>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Premier League (24.11 - 26.11.2017)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13. kolejka Premier League

Kursy od: Bah
W Anglii nie możemy zaprzestać od grania weekendowych hitów. Tym razem przeniesiemy się od Liverpoolu, gdzie drużyna Kloppa będzie próbowała zatrzymać Londyńską Chelsea. Ze zdobyciem kompletem punktów nie powinni mieć natomiast Manchester United, Tottenham, Arsenal czy Manchester City. Kursy jednak na te cztery ekipy są mizerne.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.
 
dzindzer 25

dzindzer

Użytkownik
Jak dla mnie rozpędzony Tottenham przejedzie się konkretnie po słabiutkim WBA. Koguty pewne 1 miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów, więc całą siłę mogą skupić na rozgrywkach Premier League i gonić czołówkę. The Baggies w ostatnich meczach, delikatnie mówiąc, bez szału. Dodatkowo sądzę, że rozstanie z trenerem Pulisem wpłynie negatywnie na zaangażowanie i morale piłkarzy West Bromwich w tym meczu.Typ na Tottenham z handi 0:2 jak najbardziej możliwy. Myślę nawet, że już w pierwszej połowie.
Co myślicie na temat czystej &quot;2&quot; w meczu Swansea vs Bournemouth ? &quot;Łabędzie&quot; kolejny sezon słabiutko, widać, że pchają się do spadku. Z kolei goście ostatnio dobra forma i kilka zwycięstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Zgoda, Tottenham przejedzie się konkretnie po słabiutkim WBA, tak samo jak M.City przejedzie się po Huddersfield. MU w zasadzie też powinno, ale po tym co pokazali wczoraj to ręce opadają.
Swansea vs Bournemouth osobiście nie dotykam, za dużo zmiennych i niewiadomych...
 
allen21 122

allen21

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym meczu West Hamu z Leicester? Osobiście kusi mnie zagranie over 10.5 kornerów lub BTS. Wasze propozycje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
No BET, WHU gra beznadziejnie, po Lester nie wiadomo czego się spodziewać. Albo remis albo Lester odpali i wygra 0-2
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Lepiej poszukać czegoś z bramkami w tym spotkaniu bo West Ham jest bardzo underowy jeśli chodzi o kornery. W ostatnich spotkaniach bardzo mało rogów co mnie trochę dziwi bo mają niezłych szybkich piłkarzy a do tego dochodzi Carrol który świetnie się czuje w pojedynkach główkowych.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
25.11.2017 g 16.00 Tottenham- West Brom
Typ: 2(+1,5)✅✅✅
Kurs: 2,16
Marathonbet
Stawka 6j

Tottenham zwycięstwem na Signal Iduna Park zapewnił sobie 1 miejsce w grupie co powoduje rozstawienie w fazie pucharowej. Pokazali się z dobrej strony zmazali plamę po porażce 0-2 z Arsenalem. Jutro na Wembley zawita ekipa Krychowiaka, która spisuje się ostatnio gorzej niż źle, przez co zwolniony został Pulis. Jednak moim zdaniem ta drużyna ma potencjał, kilku ciekawych grajków i uważam że ich styl gry może przysporzyć gospodarzom sporo problemów. Na papierze faworytem są gospodarze, ale nie pieniądze i nazwiska grają na boisku. Uważam że West Brom, po 10 meczach bez zwycięstwa, oraz 4 kolejnych porażkach może w końcu zapunktować. Nawet jeśli to się nie uda to nie spodziewam się tutaj pogromu tylko minimalnego zwycięstwa.
Poza tym Tottki dość przeciętnie spisują się pod względem wysokich zwycięstw na Wembley, oto wyniki w tym sezonie:
- porażka z Chelsea 1-2
- remis 1-1 ze słabym Burnley
- sensacyjne 0-0 ze Swansea
- 4-1 z Liverpoolem
- wymęczone 1-0 ze słabym Cr. Palace
Alternatywnie:
Under 2,5 @2,18 Unibet 4/10✅✅✅
Za drobne:
X2 @ 4,30 Unibet 2/10✅✅✅

----------------------------------------------------------------------------------------------
26.11.2017 g 17.00 Huddersfield- Manchester City
Typ: 1(+2)✅✅✅
Kurs: 2,00
Marathonbet
Stawka 6j

Typowa gra na przerwanie serii, nic nie trwa wiecznie i City też wiecznie nie będzie wszystkich gromić ani wszystkiego nie wygrają. City od 11.09 kiedy to na Etihad zremisowali z Evertonem wygrało kolejnych 17 spotkań we wszystkich rozgrywkach (jedno po karnych) a w tym 10 ligowych. Guardiola w końcu rozsądnie poukładał drużynę, która stanowi kolektyw, mają dwóch równorzędnych snajperów, kilku dynamicznych skrzydłowych i dwa mózgi De Bruyne i Davida Silve. Jednak tak jak wspomniałem, PL to jedna z najbardziej wyrównanych lig, gdzie wygrać może każdy z każdym, dlatego idę w kierunku beniaminka, który już w tym sezonie pokazał że wie o co w futbolu chodzi pokonując United.
Za drobne:
1X @ 5,20 Unibet 2/10⛔

----------------------------------------------------------------------------------------------
25.11.2017 g 16.00 Manchester United- Brighton
Typ: 1(-1,5)⛔
Kurs: 1,66
Pinnacle
Stawka 6j

Czerwone Diabły w końcu grają na miarę swojej historii, mają świetnych piłkarzy w ofensywie: Lukaku, Martial, Rashford czy powracający po wielu miesiącach Ibra. Zespół poprawił również grę w defensywie, w dotychczasowych 6 domowych spotkaniach, komplet punktów i bilans bramkowy 19-1. Goście to beniaminek, który nie ma zbyt wiele do powiedzenia z silniejszymi zespołami, posiadanie piłki na poziomie 35%, 1-2 strzały na bramkę rywala. Uważam że oba zespoły dzieli różnica klas i zdecydowanie 3 punkty zostaną na Old Trafford​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
WHU vs Leicester. WHU 2.78 Fortuna , WHU z remisem 1.45 Fortuna.
W końcu muszą młoty cos wygrać. Dzis trudne Leicester z Vardym i spolka na czele ale Ayew powinien cos ustrzelic. Patrzac, ze Ayew i Vardy strzela BTS do gry, ale moim zdaniem WHU kolejny raz wstydu nie zrobi i w koncu 3pkt. zainkasuje po ciekawym meczu. DLa mniej ryzykownych WHU z podporka, bo WHU jest nieprzewidywalny. Leicester juz nie raz pokazalo,ze na wyjazdach gra slabo i dzis nic lepszego nie zagra.
1:1.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Ku scislosci koledze lukas88 chodzilo o West Brom ????
Dzis wchodze w BTS. Tak jak wspomnial kolega wyzej, WHU wkoncu musi cos strzelac a Leicester z takimi pilkarzami jak Vardy czy Mahrez tez z bramka nie powinno miec klopotow. Granie roznych to duze ryzyko, WHU pomimo niezlych skrzydlowych jest druzyna bardzo underowa w tym aspekcie. ✅✅✅
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Moje typy na tę kolejkę Premier League
Crystal Palace - Stoke
Zaczynamy w Londynie, gdzie na Selhurst Park Crystal Palace podejmie Stoke City. Po zwolnieniu Francka de Boure i przyjściu do klubu byłego selekcjonera reprezentacji Anglii Roya Hodgsona Orły z miejsca zaczęły grać bardzo dobrze w ofensywie. Stwarzają sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, grając najprostszą piłkę. Mają bardzo szybkich i fenomenalnie grających 1 vs 1 skrzydłowych - Wilfred Zaha i Andros Townsend. Dodatkowo wraca po kontuzji Christian Benteke, lider Orłów w zeszłym sezonie, który na pewno z miejsca solidnie wzmocni ofensywę dzisiejszych gospodarzy. Powrót snajpera z Belgii pozwoli Hodgsonowi zmodyfikowac trochę taktykę. Do tej pory musiał grać tradycyjnym 4-4-2, natomiast po powrocie Belga mogą wrócić do najlepszej do tych personaliów taktyki 4-2-3-1, gdzie za plecami Benteke piłki będzie ozdawać Cabaye a na swoich nominalnych pozycjach czyli skrzydłach zagrają Zaha i Townsend. Po za znakomita formacją ofensywną Crystal Palace niestety ma bardzo słabą defensywę. O ile w zeszłym sezonie liderem obrony był Sakho, tak w tym piłkarz pochodzacy z Mali popełnia bardzo dużo błędów. Obok niego Scott Dann, który jest bardzo dobrym piłkarzem,a le na poziomie Championschip. Przyjezdni również dysponują dobrymi zawodnikami z przodu: Affelay, Choupo-Moting, Jese, Sobhi, Berahino, Crouch. Każdy z nich potrafi zrobić coś niekonwencjonalnego i w każdym momencie zaskoczyć defensywę przeciwnika. Natomiast z defensywa jest podobnie jak w Crystal Palace, mimo solidnych nazwisk jak Kurt Zouma czy Ryan Showcross popełniają masę prostych błędów przez co stracili już 24 bramki w tym sezonie. Oba zespoły z pewnością zagrają tutaj o 3 punkty, zwłaszcza Crystal Palace, które z 6 oczkami jest w dramatycznej sytuacji i po prostu takie mecze jak ten dzisiejszy musi wygrywać jeżeli chce myśleć o utrzymaniu ligowego bytu. Moim zdaniem to będzie bardzo ofensywne spotkanie z obu stron. Obu zespołów nie urządza tutaj remis, więc powinniśmy oglądać bardzo dużo sytuacji bramkowych, raczej szybkie rozwiązania z małą ilością ataków pozycyjnych co powinno poskutkować słbą organizacją w defensywie i sporą ilością bramek.
Crystal Palce w tym zestawieniu to jest maszynka do nabijania rzutów rożnych i wydaje mi się że handicap jaki proponuje LVBET jest na spokojnie do spełnienia.
TYPY:
Ilość bramek w I połowie - powyżej 1.0 @ 1,96 LVBET
Crystal Palace ha -2.0 rzutów rożnych @ 1,82 LVBET

Tottenham - WBA
Na Wembley sprawa wydaje się jasna i klarowna. Nie mam pojęcia dlaczego bukmacherzy tak stosunkowo dobrze cenią piłkarzy z West Bromwich. Tony Pulis nie miał w ogóle pomysłu na ten zespół. WBA grali bardzo chaotycznie, przyzwoicie radząc sobie tylko z zespołami, które przejmowały inicjatywę a oni mogli ustawić się do kontrataku. Natomiast w grze pozycyjnej wymieniali tylko podania na 40 metrze od własnej bramki bez jakiegokolwiek pomysłu na przedostanie się pod pole karne rywala. Niech potwierdzeniu tej tezy służy fakt próby zrobienia z Grzegorza Krychowiaka kreatora gry... Na następcę Pulisa właściciele wskazali na Garego Megsona, który w mojej opinii jest gorszą kopią Pulisa, również libi grać chaotycznie i woli cofnąć się głęboko i czekac na kontratak a przecież tam nie ma zawodników do takiej gry. Czy Salomon Rondon czy Jay Rodriguez to zawodnicy, którzy potrafią się ustawić w polu karnym, zastawić, odegrać a nie ciągle biegać sprintem do kontrataków. Koguty zaś podrażnione porażką w derbach Londynu na Emirates dzisiaj zrobią wszystko aby się odgryźć i nie stracić dystansu do innych zainteresowanych tytułem mistrza Anglii. W Champions League Tottenham ma już zapewnioną kwalifikację do fazy pucharowe, więc moga już sie skupić na walce w Premier League. Koguty w ofensywie bez większych osłabień i myślę że ultraofensywnie ustawiony Tottenham przez Maurizio Pochettino powinien strzelić kilka bramek w tym meczu i wygrać pewnie i wysoko.
Typy:
Tottenham ha -1,5 @ 1,73 LVBET
Tottenham powyżej 2.0 bramki w meczu @ 1,67 LVBET
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dwa typy ode mnie. Bez analizy, gdyż brak czasu.
Swansea powyżej 5,5 rzutów rożnych.
oraz
Liverpool powyżej 5,5 rzutów rożnych.
Oba typy z kursami 1,7 w Totolotku.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Newcastle vs Watford. Watford z remisem 1.7 Fortuna.
Warto zagrac wg mnie Watford. Watford po trzech meczach zakonczonych porazkami, tydzien temu ogral u siebie bodaj WHU 2:0. Szerszenie potrafia ukąsić i jak juz raz wygrali, mogą pojsc za ciosem. Taktycznie bardziej ulozone Newcastle, ale ostatnio gracze Beniteza graja słabo jak na ich potencjał. Dla mnie bramkowy remis a moze nawet i cala pula Watford.
0:3 Watford.
Lpool vs Chelsea. under 2.5 gola 2.3 Fortuna.
Dwie solidne ekipy. Obie ostatnio strzelaja na potege. ALe jak juz sie spotykaja ze soba za duzo bramek nie pada. Chelsea ostatnio nieźle w tyłach, Lpool strzela gol za golem. Ale Conte cos wymysli, zagra taktycznie i bedzie czujny w obronie. Chelsea moze dzis wywieźć punkt wg mnie, a nawet jesli tego nie zrobi, to bedzie to mecz z malą ilością goli.
1:1.
Crystal Palace vs Stoke. Crystal. 2.0 Fortuna.
Juz w spotkaniu z CHelsea ( bardzo solidna ostatnimi tygodniami -w koncu mistrz kraju ) Crystal pokazalo sie z dobrej strony wygrywajac z druzyna Conte 2:1 bodajze. Ostatnio u siebie remis 2:2 , nie pamietam teraz zkim.. tak czy owak jest to ofensywna druzyna, dla ktorej strzelanie goli to nie problem. Stoke grajac w pon z Brighton zagralo nieźle, ale tam obronca Brighton zagral taki piach, ze stracili przez niego az dwie bramki no i Murray nie zagral na swoim poziomie i skonczylo sie 2:2. Dzis Crystal cos strzeli i jak obrona zagra tak jak w meczu z Chelsea o wynik sie nie martwie. Stoke jest ostatnio mega nudna ekipą i wg mnie przegra to spotkanie. 3:1 bylby fajnym wynikiem. Do boju Crystal. ps . Crystal na dole tabeli, ze Stoke beda gryźć trawę, noi Stoke gra nudny futbol, czyms ich zaskoczą gospodarze, moze Zaha pokaze znow klase.
2:1 . coz za walka do konca i gol w koncowce ;) i wrzutka Zahy na koniec zaskoczyła obronę, na to liczyłem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
W 0

wygwizdywany

Użytkownik
ja dziś proponuję wam zagrać:
Liverpool win i BTTS w spotkaniu. Kurs 3.5 w STS
Jak każdy kto interesuje się angielską piłką wiem, że Liverpool potrafi grać z TOPką, odpowiada im styl preferowany przez owe kluby. Pomijając 5:0 od City, gdzie do czerwonej kartki Mane byli lepsi, pomijjac przegraną z Totkami, gdzie też nie wyglądali gorzej od Spursów.
Siła rażąca Liverpoolu jest chyba tylko gorsza od City w Anglii, szkoda tylko, że obrona jest na poziomie spadkowiczów...
Chelsea pomimo swojego miejsca w tabeli mnie nie przekonuje do siebie. Myślę, że to będzie mecz jednej drużyny, drużyny z czerwonej części Merseyside

było blisko, bo Liverpool lekko gdyby wykorzystał swoje okazje to byłby swoisty pogrom. Świetny mecz Azpieco
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
ja dziś proponuję wam zagrać:
Liverpool win i BTTS w spotkaniu. Kurs 3.5 w STS
Jak każdy kto interesuje się angielską piłką wiem, że Liverpool potrafi grać z TOPką, odpowiada im styl preferowany przez owe kluby. Pomijając 5:0 od City, gdzie do czerwonej kartki Mane byli lepsi, pomijjac przegraną z Totkami, gdzie też nie wyglądali gorzej od Spursów.
Siła rażąca Liverpoolu jest chyba tylko gorsza od City w Anglii, szkoda tylko, że obrona jest na poziomie spadkowiczów...
Chelsea pomimo swojego miejsca w tabeli mnie nie przekonuje do siebie. Myślę, że to będzie mecz jednej drużyny, drużyny z czerwonej części Merseyside
Remis 1:1 jak byk. Lpool nic nie gra w obronie. Sevilla im 3 gole wpakowala. Chelsea w tylach jest solidniejsza. Lpool moze i w ataku niezle ale grajac tak jak ostatnio jak wyszarpie dzis punkt u siebie, to bedzie cud.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 59

mixon

Użytkownik
Swansea - Bournemouth - goście strzelą 1,37
Burnley - Arsenal - goście LB - under 2,5 1,4
Tottenham - West Bromwich - Tottki -1,5 1,55
Man. Utd - Brighton - United -1,5 1,4
Łączny kurs: 4,16 Totolotek

Taka mini taśma na Premierleague. Swansea bardzo słabo broni, goście mają ofensywnie usposobiony team i ostatnio zaczęli w końcu lepiej grać. Burnley z kolei słynie z dobrej defensywy, szczególnie u siebie, w tym sezonie w 6 meczach u siebie stracili ledwo 2 gole, a ogólnie więcej niż 2 gole stracili tylko na wyjeździe z City. Nawet nie jestem pewny czy Arsenal ten mecz wygra (można szukać 1X po dobrych kursach), a co dopiero strzelając 3 gole. Na Tottki liczę, że w końcu zagrają mecz siebie w którym są zdecydowanym faworytem, jak przystoi na ich możliwości i wygrają wyżej niż 1:0 - ciągle pokazują że potencjał mają nie mniejszy niż rok temu. WBA bardzo słabo broni w tym sezonie i wątpię by się to zmieniło po przejęciu drużyny przez asystenta Pulisa. United u siebie wygrywa wszystko pewnie, wrócił jeszcze Pogba, który jest ważnym ogniwem u Mou. Brighton wydawało się drużyną dobrze ułożona w defie, ale ostatnio trochę znazali ten obraz, tracąc 2 gole u siebie ze Stoke.
Typy na strzelców lekko:
Eriksen 3,2 - na przełamanie, w kadrze Danii strzela regularnie, w Tottakch słabiej mu idzie (wiem że tu jest więcej kandydatów do gola), ale raz na kilka spotkań coś daje.
Choupo Moting 4,0 - ostatnio strzelił Bri, teraz znowu Stoke zagrają Away, zawodnik dobry na kontrę, mecz ze słabo broniącym CP, które musi się otworzyć, bo potrzebują 3 pkt w takich meczach.
Wilson 2,7 - mimo częstych problemów z kontuzjami pokazuje, że jak jest zdrowy to ma wielki potencjał. Ostatnio hatty, teraz przynajmniej gola może spokojnie Swansea strzelić.
Wszystkie kursy z Toto.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam.
Oj dluga mialem przerwe ,oj dluga.
No ,ale do rzeczy.
Typowy mecz na przelamanie dla Newcastle.Ostatnio kiepskie wystepy,co za tym idzie brak punktow i pozycja nad strefa spadkowa.Niby 12 plac,ale teoretycznie po porazce moga sie znalezc na ostatniej niezagrozonej spadkiem pozycji,takze mysle ze maja o co grac.
Mysle,ze ekipa Beniteza zepnie sie na ten mecz i przelamia serie 3 porazek.
Fajerwerkow w tym meczu nie bedzie,ale gospodarze wygraja solidne 2-0.
Newcastle-1 (2,25)
Wstyd mi.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Witam.
Oj dluga mialem przerwe ,oj dluga.
No ,ale do rzeczy.
Typowy mecz na przelamanie dla Newcastle.Ostatnio kiepskie wystepy,co za tym idzie brak punktow i pozycja nad strefa spadkowa.Niby 12 plac,ale teoretycznie po porazce moga sie znalezc na ostatniej niezagrozonej spadkiem pozycji,takze mysle ze maja o co grac.
Mysle,ze ekipa Beniteza zepnie sie na ten mecz i przelamia serie 3 porazek.
Fajerwerkow w tym meczu nie bedzie,ale gospodarze wygraja solidne 2-0.
Newcastle-1 (2,25)
Wstyd mi.
Ogladam Pemierleague, widzę na co kogo stać. twoj typ byl sredni. Beniteza grajki nic nie graja, ale kiedys odpala.. tylko nie z takimi ekipami jak Watford czy Burnley, bo sa to dziki..
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Ja myslalem ze to Sroki odpala ,bo wiadomo moc argumentow.
Bo u siebie.
Bo po 3 porazkach.
Bo ... i tak mozna bez konca wymieniac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom