niż te dwie drużyny ale nadal po takim kursie żal nie korzystać.
Pisałem kilkukrotnie więc ciężko się powtarzać: Legia przygotowana fizycznie bawi się w ekstraklasie i remis z Wisłą niczego nie zmienia w tym przypadku. Ta ekipa dobrze przygotowana fizycznie ma na tyle dużo jakości piłkarskiej, że jest w stanie wygrać wszędzie.
O Jagielloni pisać nie będę bo jakbym napisał to by się skończyło punktami karnymi ;)))))
Piłkarsko dobra ekipa, czołówka Ekstraklasy ale skoro Śląsk tam wygrał to i Legia może to zrobić.
Pewnie się skończy remisem ale żal nie próbować po takim kursie.
Ciezko mi sobie wyobrazić żeby Legia nie ugrała chociaż punktu.
X2 dobre do jakiegoś ako.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Typ:
Poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Totolotek
Zacznę może od tego, że popieram typ kolegi wyżej bo wygląda bardzo ciekawie. Ale sam proponuję całkowicie coś innego. Legia w pierwszej połowie szlagieru z Wisłą pokazała, że powoli (chyba) wraca na właściwe tory. 2:0 do przerwy to był najniższy wymiar kary dla Wiślaków, którzy nawet nie oddali celnego strzału na bramkę Malarza. Solidna gra w defensywie stołecznego klubu doprowadziła do tego, że Wisła nie była w stanie przebrnąć 30-ego metra. Przypomnijmy sobie, że to przecież właśnie Wisła gra jedne z najlepszych dla oka spotkań w tym sezonie. W drugiej połowie, mimo zapewnień Kucharczyka w przerwie, że muszą zachować spokój i koncentrację bo mecz nie trwa 45 minut, jakby na przekór jego słowom, drużyna z Krakowa przejęła inicjatywę i w ciągu 5 minut odwróciła całkowicie losy meczu. Legia bez pomysłu na przeciwnika, w końcówce wcisnęła trzecią bramkę, po ładnym strzale ex-wiślaka. Jaki z tego morał? A no taki, że nawet w ciągu jednego meczu są oni w stanie zagrać bajecznie po czym zachować się tak, że nic innego jak BEZNADZIEJNIE do głowy mi nie przychodzi. I z takim bagażem zespół jedzie do Białegostoku. Poprzednie spotkanie Jagi też do nudnych nie należało. W Pogoni ewidentnie coś ruszyło i także w tym meczu pokazała się z bardzo dobrej strony. Była na pewno dla Jagi równorzędnym rywalem ale zabrakło wykończenia/szczęścia. Choć akurat obie ekipy raziły nieskutecznością. W 20’ boisko opuścił Jakub Wójcicki z kontuzją i jego niezobaczymy. Nie wiadomo co z Burligą po operacji gdyż w dniu meczowym z Pogonią pojawił się ale tylko na sektorze rodzinnym. Po pauzie za kartki wraca Taras Romanczuk.
Sądzę, że Legia nie powtórzy gry z drugiej połowy z Wisłą ale i nie będą tak wyglądać w Białymstoku jak w pierwszej odsłonie w Warszawie. Przypomnę też, że po raz kolejny prawdopodobnie zabraknie na trybunie kibiców gości przez zakaz noszenia barw klubowych ich drużyny na terenie obiektu Jagiellonii… Reasumując, myślę, że warto trzeba poczekać do poznania składów w jakich wystąpią te drużyny. Niezależnie jednak od wyborów personalnych dokonanych przez trenerów, nie spodziewam się gradu goli ani tak szalonej końcówki jak dwa lata temu, a meczu z maksymalnie dwoma bramkami, bo jakby nie patrzeć walka toczy się o fotel lidera a takie mecze nie sprzyjają dużej liczbie bramek. Legia nie wygrała z Jagiellonią od czterech spotkań. Dwukrotnie remisując i dwa razy schodząc na tarczy. Nie odbieram jej jednakże jakkolwiek szans na komplet punktów w nadchodzącym spotkaniu. Na koniec dodam jeszcze tylko, że w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami aż 4x padał wynik underowy.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Typ:
Powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To są Derby! Statystyka na korzyść Lechii i co do tego nie ma wątpliwości ostatni raz Arka derby wygrała 3 Listopada 2007r. a więc blisko 11 lat temu. W ciągu ostatnich 11 lat najczęstszy padający wynik to 2-1 na korzyść Lechii. Ale nawet będąc skazywaną na wysoką porażkę Arka przeważnie odgryzała się golem.Na to samo liczę w sobotę. Arka z parą elektryków w obronie Helstrup-Marić na pewno gola straci. Para stoperów wygląda jakby ktoś podłączył ich pod trakcję tramwajową gdy tylko ktoś szybciej wymieni kilka podań, więc o bramkę dla gospodarzy jestem spokojny z drugiej strony Arka od meczu z Zagłębiem Sosnowiec sprawia wrażenie drużyny która wie co chce grać w ataku. Nie jest to już gra miliona wrzutek i wykopywania piłki na dwie wieże w postaci Kuna (167cm wzrostu) i Siemaszki (170cmz) Jak to miało miejsce w meczu Derbowej siatkonogi rok temu w Gdyni. Zdobywane bramki nie są już dziełem przypadku, przy stałych fragmentach widać jakiś schemat więc BTS jest pewny. Jankowski, Zarandia Janota to są trzy ogniwa w formie, którymi Arka może straszyć, z drugiej strony maszyna do strzelania bramek u siebie wniosek i przewidywany wynik to 2-1 dla Gospodarzy chociaż serce ma nadzieję że się myle o tyle rozum mówi Lechia i over 2.5
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Jako ekstraklasowy maniak na tę kolejkę polecam zagrać:
Jagiellonia - Legia 2 2.70 ⛔
lub dla mniej odważnych X2 1.50 ✅
Lechia - Arka 1 1.95 ✅
Wisła - Sosnowiec 1 1.70
lub dla bardziej odważnych: 1 H[0:1] 2.72
lub Wisła wygra i +2,5 gola 2.40
ewentualnie samo +2,5 gola 1.70
kursy z iforbet

Legia odzyskała swoją tożsamość, podstawowa jedenastka się wykrystalizowała. Pierwsza połowa meczu z Wisłą była w wykonaniu Legii doskonała. Widać, że drużyna z Warszawy wraca do dobrej formy, która według mnie będzie zwyżkować. Jagiellonia gra ostatnio przeciętnie. Statystyki u siebie Jagiellonii i Legii na wyjeździe mówią same za siebie, nie będę ich tu wklejał, bo każdy może sobie to sprawdzić. Legia nie wygrała w Białymstoku od 3 spotkań, ale nie ma to większego znaczenia. Dodatkowo, co kolejkę mamy zmianę lidera. Myślę, że teraz też będzie podobnie. Na ten moment są w zdecydowanie większym gazie niż Jaga. Dla mnie ten mecz powinien zakończyć się wynikiem ~1:2.
Lechia - Arka: W Ekstraklasie Arka nigdy nie wygrała Derbów Trójmiasta z Lechią. Ostatnie 4 mecze bezpośrednie to 4 wygrane Lechii. Arkowcy spisują się ostatnio bardzo dobrze, Lechia - tylko jedno zwycięstwo w 5 ostatnich spotkaniach. Mimo wszystko, patrząc tylko na grę - na pewno stan punktowy Lechii jest mniejszy niż powinien. Przegrali w Płocku mimo dużej przewagi i niestrzelonego karnego, zremisowali z Lubinem 3:3, mimo prowadzenia 3:0 i piłki na 4:0, ostatnio również byli lepsi w Gliwicach (1:1). U siebie grają bardzo dobrze (3-2-0) - zremisowane mecze były ze wskazaniem na Lechię. Myślę, że Lechia wygra to spotkanie 2:0 lub 3:1. Dla ostrożniejszych - można zaczekać z typem do podania składów. Jeżeli od początku zagrają Haraslin i Sobiech - można wchodzić grubo.
I na koniec Wisła - Sosnowiec. Tutaj spodziewam się wesołego grania i dużej ilości bramek. Zagłębie ma fatalną defensywę. Jędrych + Polczak to pewna katastrofa i gwarancja straty goli. Wisła to na ten moment najlepszy atak ligi, więc tutaj wg mnie padnie wynik w okolicach: 4:1, 4:2... Nawet 6:3 mnie w tym meczu nie zdziwi. Powyżej 2,5 gola powinno wejść na luzie. Można grać nawet większe linie
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec typ 1 kurs 1.72 Fortuna

Wisła Kraków zajmuje aktualnie czwarta pozycje, natomiast ich rywalem jest Zagłębie które zajmuje dopiero czternastą pozycję. Byłoby znacznie gorzej, ale Zagłębie w ostatnim spotkaniu na swoim obiekcie pokonało tegorocznego beniaminka Miedz Legnice. Duza role ostatnimi czasy odgrywa bez watpienia Szymon Pawłoski w Zagłębiu. Wisła jest to drużyna, która jest na fali wznoszącej. Wygrana w meczu derbowym z Cracovia. Odrobienie strat na Łazienkowskiej przy wyniku 2-0 do przerwy dla Legii. Jeśli Wisła marzy w tym sezonie po tylu latach zagrać w Europejskich Pucharach taki mecz po prostu musi wygrać i przyblizyc sie do czołówki. Trzeba rowniez powiedziec ze w meczach u siebie Wisła aktualnie zajmuje piate miejace w tabeli jesli chodzi o gre na swoim obiekcie. Jesli chodzi o Zagłębie Sosnowiec jest to zespół ktory mozna powiedziec punktuje tylko w meczach w Sosnowcu. Mecze na wyjazdach sa dla Zagłębia tzw. &quot;Pięta Achilesowa&quot;. Zdobyli na szesc spotkan wyjazdowych zaledwie jeden punkt to jest bez watpienia dramatyczny rezultat. Według mnie Wisła powinna spokojnie wziasc ten mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ahhh ta masówka na Wisle... Nic się nie uczycie na błędach.
I co z tego, że Sosnowiec 1 punkt na wyjeździe? Ma nowego trenera, już z Miedzią w obronie nie wyglądało to tak dramatycznie jak w poprzednich meczach.
Nie zdziwię się jak skończy się jakimś 1-1...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Miedz-WKS
Typ: BTS
Kurs: 1.62 u ruska
Poboczny : X/bts kurs 3.9 fortunka
Obie druzyny z czolowki tabeli overowej.Miedz ma srednia 3.3 na mecz ,a Slask 2.8.Stwarzaja bardzo duzo realnych sytuacji podbramkowych i tylko Bog wie na przyklad dlaczego Slask nie potrafi wykorzystac choc polowy z nich.
Dzis jednak mamy derby na poziomie eskstraklapy, wczesniej oba zespoly z Dolnego Slaska spotkaly sie w 2007r. w 2 lidze(ostatni sezon przed utworzeniem ekstraklasy) i 2 krotnie w tamtym sezonie wygrywal Wks.W meczach sparingowych co roku pada kilka bramek z obu stron(kluby sa zaprzyjaznione i co rok graja ze soba kontrolnie).
Na trybunach bedzie swieto,na boisku to sie okaze.Oba zespoly graja ofensywna pilke.
Prawdopodobny wynik : 1-1 lub 2-2
Gole strzelaja Forsell(kurs 3)i Robak(2.5 fortuna)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,82
fortuna
Jak by nie patrzył będzie to mecz na szczycie. Lider z Białegostoku podejmie na swoim obiekcie przy Słonecznej trzecia w tabeli Legię Warszawa. Podopieczni Ireneusza Mamrota na swoim obiekcie graja bezkompromisowo i wcale nie tak dobrze. Wygrali cztery spotkania i przegrali trzy. W ostatnich pięciu kolejkach tylko raz przegrali ze Śląskiem Wrocław 0-4, raz zremisowali, Korona Kielce 1-1, pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwem (Cracovia 2-1, Górnik Zabrze 3-1, Pogoń szczecin 2-1). Tylko jeden z nich był underowy. Warto zauważyć że w tych meczach Sheridan, Frankowski i Novikovas strzelili po dwa gole. Przejdę teraz do drużyny gości. Podopieczni Sa Pinto to ostatnio najskuteczniej grająca drużyna. Biorąc pod uwagę sześć ostatnich potyczek ligowych są na szczycie tabeli formy. Trzy wygrane (Lech Poznań 1-0, Miedź Legnica 4-1, Śląsk Wrocław 1-0) i trzy remisy (Cracovia 0-0, Arka 1-1, Wisła Kraków 3-3). W meczu ostatniej kolejki z Białą Gwiazdą wygrywali już 2-0 i dosłownie w pięć minut stracili trzy bramki. Ostatnimi czasy rozstrzelał się Carlitos w wymienionych spotkaniach strzelił trzy bramki podobnie jak Cafu. Myślę że dzisiaj można spodziewać się dobrego widowiska z dużą ilością goli, zarówno jedni jak i drudzy łatwo skóry nie sprzedadzą.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Typ:
Obie strzelą ⛔
Kurs: 1,61 (betsson)
Zbliżamy się do półmetka sezonu zasadniczego i na początek 13 kolejki mamy pojedynek dwóch ekip z dołu tabeli. Słaby mecz Miedzi z Zagłębiem, gdzie jak gdzie, ale jeżeli chce się punktować to Sosnowiec był najodpowiedniejszym terenem. Ogólnie Miedź wciąż bez Marquitosa oraz Augustyniaka. Spore osłabienie, należy dodać że obrona jest do bani, Osyra kolejkę temu łamał linie, naprawdę nie rozumiem pierwszej straconej bramki przez Miedź. Ile czasu miał Pawłowski to jedno, nikt nie podbiegł do niego to drugie. Mógł sobie przyjąć, poczekać i oddać celny strzał. Bardzo nieudany występ Kwuame i nasuwa się pytanie, co dają tacy zawodnicy w naszej lidze? Ogólnie jak dla mnie Miedź stać na strzelenie bramki Śląskowi, dodatkowo atut własnych progów może przyczyni się do lepszej postawy Miedziowych. Pozycja trenera Nowaka raczej nie jest zagrożona, spójrzmy na chwilę w tabelę i Miedź w domu to bilans 2-2-2, 8 bramek zdobytych, 10 bramek straconych na 6 kolejek domowych.
Śląsk jak Śląsk nie zabłysnął u siebie z Arką. Zastanawiam się coraz częściej, ile czasu włodarze Śląska dadzą trenerowi Wrocławian, bo gra nie wygląda za dobrze. Skład jest dobry, może trzeba trenera który poukłada to bardziej sensowniej, wpłynie na tych zawodników by grali lepiej, mimo sympatii do trenera Pawłowskiego - może 1 drużyna Śląska potrzebuje zmiany. Po wpisaniu w google &quot;Tadeusz Pawłowski&quot; wyskakuje jego wypowiedź, że mają ogromnego pecha. Zwalanie wszystko na pecha nic nie da. Przypomina mi się mecz w Kielcach, podarowana bramka przez Hamrola i koniec końców Śląsk po marnej grze dostaje 2:1. Ten mecz obrazuje dla mnie poziom Śląska w tym sezonie. Czy Śląskowi uda się strzelić bramkę Miedzi? Myślę, że tak. Średnia bramek zdobytych na wyjazdach to 1,8.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Jakąś podpuchą ten kursik jest? jak wiadomo w Białymstoku dostać się na sektor gości graniczy z cudem, a rywalizacja kibicowska na tle Legii i Jagi, to już temat na dłuższą dyskusje. Ciekawi mnie ten kurs na &quot;NIE&quot; https://tiny.pl/gz6ml
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

18:00 Miedź Legnica -:- Śląsk Wrocław
obie strzelą gola @ 1.57
Fortuna
Wynik: 0:5



18:00 Miedź Legnica -:- Śląsk Wrocław
powyżej 2.5 gola @ 1.75
Fortuna
Wynik: 0:5


Dlaczego w tym spotkaniu widzę bramki?. Otóż po raz kolejny obie drużyny potwierdziły, że mają problemy w defensywie. Miedź Legnica zaraz obok Zagłębia Sosnowiec jest zespołem, który traci najwięcej goli w naszej lidze. Ostatnie dwa tygodnie przerwy przepracowali słabo pod tym względem co pokazują stracone gole w spotkaniu z Zagłębiem. Miedź gdyby dużo tych bramek nie traciła to mocno by punktowała, a to dlatego, że w każdym spotkaniu ligowym aplikowali przynajmniej jednego gola rywalowi. Śląsk pokazał swoją niemoc przy bramce na 0:1 w spotkaniu z Arką. Obrona gości w tamtym spotkaniu została ośmieszona. Trener Pawłowski na pewno wyciągnął już wnioski odnośnie tych strat, ale czy dotarło to do piłkarzy?. Śląsk podobnie jak Miedź wygląda nieźle w ofensywie. Może nie strzelają dużo goli, ale potencjał w tej linii mają. Kolejne trafienie zaliczył Robak. W zdobywaniu goli pomagają mu dobrze dysponowani Pich czy Chrapek. Moim zdaniem słabo wypada Cholewiak, któremu przydał by się odpoczynek. Arkadiusz Piech, który w spotkaniu z Legią zobaczył czerwoną kartkę będzie pauzował jeszcze w dwóch meczach. Po za kadrą jest też kontuzjowany Pawelec. Gospodarze również mają swojego lidera, którym jest Forsell strzelec siedmiu goli dla Miedzi. Tak jak wspomniałem powyżej w tym spotkaniu widzę gole. To spotkanie jest meczem przyjaznym ale dla kibiców, na boisku już tak nie będzie, a to z tego względu, że obie drużyny okupują dolną część tabeli.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jakąś podpuchą ten kursik jest? jak wiadomo w Białymstoku dostać się na sektor gości graniczy z cudem, a rywalizacja kibicowska na tle Legii i Jagi, to już temat na dłuższą dyskusje. Ciekawi mnie ten kurs na &quot;NIE&quot; https://tiny.pl/gz6ml
Moim zdaniem takich typów nie ma co grać w ogóle, inna sprawa, że pewnie limity małe na nie są. Jak obliczą, czy większość weszła na sektor? Nawet jak kogoś wyrzucą z trybun albo kibice przedostaną się na sektory Jagi, forbet może napisać, że chodziło o pozostanie na trybunach w sportowym aspekcie, czyli np. Opuszczanie ich przy niekorzystnym wyniku ;) W takich zakładach przy ciekawym kursie na daną opcję często najlepszym wynikiem postawienia zakładu jest ewentualny zwrot ;) Takie moje zdanie ????
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jakąś podpuchą ten kursik jest? jak wiadomo w Białymstoku dostać się na sektor gości graniczy z cudem, a rywalizacja kibicowska na tle Legii i Jagi, to już temat na dłuższą dyskusje. Ciekawi mnie ten kurs na &quot;NIE&quot; https://tiny.pl/gz6ml
Z tego co wiem to kibice gości mogą wejść na stadion ale maja zakaz wnoszenia barw klubowych, oprawy itd. Ale tak sobie myślę i znając życie napewno będą ich szczegółowo sprawdzać, być moze ktos przed samym meczem powie ze ich nie wpuszczają tak jak juz bywało. Tylko zastanawia mnie jedno co znaczy &quot; ... w większości wejdą na sektor gości...&quot; troche tak ogolnikowo, bo ile to większość:fubar:.
 
elalma 119,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Na Wisłę pewnie pójdzie masówka w niedzielę, jak duża część osób utopi kasę w trakcie weekendu i ludzie będą chcieli grać na wygraną Białej Gwiazdy z handicapem. Moim zdaniem wszystko będzie zależało od skuteczności ofensywnych graczy z Krakowa. Ondrasek chyba lekko się &quot;przyblokował&quot;, ale za to jest Imaz. Zagłębie Sosnowiec traci najwięcej goli w lidze i nie ma tutaj znaczenia nowy trener czy tylko jedna stracona bramka z Miedzią. Szanujmy się, gdzie takiej Miedzi do Wisły. Jeśli gospodarze będą skuteczni to tak jak kolega wyżej napisał spokojnie over i to nawet w stronę podopiecznych Stolarczyka. Na ten moment spróbuję Drużyna 1. - Liczba goli Powyżej (1.5) (1.76) na LVbet.
Drugi mecz, nad którym się zastanawiam to Derby Trójmiasta. Lechia u siebie strzela bramki, do tego H2H w Gdańsku na korzyść gospodarzy. Arka jednak wygrała 3 z 4 ostatnich meczów ligowych, więc jak na naszą śmieszną ligę są w niezłej dyspozycji. Dlatego fajna opcja to Drużyna 1 lub remis i Powyżej 1.5 (1.61) na LVbet. Bramki raczej padną.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Śląsk
Robak strzeli @2,55 forBET ✅
Forsell strzeli @3,2 Unibet ⛔

Pierwsze derby pomiędzy Wrocławie a Legnicą na poziome Ekstraklasy, oba kluby zaprzyjaźnione, więc na trybunach święto, ale na boisku już nie koniecznie, bowiem obie ekipy ostatnio dołują i zajmują miejsce w dolnych rejonach ligi (Śląsk 11 miejsce, Miedź 12 miejsce), obie ekipy zdobyły do tej pory po 12 pkt. Inkasując po 3 zwyciestwa i 3 remisy oraz ponosząc 6 porażek, obie ekipy overowe, w meczach gospodarzy pada średnio 3,25 bramki na mecz, a w meczach gości 2,83 gola na mecz. Jednak ładna dla oka piłka zarówno u jednych jak i u drugich nie przekłada się na wyniki i obecnie mają tylko 3 punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Górnikiem. Patrząc na ogólne statystyki pierwsze co przychodzi do głowy to over oraz btts, jednak kursy nie są zadowalające, dlatego postanowiłem spróbować zagrać na najlepszych strzelców obu ekip, a dodatkowo najlepszych strzelców całej ligi, liderem wśród ligowych snajperów jest Robak (Śląsk) z 8 golami, tuż za nim Fin Forsell (Miedź) 7 goli. Kolejnym argumenetem za tymi piłkarzami jest to, że wykonują w swoich drużynach rzuty karne, a z racji, że są to derby spięć pod obiema bramkami nie powinno zabraknąć, poza tym jakw spomniałem wcześniej jedni i drudzy overowi, wiec bramki powinniśmy zobaczyć, oby strzelili je tylko główni egzekutorzy obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2:2
Wisła i powyżej 2,5 2,45
W ostatniej kolejce świetny mecz pomiędzy Legią a Wisłą zakończył się wynikiem remisowym 3:3 gdzie jedni i druzy mogli ten mecz wygrać natomiast Sosnowiec wygrał u siebie z Miedzią 3:1 mimo, że już o 4 minuty przegrywali 0:1 - widać, że nowa miotła podziałała. W poniedziałek przeciwnik już dużo mocniejszy i na wyjeździe gdzie Sosnowiec spisuje się słabo - tylko 1 remis w Gdynii z Arką 2:2 i aż 17 bramek straconych co daje nam prawie 3 bramki na mecz. Wisła jest drużyną mocniejszą i wydaje mi się, że zdobędą 3 jakże ważne punkty i umocnią się w czołówce tabeli.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
Lechia
2,00
Derby pomorza - od 2óch lat góruje Gdańsk - 4 mecze wygrane z rzędu.
Lechia w tym sezonie jest miłym zaskoczeniem po jakże kiepskim poprzednim sezonie, zajmują Oni 2 miejsce ze stratą 1 oczka do lidera. Arka źle zaczęła ale ostatnie mecze grają całkiem dobrze i na ostatnie 4 mecze - 3 zwycięstwa i remis i wywindowało ich już na 8 miejsce.
Myślę, że na tym meczu ich świetna passa zostanie zakończona, Lechia jest drużyną mocniejszą nie słychać nic o żadnych osłabieniach, trener Stochowiec stworzył świetny team, który doskonale się rozumie na boisku, oczywiście są wpadki od czasu do czasu takie jak np porażka 2:5 z Wisłą Kraków...
Kurs wysoki i polecam zagrać na Lechie.​
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Poniżej 2,5 bramki @ 1,96 Fortuna

Typ na przekór wszystkiemu i normalnie bym go nie zagrał, ale za punkty FKP wykupiłem zakład bez ryzyka i w przypadku overa będzie zwrot. Po tych kilku słabych w obronie meczach Miedzi w Sosnowcu trener podczas pomeczowej konferencji ostro zareagował. Dzisiaj położy większy nacisk na obronę aby już tak łatwo nie tracić bramek. Śląsk po wystrzale z Piastem i Jagiellonią powrócił do słabszej dyspozycji i w tym natłoku overów jakiś pojedynczy under może wpaść.
⛔ Bezbolesna porażka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom