>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka I ligi (20-21.10.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
forBET!
forBet - bonus 100% do 600zł!
Zapraszam do pisania analiz oraz podawania typów na 14. kolejkę I ligi.

SPOTKANIA ZALEGŁE ROZGRYWANE W ŚRODĘ - DYSKUSJA W TEMACIE POPRZEDNIEJ KOLEJKI
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽Piłka Nożna - Polska I liga⚽
Godzina: 17:45
Spotkanie: GKS Katowice - Ruch Chorzów
Typ:Obie strzelą ⚽
Kurs:1.84
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, zapraszam na bardzo ciekawe derbowe spotkanie (po 14latach) na śląsku gdzie zmierzą się dwaj rywala &quot;zza miedzy&quot; którzy się nienawidzą.
GKS Katowice to jak juz nie raz pisałem coroczny kandydat do awansu,niestety piłkarsko im to nie idzie,Ruch Chorzów jest to klub który spadł z ekstraklasy i tylko tak sobie gra na zapleczu,osobiście według mnie to jest trup który i tak zaraz padnie.
GieKSa obecnie złapała dobrą forme ,punktowali w 4 ostatnich meczach gdzie 3 wygrali i 1 zremisowali. W Zespole gospodarzy dobre noty zbiera Klemenz,Pliza,Mączyński i Nowak. Reszta na prawde solidnie,czyżby wreszcie to zaczęło funkcjonowac ?
Chorzowscy piłkarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, w siedmiu meczach wyjazdowych przegrali sześć razy. Ostatnio przełamali się i wygrali z Rakowem Częstochowa 1:0. Jednak w niedzielne popołudnie z pewnością tabela nie będzie miała żadnego znaczenia. Obie drużyny z pewnością podejdą do historycznego, derbowego widowiska z ogromnym zaangażowaniem i będą walczyć przy Bukowej do upadłego.
W 52 dotychczasowych potyczkach ligowych GKS górą był piętnastokrotnie, dwadzieścia cztery razy dochodziło do podziału punktów. Gracze z ul. Cichej cieszyli się natomiast ze zwycięstwa trzynastokrotnie. Na korzyść katowickiej ekipy przemawia też fakt, że przy Bukowej nie oddała zwycięstwa „Niebieskim” od sezonu 1998/1999.
GKS często traci bramki,dziś Ruch swoją walecznością powinien coś wcisnąć ,natomiast gospodarze maja bez wątpienia lepszych piłkarzy,dziś nie moga sobie pozwolic na strate punktów i myśle że wygrają minimum 3:1
Kurs na to że obie strzelą jest bardzo dobry więc zdecydowałem się do zagrać.
Powodzenia!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom