>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. Grand Prix Włoch [31 sierpnia - 02 września 2018]

Status
Zamknięty.
X 0

xoxotm

Użytkownik
STS tez wlasnie wystawił wiec jak ktos chce jeszcze zagrać to smiało. Ja pograłem tripelek od ranczo tylko nie ma zakładu na Sainz - Hulkenberg wiec dałem tak:
Vettel - Hamilton @ 1.42
Bottas - Verstappen @ 1.50
Raikkonen 1-3 @ 1.50
AKO = 3.20
Teraz tylko czekac do 15 ????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
U ruskiego błąd. Wystawił zdarzenia na wyścig z datą dzisiejsza. Xd myślałem że to kwale. I miałem grać ricciardo w top10 nie ale widzę że to zdarzenia na wyścig więc odpuszczam II czekam na live
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
U ruskiego błąd. Wystawił zdarzenia na wyścig z datą dzisiejsza. Xd myślałem że to kwale. I miałem grać ricciardo w top10 nie ale widzę że to zdarzenia na wyścig więc odpuszczam II czekam na live
To nie jest błąd, to normalne, że kursy przed kwalifikacjami, a kursy po kwalifikacjach na wyścig będą się różniły.
A kursy na kwalifikacje zgodnie z tym, co pisałem wcześniej - są.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
To nie jest błąd, to normalne, że kursy przed kwalifikacjami, a kursy po kwalifikacjach na wyścig będą się różniły.
A kursy na kwalifikacje zgodnie z tym, co pisałem wcześniej - są.
Nie ogarnąłeś chyba. Wystawili kursy na wyścig z datą 01.09 15:00 a o tej porze dnia dzisiejszego są kwalifikacje nie wyścig.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Nie ogarnąłeś chyba. Wystawili kursy na wyścig z datą 01.09 15:00 a o tej porze dnia dzisiejszego są kwalifikacje nie wyścig.
Ogarnąłem lepiej niż Ci się wydaje. W piątek przed pierwszym treningiem widziałbyś datę na wyścig 31.08.2018r godzina 11, bo o tej godzinie zaczynał się pierwszy trening, i do tej godziny przed rozpoczęciem treningu można było stawiać zakłady na wyścig. Tak jest przed każdą sesją, bo po każdej sesji te kursy są korygowane względem tego, co dzieje się na torze.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ogarnąłem lepiej niż Ci się wydaje. W piątek przed pierwszym treningiem widziałbyś datę na wyścig 31.08.2018r godzina 11, bo o tej godzinie zaczynał się pierwszy trening, i do tej godziny przed rozpoczęciem treningu można było stawiać zakłady na wyścig. Tak jest przed każdą sesją, bo po każdej sesji te kursy są korygowane względem tego, co dzieje się na torze.
pablo95 On ma racje. Rusek tak zawsze robi ????
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ricciardo wysiadl z bolidu i wyszedl z garazu. Odpuszczaja Q3 :cash::cash::cash::]:]:]
Red Bull oficjalne info z Twittera: &quot;With engine penalties looming that brings an end to Daniel&#39;s involvement in #Quali leaving the Honey Badger with tyre selection flexibility on the grid tomorrow. #ItalianGP #F1&quot;
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ej mam zwrot w 1xbet zakladu na brak w top 10 Ricciardo w Q2? Ktos jeszcze tak ma i dlaczego tak jest skoro w Niemczech rozliczyli normalnie ten zaklad???
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Pięknie Ricciardo, liczyłem na to, że odpuści i się nie przeliczyłem. Leclerc za to jak Sainz tydzień temu pouwalał kupony. Jutro trzeba polować na awans Pereza i Leclerca w wwyścigu.Z tym potencjałem uważam,że stać ich na miejsce w najlepszej 10.
Edit: ***** też mam zwrot,co oni odwalają...
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pięknie Ricciardo, liczyłem na to, że odpuści i się nie przeliczyłem. Leclerc za to jak Sainz tydzień temu pouwalał kupony. Jutro trzeba polować na awans Pereza i Leclerca w wwyścigu.Z tym potencjałem uważam,że stać ich na miejsce w najlepszej 10.
Edit: ***** też mam zwrot,co oni odwalają...
Musza to poprawic nie ma nawet innej opcji.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak wlasnie postepuje ten bukmacher w chwili gdy trzeba wyplacic ludziom pieniadze. ZENADA totalna i jawne zlodziejstwo.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ich regulamin:
9.32. FORMUŁA 1, WYŚCIGI MOTOCYKLOWE, SPEEDWAY
  1. Jeżeli wyścig był przerwany, i oficjalny wynik nie był ogłoszony,to wszystkie stawki anulują się, oprócz wypadków, kiedy wynik jest określony.
  2. Wszystkie stawki zostaną rozliczone, i ogloszone przez Międzynarodową Federację Samochodową po zakończeniu ostatniego wyścigu sezonu.
  3. Stawki na kłasyfikacje. Zgodnie z FIA oficjalny czas wyścigu kwalifikacyjnego będzie wykorzystywany dla rozliczenia stawek.. Stawki na najszybszego kierowcę kwalifikacji, zalicza się w czasie trzeciego etapu. W wypadku jeśli nie było trzeciego etapu,rozliczenie zgodnie z oficjalnym rozkładem miejsc podanym przez FIA. W rozliczeniu stawek kary nie zaliczają się. Jednak biorąc pod uwagę FIA czasowa kara w kwalifikacyjnym wyścigu uwzględnia się. Żeby stawki zostały uznane dla celów rozliczeniowych, kierowcy muszą rozpocząć pierwszy etap. Stawki na najszybszy kwalifikacyjny wyścig 1 i 2, zawodnicy muszą rozpocząć specjalny etap, żeby zakład został uznany za ważny.
  4. Klasyfikowanie. Aby zaklasyfikować się zawodnik musi ukończyć 90% okrążeń (zaokrąglenie oblicza się w stronę zmniejszenia) ukończonych przez zwycięzcę. Jeżeli zawodnik przerywa wyścig po ukończeniu 90% okrążeń , ukończonych przez zwycięzcę, zawodnik zostaje sklasyfikowany.
  5. &quot;Zwycięzca wyścigu&quot; (końcowej klasyfikacji). Zawodnik wyścigu jest uważany za zwycięzcę, jeżeli ma lepsze wyniki w końcowym protokole wyścigu (końcowej klasyfikacji)

Ewidentnie to co pogrubilem swiadczy ze musza to rozliczyc jak nalezy. Tym bardziej, ze w Niemczech byla taka sama sytuacja i rozliczyli to jako ✅ Info od ich supportu: &quot;Zawodnik nie brał udziału w 2 praktyce, zakład został rozliczony prawidłowo&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom