>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

13. kolejka Premier League (24.11 - 26.11.2018)

Status
Zamknięty.
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Tottenham - Chelsea
Typ : Chelsea bez remisu - 1,78 na fortunie
Hit Premier League już w tą sobotę. Gospodarzem Tottenham, ale jak wiemy to taki papierowy gospodarz, bo Koguty grają na Wembley. Nie jest to dla nich zbyt szczęśliwe miejsce. W tym sezonie póki co większość meczów grają na wyjeździe. Na tej londyńskiej świątyni futbolu grali dwa spotkania z drużynami z top6 i oba te mecze zakończyli porażkami. Chelsea to może nie ten level co ManCity i Liverpool, ale czy na pewno? Po przyjściu Sarriego nabrali świeżego stylu, grają bardzo skutecznie i często ładnie dla oka. Jedyne co mnie martwi to fakt, że dyspozycja Chelsea w dużej mierze zależy od dyspozycji Edena Hazarda. Jednak uważam, że defensywa Tottenhamu go nie powstrzyma i The Blues wygrają.
Pozdro i zapraszam do dyskusji ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Watford - Liverpool BTTS
⛔ Fulham - Southampton X2
⛔ Wolverhampton - Huddersfield 1X
@2.91
Tripel na czuja, ale napiszę jakieś pierdoły żeby nie było ????
Do Watfordu zawitają The Reds, których ostatnimi czasy można zaliczyć do drużyn underowych, co jest trochę dziwne ???? Po przerwie reprezentacyjnej spodziewam się tym razem overa, a dokładniej BTTSa, bo kurs lepszy, a w moim notatniku widnieje wynik 1-1/2-2. Gospodarze zażegnali plagę kontuzji i jako, że są teamem własnego boiska, myślę, że trafią do siaty choć 1 raz, a LFC z pewnością odpowie tym samym. Odradzam granie na czysty win LFC - antyvalue.
Fulham ???? uwierzę, że potrafią grać jak zgrany kolektyw dopiero jak zobaczę rezultat, w tej chwili nie można im ufać i chyba warto zaatakować Świętych dnb.
Wilki powinny rozszarpać Teriery na strzępy, ale mam to dziwne przeczucie po raz kolejny i ubezpieczam się remisem. Ostatnio mało brakło żebym trafił win Wilków vs The Gunners, a tym razem czujka mówi mi coś innego, albo pójdzie solidne 3-0, albo kalejdoskop. Hudder potrafi dobrze się bronić, a gospodarzom brak wykończenia, dlatego solidny under też możliwy. Lepiej atakować na live, ale Wilki nie przegrają ;)
PS widzę w tej kolejce z 4-5 remisów :cool: i nie wiem co z tym zrobić...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Konsekwentnie przeciwko Spurs. Generalnie zgadzam się z wszystkim argumentami podanymi przez roberto18 . Do tego uważam, że granie tak ograniczoną liczbą zawodników, którzy dodatkowo grają też w swoich reprezentacjach, musi się w końcu zaciąć. Szukałem niespodzianki w meczach przeciwko Cardiff i Crystal Palace -jednak oba Spurs wygrali po 1:0. Teraz jednak przeciwnik będzie z zupełnie innej półki. Chelsea dysponuje zdecydowanie lepszą ławką niż Tottenham i uważam, że tym razem Spurs tego nie wygra.
gram:
Chelsea X2 @1,4
Kolejny mecz na który warto zwrócić uwagę to Fulham-Southampton. Bez zbędnej analizy liczę po prostu na efekt nowej miotły w Fulham. Ranieri zna Premier League wyśmienicie. Moim zdaniem Fulham wcale nie ma dużo gorszych zawodników niż Święci więc przy dobrym ustawieniu i odpowiedniej motywacji powinni pokusić się nawet o zwycięstwo. Gram jednak bezpieczniej:
Fulham 1X @1,4
I jeszcze jeden mecz warty zagrania czyli Everton-Cardiff. Goście to moim zdaniem główny kandydat do spadku w tym sezonie. W ostatniej kolejce wydarli zwycięstwo z Brighton u siebie. Jednak na wyjazdach prezentują się dramatycznie -tylko remis (z Huddersfield) na 5 meczów łącznie. Z kolei Everton to przeciwny biegun -drużyna z aspiracjami do wejścia do TOP6, do tego niezła forma. Nie widzę tu innego rozstrzygnięcia niż pewne zwycięstwo gospodarzy:
Everton 1 @1,4
dodatkowo zagram sobie to wszystko razem z łącznym kursem ACO @2,74
(wszystkie kursy z Betfair)
Powodzenia!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham-Manchester City
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 13 kolejka Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Ekipa West hamu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Manchesteru City. goście oczywiście sa zdecydowanym faworytem oraz liderem w Premier League, zdobyli 32 punkty w 12 rozegranych spotkaniach strzelając w sumie 36 bramek tracąc zaledwie 5 , wygrali 10 razy i dwukrotnie podzielili się punktami, jednym zdaniem w tym sezonie na chwilę obecną są zespołem niepokonanym i praktycznie nie do zatrzymania na własnym podwórku. West Ham po kiepskim początku teraz w końcu zaczął zdobywa jakies punkty w sumie ma ich dalej mało bowiem zaledwie 12 w 12 spotkaniach . Wreszcie West Ham również zaczął strzelac bramki, wiadomo traci ich tez sporo, ale nie wygrywa się jesli tych goli się nie strzela. Moim zdaniem w tym mecz możemy oczekiwac sporej ilości bramek , spojrzałem na poprzednie mecze tych ekip i tam bramek nie brakowało, City oczywiście wygrywało w większości przypadków i tutaj też raczej powinno zdobyć komplet punktów. Nieobecni w drużynie gospodarzy: Fredericsk,Lanzini,ReidSanches, Snodgras, Yarmolenko i nie wiadomo czy zagrają : Caroll, Wilshere. W ekipie przyjezdnych nie zagrają: Bravo, De Bruyne, Mangala, Mendy, nie wiadomo natomiast czy zagrają Silva oraz Otamendi. Mój typ to wynik 1:3.
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Trudne spotkania do typowania w tej kolejce, tym bardziej że wracamy po przerwie reprezentacyjnej i nie wiadomo czego się spodziewać po poszczególnych zespołach, poza tym jesteśmy tuż przed 5 kolejką Ligi Mistrzów, która dla wielu klubów PL będzie decydująca. Liverpool stoczy bój o awans z PSG, City zapewne będzie chciało się zrewanżować Lyonowi za porażkę u siebie, Tottenham by myśleć o awansie do 1/8 musi pokonać Inter, w najlepszej sytuacji ku zaskoczeniu wielu kibiców jest Unietd, który może zwycięstwem ze słabymi Szwajcarami zapewnić sobie awans.
Wracając na angielskie podwórka, postanowiłem poszukać kilku ciekawych kursów ze sporą szansą powodzenia:
West Ham- Manchester City
WH strzeli w przedziale 1-72
Kurs: 2,23
Stawka 4/10
Fortuna
Alternatywa:
Under 3,5 @ 1,76 Pinnacle

West Ham po kiepskim początku się rozkręcił, mają naprawdę skład, który może powalczyć o puchary. Tacy zawodnicy jak Fabiański, Arnautović, Anderson, Antonio, Noble gwarantują solidną jakość. Gości nie trzeba przedstawiać bo mogą wystawić dwie równorzędne jedenastki. Kurs na gola WH ciekawy, a to ze względu na to że bramkarz City tylko raz dał się pokonać w meczu wyjazdowym w tym sezonie. Jednak uważam że WH jest zespołem, który stać na ukłucie Obywateli, skoro wsadzili 3 bramki United i ustrzelili też Tottenham.
Poza tym proponuję under bramkowy gdyż City na wyjazdach nie szalej jak na Etihad i wygrywaja mecze raczej niskimi wynikami. Bilans bramkowy 9-1 po 5 meczach czyli średnia równe 2 bramki na mecz.
Watford- Liverpool
Watford strzeli w przedziale 1-72
Kurs: 1,88
Stawka 4/10
Fortuna

Liverpool przed mega trufnym spotkaniem w LM, i myślę że na tym się skupią, nie wykluczone roszady. Gospodarze u siebie piekielnie niebezpieczni, wygrana z totkami i minimalna porażka z United. Zespół ofensywny, uważam że stać ich na pokonanie Allisona.
Tottenham- Chelsea
Remis
Kurs: 3,50
Bet 365
Stawka 2/10

Typ na czuja i przełamanie serii Tottenhamu, który w tym sezonie jeszcze nie zremisował w PL.​
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
W ostatnią niedzielę listopada Bournemouth podejmie na swoim stadionie Arsenal. Obie drużyny notują lepsze wyniki, niż można się było spodziewać przed sezonem. Drużyna Eddie Howe&#39;a pomimo dwóch porażek z rzędu plasuje się na dość wysokim ósmym miejscu. Ich bilans na własnym stadionie to 3-2-1, choć trzeba oddać, że porażka z MU miała miejsce tylko przez nieuwagę w końcówce. Wisienki w swoim stylu zaatakowały od pierwszej minuty i już do przerwy spokojnie mogły zamknąć tamto spotkanie. Przewiduję dziś podobny scenariusz tym bardziej, że ich rywal preferuje odmienny styl i budzi się do gry w drugich połowach. Nie odważę się tutaj wytypować zwycięzcy, bo obie ekipy liczą dziś tylko i wyłącznie na zwycięstwo, dlatego stawiam na szybką bramkę gospodarzy.
1. Drużyna strzeli gola w 1.połowie TAK 1,94
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom