>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13 kolejka PlusLigi (08-12.12.2017)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś z racji, że mało czasu jest typy bez analizy:
Lotos Trefla Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 179,5
1,67
Gdańsk +1,5 seta 1,79
Gdańsk 2,52
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Jastrzębski -1,5 seta 1,51
Rzeszów - Będzin
Będzin +19,5 1,60​
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dziś z racji, że mało czasu jest typy bez analizy:
Lotos Trefla Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
powyżej 179,5 1,67
Gdańsk +1,5 seta 1,79
Gdańsk 2,52
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Jastrzębski -1,5 seta 1,51
Rzeszów - Będzin
Będzin +19,5 1,60​
myslisz ze gdansk to ogarnie?? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
myslisz ze gdansk to ogarnie?? ????
Nie mam pojęcia, ale na ryzyko obstawiłem i dla miłego oglądania, także nikomu tego nie polecam bo sam nie jestem pewny ???? Dałem to też z racji, że ZAKSA ma wszystkie wygrane i w końcu może przegrają ???? A z kim jak nie z Gdańskiem, który się wydaje w formie zaraz po ZAKSie
 
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
był Lisinac i co z tego ? Grali jak druzyna z z dołu tabeli.
Ty tak serio? Gość jest w ostatnim czasie z reguły najczęściej atakującym i najlepiej punktującym zawodnikiem Skry, poza tym robi ogromną różnicę na zagrywce, bez niego to dopiero byłaby kiła, robi ogromną różnicę. Już wyobrażam sobie Czarnowskiego na jego miejscu wbijającego gwoździe z niedokładnie wystawionych piłek, atakującego z pipa, albo bombardującego rywala swoją potężną zagrywką.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
atakującego z pipa
Nie chce sie czepiac ale pewnie ktos inny by to zauwazyl, od kiedy srodkowy moze atakowac z pipe
zakladajcie nowy temat a nie ciagnijcie stare kolejki

dzis kielce kolejny popis frajerstwa po gks, izi na 2;0 iz 17-13 oddac seta tak po prostu
 
K 128

konju1

Użytkownik
Nie chce sie czepiac ale pewnie ktos inny by to zauwazyl, od kiedy srodkowy moze atakowac z pipe
zakladajcie nowy temat a nie ciagnijcie stare kolejki

dzis kielce kolejny popis frajerstwa po gks, izi na 2;0 iz 17-13 oddac seta tak po prostu
A nie może atakować środkowy z pipe&#39;a? Nie jest to przecież zabronione, a w piątek Srecko właśnie tak zaatakował.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Lisiniac grał na pozycji atakującego w piątek przez jakiś czas, kolega ma rację.
Tak, ale jak był na ataku to zaatakował z 1. strefy. Przywołaliśmy atak z pipe&#39;a czyli z 6. strefy, a była to akcja w której on zagrywał, przechodzącą odebrał Łomacz i od razu wystawił do 6 i tam Srecko załadował z 2. piłki z pipe&#39;a
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów
(Handicap +1.5 seta) typ 1 kurs 2.00
Bukmacher Totolotek
Witam wszystkich odnośnie meczu Espadonu z Rzeszowem to myśl przyszła mi tylko jedna. Będzie to na pewno mecz walki. Espadon gra naprawdę fajną siatkówkę w tym sezonie. Resovia jak na swoje aspiracje to wyników rewelacyjnych jak wiecie nie miała. Po przyjściu nowej &quot;miotły&quot; Resovia zaczęła grać bez straty seta z rywalami niezbyt wymagającymi tzn. Będzinem,Lakkapaa x2 oraz z GKS Katowice. Teraz na drodze z Rzeszowa staje zespół ,który pokonał ostatnio w meczu wyjazdowym Jastrzębski Węgiel po tie-breaku. Zwycięstwo u siebie z Warta Zawiercie również po tie-breaku. Urwanie seta w Bełchatowie. U siebie porażka z Mistrzem Polski ZAKSA ale dopiero w tie-breaku ,Espadon w tym meczu wygrywał po 3 setach 2-1. Porażka w Bielsku również po tie-breaku. Jak widzimy zespół z Espadonu jest bardzo waleczny. W każdym meczu można powiedzieć zdobywa minimum dwa sety. Nie udało się tylko w Bełchatowie. Analizowałem 5 meczów ,a patrząc na 12 ostatnich meczów Espadon nie przegrał za 3 punkty. Przegrał początkiem sezonu z Olsztynem w czterech setach i to by było na tyle. Myślę ,że Espadon zdobędzie spokojnie te dwa sety a kurs bardzo obiecujący. Resovia to nie jest ta Resovia co z lat ubiegłych. Została tylko marka chociaż widać ,że Andrzej Kowal wpłynął na drużynę pozytywnie. Dla bardzie lubiących ryzyko polecam typ na Espadon po kursie 2.95 ,ale bezpieczniej oczywiście zagrać Handi +1.5 seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Szkoda pierwszego seta...

 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Jakieś pomysły na dzisiejszy mecz resovii? Dadzą radę?
Ja tak jakoś bezrefleksyjnie niczym Małgorzata Gersdorf kliknąłem na Resovię. Pierwszy raz w tym sezonie na nich stawiam choć teraz mam trochę wątpliwości. Ale ten mecz jest ważny że względu na PP bo Resovia przegrywając praktycznie wypada z szóstki. Olsztyn i JW mają łatwych rywali więc Resovia musi przywieść jakieś pkt.
Wczoraj był kurs jeszcze 1,50 jak to obstawiałem lecz dzisiaj już tylko 1,35 więc nie do gry.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Ja tak jakoś bezrefleksyjnie niczym Małgorzata Gersdorf kliknąłem na Resovię. Pierwszy raz w tym sezonie na nich stawiam choć teraz mam trochę wątpliwości. Ale ten mecz jest ważny że względu na PP bo Resovia przegrywając praktycznie wypada z szóstki. Olsztyn i JW mają łatwych rywali więc Resovia musi przywieść jakieś pkt.
Wczoraj był kurs jeszcze 1,50 jak to obstawiałem lecz dzisiaj już tylko 1,35 więc nie do gry.
Ja ide w tym meczu na Resovie 3-0 win kurs 3.00
i spadnie, wczoraj byłem blisko zenitu St.petersburg, miałeś racje Pablo, ale Zenit 3-0 mi wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
romanista 5

romanista

Użytkownik
Kielce - Jastrzębski Węgiel 2 | 1,2
Tutaj moim zdaniem faworyt jest jeden i jest nim drużyna gości. Mimo że kurs dość niski to wydaje mi się że jest to jeden z najpewniejszych meczów do obstawienia. W prawdzie Jastrzębie ostatnio nie notuje najlepszych wyników w lidze. Porażki z Będzinem i Espadonem w 5 setach trochę na własne życzenie bo w obu meczach prowadzili już po 2-0, natomiast bardzo dobrze spisali się w LM, gdzie po 3-0 pokonali drużyny z Tuluzy i Berlina. Co do jutrzejszego meczu to nie widzę innej opcji niż wygrana Gości za 3 ptk. Są oni pod każdym w względem lepsi, na każdej pozycji ponad to mają w miarę wartościowych zmienników którzy są w stanie dać jakość drużynie. Natomiast w Ekipie z Kielc nie widzę zawodników którzy mogli by się przeciwstawić (bilans 2-12 w sezonie ) , doszedł w trakcie sezonu Tomislav Dokić przez to ich gra stała się odrobinę lepsza, jednak jeden gracz nie jest w stanie przeciwstawić się silniejszej drużynie.
Warto rozważyć też Kielce under 86,5 ptk po kursie 1,74 czy to do dubla czy nawet na czysto. W momencie gdy Kielce nawet ugrają 1 seta to zostaje nam do dyspozycji jeszcze 61 ptk czyli 3 sety wygrane do 20, gdzie na hadi -1,5 seta jest tylko 1,47
ONICO Warszawa - Czarni Radom 1 | 1,3
W tym meczu idę w stronę gospodarzy. Mają oni bardzo ciekawy i zgrany skład, który potrafi zagrozić najlepszym w naszej lidze. Kadrowo są lepsi od drużyny z Radomia gdzie najprawdopodobniej nie wystąpi jedna z armat drużyny Czarnych -atakujący Michał Filip Drużyna z Radomia nie możne tego sezonu uznać póki co do najlepszych. Z klubu przed sezonem odeszła dobrze spisąjąca się para środkowych Kohut-Smith oraz rozgrywający Kędzierski na jego miejsce przyszedł doświadczony Dejan Vincic, niestety z powodu kontuzji nie może on pomóc. Natomiast ONICO przed sezonem dokonalo kilku ciekawych transferów i jak możemy zobaczyć narazie prezentują się oni świetnie notując serie 5 okazałych zwycięstw z rzędu ktora w mojej opinii zostanie przedłużona.
Espadon Szczecin -Asseco Resovia 2 | 1,38
Tutaj dość krótko, gram trochę na przełamanie Resovii która musi wygrać aby utrzymać się w top 6 które gwarantuje im grę w pucharze Polski. Drużyna z Rzeszowa została zbudowana w dość ciekawy sposób, mają praktycznie 2 równorzędne szóstki i spory potencjał którego niestety w tym sezonie zbytnio podziwiać się nie da. Natomiast drużyna ze Szczecina notuje dobre wyniki w tym sezonie mają dobry sklad i potrafią napsuć krwi najlepszym. Jednak uważam że goście chcąc jeszcze liczyć na coś powinni ten mecz wygrać.
Wszystkie mecze gram w Fortunie
Do Resovii dokładam jutrzejszy mecz Trentino (1,55) co po odjęciu podatku daje kurs 1,88
Mecze ONICO i JSW gram na kuponie z Juventusem oraz Napoli co daje na czysto 2,07
Ponadto gram też JSW 3-0 2,18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie kumam jak można grać w tym meczu 3:0 na Resovię? Na słabą Resovię w tym sezonie... Dlatego, że ograli ogórki 3:0 typu Będzin czy Lakkapaa.. Dla mnie dziwne.
Zwłaszcza, że ich przeciwnik wcale nie jest taki daremny.. Jeszcze w tym sezonie Espadon Szczecin nie rozegrał ani JEDNEGO meczu gdzie nie ugrał chociażby 1 seta a tych meczy było już 15.. i grali już z takimi drużynami jak chociażby Jastrzębie 3:2, ZAKSA 2:3, Bełchatów 1:3, Gdańsk 3:1, Warszawa 3:0, Radom 3:1 czy Lubin 2:3. Resovia jest jakaś super mocna w tym sezonie? Zdecydowanie nie.
Dlatego moje typy:
Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów 0:3
powyżej 3,5 seta
1,41 do dubla idealne
Resovia +92,5 1,70​
Chyba, że ma ktoś jakieś info o kontuzjach?
Jednak Czapki z głów dla tych, którzy stawiali na Resovie a tym bardziej 3:0... Gartuluję!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Podobnie jak Zibi wczoraj nadzialiśmy się na typ w stronę Szczecina. Niestety pierwszy set z sporymi nadziejami potem było już tylko gorzej. Dzisiaj myślę ,że będzie zdecydowanie lepiej.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - PGE Skra Bełchatów

(Handicap -1.5 seta) typ 1 kurs 1.55
Bukmacher Totolotek

ZAKSA Kędzierzyn Koźle wygląda bardzo dobrze u siebie. Przegrała ostatnio tylko z czołowymi zespołami siatkówki z Lube oraz Cruzeiro po walecznych meczach głównie z Lube mecze był rozgrywane w Opolu. W Bełchatowie prawdopodobnie nie zagra czołowy atakujący Skry Mariusz Wlazły ,również libero - Kacper Piechocki. Jest minimalna szansa ,że zagrają ,ale chociażby zagrali w tym meczu to myślę ,że Mariusz nie będzie w rewelacyjnej dyspozycji. Na pewno nie zagra jeden z lepszych przyjmujących Milad Ebadipour spore osłabienie. Myślałem nad wynikiem 3-0 dla ZAKSY ,ale zagram bezpieczniej z handicapem ,ponieważ ZAKSA będzie chciała odegrać się za ostatnie spotkanie z Bełchatowem przegrane w czterech setach.
Kielce - Jastrzębski Węgiel
(Handicap -2.5 seta) typ 2 kurs 2.00
Bukmacher Totolotek
Jeśli chodzi o Kielce to jest to zespół ,który zajmuję aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Plus Ligi z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Kielczanie przegrali ostatnio w Zawierciu w czterech setach. Porażki w trzech setach z Skrą,Gdańskiem oraz Kędzierzynem. U siebie przegrana po tie-breaku z Bielsko-Białą. Te wyniki nie darzą optymizmem.
Jeśli chodzi o Jastrzębski Węgiel przegrana po tie-breaku z Espadonem. Zwycięstwo w trzech setach z Toulouse oraz BR Volleys. Przegrana w meczu wyjazdowym z Będzinem. Zwycięstwo w czterech setach z Katowicami oraz w 3 setach z Czarnymi Radom. Każdy wie jak fantastyczną siatkówkę gra zespół z Jastrzębia. Olwia,Kampa oraz Muzaj to zawodnicy ,którzy w każdym meczu robią ogromną różnice. Myślę ze bez problemu bez straty seta wygrają w Kielcach.
MKS Będzin - AZS Olsztyn
typ (Handicap +2.5 seta) typ 1 kurs 1.40
Bukmacher Totolotek
Tutaj myślę ,że zespół z Będzina powalczy o punkty w tym meczu. Będzin wygrał u siebie z jednym z czołowych zespołów z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Wygrana także u siebie z BBTS Bielsko-Biała. Zwycięstwo z małą rewelacją tych rozgrywek Espadonem Szczecin po tie-breaku. Zwycięstwo z ONICO Warszawa ,która wygrywa prawie z każdym pod wodzą Antigi. U siebie na 5 ostatnich meczy cztery wygrali z jak widać z naprawdę dobrymi zespołami. Porażka jedynie u siebie z Skrą w trzech setach. Jeśli chodzi o Olsztyn na wyjeździe to na pięc ostatnich spotkań przegrali wszystkie. Co prawda grali z dobrze spisującym się beniaminkiem z Zawiercia,Resovia,ZAKSA,Czarnymi (tutaj się mocno dziwie ponieważ zespół z Radomia gra już od jakiegoś czasu w okrojonym składzie głownie bez atakującego Michała Filipa.) oraz z ONICO Warszawa. Te wyniki nie napalają optymizmem myślę że spokojnie Będzinianie powalczą tutaj o jakikolwiek punkt. Ja gram bezpiecznie że wygrają chociażby jednego seta. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
ja zaryzykuje i idę w stronę ZAKSY 3-0. Nie przemawia Bełchatów za mną, tak jak kolega wyżej pisał, osłabienia w kadrze, po wyjeździe do Rosji, jakiś problem z wizami i Milad Ebadipour został w tamtym kraju (takie plotki słyszałem, dość śmieszna sytuacja ???? ). Zaksa to bierze, liczę na 3-0 ????

Kędzierzyn - Bełchatów -8,5 handi pkt @1,87
Kędzierzyn - Skra DW 3-0 @3,15
E: Na co ta przerwa 10 minutowa po 2 secie? Zaksa przestala zagrywac, co im dawalo duzo punktow w pierwszych 2 setach, no i niesamowity Srecko ktory dla mnie jest najlepszym srodkowym na ten moment na swiecie, robi chlopak roznice ????
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle wygląda bardzo dobrze u siebie przegrała ostatnio tylko z czołowymi zespołami siatkówki z Lube oraz Cruzeiro po walecznych meczach głównie z Lube. W Bełchatowie prawdopodobnie nie zagra czołowy atakujący Skry Mariusz Wlazły ,również libero - Kacper Piechocki. Jest minimalna szansa ,że zagrają ,ale chociażby zagrali w tym meczu to myślę ,że Mariusz nie będzie w rewelacyjnej dyspozycji. Na pewno nie zagra jeden z lepszych przyjmujących Milad Ebadipour spore osłabienie. Myślałem nad wynikiem 3-0 dla ZAKSY ,ale zagram bezpieczniej z handicapem ,ponieważ ZAKSA będzie chciała odegrać się za ostatnie spotkanie z Bełchatowem przegrane w czterech setach.
Zaksa z Lube i Sadą nie przegrała u siebie, ponieważ mecze były rozgrywane na innych obiektach.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Alexiis
Zaksa z Lube i Sadą nie przegrała u siebie, ponieważ mecze były rozgrywane na innych obiektach.
Mecze były rozgrywane w Opolu może nie na własnej hali ,ale większość Polskich kibiców kibicowało drużynie z Kędzierzyna i było ich o wiele więcej niż kibiców z Lube więc uznaję te mecze jako mecze rozgrywane u siebie.Pozdrawiam
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
A większość włoskich zapewne kibicowało Lube, poprawiłem tylko, że nie był to mecz u siebie, a jedynie w roli gospodarza. Generalnie typ popieram, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom