>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Seria A [24.11 - 26.11.2018]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli-Chievo
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie wicelidera z Napoli z ostatnim zespołem włoskiej ekstraklasy piłkarskiej . Gospodarze po rozegranych 12 spotkaniach mają na swoim koncie 28 punktów wygrali 9 razy raz zremisowali i zanotowali 2 porażki strzelili 26 bramek stracili ich 13 , więc dosyć sporo jak na wicelidera w ataku natomiast grają bardzo dobrze i strzeli tyle samo bramek co lider z Juventusu. Chievo natomiast nie dość że sportowo już po kilku kolejkach jest praktycznie 100% spadkowiczem do Serie B to jeszcze decyzją związku stracili te 3 punkty , które do tej pory udało im się uzbierać w 12 dotychczasowych spotkaniach . Goście stracili aż 30 bramek, myślę że w starciu z jedną z najlepszych formacji ofensywnych z Neapolu nie poprawią tego wyniku , gospodarze w każdym spotkaniu potrafią stworzyć sobie co najmniej kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, mają do tego doskonałych wykonawców , jutro wystąpią praktycznie w najsilniejszym zestawieniu więc zapowiada się na grad bramek dla wicelidera , który łatwiejszego rywala w najbliższym czasie miał chyba nie będzie, goście natomiast zajmą się pewnie blokada swojej bramki i spróbują zagrać z kontrataku jednak moim zdaniem bramki nie zdobędą. Mój typ po 90 minutach to wynik 4:0. Nie sądzę żebyśmy mieli w tym spotkaniu jakąś niespodziankę.
 
N 4

n-1

Użytkownik
Lazio over 1,5 @ 1.71 Unibet
Lazio ma słabe wyniki w spotkaniach z czołówką ale dzisiaj powinni poradzić sobie z Milanem , który przyjeżdża mocno osłabiony - Higuain, Romagnoli, Biglia, Bonaventura, Musacchio out.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom