>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka LOTTO Ekstraklasy (26.10-29.10.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
powyżej 27,5 fauli @ 1,8 ✅
Totolotek
Obie ekipy sąsiadują w tabeli, gospodarze na 12 miejscu, goście jedna lokata wyżej z identycznym dorobkiem 12 punktów. Górna połówka tabeli powoli się oddala i trzeba zacząć punktować najlepiej za 3pkt aby nie tracić dystansu. Zwycięscy nie podejmuję się typować stąd typ na faule. Spotkanie powinno być zacięte i gra powinna toczyć się głównie w środkowej strefie boiska stąd też powinny pojawić się przewinienia.
Miedź do tej pory na koncie 169 fauli (śr 14,1), Śląsk 162 (śr 13,5).
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
over 4.5 żółtej kartki @1.63 fortuna
5 żółtych kartek
✅ 63


Dzisiaj chciałbym w tym spotkaniu pójść w liczbę kartek
Wydaje mi się, że mecz o lidera tabeli nie będzie do końca czysty, przewiduję tutaj dużo walki w środku pola i rwaną grę, także okoliczności sprzyjające pokazywaniu kartoników.
Sędziuje pan Mariusz Złotek, który w meczach o dużym napięciu nie boi się karać zawodników indywidualnie (dane te opieram na statystykach z poprzednich meczów przez niego sędziowanych).
W ostatnich meczach między tymi drużynami kartek nie było zbyt wiele, także dzisiaj czas na przełamanie, szczególnie, że są uzasadnione podstawy do takiego zdarzenia.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Over 0,5 po 75&#39;
Kurs: 2,15 w PZBUK
Wynik: 1:1 (bramka w 89&#39;) ✅

Wydaje mi się bardzo fajny typ na wieczorny hit. Myślałem też o underze bramkowym, ale ktoś już wcześniej typ opisał, a mi cały czas po głowie chodzi bramka w końcówce spotkania. Ostatnie bramkowe spotkania pomiędzy tymi drużynami to Jagiellonia strzelająca na 2:0 w 88 minucie, Jaga strzelająca jedyną bramkę w 87 minucie, czy też kanonada i 3 bramki w doliczonym czasie gry (Legia wygrała wtedy na wyjeździe 4:1). To jest ważny mecz dla obu drużyn, tu może być na początku spotkania badanie się obu drużyn i generalnie, typowy dla Ekstraklasy &quot;mecz walki&quot;. Wydaje mi się, że dziś bezbramkowo jednak nie będzie. Jagiellonia zawsze spina się na Legię (jak z resztą wszystkie drużyny w naszej lidze, ale w Białymstoku jakoś tak bardziej, patrząc choćby na to, co się dzieje przy wpuszczaniu kibiców), a Legioniści mają coś do udowodnienia po remisie z Wisłą, gdzie wypuścili komfortowy wynik z rąk w 5 minut i ratowali w ostatnich minutach remis. Kurs na to wydarzenie wysoki, a prawdopodobieństwo wbrew pozorom spore. Ja widzę to spotkanie underowo, gdzie bramka może zdecydować o zwycięstwie i padnie pod koniec meczu, ale nawet, gdy będzie to bramkowy pojedynek, tym lepiej dla oglądających i mnie, typującego bramkę w ostatnim kwadransie meczu, czy jego doliczonym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Poniżej 2,5 bramki @ 1,88 fortuna

Legia po wyszarpaniu remisu z teoretycznie wygranego meczu i stracie tylu bramek w tak krótkim czasie zewrze bardziej szeregi. Jagiellonia też nie będzie się otwierać od dłuższego czasu nie potrafi zagrać na zero z tyłu a przy tego pokroju rywalu jak Legia, który może nie gra na takim poziomie jakiego wszyscy oczekują, ale jednak mając piłkarzach o dużym potencjale chwila nieuwagi gospodarzy może kosztować ich tą jedną decydującą bramkę.
✅ Wygrany
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
powyżej 28,5 fauli @ 1,85 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,65 ✅
Totolotek
Długo zastanawiałem się co w tym spotkaniu wybrać, może bramki, może rożne a może spalone. Ostatecznie ponownie spróbuję typu na faule i kartki.
Jak to w naszej lidze co kolejka to ktoś inny gra o lidera, raz to jest Piast, raz Lechia innym razem Jagiellonia czy teraz Legia, która jak wygra wskoczy na pierwsze miejsce.
Gospodarze zapowiadają grę o pełną pulę i na pewno zagrają twardo i agresywnie, goście też raczej nie przyjadą do Białegostoku na wycieczkę i będą chcieli się poprawić po ostatniej katastrofalnej II połowie z Wisłą, którą przegrali 1-3.
Mecz powinien toczyć się głównie w środku pola i kto tutaj osiągnie przewagę znacznie zbliży się do zwycięstwa. Obie ekipy mają dobrych technicznie i szybkich zawodników z którymi rywal będzie miał spory problem i nieraz ucieknie się do faulu aby przerwać akcję przeciwnika. Obie drużyny podobnie w tym sezonie w statystyce fauli, Jaga 166 (śr 13,83) Legia 164 (śr 13,66). Co prawda średnie nie powalają ale jest to spotkanie wyjątkowe i zawodnicy inaczej do tego podchodzą. Trybuny też powinny zrobić swoje i dodatkowo motywować piłkarzy gospodarzy do ambitnej i twardej gry.
Kartki to konsekwencja fauli, których moim zdanie nie zabraknie. Martwi trochę obsada sędziego bo Mariusz Złotek chętnie po kartki nie sięga. Na razie tylko 14 pokazanych kartek w 5 spotkaniach i niska średnia 2,8 kartki na mecz. Dzisiaj jednak mamy mecz na szczycie o fotek lidera także okazji może mieć więcej niż w dotychczasowych prowadzonych spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 163

rook01093

Użytkownik
Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ:
1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Fortuna
Analizę zacznę może od Cracovii, która powoli zaczyna ciułać punkty. Zdawało by się, że zaczyna coś się układać. Jednak w mojej opinii nic bardziej mylnego. Mimo tego, że w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 7 punktów to uważam, że w ich grze nadal królują chaos i panika. Punkty, o których wspomniałem, zdobyli z drużynami swojego pokroju. Ogrywając u siebie w ostatnim meczu zamykającego tabelę Górnika, słabo spisującą się Wisłę Płock oraz remisując z Zagłębiem Sosnowiec w meczu wyjazdowym. W najbliższym meczu przyjdzie im się jednak zmierzyć z dużo lepszą drużyną niż te wcześniej wymienione.
Korona w tym sezonie spisuje się na miarę swoich oczekiwań. Trzyma się pewnie w środku tabeli i traci na ten moment tylko 3 punkty do najniższego stopnia podium - ale wynika to z niesamowicie spłaszczonej górnej części tabeli. Ostatni wyjazdowy mecz Korony nie był jednak porywającym widowiskiem. Gospodarze (Lech) trafili bowiem w 25. minucie, a później kontrolowali to powolne i bezbarwne spotkanie. Po bramce na 2:0 widać było, że goście zaryzykowali i to się opłaciło. Na 10 minut przed końcem Korona zdobyła bramkę kontaktową. Był to co prawda ich jedyny celny strzał w tym meczu, niemniej udało się strzelić gola. Przechodząc jednak do domowych wyczynów, Korona na swoim stadionie straciła w tym sezonie tylko punkty z Legią i Jagiellonią. Ogrywając przy tym Śląsk, Arkę i beniaminka z Sosnowca. Ich najbliższy rywal należy raczej do tej drugiej grupy zespołów, stąd spodziewam się tutaj zwycięstwa gospodarzy. Jeśli miałbym typować wynik to powiedziałbym, że będzie 2:1 lub 2:0.
Być może jest to masówka, ale nie widzę kompletnie żadnych przesłanek ku temu aby twierdzić, że Cracovia urwie im punkty w tym spotkaniu. No może poza jednym - to LOTTO Ekstraklasa. Obie drużyny wystąpią najprawdopodobniej w swoich optymalnych składach.
EDIT: W drużynie Cracovii nie zobaczymy oczywiście Milana Dimuna, który nie zagrał już w meczu z Górnikiem z powodu operacji łąkotki.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Dzisiejsze starcie w Szczecinie zapowiada się bardzo emocjonująco. Grająca bowiem coraz lepiej Pogoń zmierzy się z drużyną, o sporym potencjale - Lechem Poznań.
Portowcy pomimo ostatniej porażki w ekstraklasie mają powody do zadowoleń ze swojej gry. Wcale nie odstawali od wicemistrza Polski - Jagielloni Białystok. Zaznaczyć należy, że grali wówczas na wyjeździe. Swoją siłę natomiast pokazują na własnym boisku gdzie rozgromili Wisłe Płock 4:0 oraz wygrali z Białą Gwiazdą 2:1. Myśle, że zdobędą dzisiaj bramkę ze względu, ze Lech ma ogromne problemy w defensywie.
Zespół z wielkopolski czyste konto zachował ostatnio 12 sierpnia bieżącego roku, co naprawdę może niepokoić. Do tej pory nie wiadomo kto będzie bramkarzem numer jeden bo ciągle trwa walka o podstawowy skład między Buricem a Putnockym. Takie zachowanie trenerów raczej nie poprawia pewności siebie u golkiperów Kolejorza.
Jednak drużyna Ivana Djurdievica zdecydowanie lepiej wygląda w ataku. A tam ciągle w dobrej dyspozycji jest napastnik Christan Gytkjaer, wspomagany między innymi przez Amarala. Także uważam, że w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek, jednak wskazania zwycięzcy się nie podejmuje.
BTTS + over 2.5 @2.11 fortuna
⛔
 
hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Lechia - Arka
powyżej 4,5 żk @ 1,50 STS✅
powyżej 5,5 żk @ 1,98 STS✅
powyżej 6,5 żk @ 3,25 iForbet⛔
Lipski żk @ 2,75 iForbet⛔
Łukasik żk @ 2,25 iForbet⛔
1. Derby
2. Sędziuje Bartosz Frankowski (47 żk w 8 meczach, ostatnio Legia - Wisła Kraków 8, Pogoń - Wisła Płock 9)
3. Arka 24 żk w 12 meczach, Lechia 40 żk w 12 meczach(!)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Patrząc na kurs wygrana Piasta Gliwice (@3.05 fortuba) w Płocku wydaje mi się ciekawa, aczkolwiek ostatni mecz jaki obejrzalem Płocka był z Pogonią, a Piasta to wgl jakiś początek sezonu. Powiedzmy, że wiem na co obecnie stać gospodarzy, ale jakby ktoś mógł coś powiedzieć o gościach to byłbym wdzięczny.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Wisła Płock -:- Piast Gliwice
obie strzelą gola @ 1.64
Fortuna
Wynik: 1:1


Nafciarze w pierwszym spotkaniu po zmianie trenera pokazali się z bardzo dobrej strony aplikując rywalowi aż trzy bramki, lecz niestety to nie pomogło aby przywieźć do Płocka trzy punkty. Widać, że nowy trener ma pomysł na drużynę, lecz trochę czasu minie aby to wszystko ze sobą współgrało. Wierzę jednak, że gospodarzy stać na strzelenie minimum jednej bramki rywalowi. W dobrej dyspozycji jest Ricardinho, który ma na swoim koncie siedem goli. Oprócz tego Pana dobrze spisują się Furman czy Merebashvili. Piast na pewno nie spisuje się tak dobrze na wyjeździe jak w spotkaniach domowych. Gdyby wyniki domowe przełożyli również na wyjeździe to dziś z pewnością byli by liderem. Fornalik robi dobrą pracą, choć na to się nie zapowiadało. Do składu powracają zawodnicy po kontuzjach, a więc Piast z każdym tygodniem znowu staje się silniejszy. Dobra informacją jest fakt, że goście na wyjazdach strzelają bramki i to cieszy przed takim spotkaniem. Liczę za to, że tu na dwóch bramkach się nie skończy, a obie drużyny zrobią wszystko aby odnieść zwycięstwo.

20:30 Pogoń Szczecin -:- Lech Poznań
powyżej 2.5 gola @ 1.85
Fortuna
Wynik:


Czy powróciły lepsze czasy dla Kolejorza?. Gdy spojrzymy na ostatnie tygodnie Lecha to wydaje się, że tak właśnie jest. W ostatnich trzech spotkaniach Kolejorz zdobył siedem punktów i mało brakowało a odwróciłby losy w Zabrzu. Lech w tych spotkaniach był bardzo mocno skuteczny, ale również i tracił bramki. Do formy wydaje się wracać Gytkajer, który zaliczył ostatnio dwa trafienia. Dobrze wygląda Amaral i Tiba, którzy według mnie wyglądają bardzo dobrze w grze ofensywnej Lecha. Pogoń złapała wiatru w żagle, lecz w spotkaniu z Jagiellonią podmuch wiatru się skończył. Pogoń może mieć pretensje tylko do siebie, że z Białegostoku nie wywieźli nawet punktu. Gospodarze w spotkaniach domowych nie pokonani są od czterech spotkań i jutro pomimo braku Soufian Benyamina, Jarosław Fojut, Ricardo Nunes, Tomasz Hołota, a także Adam Frączczak będą chcieli zatrzymać rozpędzona lokomotywę. W tym spotkaniu widzę gole. Pogoń gdy tylko będzie skuteczna tak jak wcześniej to jest naprawdę groźna. Lech tak jak napisałem wrócił do gry i zaczął grać dość efektownie, tu goli nie może zabraknąć.​
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Lechia - Arka
powyżej 4,5 żk @ 1,50 STS
Jak najbardziej popieram typ na mecz derbowy związany z dużą ilością kartek. Ja wybieram opcję bezpieczną, czyli najniższą linie oferowaną przez bukmacherów. Lechia notuje &quot;niesamowite&quot; statystyki dotyczące ilości żółtych kartek w tym sezonie, które przedstawione zostału powyżej. Ciekawostką związaną z kartkami drużyny z Gdańska jest fakt, że piłkarz Lechii Michał Nalepa otrzymał w w 10 meczach aż 8 żółtych kartek co spowodowało jego absencje w dwóch meczach Ekstraklasy z powodu nadmiernej ilości kartek. Wyjątkami, bez kartkami był mecze ze Śląskiem i Wisłą. Nie ma sensu, według mnie, obstawiać wyższych linii lub zakładów na czerwoną kartkę. Kurs jest zadowalający i idealny do dubla. Zdarzały się mecze, w których ta linia nie została pokryta. Daleko nie trzeba szukać. W poprzednim sezonie były zaledwie 3 kartki. Wszystkie pokazane w pierwszej połowie. Duży wpływ na ilość kartek w tym spotkaniu miał zapewne wynik pierwszej połowy (Lechia prowadziła 4;0 po pierwszej połowie). W 2017 również był mecz, w którym nie było minimum 5 żółtych kartek. Wynik tego spotkania nie był wtedy rozstrzygnięty jak w 2018. Z powodu odsunięcia od zajęć pierwszego zespołu nie zagra Sławomir Peszko, czyli główny kandydat do otrzymania zółtej kartki. Za pokryciem linii kartowej może przemawiać fakt, że jeżeli oba zespoły są w formie. Lechia, jeżeli dzisiaj wygra będzie liderem Ekstraklasy. Oczywiście obstawianie tego typu zakładów obarczone jest ryzykiem( jak każde zakłady), jednak jest wiele argumentów przemawiających za tym typ. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia 2:1 Arka
Dzisiaj czeka nas ciekawy pojedynek w Gdańsku gdzie Lechia podejmie Arkę. Gospodarze ostatnimi czasy trochę spuścili z tonu, ale mimo to zwycięstwo dzieli ich od zdobycia fotela lidera. W ostatniej kolejce zanotowali remis z Piastem, a kolejkę wcześniej rozbili Zagłębie Sosnowiec. O kolejne zwycięstwo nie będzie łatwo ponieważ Arka spisuje się dość solidnie. Ostatnie dwa mecze to zwycięstwa (z Śląskiem i Zagłębiem), a w sumie od 4 nie przegrała.
To tyle jeśli chodzi o wyniki. Mecz derbowy, a do tego szykuje się wysoka frekwencja więc piłkarze obu drużyn na pewno dadzą z siebie wszystko. A więc zadecydują indywidualne umiejętności, taktyka oraz dyspozycja dnia. Podkreślić należy, że Arka może pochwalić się najsolidniejszą defensywą (12 straconych goli), a Lechia najskuteczniejszym (po Wiśle) atakiem - 21 bramek.
Obie ekipy mają o co walczyć. Lechia o lidera, a Arka o umocnienie się w pierwszej ósemce i podtrzymanie passy meczy bez porażki. Moim zdaniem większe szanse na sukces w tym spotkaniu ma drużyna gości, ale jednak nie na tyle by grać &quot;czystą&quot; jedynkę.

Moja propozycja:
Lechia dnb kurs: 1.45 buk: betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
powyżej 34,5 fauli @ 1,9
Totolotek
Krótko bo za chwile spotkanie. Linia ustawiona bardzo wysoka ale nie ma co się dziwić wszak przed nami derby Trójmiasta.
Lechia zagra o fotel lidera z Arką, która ostatnio spisuje się bardzo dobrze. Obie ekipy sporo faulują w tym sezonie i plasują się w czołówce jeżeli chodzi o tą klasyfikację. Lechia 188 faule (śr 15,66), Arka 191 (śr 15,91).
Dzisiaj również walki i ostrych spięć na boisku nie powinno zabraknąć i sędzia będzie musiał często używać gwiazdka. Na kartki niskie kursy no chyba, że postawić z 6-7 kartek to wtedy kursy już zachęcające.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
20:30 Pogoń Szczecin -:- Lech Poznań
Lech @2,76
fortuna


Taki kurs na Lecha jest całkiem przyjemny. Kolejorz nie gra co prawda dobrej piłki, jeszcze. Ale ostatnie mecze pokazały jakąś poprawę w ich grze. Trzy spotkania i siedem oczek. Portowcy natomiast musieli uznać wyższość Jagielloni w poprzedniej kolejce.
Ja skupiam sie na grze Lecha. Patrząc na wyniki innych zespołów, to Lecha ma szanse zbliżyć sie na jeden punkt do lidera z Białegostoku oraz zrównać sie punktami z.Legią i wyprzedzić Piastem, ktorzy stracili swoje punkty w tej kolejce. Pisząc tego posta Lechia remisuje w derbach z Arką, wiec strata punktów prawdopodobna. Jesli cała góra traci oczka, to motywacja w ekipie Lecha rośnie by dogonić stawkę.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dziś na tapetę rzucam 2 spotkania.
Korona - Cracovia 1 ⛔ 0:1
2,05 Fortuna

Mecz wydaje się oczywisty, ale Koronie jakoś ciężko się gra w roli faworyta. Może nawet nie tyle, że ciężko się gra, ale zwycięstwa nie są przekonywujące. Widziałem kilka ostatnich spotkań z Cracovią i w Kielcach i w Krakowie. Zawsze wydawało mi się, że w tych spotkaniach wygrywają drużyny, które bardziej potrzebowały punktów. Mam dziwne przeczucie, że to spotkanie nie będzie łatwe dla Korony. Cracovia ma nóż na gardle. Będą walczyć. Korona natomiast gra swoje może ale nie musi. Pomimo wszystko gram Koronę, ale tylko ze względu na kurs. Mam wrażenie, że buki coś czują wystawiając takie kursy.
Wisła - Zagłębie Sosnowiec 1 i hc 1 (-1,0)
1,72 Fortuna
hc -1,0 - 2,75

Tutaj faworyt jest zdecydowany. Widziałem klika spotkań Zagłębia. W Kielcach przegrali i muszę stwierdzić, iż była to najsłabsza drużyna od jakiś 3 lat, która gościła w Kielcach w ramach spotkań ekstraklasy. Muszę jednak obiektywnie uznać, że chłopaki walczyli, kibiców sporo przyjechało. To jednak za mało na Wisłę, zdecydowanie za mało. Wisła w tym sezonie zaskoczyła in plus. Liczę na łatwe i przekonywujące zwycięstwo. Gram ze względu na postawę obu drużyn i oczywiście kursy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ciężko nie zastanawiać się nad overem w Zabrzu, gdy takie Zagłębie najpierw marnuje 5 setek w pierwszej połowie z Płockiem a za chwilę w drugiej daje przeciwnikowi prezenty, aż ostatecznie kończą na 3-3. Górnik z kolei daje sobie wbić dwie bramki w minutę od prymitywnej Cracovii jeśli chodzi o jej poziom w ofensywie. Spodziewałem się takiego sezonu Górnika i nie ma tu żadnej niespodzianki, że tak nisko stoją z wynikami. A dopraszanie się dzisiaj biednego Brosza po meczu w Krakowie przez swoich po prostu nie przystoi nikomu i tylko wychodzi ile warta jest wierność żaboli &quot;ludzi, którzy oddaliby życie za klub&quot;, gdy ten człowiek im wszystko zwrócił w 1,5 roku.
Ale i tak, bardziej zadziwiają mnie goście, potrafią walnąć w derbach Śląsk i to nie mało bo 4-0, potrafią odrobić 3 bramki w 45 minut na Lechii, by później pojechać do takiej Gdyni i przegrać 1-3 prowadząc do przerwy 1-0 albo tak jak teraz ostatnio właśnie z Płockiem. Drużyna ze sporym potencjałem, przede wszystkim ze sporym hajsem a cały czas jakieś cyrki wychodzą. Z prezesami, z trenerami, z zawodnikami,taki Tuszyński i jego wymagania ile ma dostać za podpis( bo był na wolnym kontrakcie) nikt nie chciał zapłacić. Chłop odbijał się od każdego mocniejszego finansowo klubu aż do momentu, gdy zakotwiczył w Lubnie. Za te pieniądze co chciał dla mnie totalnie przeszacowany jako dziewiątka, jako piłkarz, jako wszystko. Dąbrowskiego jutro zabraknie za kartki, Czerwiński nadal kontuzjowany. Czyli lepimy bałwana w defensywie i Balić wchodzi na stopera a Tosik, którego pozycji nie znam bo on najzwyczajniej w świecie nie potrafi grać w piłkę, ma wyjść na prawej stronie obrony. Przy jego szybkości i wyprzedzaniu faktów (akcji) to powodzenia... A i podobno jutro debiut Leciejewskiego w bramce.
over 2,5 @1,85
over 3,5 @3,00
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Zagłębie Lubin
powyżej 2.5 gola @ 1.80
Fortuna

18:00 Górnik Zabrze -:- Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze @ 2.72
fortuna

(ten typ proszę nie wliczać do typera ekstraklasy)

Chyba można napisać, że dla jednych i drugich jest to mecz o życie. Wydawało się, że po spotkaniu z Lechem, Górnik złapał w końcu jakiegoś wiatru w żagle i ich dyspozycja pójdzie w górę. Niestety stało się inaczej, a mecz z słabą Cracovią pokazał, że to Górnik jest teraz najsłabszym zespołem w lidze. Cała drużyna zagrała słabo, a bezproduktywni są Jimenez, Smuga, Zapolnik, którzy dziś powinni usiąść na ławce od pierwszych minut. W ich miejsce powinni wskoczyć bracia Wolsztyńscy oraz Nowak. Do składu powinien wrócić ktoś z dwójki lewych obrońców Gryszkiewicz-Koj. Zabrzanie muszą się wziąć w garść ponieważ zespoły, które są wyżej zaczęły punktować, a później może być trochę za późno aby ich dogonić. Górnik stać na wygrywanie, ale tu coś trzeba zmienić, a to zadanie należy do Brosza, który mam nadzieje, że zabłyśnie swoją wiedzą. Wyniki z ostatnich tygodni Zagłębia również nie powalają i można powiedzieć, że najbliższa porażka gości sprawi, że z posadą pożegna się Lewandowski. Co ciekawe w jego miejsce miałby wskoczyć Nawałka!. Gościom na pewno nie można odmówić walki i zaangażowania ponieważ ostatnio udało im się odwrócić losy w spotkaniu z Lechią i Wisłą Płock. Goście podobnie jak Górnik potrzebują punktów, a z remisu tu nikt nie będzie zadowolony. Zagłębie dziś bez Macieja Dąbrowskiego (pauza za żółte kartki), Jakuba Maresa i Alana Czerwińskiego (kontuzja). Obrona gości dzisiaj w mocnej rozsypce.
W Zabrzu mocno leje od samego rana, a więc i goli tu nie powinno zabraknąć. Taka pogoda na pewno sprzyja takim zawodnikom jak Żurkowski czy Starzyński, którzy lubią mocno huknąć z dystansu. To spotkanie może być naprawdę szalone jeśli spojrzymy też na ostatnie wyniki H2H.
Jak widzicie kolejnym typem jest wygrana gospodarzy, choć ciężko się doszukać pozytywów. Górnik musi wykorzystać atut własnego boiska i zagrać na luzie. W odniesieniu zwycięstwa mają im pomóc kibice, choć Ci ostatnio się nie popisali...Górnik ma okazję wykorzystać braki w defensywie w ekipie gości, jeśli będą skuteczni i zagrają dość uważnie w obronie to trzy punkty powinny zostać w Zabrzu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom