>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 Kolejka PlusLigi (20.12-22.12.2018)

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn
Typ: 2 Kurs 1.64 ; 1xbet
No i mamy przedświąteczny HIT (czy kit?) Plusligi czyli obecny mistrz vs vice mistrz.
Będzie rewanż za odebranie Mistrzostwa ligi? Moim zdaniem będzie i to srogi rewanż bo SKRA jest w dołku i przegrywają ostatnio dużo za dużo, takie wpadki jak z &quot;Gieksą&quot; czy Maaseik po 3-0 mówią samo za siebie ze coś jest nie tak.
W drużynie gospodarzy leży przede wszystkim przyjęcie a za tym idzie niska skuteczność w ataku, a Wlazły nie może wygrywać meczy za cały zespół...
Co do ZAKSY to jest to niewątpliwy faworyt i kurs wystawiony na to spotkanie jest świątecznym prezentem; 12/12 wygrane w lidze i to nie są wygrane tylko ze średniakami czy dołem tabeli jak większość wygranych SKRY bo gdy mierzyli sie z czołówka to ich miażdżyli.
Pierwszy mecz przegrany ZAKSY w tym sezonie ale w Lidze Mistrzów który wskazywałem z Modeną we Włoszech 3-1, siatkarze z KK mimo przegranej zaskoczyli mnie pozytywnie w tym spotkaniu bo mało brakowało i doprowadziliby do 5 seta; Szczególnie z dobrej strony pokazuje sie Kaczmarek który złapał dobrą formę, Sam Deroo jest w mega formie do tego na środku szaleje Bieniek a i Wiśnie trzeba pochwalić... Zatorski klasa sama w sobie , Śliwka raz mecz kapitalny raz średni ale swoje doklada... Toniuttiego przedstawiać nie trzeba ????
Podsumowanie: Ciężko jest mi znaleźć słaby punkt obecnego lidera tabeli a SKRA jest pod formą i raczej to nie jest dobry przeciwnik na przełamanie. Tak jak wspominałem kurs to value i chętnie go pobieram za 5k - do wygrania 8+.
a ja dla mnie mecz na który bym nie dał i 50zl... Z kim jak z kim, ale Zaksa tu może wkoncu przegrać, taki turs to wcale nie prezent, wg mnie może być mecz zacięty aż do tie breaka...
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
a ja dla mnie mecz na który bym nie dał i 50zl... Z kim jak z kim, ale Zaksa tu może wkoncu przegrać, taki turs to wcale nie prezent, wg mnie może być mecz zacięty aż do tie breaka...
A tam pierdo°°°°° Skra w ostatnich dwoch meczach nie potrafiła seta ugrać z ogórkami, a nagle z ZAKSĄ wygra. Tymbardziej ze Majstra przegrali.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś nie bardzo mam czas bo jestem w pracy ale podam same suche typy na Plus Ligę oraz Liga Siatkówki Kobiet - zapraszam do działu...
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0:3
powyżej 179,5 1,84
Będzin rozegrał już 6 pojedynków u &quot;siebie&quot; i w każdym meczu zdobywał minimum 1 seta a grał z mocniejszymi drużynami niż Gdańsk - ONICO, Jastrzębski, ZAKSA, Zawiercie, Katowice, Lubin.
Na Gdańsk spadły bardzo nisko kursy po euforii i zwycięstwie 3:0 w Lidze mistrzów gdzie chyba nikt się nie spodziewał, że wygrają aż tak łatwo no ale jak dla mnie to już kurs mocno poszedł w dół i idę w stronę overa.
PGE SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
powyżej 180,5 1,66
Nadal uważam gości za faworytów no ale już kursy mocno poleciały w dół 1,55 przesada, mam pograne na gości po kursie 1,75. Mimo wszystko Bełchatów to nadal drużyna klasowa i u siebie grają dużo lepiej.
Na pewno zmobilizują się po klęsce w Lm i dziś zagrają podwójnie zmotywowani dlatego idę również w stronę overa.​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
dzisiaj jak dla mnie skra i bedzin win. ZAKSA jak ma przegrac w lidze to z kim ? ;) z resovia tez mialo byc latwo i fartem to wygrali, a rossard praktycznie sam wygral mecz. Moim zdaniem SKRA to pociągnie. Będzin to samo, jak nie teraz to z kim? spadek? w będzinie specyficzna hala. Cięzko się tam naprawdę gra. W dodatku trefl z Hebda wyglada kiepsko ( ostatnio mecz zycia z volley). Muzaj to jeździec bez glowy
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
dzisiaj jak dla mnie skra i bedzin win. ZAKSA jak ma przegrac w lidze to z kim ? ;) z resovia tez mialo byc latwo i fartem to wygrali, a rossard praktycznie sam wygral mecz. Moim zdaniem SKRA to pociągnie. Będzin to samo, jak nie teraz to z kim? spadek? w będzinie specyficzna hala. Cięzko się tam naprawdę gra. W dodatku trefl z Hebda wyglada kiepsko ( ostatnio mecz zycia z volley). Muzaj to jeździec bez glowy
ale pierd**nie :p Jak nie teraz to z kim? Może z nikim?! Bo kto Ci zapewnił ze przegrają jakiś mecz? A może przegrają z Będzinem czy Cuprum Lublin? Dlaczego nie?
Wróżbita z TVN to Twoj dobry kolega chyba - to on Ci to powiedział...
:headbang:
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
dzisiaj jak dla mnie skra i bedzin win. ZAKSA jak ma przegrac w lidze to z kim ? ;) z resovia tez mialo byc latwo i fartem to wygrali, a rossard praktycznie sam wygral mecz. Moim zdaniem SKRA to pociągnie. Będzin to samo, jak nie teraz to z kim? spadek? w będzinie specyficzna hala. Cięzko się tam naprawdę gra. W dodatku trefl z Hebda wyglada kiepsko ( ostatnio mecz zycia z volley). Muzaj to jeździec bez glowy
To jak taki żeś pewny to łączny kurs obu meczów ponad 7.
Wchodź śmiało.
Pociskasz takie durnoty, że to masakra.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Klasyk Plus Ligi
Postawiłem na Zakse bo niby dlaczego ma dzisiaj przegrać? Zespół z Kędzierzyna jest w wysokiej formie a ich dzisiejsi przeciwnicy zupelnie przeciwnie. Wiadomo, że są to aktualnie mistrzowie Polski ale obecnie nie grają na poziomie mistrza. Personalnie przyjezdni są lepsi na każdej pozycji.
Zaryzykowałem nawet zwycięstwo ZAKSY w trzech setach. Zobaczymy, emocje rosną .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Moim zdaniem Zaksa i tak to bierze, formy sie nie traci w ciągu dwóch dni. Skra nie gra nic nadzwyczajnego, są słabi co widać po wynikach, nie mają formy. Wygra po prostu zespół w lepszej formie, lepiej poukładany.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wlazły robił co mógł. Ale widać, że już kondycyjnie nie wytrzymał. Jego skuteczność z początku spotkania diametralnie się różniła od końcówki. Ale ile on ma ciągnąć ten zespół?
ZAKSA w ataku mega. Przyjęcie okej, gorzej z zagrywką. Szkoda tego jednego seta co odrobili już 5-cio punktową przewagę. Ale i tak nie jest źle

Śmiejecie się z kolegi co mówi o Będzinie. To możecie również i mnie wyśmiać bo postawiłem sobie na nich przez dobry kurs. Bedzin we własnej hali jest groźny więc kto wie?
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Śmiejecie się z kolegi co mówi o Będzinie. To możecie również i mnie wyśmiać bo postawiłem sobie na nich przez dobry kurs. Bedzin we własnej hali jest groźny więc kto wie?
Jak można pisać, że ktoś jest groźny skoro na 12 meczy w lidze wygrał zaledwie jedno spotkanie zdobywając przy tym 13 setów, a czy dziś wygra czy przegra to już inna sprawa. Trefl ze szwabami zagrał perfekcyjny mecz. Zobaczymy co dzisiaj pokaże. Typu nie neguję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom