>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. Grand Prix Singapuru [15-17 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Singapuru


15 września - Piątek
Trening 1 - 12:00
Trening 2 - 14:30
16 września - Sobota
Trening 3 - 12:00
Kwalifikacje - 15:00
17 września - Niedziela
Wyścig 14:00

Informacje o torze:
Nazwa toru: Marina Bay Street Circuit
Lokalizacja: Singapur
Pierwsze Grand Prix: 2008
Długość toru: 5.073km
Liczba okrążeń: 61
Całkowity dystans wyścigu: 309.316km
Rekord toru: 1.44.381 – Sebastian Vettel, Red Bull RB7 2011 rok​


Dublet Mercedesa na Monza, tryumfował Lewis Hamilton, lekko rozczarowani tifosi musieli zadowolić się jedynie trzecim miejscem Vettela. Ale w zgodnej opinii ekspertów ze świata F1, w tym Roberta Kubicy, który udzielał ostatnio wywiadu dla Eleven to Scuderia Ferrari będzie rządzić na torze w Singapurze. Czy tak będzie w istocie? przekonamy się w nadchodzących dniach.
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Vettel wygra POLE @ 2,50 WH (osobiscie gram ze pole zdobedzie Ferrari @ 2,1 - lokalny buk ES) elegancko ????
Uliczny tor gdzie Mercedesy schodzą na drugi plan.W Monaco,tor o podobnej charakterystyce i mielismy oba Ferrari na pierwszych dwóch miejscach. Węgry to samo,duzo zakrętów i zdecydowana dominacja Ferrari. Zresztą Hamilton zawsze miał problemy w Singapurze tak ze polecam grac póki kursiwa gorące
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Fernando Alonso - Sergio Perez @ 1.85 ✅
Bukmacher: Dafabet

Mysle ze tutaj na tym torze McLaren bedzie bardzo mocny. Wszyscy w zespole na to licza plus jak na ten moment zaden z ich kierowcow nie ma kar za uzycie nadprogramowo czesci. Zarowno Alonso jak i szef zespolu Boullier uwazaja ze ten tor jest jednym z najlepszych pod wzgledem charakterystki ich samochodu i ostrza sobie juz na wysokie miejsca zeby. Hiszpan w wywiadzie mowi tak:
&quot;Zostawiamy za sobą europejską część sezonu i kierujemy nasza uwagę w kierunku wyścigów w Azji, które wieszczą zbliżający się finał mistrzostw. Singapur to wspaniałe miejsce na rozpoczęcie decydującej części sezonu. To jeden z tych obiektów, które bardziej pasują do charakterystyki naszego pakietu i zapewniają nam realną szansę walki o bardziej pozytywny rezultat”.
Ten tor jest bardzo podobny do Hungaroringu na ktorym przeciez McLaren zanotowal swietny wynik zarowno w kwalifikacjach jak i wyscigu. 8 i 9 miejsca w kwalifikacjach Alonso i Vandoorna do 12 i 14 Ocona i Pereza. Meksykanin jest dobrym zawodnikiem ale dla Force India ten tor jest dosyc przecietny i tutaj glownie liczy sie docisk aero a nie moc jednostki napedowej dlatego ich glowny atut praktycznie odpada. Wydaje mi sie ze gdzie jak gdzie ale w Singapurze zespół z Woking zanutuje bardzo dobry rezultat a kto jak to a taki mistrz jak Alonso wyciagnie wszystko z tego bolidu i bedzie wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
bizziss sporo racji ma w tym co pisze, ja niejako się do tego doczepiam. Już od dawna tak chciałem grać. Wskoczyła już oferta na stronie totolotka więc gramy.
GP SIngapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Zwycięski bolid kwalifikacji?
Typ: Ferrari @ 2,15 Totolotek ✅ Vettel pole position!

Uliczny tor w Singapurze będzie sprzyjał Ferrari. Wszyscy znawcy F1 nie mają co do tego wątpliwości. Widzieliśmy zresztą już w tym sezonie w Monaco i na Hugaroringu jakie to miało przełożenie na rzeczywistość. Dwa dublety Ferrari wywalczyło wówczas na starcie.
Ferrari ma świetny bolid na ten sezon, są one krótsze, a co za tym idzie zwinniejsze w zakrętach, a to dodatkowy atut w Singapurze będzie. Czy Vettel wywalczy pole position? Bardzo możliwe, ale opcja ze zwycięskim bolidem jako Ferrari dajemy sobie jeszcze możliwość wywalczenia pole position przez Kimiego Raikkonena. A kto wie, może Fin zaskoczy jak w Monaco?
Kubica już na Monza mówił, że teraz do głosu dojdzie Scuderia. Tak więc Forza Ferrari! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Daniel jest mocny, ale czy to starczy na pierwsze pole startowe? Trudno powiedzieć. Za dużo zmiennych, by to jednoznacznie oszacować. Zbyt duży ruch na szybkim okrążeniu czy minimalny błąd i wszystko może wziąć w łeb. Trzeci trening da więcej do myślenia. Nawet jeśli Vettel jutro coś odpali to Red Bulle będą w ścisłej czołówce wyścigu o ile obejdzie się bez awarii i kolizji. Życzę Danielowi, by wygrał kwale i utarł noska niemiaszkowi. Stać go na to, a różnica w czasach pewnie będzie minimalna. Australijczyk dzisiaj na dużej świeżości, a Sebek popełnił kilka błędów i raz pocałował bandę w drugim treningu. Pewnie nie pokazał wszystkich swoich możliwości, więc zobaczymy jak będzie, ale nerwowość jest złym doradcą. Bardzo emocjonujące kwale się szykują.
 
L 61

luki43

Użytkownik
Mi sie wydaje ze Ferrari nie pokazało potencjału swojego. Drugi trening najbardziej miarodajny. Jak dla mnie mozna probowac Kimi top 3 kwali po kursie 3 w STS.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Trzeci trening da więcej do myślenia. Nawet jeśli Vettel jutro coś odpali to Red Bulle będą w ścisłej czołówce wyścigu o ile obejdzie się bez awarii i kolizji.
Trzeci trening to nie będzie miarodajny sprawdzian jednak ze względu na porę jego rozgrywania. Tak samo dzisiejszy 1 trening, który toczony jest w zupełnie innej aurze niż kwalifikacje i wyścig, czyli po zmroku i przy nieco mniejszej temperaturze.
Dziś Ferrari jakieś niemrawe. Vettel szybkie kółka na miękkiej próbował. Na bank Scuderia nie pokazała dzis potencjału swojego, a i ten pocałunek ze ścianą nie pomógł w znalezieniu optymalnych ustawień. Choć pocałunek to delikatne określenie, bo jednak Seb dość mocno tyłem zawadził w ścianę na dużym uślizgu.
Red Bull będzie mocny w wyścigu, do tego nie mam wątpliwości. Jednak na kwalifikacje chyba nie starczy potencjału. Trzymam nerwy na wodzy i wierzę w Ferrari w dalszym ciągu jutro, lepiej że taki słabszy dzień się trafił w piątek niż w kolejne dni weekendu. Trzeba zachować spokój. Forza Scuderia Ferrari ;)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na pewno po treningach nie podjalbym sie typowania zwyciescy kwalifikacji ani pojedynkow H2H pomiedzy zawodnikami Ferrari, Mercedesa lub RedBulla. Czolowka jest tutaj naprawde blisko i o koncowym sukcesie zawaza detale. Natomiast wpadl mi w oko jeszcze jeden bet na kwalifikacje..
GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Romain Grosjean - Carlos Sainz @ 1.65 ✅
Bukmacher: Dafabet

Carlos nie jezdzil w 1 treningu i musial nadrabiac stracony czas podczas 2 czesci treningowej. Mimo wszystko poradzil sobie znakomicie i wykrecil 12 czas a trzeba powiedziec ze pole do poprawy jest jeszcze spore ze wzgledu na brak jazd w FP1. Kvyat rowniez ladnie sie pokazal notujac 12 i 13 czasy w piatek. To pokazuje ze Torro Rosso bedzie bilo sie tutaj o wejscie do Q3 podczas gdy zawodnicy Haasa jedyne o co wydaje mi sie moga powalczyc to Q2 i wyzej ich tutaj zdecydowanie nie widze. Zarowno Grosjean jak i Magnussen narzekali w wywiadach na bolid oraz na problem z jego ustawieniami. Uliczne tory o charakterystyce zblizonej do Hungaroringu zdecydowanie nie sprzyjaja Haasowi i nigdy im dobrze na takich torach nie szlo. Wystarczy spojrzec na wyniki z Wegier lub z Singaporu z tamtego roku. Sainz jeszcze troche zapasu ma i powinien jeszcze dopracowac bolid a Grosjeanowi nie wroze tutaj niczego dobrego. Moze pozniej pojawia sie jakies bety H2H z zawodnikami Williamsa bo im tez ten tor nie lezy i z checia pogralbym cos przeciwko nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
trader z dafabetu chyba sie ogarnal a co za tym idzie i w totku nie ma perelek. moze to lepiej bo trudne gp, treningi malo miarodajne bo o innych porach. gp raczej do ogladania nizz zarabiania. jedynie 2 babole,
Groszek-Sainz 1.60 podany wyzej
Hulkenberg-Ocon 1.60 Perez faworytem z Oconem po 1.50 a Hulk z Perezem po 1.4 wiec jakim cudem Hulk z Oconem jest po 1.6 nie wiem ale trzeba wziac. 1 trening olewam , w drugim o 0.7 Hulk szybszy , na Hunga i Monako przepasc miedzy nimi o ponad 5 miejsc roznicy, rok temu tutaj Ocon przedoststni.
ako 2.25 po podatku juz 1/2 stawki niz zawsze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
trader z dafabetu chyba sie ogarnal a co za tym idzie i w totku nie ma perelek. moze to lepiej bo trudne gp, treningi malo miarodajne bo o innych porach. gp raczej do ogladania nizz zarabiania. jedynie 2 babole,
Groszek-Sainz 1.60 podany wyzej
Hulkenberg-Ocon 1.60 Perez faworytem z Oconem po 1.50 a Hulk z Perezem po 1.4 wiec jakim cudem Hulk z Oconem jest po 1.6 nie wiem ale trzeba wziac. 1 trening olewam , w drugim o 0.7 Hulk szybszy , na Hunga i Monako przepasc miedzy nimi o ponad 5 miejsc roznicy, rok temu tutaj Ocon przedoststni.
ako 2.25 po podatku juz 1/2 stawki niz zawsze
dokladnie to samo wczoraj podczas sondowania rynku wpadlo mi w oko. szkoda ze nie ma ciekawych par z Vandoornem, Alonso i zawodnikami Williamsa bo tutaj pole do zarobienia by bylo.. no coz bierzemy to co jest i tym Hulk z Oconem wyglada naprawde kuszaco ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
dokladnie to samo wczoraj podczas sondowania rynku wpadlo mi w oko. szkoda ze nie ma ciekawych par z Vandoornem, Alonso i zawodnikami Williamsa bo tutaj pole do zarobienia by bylo.. no coz bierzemy to co jest i tym Hulk z Oconem wyglada naprawde kuszaco ????
Masz za to 124 pary między Red Bullem, a Mercedesem i Ferrari ... :p
Też jestem strasznie zawiedziony ofertą na dzisiejsze kwalifikacje. Wstałem rano z myślą o kolejnych pięknych typach, a tu lipa.
Pograłem w totolotku dubla opierając go na parze, którą już wspomniałeś, czyli Sainz - Grosjean. Przeciwko Oconowi też gram, ale nie z Hulkiem jednak.
GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Romain Grosjean - Carlos Sainz 2 @1,60 ✅ 15-10
Fernando Alonso - Esteban Ocon 1 @ 1,60 ✅ 8-14
AKO @ 2,56 Totolotek
Hiszpański dubel. Sainz i ogólnie Toro Rosso na tym torze będzie blisko Q3. Groszek nie ma docisku, w piątek był częstym gościem na poboczach. Aż dziw, że nie rozbił się jeszcze, z akcentem trochę na jeszcze...
Ocon i Force India nie przepadają za ulicznymi krętymi torami. Monaco nie poszło najlepiej Oconowi, P15 na starcie. Na Węgrzech, gdzie charakterystyka toru nieco przypomina ten uliczny, choć barier blisko nie ma, ale chodzi o krętą specyfikę był na P11.
Alonso i McLaren od początku liczyli mocno na SIngapur, stąd tyle kar na Monza i Spa zbierali.
Do Q3 widzę Alonso spokojnie. W Monaco wystarczy sobie przypomnieć jak Button i Vandoorne szaleli i obaj weszli do Q3 na lajcie. Byle tym razem nie było komunikatów &quot;Im not power&quot;. Bo przecież &quot;informacyjnie powinniśmy być P1&quot;. Zapewne kolejne perełki z ust Fernando polecą przez TEAM RADIO w ten weekend.
Perez wysoko w piątek był, ale Ocon coś nie najlepiej. Ale Sergio zawsze lubił te uliczne tory, Ocon jeszcze nie musi mieć takiej ogłady, wszak jest młody, acz wielce utalentowany to jednak stary lis to bierze.
-----------------------------------------------
W Milenium są pary przeciwko Williamsowi, ale bez szału i po kiepskich kursach, bo Alonso - Massa 1 @1,23 i Palmer - Stroll 1 @ 1,28.
Osobiście myślę nad pograniem jeszcze jakiejś niespodzianki po dużym kursie, ale przeczesuje jeszcze to i owo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
czyli wnioskuje ze uwazasz ze Alonso bedzie szybszy od Hulka ? Skoro oboje sa z Oconem po 1.6 a miedzy soba Hulk 1.45-2.35 Alonso to masz wysoki kurs
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rożnica między Alonso i Hulkiem będzie minimalna. Nie ma co rzucać monetą bo uważam, że tutaj 50/50 ale od początku się mówi, że tor w Singapurze pod McLarena co widać po wynikach. Dlatego ufam bardziej Alonso niż Hulkowi.
Renault to w sumie nie wiadomo na jakich torach wystrzeli formą. Hulk był przecież 7 na Spa, czy 5 na SIlverstone w kwalifikacjach, a na Węgrzech np 12 dopiero.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
o to mi chodzi dlatego przy 50/50 2.35 to nie value ? dla mnie no bet ale pytam z ciekawosci. to moga byc te kwale gdzie wyniki beda zupelnie inne od treningow hehe
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
kwalifikacje - sobota
Felipe Massa - Romain Grosjean @ 1.55
Esteban Ocon - Stoffel Vandoorne @ 1.40
AKO: 2.17 (1.91)⛔ milenium
Dobrze, że milenium wystawia ofertę na kwalifikację po trzecim treningu to dzięki temu ma się jeszcze większe rozeznanie. Takiego dubla wybrałem na dzisiaj, kursy marne i nic innego za bardzo nie znalazłem. Para Massa - Grosjean rozstrzygnie się pewnie już w Q1, zarówno Haas jak i Williams na torze w Singapurze radzą sobie bardzo kiepsko i tutaj nie będzie spektakularnych wyników. Stawiam jednak na Felipe, bo tutaj jeździ dużo lepiej od Groszka i jeśli powtórzy tempo z treningów to spokojnie to ogarnie, bo w treningach był zdecydowanie szybszy od Francuza.
Jeśli chodzi o drugą parę to tuż też faworyt wyraźny. Super forma McLarena na tym torze(było to wiadome od dawna, że tutaj będą szybcy) i kibicuję im dzisiaj, żeby weszli do Q3, bo tempo mają genialne. Zarówno w drugim jak i trzecim treningu Stoffel był szybszy od Estebana o około 0.6 sekundy, więc sporo. Podobna sytuacja do pary Massa - Grosjean, tutaj też patrząc po czasach faworyt wyraźny, tylko, że różnica jest taka, że w tej parze powinno to się rozstrzygnąć w Q2. Krótko, bo zaraz czasówka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom