>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka Eredivisie / 17. kolejka Jupiler Pro League (27-29.11.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


W belgijskiej ekstraklasie sporo jednostronnych starć w nadchodzący weekend. Liczę też, że mecze w Brukseli odbędą się bez żadnych komplikacji jak w ostatniej kolejce. Anderlecht zagra u siebie z OH Leuven. I tutaj Fiołki bez większych przeszkód powinny ograć rywala. Brugia zmierzy się z Mechelen na wyjeździe. Tutaj zapowiada się dość otwarty mecz ze sporą liczbą trafień. Najciekawiej natomiast będzie w rywalizacji Genku z Gentem. Mistrzowie Belgii zaskakują niebywale w LM i w moich oczach są faworytami tego meczu.

W Holandii derby Rotterdamu, które potrafią przynieść zaskakujący wynik. Najciekawiej jednak będzie w batalii Zwolle z Ajaxem Arka Milika. Gospodarze są nieobliczalni i były zespół Klicha może namieszać liderowi Eredivisie. Do ciekawszych spotkań zaliczam też ostatni mecz kolejki między PSV, a AZ.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Anderlecht-Leuven Obie strzelą? NIE 1.95⛔ SZKODA GADAC
Typ opieram głównie na ostatnich meczach drużyny gości. Na 5 meczów strzelili oni jedynie jedną bramkę w ostatnim meczu z Genk(1-3).Fiołki mają obecnie najlepszą obronę, tylko 11 bramek straconych,dodatkowo będą podbudowani zwycięstwem na wyjezdzie z Monaco(Le).Myślę że w tym meczu goście nie będą mieli nic do powiedzenia i przegraja do 0.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - Roda JC

Powyżej 2,5 bramek @ 1.60 ✅
Powyżej 9,5 kornerów @ 1.52
✅

Excelsior - Feyenoord

Powyżej 9,5 kornerów @ 1.50✅
Stans strzeli @ 4.90⛔
Powyżej 3,5 kartek @ 1.67
⛔

Twente - Willem II

Ziyech strzeli @ 2.80⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
martins20 74

martins20

Użytkownik
Heerenveen - Roda JC
Powyżej 2,5 bramek @ 1.60 ✅
Powyżej 9,5 kornerów @ 1.52
✅
Excelsior - Feyenoord
Powyżej 9,5 kornerów @ 1.50
Stans strzeli @ 4.90
Powyżej 3,5 kartek @ 1.67
Twente - Willem II
Ziyech strzeli @ 2.80
Co myślisz o Joden jutro ? Arek w dobrej formie,motywacja duża po wygranej w LM...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ciężko powiedzieć. Jutro dopiero zabiorę się za ten mecz, ale myślę, że 1X2 nie zagram przed spotkaniem, może live. Postaram się znaleźć inne ciekawe opcje na to spotkanie.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
HOLANDIA: Eredivisie
Zwolle-Ajax TYP BTS/2 kurs 3,15 5/10 g.14.30 0:2 BOX
PS: Goście to lider tabeli. Idą jak burza w tym sezonie. Gospodarze natomiast to..maszynka do strzelania goli u siebie. I nie tylko w meczu z Ajaxem któremu w ostatnich 5 spotkaniach potrafili strzelić..10 goli. Proszę skumać że Zwolle w swoich ostatnich 23 spotkaniach u siebie (dalej już zabrakło statystyk) nie strzeliło gola tylko w..2 spotkaniach..czyli w pozostałych 21 pojedynkach zawsze strzelało minimum bramkę. Na przykład w ostatnich 13 bataliach na swoich śmieciach (łącznie z towarzyskimi) trafiło do siatki rywala..27 razy...
Teraz już wiecie skąd mój typ bo reasumując na teraz goście to dwa razy lepsza ekipa i powinni dzisiaj wygrać.
 
S 0

slaw.nh

Użytkownik
Mecz : Zwolle : Ajax
Typ : 2
Kurs : 1.75
Buk : STS

Dziś jeden wybór i myślę ze uzasadniony. Według mnie goście posiadają wystarczającą jakość w ofensywie Milik Klaassen El-Ghazi Fisher ze powinni ten mecz wygrac choć spodziewam się również ze gospodarze się nie położą i też trafią. Statystyka Ajaksu wygląda według mnie imponująco więc i kurs zacny do zagrania. Myślę ze BTS na ten mecz to też dobrą opcją.
0:2 po gospodarzach więcej się spodziewałem ale (+) jest ;-)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom