>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Serie A [18-20 listopada 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
No i mamy pierwsze niespodzianki i głupie straty punktów w wykonaniu Interu i Napoli. O ile idzie zrozumieć remis Napoli, którzy widać byli już mocno wyeksploatowani po LM, tak remis Interu u siebie z Toro już nie bardzo. Największym wygranym tychże remisów na pewno Juventus i Roma. Giallorossi w mega formie, kto by pomyślał, że mogą najpierw walnąć 3-0 Chelsea w tygodniu a później pojechać do Florencji i zaaplikować cztery bramki.
Sobota zrekompensuje w pełni długie oczekiwanie na tą kolejkę. Najpierw wojna na Stadio Olimpico w derbach a później Neapol i mecz z Milanem, śmiesznie wygląda ten kurs na Napoli.
Sampdoria z Juventusem i Inter z Atalantą to dwa najważniejsze wydarzenia w niedzielę.
Genoa kolejny mecz o życie, ale już bez Ivana Juricia, który został zwolniony po przegranych derbach. Nowym szkoleniowcem został Davide Ballardini, ostatnio robił w Palermo. Będzie to jego kolejny powrót, tym razem 3 podejście do Gryfonich.
Sassuolo ta sama historia i mecz w wersji obowiązkowych 3 punktów. Z kim jak nie z totalnym outsiderem rozgrywek? Spal machnęli na wyjeździe, czas na Benevento.

Transmisje Eleven:
Lazio - Roma
Napoli - Milan
Crotone - Genoa
Sampdoria - Juventus
Inter - Atalanta
Hellas - Bolonia

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
niedziela, 15:00, 2 Sampdoria vs Juventus @1.55 ⛔
niedziela, 20:45, 1 Inter vs Atalanta @1.75 ✅
niedziela, 15:00, 1 Udinese vs Cagliari @2.00 ⛔

Juve czeka w środku tygodnia spotkanie z Barcą ale nawet jeśli je przegrają to w ostatniej kolejce grają z Grekami więc moim zdaniem wyjście z grupy mają już w kieszeni. Nie twierdzę, że odpuszczą sobie spotkanie z Dumą Katalonii lecz nie wydaje mi się, aby ich dyspozycja w niedzielę z tego tytułu mogłaby ucierpieć. Kurs na poziomie 1.55 na zwycięstwo tak silnej ekipy w lidze pobieram już teraz.
Na niedzielnym wieczornym spotkaniu w Mediolanie zjawić się ma ponad 50 tys. widzów. Inter wjechał w ten sezon z przytupem. Atalanta z kolei to nie jest zespół z dna tabeli lecz wyjazdy nie są ich mocną stroną. Kilku graczy Interu rozegrało nieco minut w swych reprezentacjach jednakże nie były to długie minuty (wyjątkiem Miranda) także odrzucam argument o ewentualnym przemęczeniu filarów ekipy. Myślę, że Inter to spotkanie wygra.
Zwycięstwo Udinese argumentuję jedynie analizą czystych statystyk obu ekip z tego sezonu. Gospodarze radzą sobie dość dobrze, natomiast w Cagliari (3 punkty w 6 wyjazdach w tym sezonie) nie widzę ekipy, która mogłaby w niedzielę ok. godziny 17 cieszyć się z choćby jednego punktu. Dodatkowo, Cagliari od ośmiu spotkań nie pokonali Udinese na wyjeździe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Smutek, żal i rozpacz we mnie po poniedziałkowym meczu barażowym... Z jednej strony duma, że włoska kadra ma, a raczej miała w swoich szeregach Gigi Buffona i Daniele de Rossiego, ale z drugiej świadomość, że zabraknie ich na Mundialu jest bolesna. Ten zespół miał potencjał, ale niestety niewykrzesany z powodu pewnego dziadka, który sterował tą kadrą z ławki rezerwowych. Stał się ofiarą i przeszedł do historii, niechlubnie rzecz jasna...
Warto jednak dwa słowa o legendach calcio. Buffon to wielka klasa, człowiek niesamowity. Jak się patrzy na jego zachowanie przed meczem, to jak wita się szczerze z rywalami, z sędziami, to z jakim szacunkiem ich darzy przyprawia o uśmiech na twarzy, człowiek wierzy w drugiego człowieka widząc takie zachowanie po prostu! Sytuacja gdy wygwizdywany był hymn Szwecji po prostu przyprawiła mnie o ciarki. San Siro przeraźliwie gwiżdże, a wielki Buffon zamyka oczy, kiwa przecząco głową i bije brawo, nie chce takiego zachowania! Cóż za klasa. Grande Gigi Buffon!
Drugi gość, który zaimponował swoim zachowaniem to Daniele De Rossi, nawet dwukrotnie mi zaimponował. Po spotkaniu do mediów wyciekła informacja na temat sprzeczki w okolicach ławki rezerwowych odmówienie wejścia do gry DDR nie jest chwalebne, wywołuje niejako &quot;gwiazdroskie&quot; maniery, ale odmowa wejścia do gry w tej sytuacji pokazuje tylko jak kadra włoska od środka była źle zarządzana. DDR wskazuje trenerowi, że to Insigne musi wejść! W moich oczach to zachowanie niesamowite. Szacunek! Mało kto by się zdobył na takie zachowanie, nie mam co do tego wątpliwości. Brak Insigne na boisku w tym meczu to jest tylko i wyłącznie kompromitacja &quot;trenera&quot; Ventury!!
DDR jednak ma jeszcze jeden wielki powód do dumy, w swojej karierze zrobił wiele głupich rzeczy, brzydkie faule i scysje, ale jeżeli słowa jednego ze Szwedzkich piłkarzy są prawdziwe jakoby DDR po meczu poszedł do autokaru rywali i przeprosił za zachowanie kibiców oraz niektórych swoich kolegów i zarazem pogratulował awansu to chłop jest wzorem! Grande DDR!

Tyle na temat Squadra Azzurra. FINE.
Czas na INIZIO, wzorem okładek La Gazzetty dello Sport.
Odtrutką na zły czas dla włoskiej piłki niech będzie 13 kolejka Serie A, która obrodziła w niesamowite spotkania. Sobota to istny sztos! Nie będzie dozowania emocji, najcięższe działa wyjeżdżają na początek. Wojska obu zwaśnionych stron mocno uzbrojone, w działa najnowszej generacji. Lazio może się pochwalić strzelbami Immobile i Luisa Alberto. Z kolei w Romie maja powody do dumy z posiadania broni palnej, która czasami się zacina, ale ogólnie Edin Dżeko ma pełen magazynek i w takim meczu nie zawaha się wystrzelić!
Wstępnie z typów na tę kolejkę to trudno sobie wyobrazić by Napoli nie poradziło sobie z tak żenująco grającym jednak Milanem. Ale kursy na Napoli marne.
W niedzielę trudny mecz przed Juventusem, ja tak ochoczo bym na Starą Damę nie grał. Sampdoria w formie była, gra u siebie bardzo dobrze i skutecznie, a i na te lepsze zespoły, które przyjeżdzają na Luigi Ferraris potrafią się spinać niesamowicie i pokazują naprawdę kawał dobrej piłki.
Juventus przed Barceloną i aż strach pomyśleć jaką rotację zastosuje Max Allegri tym razem? Dybala grał w meczu reprezentacji, wyjazd w Rosji, więc znowu odpocznie?
Póki co na te mecze rzucam pobieżnym okiem, szukam czegoś dobrego, muszę jeszcze przeanalizować co trzeba, ale już teraz z tego miejsca zapraszam do udziału w dyskusji na temat zbliżającej się kolejki. To będzie kolejka służąca nam, fanom calcio jako antidotum na poniedziałkowy mecz! Niech się już zacznie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kilku graczy Interu rozegrało nieco minut w swych reprezentacjach jednakże nie były to długie minuty (wyjątkiem Miranda) także odrzucam argument o ewentualnym przemęczeniu filarów ekipy.
Trochę nie ogarniam co tu napisałeś. Jak wyjątkiem Miranda? Miranda zrobił jedno 90 minut. A masz jeszcze Persicia, Brozovicia, Candrevę po 2x90 w ramach baraży i Nagatomo, Vecino, Jao Mario i Skriniara, którzy grali w dwóch swoich sparingach. Czyli mówimy już o 50% podstawowego składu, więc nie wygląda to tak do końca jak przedstawiłeś.
A jak dobrze wiemy, bez dobrze funkcjonujących skrzydeł nie ma bramek Icardiego.
Druga strona medalu jest taka, że Handanović, D&#39;Ambrosio, Borja Valero i Icardi mieli wolne i to się zgadza akurat.
Na niedzielnym wieczornym spotkaniu w Mediolanie zjawić się ma ponad 50 tys.
Ponad 50 było nawet podczas meczu ze Spalem o 12:30. Żadna nowość tak naprawdę. ;)
Jeżeli chodzi o Inter to mnie strasznie zawiedli w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną bo to był zaledwie remis z uśpionymi w tym sezonie Bykami, którzy z reguły z czołówką osiągają tylko i wyłącznie porażki. Taka Roma była wstanie machnąć między meczami w LM na wyjeździe właśnie Torino a wypoczęty Inter nie grający w pucharach nie był. I to musi boleć w środowisku Nerrazzurich.
Atalanta tym razem zjeżdża do Mediolanu ze sporą traumą jaką był ostatni mecz z Interem na San Siro. Całe 7-1 dla Interu, niesamowity wynik niesamowity wstyd. W tym sezonie na wyjazdach faktycznie rozczarowują bo 2 punkty na 15 możliwych nie wygląda za dobrze zwłaszcza jak się weźmie na tapetę z jakimi rywalami grali. Jedno co rzuca się w oczy, to że potrafili na każdym wyjeździe strzelić bramkę. 5 wyjazdów 5 bramek po jednej w każdym. Inna sprawa, że w tym sezonie grają sporą rotacją w Serie A przez rozgrywki Ligi Europy i widać, że już na samym starcie mocno im się to odbija. Śmiem twierdzić, że gdyby nie LE to byliby w miejscu Sampdorii, czyli miejsce prawie na podium z +22oma punktami na koncie.
BTS i over rożnych jak najbardziej wskazany. Czekam również na konkretną linie rożnych samej Atalanty.
Gospodarze radzą sobie dość dobrze, natomiast w Cagliari (3 punkty w 6 wyjazdach w tym sezonie) nie widzę ekipy, która mogłaby w niedzielę ok. godziny 17 cieszyć się z choćby jednego punktu
Dobry trop i chyba też będę wstanie w końcu zmusić się do postawienia na Udinese, którego w zasadzie już dawno nie grałem. Podoba mi się tam kliku graczy w ofensywie, mają w sobie na tyle potencjału by takie Cagliari walnąć na własnych śmieciach... zwłaszcza że już potrafili w tym sezonie machnąć i Sampdorię i Atalantę czyli ekipy z 2 razy większym potencjałem jak Cagliari.
Tylko jedna rzecz już na samym wstępie mnie mocno wystraszyła, obie drużyny po 12 (Udine 11) meczach jeszcze bez remisu , wiecie co to znaczy nie?
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
▶Zestawienie pucharowiczów :​
Napoli : u siebie Szachtar (wtorek) - marne szanse na play off LM , a i utrzymać trzeba miejsce na play off LE.
Roma : wyjazd do Madrytu na Atletico (środa) - walczą o pierwsze miejsce w grupie ,tylko kataklizm nie da im gry w play off LM.
Juventus: u siebie Barcelona (środa) - kataklizm zepchnie ich na trzecie miejsce i brak LM , w co wątpie.
Lazio: u siebie Vitesse (czwartek) - już pewny awans do play off LE , no ale chyba nie puszczą meczu z ostatnią drużyną w grupie ? (kto wie).
AC Milan : u siebie Austria Wiedeń (czwartek) - liderują w grupie i raczej nie spartolą awansu do play off LE, remisy starczą.
Atalanta : wyjazd do Evertonu (czwartek) - wraz z Lyon&#39;em liderują w grupie , wątpię by spartolili awans do play off LE ,za dobrze grają w tej edycji.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Roma - Lazio

4-3-3 Di Francesco vs 5-3-2 (3-5-1-1) Inzaghiego. Te pierwsze ustawienie coraz bardziej przypomina najlepsze czasy Sassuolo gdzie dwójka skrzydłowych była kluczowymi pozycjami. Widać już rękę Di Francesco, El Shaarawy i Perotti to inni ludzie w porównaniu do ery Spalletiego. Fakt faktem byli skazani do gry w pierwszym składzie po tym jak Salah odszedł, ale na tą chwilę nikt po Egipcjaninie specjalnie nie płacze.
Awizowany skład Romy pokazuje powrót Florenziego na swoją naturalną pozycję, czyli prawa obrona. Nie wiem tak naprawdę o co chodziło z tym, że gdy Florezi wrócił był wystawiany tak wysoko. Na drugiej stronie doświadczony Kolarov w bardzo dobrej formie i ogólnie grze w Serie A. Ma na tyle pewną pozycję w reprezentacji Serbii, że w drugim sparingu nie był już męczony grą i mógł szybciej wrócić do Rzymu. Daniele De Rosi podobna historia, on oprócz mega kaca po tym blamażu jest w miarę świeży bo cały rewanż przesiedział na ławce. Perotti jeszcze lepiej bo on oprócz mocnego kopa w postaci powołania do reprezentacji Argentyny zagrał po kwadransie w obu sparingach. El Shaarawy nic nie grał, Bośnia Dżeko nie organizowała w ogóle sparingów. Tutaj mamy solidną świeżość u najważniejszych ludzi w składzie. Zupełnie inaczej jak w Interze o którym wyżej wspomniałem. To jest spory plus, wyobrażacie sobie takiego Dżeko wygłodniałego od gry przez te 2 tygodnie? Jest tylko mały duży problem z niepewnym występem Radji Nainggolana, a to jak zawsze w takich meczach olbrzymia usterka. Na razie jest mydlenie oczu i ewentualny zastępca w postaci Pellegriniego, a to jest zupełnie inny profil piłkarza, który przepadnie w tak agresywnym meczu. Wydaje mi się, że co by nie było Radja nie odpuści tego meczu. Na razie wg. lGdS 60% do 40 na korzyść gry Belga i oby tak zostało.
Lazio identyczny problem co Roma z Radją ma z Ciro Immobile. Tutaj tak samo sondowany jest jego jutrzejszy występ. W roli zmiennika przygotowywany jest Nani, jak na razie poza LE nie widziałem go w akcji w Serie A. A co za tym idzie, nie uczestniczył w żadnym ważnym meczu. Ewentualny jego występ na 9ątce to byłaby ciekawa perspektywa, szybkość nawet lepsza od Ciro, ale czy jest wstanie przedzierać się przez agresywną defensywę Romanistów i jeszcze przy tym wykorzystać którąś z piłek to nie mam za bardzo przekonania. Reszta bez zmian.
Ogólnie rzecz biorąc Roma wygląda dla mnie solidniej na dzień dzisiejszy, na tyle by byli wstanie wygrać jutro. Generalnie nie gram takich spotkań bo to mało poważne podejście, ale mam nie raz to uczucie, które mi nie odpuszcza i mówi że może wyjść dosyć łatwy bet tudzież Giallorosi z pewną wygraną.

Roma @2,15 Totolotek (gra bez podatku) ✅ 2-1
Przeczucie dobrze podpowiadało. Pierwsza połowa pełna dominacja okraszona nie wykorzystanymi sytuacjami Dżeko. Początek drugiej szybkie KO i 2-0 po paru minutach. Gdyby nie mocno kontrowersyjny ruch ciałem Manolasa i karny to byłoby mega łatwo a tak dali Lazio drugi oddech i nadzieje na coś więcej. Ale skończyło się pomyślnie. W Rzymie rządzi Roma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Roma więcej rzutów rożnych
@1.84⛔
Uni

Patrząc na poczynania obu drużyn powinniśmy dostać bardzo ciekawe spotkanie. Chciałem pójść w over bramkowy, ale Roma bardzo mało traci i tutaj może wydarzyć się wszystko.
Zdecydowałem się na rożne. Grac45 zwrócił uwagę na skrzydła Romy - El Shaarawy i Perotti dwóch bardzo kluczowych zawodników, którzy mają dogrywać piłki do Dzeko. Grac45 fajnie przedstawił kto ile grał w reprezentacjach i Roma ma wypoczętych piłkarzy.
W Lazio gra idzie pod ich najlepszego strzelca Immobile , a robotę jaką robi u nich Milinkovic-Savic to nie mam pytań. W Lazio niepewny jest występ Felipe Andersona oraz Ciro Immobile.
Ku rożnym skłoniłem się tylko dlatego, że Roma ma sile skrzydła, które wyglądają bardzo dobrze i nabijają tych rożnych. Średnia wychodzi większa od dzisiejszego przeciwnika.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
El Shaarawy nic nie grał,
El Shaarawy grał w rewanżu na San Siro. Wszedł za Darmiana albo Candreve w okolicach 65minuty.
A co do Florenziego, to jego naturalną pozycją było właśnie skrzydlo, to tutaj zaczynał karierę jak wchodził. A dopiero poźniej został przesunięty na prawą obronę i tam potwierdził swoją klasę i raczej to będzei teraz jego docelowa pozycja. Choć Ventura potrafił go nawet w środku pola wystawić...
Generalnie nie gram takich spotkań bo to mało poważne podejście, ale mam nie raz to uczucie, które mi nie odpuszcza i mówi że może wyjść dosyć łatwy bet tudzież Giallorosi z pewną wygraną.
Nieee, nie rób tego. Dobrze wiemy jak kończy się Twoje granie na Romę... Specjalnie to robisz!
Sam mecz wyrównany jednak się zapowiada. Lazio nie przekreślam już.Utarli mi nosa dwukrotnie kiedy skazywałem ich na ścięcie w meczach z Juventusem w tym sezonie i trochę wtedy musiałem pozbyć się hajsu. Tym razem z czysto kibicowskiego zasiadam do oglądania tego meczu i nic nie typuję.
FORZA ROMA!
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Torino - Chievo
Dzisiaj idę w stronę gospodarzy. Torino mimo swojego miejsca w tabeli gra dobrze, grają fajny ofensywny futbol. Przy dobrej skuteczności mogą ograć wiele ekip. Bez poważnych absencji dzisiaj.
Chievo po superserii gier wyjazdowych (z dołem tabeli) zostało sprowadzone przez Dorię na ziemię. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie. Grają bez doświadczonego Dainelliego i Gamberiniego - co trochę komplikuje sytuację w obronie.
Reasumując, Torino ma większy potencjał, dlatego po kursie @1.84 jest warty zagrania.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Udinese vs Cagliari

Jako, że ciężko w tej kolejce coś wybrać konkretnego, próbuje coś w tym meczu. Mianowicie zakład z bramkami. Udinese w tym sezonie, w każdym domowym meczu strzelało chociażby bramkę. Z kolei Cagliari tylko raz zachowało czyste konto. Myślę, że i dzisiaj gospodarzę coś ustrzelą, ale przy okazji i sami coś stracą. Niby Cagliari strzela mało na wyjazdach, do tego 5 porażek na 6 rozegranych meczów, ale weźmy pod uwagę to, dokąd mieli te wyjazdy. Lazio, Napoli, Juventus, Milan, solidne Torino i Spal, gdzie wygrali. Przy takich meczach wyjazdowych myślę, że Udinese mogłoby mieć podobny bilans jak goście. Lazio, Napoli i Juve nie udało się strzelić bramki, ale już w pozostałych meczach owszem. Defensywa Udine nie jest jakimś monolitem, dlatego postawię na to, że przyjezdni strzelą jakąś bramkę.
Obie drużyny strzelą bramkę - 1,75 w Totolotku.
 
santimina 14

santimina

Użytkownik
Ze na Uni wydarzenia gospodarze/goscie wygraja i over 2,5 to wiem, ze nie ma ale ze i gospodarze/goscie &amp; BTS nie widze to juz dziwne.. Mowa tu o meczu Inter- Atalanta bo az sie prosi o taki typ, wiecie moze ocb?
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sampdoria Juventus obie gol 1,75 totolotek

Nie wiem moze to ja ogladam jakas inna lige..
Juve to swietna ekipa ktora od kilku lat gra solidna pilke, Dybala, Cuadrado, i wiele innych znakomitosci stawia ich w roli faworyta z kazdym rywalem w serie a. Ale czy Sampa to kasztany? No nie, zespol Linettego to dobra ekipa ofensywna u siebie nie do zatrzymania, Zapata Fabio czy wspomniany Karol w dobrej formie licze na gole z obu stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sampdoria - Juventus
obie strzelą
1.81
Uni✅

Bardzo ciężki mecz dla Juventusu. Max zapowiedział, że nie zagra Buffon i Barzagli, którzy muszą dojść do siebie po blamażu Italii. Nie zagra także Cuadrado, który ma kontuzję. Dybala jest bez formy, co zauważył pewnie każdy. Sandro na lewym skrzydle również nic ciekawego nie pokazuje. Boję się, że to może być piłkarz jednego sezonu. Trzeba pamiętać, że w środę Stara Dama zagra ważny mecz przeciwko Barcelonie. Juve nie jest w najlepszej kondycji, za to Sampa gra bardzo dobrze.

Wygląda to przeciętnie. Jednak Cuadrado zagra za Coste.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
SAMPDORIA - JUVENTUS
Luigi Ferraris Stadio, godz. 15:00
Obie drużyny ostatnio w mocnej formie.O ile postawa Juve nie dziwi,tak gospodarze mocno zaskakują. U siebie nadal niepokonani -z pucharowiczami (Atalanta i Milan) na koncie. Z czołówki uznać musieli tylko wyższość Interu , natomiast Juventus poległ z Lazio. Także ligowo notują dość podobne wyniki, oczywiście ten mecz zweryfikuję to jaka Sampdoria naprawdę jest. Uważam ,że mają bardzo dużą okazję i szansę o dobry wynik w tym meczu. Juventus ma już w głowię Barce w tygodniu ,stąd możliwy odpoczynek Dybali (forma) , zaś Buffon i Barzagli mają kaca o nazwie squadra azzurra. Zatem ze snajperów mamy Higuain vs Quagliarella i Zapata. Patrząc iż gospodarze mają ,,tylko,, występy ligowe na głowię , liczę na małą niespodziankę w myśl zasady ,,bij mistrza,,.
Kontuzje : -- / Pjanić

Typ: spotkanie bez remisu (1) za 3.95 @ Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
tdulko niby dlaczego maja Szczęsnego nie wpuścić do bramki?
Nie zawinił przy żadnej bramce, a dodatkowo wyjął sam na sam z Duvanem.
Grande Sampdoria, grande calcio! Siermiężna liga! haha ????
 
T 143

tdulko

Użytkownik
tdulko niby dlaczego maja Szczęsnego nie wpuścić do bramki?
Nie zawinił przy żadnej bramce, a dodatkowo wyjął sam na sam z Duvanem.
Grande Sampdoria, grande calcio! Siermiężna liga! haha ????
Moze i tak ale za styl punktow sie nie dostaje, dobrej oceny mu nie wystawia w La Gazetta della Sport.. No i jak to mowia bramkarz ktory daje sobie wpuscic za kolnierz ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kusi dzisiaj postawić na Bologne. Ostatnio pechowo przegrali z Crotone, co wiadomo chluby nie przynosi, ale Verona i Benevento to są ekipy Serie B. Spal trochę lepiej po tym niemrawym początku.
Co zauważyłem to Bologna nieźle radzi sobie na wyjazdach ze slabiakami. Zawsze te 1:0 wyciągnie. Z Benevento wyjazd wygrany, potem porażka z Fiorentina, następnie dwa mecze wygrane po 1:0 kolejno z Sassuolo i Genoa. Ostatnie 4 spotkania to porażki Bologny, ale grali z Roma Lazio czy Atalanta a mimo to porażki były minimalne w tym ostatnia pechowa.
Lepszym składem dysponują goście i dobrze pamiętam, że to właśnie ekipa z Bologny co sezon nabija punkty w starciach ze słabszymi od siebie.
Co uważacie?
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Kusi dzisiaj postawić na Bologne. Ostatnio pechowo przegrali z Crotone, co wiadomo chluby nie przynosi, ale Verona i Benevento to są ekipy Serie B. Spal trochę lepiej po tym niemrawym początku.
Co zauważyłem to Bologna nieźle radzi sobie na wyjazdach ze slabiakami. Zawsze te 1:0 wyciągnie. Z Benevento wyjazd wygrany, potem porażka z Fiorentina, następnie dwa mecze wygrane po 1:0 kolejno z Sassuolo i Genoa. Ostatnie 4 spotkania to porażki Bologny, ale grali z Roma Lazio czy Atalanta a mimo to porażki były minimalne w tym ostatnia pechowa.
Lepszym składem dysponują goście i dobrze pamiętam, że to właśnie ekipa z Bologny co sezon nabija punkty w starciach ze słabszymi od siebie.
Co uważacie?
Niby jest tak jak piszesz, ale zwróć również uwagę na to z kim grała Verona u siebie. Napoli, Lazio, Fiorentina, Sampdoria, Inter i wygrana z Benevento. Cztery drużyny z czołowej szóstki tabeli. Nie chce nic sugerować, to Twoja decyzja, ale moim zdaniem w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Może wygrać Bologna, ale i również może paść każdy inny wynik. Osobiście zastanawiałem się nad under 1,5, ale jednak z tego rezygnuje.
Ode mnie typ na powyżej 4,5 żółtych kartek. Mecz walki jak dla mnie i kartki powinny się posypać, a kurs dobry.
Verona vs Bologna
Powyżej 4,5 żółtych kartek z kursem 1,8 w Totolotku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom