>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Ekstraligi 6-7.09.2014

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Janusz Kołodziej over 10 punktów 2,10 Bet365 ✅
Gram tutaj na Janusza który w mojej ocenie dzisiaj będzie liderem gospodarzy. Z Artiomem powinni ciągnąć tą kontuzjowaną Unię. Goście mocni bo z Piotr i Jonssonem w formie. Wiele dzisiaj zależy od Jarka który w Tarnów zawsze jeżdził średnio. Kołodziej z juniorami więc myślę, że spokojnie 11 punktów powinien zdobyć. Myślę, że duża szansa dzisiaj na sześć biegów Janusza więc spokojnie powinien ten wynik zrobić. Gdy będzie szansa na taktyczną to Marek na pewno będzie ją stosował bo broni ten facet raczej nie złoży.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Częstochowa - Leszno @1,97 sts :minus&quot;
Leszno prawdopodobnie bez 2 swoich asów. Przemka dziś nie ma na 100%, a Nickiego wg mnie tez nie ma na 99%. Dlaczego? Wczoraj Power balował do późnych godzin wieczornych na spotkaniu zorganizowanym przez jego sponsora Moldow. Wystarczy zajrzeć na twitter Duńczyka. https://twitter.com/nickipedersenDK . Dla mnie jasna sprawa gdyby dziś miał wystąpić w Czewie to nie dodawałby o 22ej filmików na twitter. Po 2 ten mecz dla drużyny z Leszna jest o pietruszkę...
Czewa wierzy, że wygra za 3 oczka bez Łaguty i Walaska, ale pewnie i tak Wrocław ich wyprzedzi po odebraniu punktów Dudkowi.
Holta kilka ładnych występów, MJJ w formie, Kildemand po kontuzji z dnia na dzień jeździ coraz lepiej. U gości Michelsen po wstrząśnieniu mózgu, młody Smetkała ktory raczej oczek nie przywiezie. Cała nadzieja w Zengocie i Bjerre, którzy znają ten tor. Piotrek Pawlicki też coś dorzuci. Musielak czy Baliński na wyjazdach nie są już tacy groźni.
Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, nieznacznego, ale po takim kursie myślę że warto.
 
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Potwierdzam tym na Leszno, które jedzie dziś bez Przemka i Nickiego. Dodatkowo świetnym typem jest wysoki handicap na Wrocław. STS oferuje właśnie +16.5. A Stal Gorzów jedzie w następującym składzie:
9. Kasprzak 10. Sundstroem 11. Zagar 12. Kaczmarek 13. Świderski 14. Cyfer 15. Zmarzlik
Stal ma 3 dziury w składzie, jadą bez ZZ-tki za Iversena (dopiero bedzie mozna to zrobic w PO), a także bez kontuzjowanego Gapińskiego info na sportowych faktach pewnie pojawi się niedługo, że za niego pojedzie Kaczmarek). Gapiński upadł wczoraj w Niemczech i narzeka na ból chyba obojczyka. Wydaje mi się, że w takim skłądzie Stal nie wygra dziś różnicą wiecej niz 16 punktów, tym bardziej, że na gorzowskim torze genialnie czuje się Pavlic, do tego dochodza solidni: Janowski, Jedrzejak, Batchelor i beda w stanie trzymać ten dystans 8-12 punktów.
PS Jest już info na onecie: http://eurosport.onet.pl/zuzel/ekstraliga/kolejny-uraz-w-stali-gorzow-tomasz-gapinski-kontuzjowany/0rtc8
Poza tym proponuje typ z 1 ligi:
Bydgoszcz - Rybnik 2 6.90
Rybnik ma w przeciwienstwie do Bydgoszczy szanse na PO i na dziś wytoczylki wszystko co mają najlepsze. Pojedzie Chris Harris, a także jako gośc Kamil Adamczewski z Falubazu. Dodajac do tego Dokotę Northa, Szombierskiego, czy Milika sądzę, że nie są bez szans z Bydgoszczą, w ktorej nie ma kasy, ani atmosfery. Bynajmniej każdy wysoki handicap w strone gości to równiez jest &quot;miod malina&quot;. Pozdrawiam
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Ode mnie taki dubelek z Millenium:
Michael Jepsen Jensen over 9.5 (5 startów) @ 1.52 ✅ (11)
Dziś podobnie koledzy wyżej spodziewam się, że Czewa powalczy. Co prawda klimat wokół tamtejszego żużla kiepski, baraże nieuniknione, ale myślę, że zawodnicy dziś powalczą. Tym bardziej, że rywal osłabiony. MJJ prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę. Jest mocnym punktem Dackarny, ładnie poradził sobie w GP, o Danii nie pisze, bo tam okolice 16 punktów dla zawodnika jego pokroju to norma. Leszno tak na dobrą sprawę też o nic nie jedzie. Na pewno trzeba spodziewać się dobrej dyspozycji Pawlickiego. Zengota jeździł w Czewie więc trochę punktów też pewnie zrobi no i Bjerre. Ale ten to raczej w kratkę jeździ. Reszta (o ile nie wystąpi Pedersen) mocno wątpliwa jeśli chodzi o jakieś większe zdobycze. MJJ w parze z juniorami więc też raczej na plus dla tego zakładu.
Bartosz Zmarzlik - Maciej Janowski 1 @1,45 ✅ (14-8)
Bartek bardzo dobra forma, na własnym torze jest bardzo, bardzo mocny, groźny dla każdego. Pokazał to ostatnio na GP. Dziś w parze ze Świderskim (zamiast Iversena) także powinien dobrze punktować. A w drużynie jest kogo zastępować, także myślę, że dostanie te 5 startów od trenera. Janowski cały sezon dużo słabszy niż poprzednie. Zdecydował się wrócić do Wrocławia, bez Cieślaka i nie wyszło to najlepiej. Maciek wygląda na zagubionego. Z własną formą i sprzętem. Nie sądzę, żeby to się miał dziś jakoś bardzo zmienić, stąd typ na Zmarzlika.

AKO=1,52*1,45*0,88=1,94 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen - Kenneth Bjerre 1 1,65 Betsson ✅
Jensen w formie co pokazują ostatnie występy. Bjerre również w tej formie nie najgorszej ale nie bez powodu ustawiony jako drugi w parze. Dzisiaj Częstochowa jedzie dla kibiców ale i z szansą na uniknięcie barażu więc walka na pewno będzie na całego. Michael ostatnio same zdobycze dwupunktowe dla swojej drużyny czego nie można powiedzieć o jego koledze z reprezentacji. Do tego ostatnio przeciwko może nie klasowej drużynie ale Jensen zdobył 18 punktów u siebie na torze.
Emil Sajfutdinov - Adrian Miedziński 1 1,50 Betsson ✅
Miedziński niby trochę lepiej niż na początku sezonu ale do Emila mu daleko. Cofnąłem się do tylu chyba na 7 kolejek i ani razu lepiej w tej parze nie wypadł Adrian. Obaj mają ciężkich partnerów ale Emil jest po prostu w takim gazie, że nawet super juniorom będzie ciężko być przed Emilem na mecie. Natomiast Miedziński z nieobliczalnym Gollobem więc zobaczymy. Kurs na prawdę fajny więc gram.
Oskar Fajfer - Dominik Kossakowski (0-4) 1 1,57 Bet365 ✅
Myślę, że 5 punktów Oskara może starczyć by ten typ siadł. Dominik nie ma zbyt dużej szansy dzisiaj na punkty może poza biegiem młodzieżowym. Jeśli chodzi o Oskara to tutaj na pewno spora zdobycz punktowa powinna być bo juniorzy z Torunia są u siebie bardzo mocni. Do tego nie zdziwię się jak dzisiaj Fajfer pojedzie 4 albo nawet 5 razy. Myślę, że spokojnie zrobi koło 7 punktów a Dominik 1 może 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Chris Holder over 10 @1,61 bet365 ✅ (14)
Holder w parze z Ząbikiem, czyli teoretycznie nie powinien tracić punktów na swoim koledze. Skład Gdańska taki, że tam też nie ma z kim tracić. Typ bardzo prawdopodobny przy 4 startach. Przy 5 uważam, że pewka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Pobieram dwa typy od Torretoo, a chodzi konkretnie o MJJ i Emila i gram je w dublu, bo moim zdaniem to są dwa bardzo dobre bety, jakie oferuje dzisiaj Betsafe, ale najlepiej wygląda to:
Peter Kildemand-Piotr Pawlicki 2 @ 2,16 Betsafe✅7:11
Lubię Petera, ale jest po kontuzji i moim zdaniem duże value po stronie Piotrka. Piter ostatnio w genialnej formie, co pokazywał niemalże wszędzie. W Anglii go pogonili, ale może to wyjdzie mu na dobre i sobie trochę odpocznie. Dzisiaj Nickiego w składzie Unii nie ma, a zatem Toffeek idzie pod 1, a na juniorze Smektała, którego być może Piotr będzie zastępował jako taktyk, albo Michelsena pod 5, a innym kandydatem jest Baliński, który jak zawsze na wyjazdach jest &quot;skuteczny&quot;. W biegu juniorskim jest kandydatem do 3pkt numer jeden, więc to już jakiś atut. Kildemand jedzie 3x z Jabłońskim i raz z Miturskim, który jest pod numer 12, ale spodziewam się, że zastąpi go tam Czaja. Szczególnie liczę, że coś na Jabolu straci Peter, tak samo jak liczę na 6 startów Piotrka i powinno być dobrze. Jest spore value, więc trzeba spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Panowie jak Milenium, (naziemny buk rozlicza) under/over ilość punktową? Jak mam np. zagrany under zawodnika, ktory pojechał tylko 4 biegi to mi anulują, czy zaliczą, bo nie odjechał 5 biegów? Czy jak ten buk do tego podchodzi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 407

cekaem

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak - Matej Zagar 1.65 Betsafe
Kasprzak powyżej 10 1.50 Bet 365
Forma Kasprzaka kosmiczna. Na torze w Gorzowie ciężko znaleźć na niego przeciwnika tym bardziej w drużynie z Wrocławia. Jego średnia na własnym torze to 2,5 natomiast Zagara 2,0. W tym sezonie tylko raz na własnym torze Matej uzbierał więcej punktów od Kasprzaka. Zagar może w GP ostatnio bardzo dobrze , jednak w lidze znakomite występy przeplata słabszymi. Na pewno nie jest takim pewniakiem w talii jak Kasper, który uważam , że dzisiaj będzie lepszy od swojego klubowego kolegi oraz zdobędzie powyżej 10 pkt. Warto dodać , że nie może kompletu zrobić, żeby miejscowi mogli robić w play offach zz za Iversena. Jednak wystarczy , że straci tylko jedno oczko , by tak się stało.
Bartosz Zmarzlik -1 - Jurica Pavlic 1.40 Bet 365
Bez analizy. Pewniak , ładować ile wlezie. Zmarzlik prawie na 100 % powyżej 10 pkt , a Pavlić to kto wie czy cokolwiek przywiezie oprócz punktów na tzw &quot;trupie&quot;.
Do tego wydaje mi się , że warto pograć
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +18 1.90 Bet 365
Uważam , że trochę przesadzona linia zważywszy , że ekipa gorzowska dzisiaj mocno osłabiona. Nie pojedzie Iversen oraz Gapiński , za którego Łukasz Kaczmarek. Trzech pewniaków Kasprzak , Zagar , Zmarzlik reszta to niewiadoma. Pytanie ile biegów dostanie Kaczmarek? Mecz ze słabszym przeciwnikiem to wydaje mi się , że będą młodego objeżdżać. Jeśli tylko po stronie gości ze oprócz Janowskiego , Batchelora ktoś zapunktuje na w miarę solidnym poziomie to spokojnie stać ich na pokrycie handi. Mam nadzieję , że goście nie odpuszczą spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 65

konji

Użytkownik
Stal Gorzów - Sparta Wrocław (+12 po 8. biegach) 1.83 @Bet365
Rzuciłem okiem na pierwszych osiem biegów i wydaje mi się, że języczkiem u wagi będzie... wyścig ósmy. Juniorski na pewno podwójnie w papę, czwarty i pierwszy prawdopodobnie 4:2 dla gospodarzy. Nadzieję na pokrycie handi daje szósta odsłona, gdzie Magic i Ogór musieliby podwójnie pokonać Cyfera i Świderskiego, co nie jest niemożliwe. Moją teorię obalić może (poza kolejnymi eksplozjami silników Janowskiego) Piotr Paluch, puszczając Zmarzlika w miejsce Kaczmarka. Mimo wszystko sądzę, że na początku meczu gospodarze nie będą z tych zmian korzystać i nie odskoczą tak wysoko po ósmym starcie.
// Kompletna parodia w wykonaniu wrocławian. Jeśli Sundstroem jest w stanie zrobić 5:1, a Janowski i Jędrzejak przyjeżdżają o długość prostej za Cyferem, to to jest dramat. Nie ujmując gorzowianom, którzy są w strasznym gazie - Sparta jest w tym roku po prostu żenująca, a wiadomości z Częstochowy chyba dodatkowo ich rozluźniły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom