>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 Kolejka Serie A (20-21.11.2010)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Milan - Fiorentina
Milan zdecydowanie złapał wiatr w żagle. Wygrane ostatnio z Interem i Palermo pozwoliły piłkarzom z Mediolanu awansować na pozycję lidera. Są w formie. Na 8 ostatnich meczy mają 7 zwycięstw i tylko 1 porażkę ( z Juventusem Turyn ). Dzisiaj zagrają ze słabo spisującą się Fiorentiną. Wyniki jakie ostatnio odnoszą są i tak za dobre na grę jaką prezentują fioletowi. 3 ostatnie zwycięstwa to wygrane na własnym boisku po wielkich męczarniach. Wszystkie po nudnych spotkaniach po 1-0. na wyjazdach Fiorentina gra dno.3 porażki i 2 remisy. W bramce gości będzie bronił zapewne Artur Boruc i jedynie on może uchronić piłkarzy Fiorentiny przed kompromitacją. Oczywiście jak będzie dobrze dysponowany. Myślę, że gracze z Mediolanu przed własną publicznością pokonają słabą Fiorentinę. Myślę, że będzie to wynik 1-0, bądź 2-0. Chciałem postawić w tym spotkaniu over 2,5 gola ale fakt, że na bramce będzie bronił Boruc ( moim zdaniem najlepszy polski bramkarz ) i to, że Milan czeka mecz w Lidze Mistrzów we wtorek z Auxerre na wyjeździe to pewnie gospodarze po strzeleniu 1 czy 2 goli będą spokojnie kontrolować mecz nie szarżując tempa. Reasumując zagra drużyna ostatnio w rewelacyjnej formie z Fiorentiną, której kilka meczy w tym sezonie miałem okazje widzieć i zupełnie mnie do siebie nie przekonali.
Typ: 1 Kurs: 1.57 ✅✅✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Parma FC - Lazio Roma 1:1
typ: under -2,5
kurs: 1.60


Drużyna która w 8 ostatnich meczach strzela tylko 4 bramki nie daje powodów do tego aby liczyć na over w ich kolejnym spotkaniu. Mowa o gospodarzach czyli Parmie. Ale ten sam problem dotyczy się zespołu Lazio. Gorsza nieco dyspozycja piłkarzy z Rzymu w ostatnich kolejkach. Mam tu na myśli przegraną z Casena i porażkę u siebie z Roma. Ale pomimo tych rezultatów i pomimo zwycięstwa w ostatniej kolejce z Napoli 2:0, to i tak same undery we wszystkich tych spotkaniach. Lazio tylko 1 punkt straty do lidera. Można więc spodziewać się że będą chcieli za wszelką cenę powrócić na fotel lidera. Parma zajmuje 15 miejsce w tabeli i zaczyna gromadzić punkty. W dwóch poprzednich spotkaniach wygrała i z pewnością będzie ciężkim przeciwnikiem dla Lazio. Nie zdziwiłbym się gdyby to gospodarze pokonali faworyzowaną drużynę z Rzymu, lecz do ostrych ataków ani jedni ani drudzy nie rzucą się. Będzie to raczej wyczekiwanie na dogodne sytuacje i ewentualnie zadanie jednego max dwóch ciosów w postaci bramki jednej z drużyn. A Parma u siebie bardzo mało traci bramek w 6 meczach tylko dwie. Więc defensywa się spina. Tym bardziej jeżeli grają z wiceliderem.

Brescia Calcio - Cagliari Calcio

Typ: suma bramek w 1-szej połowie meczu: -0.5
Kurs: 2,53


Takim właśnie typem zakończyły się dwa ostatnie mecze zarówno jednych jak i drugich. Brescia 18 pozycja, Cagliari 17, tyle samo punktów na koncie. Jeżeli chodzi o bramki jedno trafienie więcej mają goście tego meczu. Ale w bezpośrednim starciu spodziewam się zachowawczej gry. Swoje działa powinni wytoczyć dopiero w drugiej połowie. Obie drużyny nie grzeszą skutecznością. Undery to ich specjalność. Typ nieco odważny, aczkolwiek jeżeli obydwie drużyny nie zmieniły swojego stylu gry uważam że jest duże prawdopodobieństwo na powodzenie tego typu. Brescia gra fatalnie ich nie wygrali od 8 meczy, 6 przegrywając i dwa remisując. Cagliari odrobinę lepiej. Jest to wbrew pozorom ważne spotkanie, które może zmienić znacząco układ w dole tabeli. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Nie zdziwię się jeżeli będzie to bezbramkowy remis. Istotna informacja jest taka iż były selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Donadoni został nowym szkoleniowcem Cagliari Calcio. W debiucie nie mile widziana będzie przegrana, więc zespół raczej nastawi się na defensywę. To sprzyja mojemu typowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shoko 4

shoko

Użytkownik
Inter-Chievo
W niedziele o 15 w Veronie rozegrany zostanie mecz miejscowego Chievo z broniącym tytułu mistrza włoch Interem Mediolan.
Wysoki kurs na Inter (bet365-1,95) nie wziął się z powietrza. W ostatnich 3 kolejkach obrońca tytułu zdobył jedynie 2 punkty. Zdołał zremisować z takimi &quot;potęgami&quot; piłkarskimi jak Lecce czy Brescia. Dodatkowo w drużynie Beniteza istna plaga kontuzji. W najbliższym meczu nie wystąpią:
Thiago Motta
Esteban Cambiasso
Sulley Muntari
McDonald Mariga
Walter Samuel
Maicon
Joel Obi
Diego Milito
Julio Cesar
Cristian Chivu
Philippe Coutinho
Trener Interu stoi pod ścianą. Jak donoszą włoskie media jeśli nie uda mu się wygrac dwóch najbliższych meczy(Najbliżyszy ligowy oraz z Werderem w LM) może zaczynać pakować walizki.
Czy ta presja pomoże? Obawiam się że nie, ponieważ zaczyna brakować zawodników do gry, a z pustego i Salomon nie naleje.
Co za tym idzie uważam że mecz jest No Bet. Inter w tym sezonie jest nieprzewidywalny i potrafi zaskoczyć nawet największych znawców, niestety najczęściej na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tbm 642

tbm

Forum VIP
Roma - Udinese
Roma zaczyna grać na miarę oczekiwań. Wymieniają dużo podań, zdobywają punkty, a na boisku w ich grze wreszcie widać sporo pewności do do swoich wysokich umiejętności. Co prawda ciągle występują problemy z kontuzjami i tak dzisiaj nie zagrają: Perotta, De Rossi, Riise oraz Taddei. Ale jeśli chodzi o formację ofensywną wszystko już jest ok. Totti, Vucinić, Menez, Boriello... jest komu strzelać bramki. Do tego w linii pomocy bardzo dobrze prezentuje się Simplicio. Do składu powraca Pizarro, który zapewne wystąpi w pierwszej jedenastce. Po fatalnym początku sezonu Roma pnie się w górę tabeli...
Udinese? sytuacja podobna jak u Rzymian, z tym, że wygrywają,bo... mają stosunkowo łatwych rywali. Punkty z Lecce, Cagliari czy Bari jak najbardziej zasłużone. Do dyspozycji wydaje się powracać autor Hattricka z poprzedniego tygodnia Di Natale, ale jak już wspominałem warto odnotować z kim Udine się mierzyło.
Porownując obie drużyny, ich obecną dyspozycję, potencjał kadrowy... jestem skłonny postawić na Romę po kursie 1,73 w Tobet. ✅ 2:0
 
simons 646

simons

Forum VIP
Typ na under w meczu Parma - Lazio ciekawie się zapowiada. Parma mało co strzela, a ofensywa jeszcze nie jest taka jaka być powinna - wciąż brakuje Giovinco i Paloschi.
Lazio do teraz, dość solidna defensywa. Strzelać, też nie strzelają za dużo.
Czemu by nie zagrać ... ????
Co do Interu to gdyby nie te braki kadrowe to byłbym skłonny zagrać 2jke, ale w takim wypadku odpuszczam to spotkanie.
Na chwilę obecną ładnie mi wygląda Lecce 1x i Napoli 1 , ale jeszcze trzeba przemyśleć ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
VS

Catania - AS BARI
Typ:1 ✅ [1:0]
Kurs:1.60
Buk:bwin

Dzisiaj na Sycylii dojdzie do pojedynku Catanii z ostatnim w tabeli Bari. Catania u siebie radzi sobie bardzo dobrze (bilans: 3-3-0). Daje to piłkarzom z Sycyli 13 lokatę w tabeli.
W składzie gospodarzy braki kadrowe następujące
-Spolli (O 8/1),
-Carboni (P 9/0)
-Capuano
(O 8/1)
Goście dzisiejszego spotkania zespół z Bari nie dość, że zamyka ligową tabelę. Na wyjazdach gra tragicznie (bilans 0-2-3) to na dodatek średnio traci 2 bramki na mecz.
Dzisiaj goście dosyć mocno osłabieni:
A.Masiello (O 12/0)
Barreto
(N 12/4)
Almiron (P 11/0)
Donatti
(P 11/1)
Ghezzai
(N 9/0)
Castillo (N 7/0)
S.Masiello
(O 6/0)
Rivas (P 6/1)
Niepewny jest występ Kutuzova (N 8/1).

Myślę, że &#39;drużyna własnego boiska&#39; jaką jest Catania dzisiaj dopisze 3 punkty do swojego dorobku, z uwagi również na ogromne braki w składzie outsidera Serie A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
jak dla mnie to Napoli - Bologna. Napoli goni czołówkę. Gra nadzwyczaj ambitnie, liczę na łatwe zwycięstwo.
Analiza tego spotkania
spotkanie 4. i 14. drużyny w tabeli Serie A. Niewątpliwie faworytem dzisiejszego spotkania będzie drużyna Walter&#39;a Mazzarri&#39;ego.
Szanse poszczególnych drużyn przedstawiają się następująco:
[
]
jak widać większe szanse na sukces ma dzisiaj drużyna Napoli, na którego i ja stawiam swój typ.

Kadry obydwu drużyn na dzisiejsze spotkanie:

Napoli:
Pierwsza jedenastka
26. Morgan De Sanctis 28. Paolo Cannavaro 2. Gianluca Grava 14. Hugo Armando Campagnaro 17. Marek Hamsik 21. Hassan Yebda 3. Luigi Vitale 11. Christian Maggio 22. Ezequiel Lavezzi 5. Michele Pazienza 7. Edison Cavani

Rezerwowi 18. Juan Camilo Zuniga 1. Gennaro Iezzo 77. José Sosa 13. Fabiano Santacroce 25. Sanchez Emilson Cribari 12. Nicolao Dumitru

Bologna:
Pierwsza jedenastka
1. Emiliano Viviano 12. Albin Ekdal 19. Matteo Rubin 8. Gyargy Garics 26. Gaby Mudingayi 6. Miguel Britos 15. Diego PÃcrez 13. Daniele Portanova 10. Gaston Ramirez 20. Henry Gimenez 9. Marco Di Vaio

Rezerwowi 32. Federico Casarini 24. Antonio Busce 18. Vangelis Moras 69. Riccardo Meggiorini 3. Archimede Morleo 22. Cristiano Lupatelli

Ostatnie spotkania między tymi drużynami:
08/08/2010 Towarzyskie Klubów Napoli vs. Bologna 0:0
07/03/2010 Serie A Bologna vs. Napoli 2:1
18/10/2009 Serie A Napoli vs. Bologna 2:1

14/02/2009 Serie A Napoli vs. Bologna 1:1

28/09/2008 Serie A Bologna vs. Napoli 0:1

06/04/2007 Serie B Bologna vs. Napoli 2:3

18/11/2006 Serie B Napoli vs. Bologna 1:0

25/02/2001 Serie A Bologna vs. Napoli 2:1

22/10/2000 Serie A Napoli vs. Bologna 1:5

08/03/1998 Serie A Napoli vs. Bologna 0:0

02/11/1997 Serie A Bologna vs. Napoli 5:1

16/03/1997 Serie A Bologna vs. Napoli 2:1

27/10/1996 Serie A Napoli vs. Bologna 3:2

Bilans między drużynami jest wyrównany:
5 zwycięstw Napoli
3 remisy
5 zwycięstw Bologny

Jednak biorąc pod uwagę obecną formę Napoli, nie widzę dzisiaj innego rozstrzygnięcia tego pojedynku jak zwycięstwo Napoli.
Oraz drugie spotkanie Catania - Bari. W drużynie gości dużo braków.
Zapraszam do mojego tematu, razem grajmy buców. Zachęcam do komentowania typów.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
simons 646

simons

Forum VIP
Ja na dziś powielam typ Grovena - Lazio - Parma under 2.5 - sensownie wygląda. Pisałem o tym wyżej, no i też Groven dorbze to ujął to nie będę powtarzał.
Lecce - Sampdoria 1 DNB @ 2.38 b365
Lecce masakrycznie gra wyjazdy ale u siebie od czasu do czasu coś wyhaczą. Mają za sobą ttakei wyniki jak 1:1 z Interem, 2:1 z Brescia, 1:0 z Catania i 1:1 z Parma. H2H marnie wyglada, bo najczesciej to druzyna z Geui wygrywala, lecz dzisiaj jest nieco oslabiona - brakuje Cassano, Palombo i Semioli. jak dla mnie mecz na 1x, ale za niski kurs na to, a 1 zbyt ryzykowna, wiec wyszlo 1 dnb
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Chievo - Inter
Nerazzurri znów przystąpią do tego spotkania osłabieni. Borykają się z kontuzjami już od jakiegoś czasu co sprawiło że nie wygrali już od czterech spotkań, wliczając LM. Jak spotkanie w ramach LM z Tottenhamem było już dość dawno, bo na początku miesiąca, tak kolejkę temu Inter w derbach musiał uznać wyższość Milanu. Jednak, jak to mówią, każda passa musi się kiedyś skończyć. Goście stracili do tej pory najmniej bramek w lidze. Można się z tego cieszyć biorąc pod uwagę fakt, że większość sezonu nie mogą liczyć na stałe zestawienie obrony. Nie strzelają wielu bramek bo osamotniony Eto&#39;o nie może wszystkiego zrobić sam. Zajmują słabe jak na siebie 6 miejsce i tracą aż 9 punktów do prowadzącego Milanu.
Chievo to drużyna która o dziwo jak Inter nie zdobyła kompletu punktów od 4 spotkań. Ostatnia ich wygrana miała miejsce w Coppa Italia z występującym w Serie B US Sassulo. Pokazuje to, że zespół liczy na spokojne utrzymanie się w lidze przy jak najmniejszej linii oporu. Nie radzą sobie z potężniejszymi rywalami ponieważ przegrali do tej pory już z Lazio oraz obecnym liderem Milanem. Ich dorobek bramkowy również nie powala na kolana. Na 12 meczy strzelili 11 bramek tracąc przy tym 10.
W ekipie gospodarzy nie zagra tylko Luciano. Wspomniane absencje gości: Muntari, Samuel, Thiago Motta, Maicon, Mariga, Milito, Obi, Chivu, Julio Cesar, Coutinho Myślę że w tym meczu ujrzymy przełamanie ekipy z Mediolanu ale nie liczyłbym tu na pogrom więc obok zwycięstwa Interu który musi gonić &quot;przód&quot; tabeli proponuję under 2.5.
Chievo - Inter 2 @ 2.05zł
under 2.5 @ 1.56zł
Betsson
Proponowane składy:
Chievo: Sorrentino - Sardo, Andreolli, Cesar, Mantovani; Fernandes, Rigoni, Constant; Bogliacino; Thereau, Pellissier
Inter: Castellazzi - Santon, Lucio, Cordoba, Zanetti; Stankovic, Cambiasso; Biabiany, Sneijder, Pandev; Eto&#39;o.​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Parma - Lazio
Połowa/Koniec - Remis/Remis
4.50
Bet365


Dzisiaj o godzinie 15.00 odbędzie się interesujące spotkanie w 1 lidze włoskiej w ramach 13 kolejki. Gospodarzem meczu jest drużyna Parmy, która zajmuje w tej chwili 14 miejsce, a przyjedzie do nich 2 drużyna ligi - Lazio.
Parma na 13 spotkań w tym sezonie odniosła tylko 3 zwycięstwa. Co ciekawe 2 z nich w ostatnich 2 meczach. Po za tym przegrali 4 spotkania ( na własnym boisku porażki tylko z Milanem 0-1 ). Najwięcej w swoim dorobku mają remisów. Do tej pory aż 5 razy dzielili się punktami z rywalami ( 3 razy na swoim boisku ). Na 5 meczy remisowych w 3 był również remis do przerwy. Ogólnie dobrze poukładana drużyna w obronie ( tracą 0,8 gola na mecz ), tylko w ataku stwarzają sobie mało sytuacji. Może to być spowodowane brakiem kontuzjowanych podstawowych napstników.
Lazio niespodziewanie po 10 kolejkach było liderem ligi. Ostatnio powinęła im sie jednak noga i przegrali 2 mecze. W ostatniej kolejce wygrana u siebie z Napoli. W tym sezonie zaliczyli tylko jeden remis. Jednak aż 6 spotkań z ich udziałem kończyło się jednobramkowym zwycięstwem jednej z drużyn. Kręciło się blisko remisu. Mimo tego, że zajmują 2 miejsce nie strzelają za dużo bramek. Średnio 1.2 gola na mecz.
Spotkają się wbrew pozorom 2 wyrównane drużyny. Myślę, że w tym meczu padnie mało bramek. Mecz powinien zakończyć się underem 2,5. Jeśli chodzi o wynik to powinno się zakręcić wokół 0-0 bądź 1-1.
Stawiam remis do przerwy i do końca.
✅✅✅
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Napoli-Bologna
Typ:powyzej 1,5 gola
Kurs:1,40
Betway


Piłkarze Napoli od początku nażucają wysokie tempo prze co zajmuja 5 pozycje,dziś przyjdzie im się mierzyć z przecietnym rywalem ,którym jest Bologna.Faworytem są gospodarze.Podopieczni Waltera Mazzarriego prezentują atrakcyjny i przyjemny dla obserwatorów futbol. Od inauguracji rozgrywek piłkarze ze Stadio San Paolo zdobyli 18 bramek, tracąc przy tym jednak aż 13. Fakt ten jest zobrazowaniem ofensywnego ustawienia na boisku.Wszystkie możliwe atuty przemawiają za zwycięstwem podopiecznych Waltera Mazzarriego - własne boisko, potencjał kadrowy i pozycja w tabeli. Trudno wyobrazić sobie Bolognę tryumfującą na San Paulo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom