>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Primera Division 27- 29.11. 2010

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP



Bet365

Oczywiście świat futbolu będzie na pewno z niecierpliwością czekał na pojedynek Barcelony z Realem. Jak wiadomo El Clasico odbędzie się w poniedziałek 29 listopada a zatem przed nami również inne emocjonujące mecze jak chociaż Atletico z Espanyolem, który pokonał ostatnio u siebie bez problemu Hercules 3:0.
Almeria jak wiemy zwolniła trenera. Jak tym razem poradzą sobie piłkarze Almerii ?
Mallorca, ostatnio zaskakująca wygrana z Sevillą na wyjeździe i nie wiadomo co myśleć o tej drużynie. Raz prezentują się tak fatalnie , że nie da się patrzeć na ich grę natomiast w innym meczu o wiele trudniejszym z wymagającymi rywalami radzą sobie bardzo dobrze. Jak będzie tym razem?
Także ochłońmy trochę i nie koncentrujmy się wyłącznie na meczu Barcelony. Wszelkie dyskusje na temat Gran Derbi proszę umieszczać w drugim temacie.
Tutaj zapraszam do analiz i dyskusji na temat wszystkich meczów.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico Madryt - Espanyol Barcelona
Espanyol imponuje domową solidnością, ale poza własnym obiektem spisuje się znacznie gorzej. Podobnie jest z drużyną Atletico, ale warto zwrócić uwagę na fakt gry na wyjazdach tej drużyny z ekipami czołówki.
Po trudnej pierwszej części sezonu wydaje się, że Atletico wychodzi na prostą. Wygrana w San Sebastian 4:2 na gorącym terenie z pewnością podopiecznym Floresa doda pewności siebie jakiej im ostatnio brakowało. Bramki ponownie zaczął zdobywać Forlan, w formie jest Aguero...
Typuję wygraną Atletico po kursie 1,65 w Tobet.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Valencia - Almeria
O ostatnim festiwalu strzeleckim jaki urządziła sobie Barcelona w Almerii, piłkarze tych drugich na pewno chcą zapomnieć. Ale tego nie da się wymazać &quot;ot tak&quot; bo popełnili masę błędów z których nie można było nie skorzystać. Po takim meczu morale lecą w dół bo nie ma się z czego cieszyć kiedy dodatkowo okupuje się spadkowe miejsce w tabeli. Almeria nie zachwyca na wyjazdach. Tylko jedna wygrana przy trzech porażkach i dwóch remisach nie robi tu wrażenia.
Valencia opromieniona zwycięstwem w LM 6:1 nad Bursasporem. I w sumie to najbardziej zadecydowało że mimo iż mecz jest w niedziele ja proponuje już go dziś, bo myślę że kursy polecą w dół. Solidni na Mestalla - przegrali tylko jedno spotkanie przy trzech zwycięstwach i dwóch remisach. Najbardziej mógł zadziwić remis z Zaragozą. Ale kryzys z tamtego czasu już najwyraźniej minął. Od tamtego czasu, wliczając LM i Copa del Rey Valencia wygrała już 4 razy (wszystkie na własnym stadionie) zaliczając tylko wpadkę z Sevillą na ich terenie i kolejkę temu wywożąc cenny punkt z terenu Villarreal. Cieszy strzelecka forma Soldado i Aduriza. Szkoda ze ten pierwszy nie potrafi przełożyć strzeleckiej formy z LM na ligę ale myślę że niedzielny mecz jest dla niego dobrą okazją aby to uczynić. Kiedy Soldado strzela w europejskich pucharach to Aduriz wyręcza go w lidze. Ale na boisku jest cała drużyna więc nie można zapominać o Macie (Mata :cool:), Joaquinie oraz reszcie drużyny.
To wszystko przemawia nad pewnym zwycięstwem Nietoperzy i tym samym przybliżeniu się do strefy premiowanej grą w LM w następnym sezonie o którą toczą zażarty bój.
Valencia @ 1.43 Betsson
Valencia -1 @ 2.10 Betsson
Valencia over 1.5 @ 1.49 Betsson
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dzisiaj warto zainwestować wg mnie we wszystkie mecz, które się dzisiaj odbywają gdyż trzeba przyznać , że kursy i typy naprawdę przyciągnęły moją uwagę i prawdopodobieństwo, że się uda jest dosyć wysokie.
Otóż nie mam zbyt wiele czasu ale krótko mówiąc,
Zaragoza dzisiaj w meczu z Villarrealem , który bądź co bądź wygrywa , gra dobrze ale dzisiaj nie zaryzykowałbym na stawianie czystej 2 , postanowiłem , że skoro Zaragoza u siebie strzela zazwyczaj bramki a biorąc pod uwagę, że obrona Villarrealu dosyć często nie potrafi skutecznie powstrzymać rywali i przynajmniej jedną bramkę traci to najlepszym typem będzie obie strzelą.
Nilmar i Rossi jak i cała drużyna na pewno podrażnieni remisem z Valencią powinni dzisiaj trafić do bramki. Na wygraną proponowałbym postawić za jak najmniejsze pieniądze aby się potem nie rozczarować mimo wszystko.
Co do meczu Sevilli. Nie ma zbytnio o czym mówić. Sevilla ostatnio tragedia, mecz przegrany u siebie z Mallorcą zdecydowanie był ciężki do przewidzenia. Dzisiaj Sevilla bez Fabiano z Kanoute i Negredo na czele. Wciąż bez Capela . Po bokach Perotti i Alfaro. Sądzę, że dzisiaj wielkiego pogromu nie będzie ale prócz wygranej uważałbym na handicapa i zwróciłem uwagę jeszcze na typ obie nie strzelą.
Co do Atletico , ostatnie dwa mecze ładnie, Forlan w końcu zaczął strzelać jak również Aguero, sprawnie wszystko działa po bokach , czyli Reyes z Simao i nic tylko czekać aż podtrzymają tą passę wygranych jak najdłużej.
Espanyol co prawda wygrał z Herculesem ostatno 3:0 ale ostatnio na wyjazdach grają słabiutko . Zdaje mi się , że narazi Espanyol to taka Mallorca z zeszłego sezonu. Narazie niepokonani u siebie a na wyjeździe tragedia i raczej narazie tak pozostanie.
Co jak co ale Atletico dzisiaj pewnie wygrywa i co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Typy:
Zaragoza -- Villareal
Obie strzelą
Sevilla - Getafe
Sevilla Win
Obie nie strzelą
Atletico - Espanyol
Atletico Win
Parea otrzyma kartkę - expekt​
 
kamil1991 0

kamil1991

Użytkownik
Valencia - Almeria
To spotkanie może mieć tylko jednego faworyta. Bez wątpienia jest nim Valencia. Zespół z Estadio Mestalla jest w dobrej formie mimo że przed sezonem po sprzedaży Villy i Silvy mało kto w nich wierzył. Zajmuje on obecnie 5miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej i pewnie zmierza po awans do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. W dzisiejszym spotkaniu rywalem Valencii będzie Almeria. Drużyna kompletnie rozbita po ostatniej katastrofie jaką była porażka z Barceloną aż 0:8 na własnym boisku. Almerie zajmuje przedostatnią pozycje w tabeli ligi hiszpańskiej i w dzisiejszym meczu nie ma większych szans. Nic nie da zmiana trenera jaka miała miejsce bo zeszłotygodniowej klęsce. Valencia po wygraj 6:1 z Bursasporem pokazała że jest w formie i w dobrym nastroju przystępuje do spotkania z Almerią. Goście natomiast na pewno cały czas rozpamiętują lanie jakie dostali od Barcelony. Valencia raczej nie da im taryfy ulgowej i z pewnością wysoko wygra to spotkanie. Mój typ: VALENCIA (-1) @ 2.10
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
⚽Athletic Bilbao v Osasuna

Typ: Atheltic✅
Kurs: 1.70



Dziś o godzinie 19 dojdzie do pojedynku Athletic Bilbao z Osasuną. Wiadomo, że to tylko sport, ale w tym meczu zdecydowanym faworytem jest ekipa gospodarzy. Po pierwsze Baskowie będą chcięli odwdzięczyć się swoim kibicom za upokorzenie jakiego doznali w poprzedniej kolejce w Madrycie. Po drugie. Bilbao nie przywykło przegrywać na własnym obiekcie. Na San Mames przy fantastycznych kibicach ciężko gra się każdemu. Athletic u siebie przegrywa niezwykle rzadko.

Teraz rywal. Powiem krótko. Ekipa nie potrafiąca totalnie grać na wyjazdach.

Uwaga: OSASUNA OSTATNI MECZ NA WYJEŹDZIE WYGRAŁA ........... 31 STYCZNIA!!! NOTUJĄC PO TYM WYGRANYM MECZU Z VILLARREAL 15 PORAŻEK I 3 REMISY!!!

To się nazywa walczyć do końca. Po przeciętnym meczu Bilbao wygrało 1-0 strzelając gola w doliczonym czasie:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom