>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka PlusLigi (08-12.12.2017)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; alexiis
A większość włoskich zapewne kibicowało Lube, poprawiłem tylko, że nie był to mecz u siebie, a jedynie w roli gospodarza. Generalnie typ popieram, powodzenia.
Spoko nie ma problemu już poprawione. Dzięki za sugestię pozdrawiam.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Miałem dawać +1,5 seta na Skrę, ale skoro twierdzicie że Skra bez Piechockiego, Persa i z niepewnym Wlazłym to jednak zmieniłem na ZAKSA -6,5pkt @1,60.
Będzin +1,5seta @2,50
Olsztyn niby ma jeszcze ma szansę na szóstkę i PP lecz raczej JW im nie odda tego. Olsztyn fatalnie gra na wyjazdach, wygrał tylko ze słabymi Kielcami. Zatem nie wydaje mi się żeby nagle przywiózł nawet z nie najmocniejszego Będzina całą pulę. Myślę że to będzie zacięty mecz i coś mi tu pachnie pięcioma setami.
 
D 12

denison

Użytkownik
Wszyscy sa z druzyna i wszyscy moga zagrac wiec to jest wprowadzanie ludzi w blad... Jasne ze moga zagrac gorzej bo po kontuzji czy pers po dlugim locie z iranu wczoraj ale sa z zespolem a wlazly i piechocki w tygodniu trenowali z druzyna wiec jesli ktos pisze ze tych 3 panow nie zagra to wprowadza ludzi w blad (mam tylko nadzieje ze niecelowo)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Także czytałem, że prawdopodobnie Wlazły i Piechocki zagrają - Co nie znaczy, że ZAKSA jest dużo mocniejsza i tak powinna sobie poradzić z Bełchatowem.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Bełchatowianie mają spore problemy, gdyż na urazy narzekają Mariusz Wlazły i Kacper Piechocki, dwaj podstawowi zawodnicy. Zabrakło ich w piątkowym spotkaniu z BBTS, ale jest szansa, że zagrają przeciwko mistrzowi Polski. Wciąż jednak nie trenuje z zespołem Milad Ebadipour, który nie wrócił do Polski z Nowosybirska, a poleciał prosto do Iranu. Powodem były formalności wizowe spowodowane zmianą przepisów. Ebadipour miał pecha, bo piątek jest Iranie dniem wolnym, a później polska ambasada była nieczynna z powodu świąt. Wizę siatkarz PGE Skry ma odebrać w środę i wtedy dopiero będzie mógł kupić bilet i wrócić do Bełchatowa.

Łódz Wyborcza.pl

Pewny byłem ,że nie zagra Ebadipour czytałem kilka artykułów i każdy to potwierdzał. Mariusz z Piechockim tak jak pisałem jest szansa ,że zagrają ,ale jak mówicie że Ebadipour zagra to spore zaskoczenie i przepraszam jeżeli faktycznie zagra w dzisiejszym meczu. Pozdrawiam trzymajcie się.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom